placeholder
"

Defacto Pijama Takımı

" araması için 253 sonuç listeleniyor

Defacto Pijama Takımı Çeşitleri ile Huzurlu Uykular

Defacto pijama takımı modelleri hem kadın, hem erkek hem de çocuklar için tasarlanmış olmakta ve bütün bu grupların kullanımına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Kadın ve erkek için olduğu gibi çocuklar için de hem yazlık, hem de kışlık pijama takımı modelleri yer almaktadır. Defacto erkek pijama takımı modelleri hem uzun eşofman ve tişört şeklinde olabilmekte, hem de şort ve tişört şeklinde yazlık kombinasyonları bulunabilmektedir. Bu pijama takımlarında regular fit ve slim fit gibi farklı kesim şekilleri yer almaktadır. Kullanıcılar, hangi kesim şeklinde kendisini daha rahat hissettiğine inanıyor ise bu takımlardan birini seçebilmektedir. Ürünler içerisinde yüzde yüz pamuktan üretilen modeller ve pamuk ila başka materyallerinden karışımında oluşturulan kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Burada da tercih, kullanıcının hangi türde bir kumaştan yapılmış pijama takımı istediğine bağlı olarak alıcıya kalmaktadır.

Özellikle, çocuklar için tasarlanan pijama modellerinde ve kadın, erkek, çocuk için fark etmeksizin yazlık olarak tasarlanan pijama takımlarında yüzde yüz pamuk kullanımı çoğunlukla tercih edilmiştir. Bu sayede, yazın giyilen ve sıcak ortamlarda kullanılacak olan pijama takımlarında terleme gibi sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olunmaktadır. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı şekillerde tasarlanan pijama takımı modellerinde regular ve slim fit dışında kesim farklılıkları da bulunmaktadır. Pijama takımlarında yer alan alt giyimler için bağcıklı ya da lastikli seçenek kullanılabilmektedir. Bu sayede, kişiler hangi tarzda bir alt pijama giyimi tercih ederek rahat hissediyor ise o modeli rahatlıkla bulabilecektir. Lastikli modellerde bel için ekstra bir ayar yapabilme avantajı bulunmaktadır. Buna ek olarak, lastikli modellerde de geniş bir beden skalası bulunmaktadır. Kişi, hangi seçimi yaparsa yapsın kendi bedenine uygun bir pijama modelini bu sayede bulabilecektir. Bu kesimlerin ve seçeneklerin dışında vücudu saran ve vücutta daha bol duran pijama takımı modelleri de kişiye birer seçenek olarak sunulmaktadır. Kimi pijama takımlarında, özellikle kışlık olarak tasarlanan pijama takımı modellerinde vücudu saran bir model tercih edilmesi mümkündür. Bu sayede, kişi vücut sıcaklığını daha iyi bir şekilde koruyabilecek ve üşüme sorununun giderilmesine de yardımcı olacaktır. Yazlık olarak tasarlanan modeller de ise daha bol ve vücuda yapışmayan bir tasarım ile kişinin terleme sorununun engellenmesine yardımcı olmak amaçlanmıştır.

Defacto Pijama Takımı Modelleri

Defacto Pijama Takımı Modelleri

Defacto kadın pijama takımı modelleri, genellikle kalıp olarak relax fit olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım şekli, kişilerin ev hayatında ve uyku zamanlarında rahat olabilmelerine yardımcı olmaktadır. Alınmak istenen modelin relax fit olarak tercih edilmesi demek, pijamanın vücudu tam anlamıyla sarmak yerine daha bol ve ferah bir yapıda olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle genellikle yaz için tasarlanan pijama modellerinde bu kesim şekli uygulanmaktadır. Kesim şekline ek olarak, baskı çeşitleri de kullanıcıların kendine en uygun olan seçimi yapabilmesi açısından oldukça fazladır. Kısa kollu ve uzun kollu, kapüşonlu olarak farklılık gösterebilen pijama takımlarında herhangi bir baskının bulunmadığı düz renkler yer almaktadır. Düz renklerin yanı sıra, unicorn baskısı, yazılı baskılar ve resimli baskılar yer almaktadır. Bu baskı çeşitleri, genellikle pastel renklerde tercih edilmekle birlikte daha canlı renklerde tasarlanmış pijama takımı modelleri bulmak da mümkündür. Bu seçenekler, kadın pijama takımı modelleri için geçerli olmakla birlikte çocukların pijama takımı modellerine uygun olan kısımları da bulunmaktadır. Kesim konusunda relax fit ve slim fit seçenekleri bulunan çocuk pijama takımlarına örnek olarak Defacto Kral Şakir pijama takımı örnek verilebilmektedir. Kral Şakir ve buna benzer daha birçok film, dizi ve çizgi-dizi karakterinin bir baskı çeşidi olarak kullanıldığı çocuk pijama takımları, bu kategori altında yer almaktadır. Bu sayede çocukların uyku saatlerine alıştırılabilmesi ve onları teşvik edici bir faktör olarak da kullanılabilmektedir. Defacto çizgili pijama takımı kullanılan desenlerden biri olmaktadır. Çizgili modeller, enine çizgi ya da boyuna çizgi şeklinde farklılık gösterebilmektedir. Bu model içerisinde pek çok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Çizgili pijama modelleri hem erkek, hem kadın, hem de çocuklar için tasarlanmış modellere sahiptir. Bunun yanı sıra, Defacto dinazorlu pijama takımı sadece çocukların kullanımına ve bedenlerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Farklı Renk ve Desenleri ile Defacto Pijama Seçenekleri

Farklı Renk ve Desenleri ile Defacto Pijama Seçenekleri

Defacto pijama takımı kategorisi içerisinde kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanan pijama takımı modellerine ek olarak lohusa döneminde bulunan kadınlara öze ve takımlara özel pijama modelleri de yer almaktadır. Lohusa dönemindeki bir kadının, normal bir kadın bedeninden daha özel gereksinimleri bulunduğu için uyku zamanında da giyilecek olan kıyafetlerin daha özenli seçilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, Defacto lohusa pijama takımı annelerin ilk zamanlarını en rahat şekilde geçirebilmesine yardımcı olmak amacı ile tasarlanmış modeller olmaktadır. Kumaş seçimleri, genellikle yüzde yüz pamuk şeklinde tercih edilen bu pijama takımı modelleri annelerin rahat bir şekilde hareket edebilmelerine ve rahat bir uyku çekebilmelerine yardımcı olmak amacı ile tasarlanmaktadır. Bu modellere ek olarak, Defacto şortlu pijama takımı ve sweatshirt – eşofman olarak tasarlanan pijama takımlarına bu kategori altından ulaşabilmek mümkündür. Eşofman şeklinde tasarlanan pijama takımları, genellikle kış aylarında kullanıma uygun olmakta ve buna uygun bir kumaş seçimi ile tasarımları gerçekleştirilmektedir. Şortlu pijama takımları, yazın kullanıma uygun olmakla birlikte, birçok farklı renk ve baskı seçeneğini bulabilmek mümkündür. Sadece kadınlar için pijama takımı bulundurmayan Defacto markasında, futbolseverler için farklı takımların pijama takımı modellerine ulaşabilmek de mümkündür.

Defacto Galatasaray pijama takımı bu seçeneklerden biridir. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve daha farklı takımların pijama seçenekleri, bu kategori altına yer almaktadır. Almak istenen modelin yazlık mı kışlık mı olduğuna karar verdikten sonra bu seçeneklere de göz atmak mümkündür.Defacto hamile pijama takımı diğer pijama takımlarından farklı bir kesime sahip olmaktadır. Bu nedenle, hamileliğin ilk zamanlarında kadın pijama takımı kategorisinden alınmış bir pijama takımını giyebilmek mümkünken, ilerleyen zamanlarda hamilelere özel pijama takımlarının giyimi ihtiyacı doğmaktadır. Karnın büyümesi ve kilo alımı ile birlikte, kişiler hamileler için özel olarak tasarlanmış pijama takımlarını temin etmeye başlamaktadır. Defacto’da bulunan hamile giyim pijama takımı modelleri farklı desen ve renklerde bulunabilmektedir. Çocuğun cinsiyetine uygun olarak farklı renk ve baskıların yer aldığı eğlenceli hamile pijama takımı modelleri de bulunmaktadır. Tasarım konusunda renk ve kumaş önemli olmakla birlikte kesim de hamile pijama takımlarında oldukça önemlidir. Karın bölgesinin diğer bölgelere göre daha esnek ve geniş bir yapıya sahip olması hem alt giyim, hem de üst giyim kısmı için dikkat edilmesi gereken bir özellik olmaktadır. Bu gibi pijama takımları, kadın pijama takımı modellerinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle ayrı bir kategori olarak değerlendirilmesinde fayda vardır. Buna ek olarak, erkekler için de takımların desen ve renklerinde tasarlanan pijama takımları ayrı bir kategori olarak değerlendirilebilmektedir. Bunlara örnek olarak Defacto beşiktaş pijama takımı verilebilmektedir. Yılın belli günleri için tasarlanmış özel pijama takımı modellerini de Defacto markası içerisinde bulabilmek mümkündür. Bu modellerin başında, Defacto yılbaşı pijama takımı yer almaktadır. Kırmızı ve koyu yeşil renklerinin hâkim olduğu bu pijama takımları oldukça kullanışlıdır.

Kadın ve Erkek Kullanıcılar İçin Tasarlanmış Farklı Defacto Pijama Takımlar

Kadın ve Erkek Kullanıcılar İçin Tasarlanmış Farklı Defacto Pijama Takımlar

Kadın ve erkekler fizyolojik olarak farklı vücut yapılarına sahip oldukları için giydikleri kıyafetlerin tasarımlarında da bu durumlara dikkat edilmesi önemli olmaktadır. Bu nedenle, her iki cinsiyet için tasarlanan pijama takımlarında farklı tasarım ve kesim şekilleri tercih edilmektedir. Kadınlar için kullanılan kumaşlar ve erkekler için kullanılan kumaşlarda da farklılıklar görülmektedir. Defacto saten pijama takımı genellikle kadınlar için pijama takımı tasarlanırken kullanılmakta ve bride serilerinde göze çarpmaktadır. Rahat ve şık bir kumaş olması nedeni ile yazlık pijama takımı seçeneklerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Bride serisi içerisinde beyaz şekilde tercih edilen bu kumaş modeli, diğer renk seçenekleri ile birlikte kullanımı mümkün olan bir pijama takımı serisi olmaktadır. Defacto uzun kollu pijama takımı modellerinde de kullanımının gerçekleştirildiği saten kumaş, serinletici yapısı nedeni ile genellikle yazlık pijama takımı modellerinde kullanılmaktadır. Defacto kısa kollu pijama takımı modellerinde kadınlar için sıklıkla kullanılmaktadır. Kısa kollu pijama takımı modellerinde kadın ve erkekler için farklı kesim şekilleri bulunmaktadır. Regular fix model hem erkek, hem de kadınlar için pijama takımı tasarlanırken kullanılabilecek bir model olmaktadır. Hem erkek, hem de kadınlar için tasarlanan pijama takımlarında uzun kollu bir üst ve şorttan oluşan modeller de yer almaktadır. Bu modellere ek olarak çeşitli renk ve desenlerde sabahlıklar da kategori altında ulaşılabilecek tercihlerden olmaktadır.Defacto Harry Potter pijama takımı çocuklar için tasarlanmış olan pijama takımı modellerinden biri olmaktadır.

Bu pijama takımı modeli hem erkek çocuklar, hem de kız çocuklar için kullanılabilir, unisex bir yapıya sahip olmaktadır. Çocuklar için tasarlanan pijama takımlarında kumaş ve pijamanın kesimi oldukça önemlidir. Tüm gün hareket halinde olan çocukların terlememesi için uygun kumaşların seçilmesi önemlidir. Buna ek olarak, çocuk içerisinde rahat bir şekilde hareket edebilmektedir. Aksi takdirde, hareketlerinin kısıtlandığı bir kıyafeti giymeyi reddedecek ve pijama giyme alışkanlığı çok daha zor bir süreç olacaktır. Alınacak olan pijama takımlarında çocukların sevdiği dizi ve film karakterlerinin baskılarının yer alması onlar için teşvik edici bir özellik olmaktadır. Bu sayede, pijama takımı giymeye daha kolay bir şekilde adapte olacak ve uyku esnasında gün içerisinde giydiği kıyafetlerin kiri ve mikrobu ile temas edilmekten uzak kalmış olacaktır. Çocuklar için tasarlanan pijama takımlarında baskı kadar kullanışlılık da önemlidir. Yapıları gereği çabuk sıkılabilen çocuklar, pijama giyimi süresinin uzamasıyla da bu durumdan soğuyabilmektedir. Defacto düğmeli pijama takımı tasarlayarak pijama takımlarının çok daha rahat bir şekilde giyilebilmesine yardımcı olmaktadır. Böylece çocuk hem kendi de pijamasını giyebilecek ve düğme ilikleme gibi becerileri edinebilme şansı bulacaktır. Düğmeli pijama takımlarının yanı sıra, tay ve tişörtten oluşan basic modeller de kategori altında yer almaktadır. Bu modeller de çocuğun uyurken vücudunun açılmasını önlemeye yardımcı olmaktadır. Kullanımı açısından hem tasarımı, hem de kumaşları oldukça çeşitlilik göstermektedir. Alınmak istenen pijama takımı modeli, hangi cinsiyet ve hangi yaş grubu için olursa olsun birçok seçenek içerisinden kolaylıkla seçim yapmak mümkündür. Böylece hem kadınların, hem erkeklerin, hem de çocukların uyku zamanları daha kaliteli bir hal almış olacaktır. Daha özel bir gereksinime ihtiyaç duyulan lohusa dönemi için de pijama takımları bulabilmek mümkündür. Defacto desenli pijama takımı modelleri kadın, erkek ve çocuklar için Trendyol'da ulaşılabilir durumdadır.