İlgili Kategoriler
Akü Volt
Akü Kapasitesi
Matkap Türü
Fiyat
Akü Sayısı
Tip
Ürün İçeriği
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dewalt Akülü Vidalama

" araması için 120 sonuç listeleniyor

Pratik Kullanım İmkanı ile Dewalt Akülü Vidalama Çeşitleri Trendyol'da!

1942 yılında ABD menşeli Stanley Black & Decker bünyesinde faaliyete başlayan DeWalt, dünya genelinde çok sayıda müşteriye ulaşan bir el aletleri üreticisidir. Ahşap işçiliğin ve inşaat çalışmaları için elektrikli aletler ile el aletleri üreten başarılı marka, özellikle matkap ve vidalama seti ürünleri ile tanınır. DeWalt akülü matkap olarak da bilinen akülü setleri ile hem Türkiye'de hem de dünyanın pek çok ülkesinde müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile öne çıkmasının yanı sıra ürünlerin kalitesi müşteri yorum ve incelemelerde de sıkça vurgulanır. Çeşitli yüzeylere delik açmak, mevcut delikleri genişletmek ve derinleştirmek için ihtiyaç duyulan ürünleri ile fark yaratan başarılı marka, ileri seviye profesyonel müşterilerden evinde basit montaj işlemlerini gerçekleştiren amatör müşterilere kadar herkes için uygun alternatifler sunar. Çok fazla seçenek sunduğu akülü vidalama ve matkap ürünleri ile dikkat çeken DeWalt şarjlı matkap, her geçen gün genişlettiği zengin ürün yelpazesi ile beğeni toplar. Tek akülü ve çift akülü ürün setleri ile kesintisiz çalışma avantajı sunarken aynı zamanda montaj işlemlerinin bölünmemesini de sağlar. Her yaştan ve her cinsiyetten müşterinin kolaylıkla kullanabileceği şekilde hem güvenli hem de ergonomik olarak tasarlanan DeWalt akülü vidalama setleri, kablosuz kullanım avantajı ile hareket özgürlüğü de sağlar. Müşterilerin ihtiyaç, beklenti ve konforlarını temel alarak üretim yapmayı sürdüren başarılı DeWalt şarjlı torklu vidalama modelleri, genel olarak ulaşılabilir fiyat politikası ile benzerlerinden ayrılır.

Çeşitli DeWalt Akülü Vidalama Modelleri

Çeşitli DeWalt Akülü Vidalama Modelleri

DeWalt şarjlı darbeli vidalama farklı ihtiyaç ve beklentilere yanıt veren zengin ürün gamı ile herkese uygun seçenekler sunar. Tecrübeli marka, farklı seviyedeki müşterilerin farklı güçler gerektiren tamirat, tadilat ve montaj işlemlerini sorunsuz halledebilmesi için ürettiği akülü model seçenekleri ile övgü toplar. Her beklentiye yanıt verecek nitelikte olan cihazlar, motor gücü, akü sayısı, çalışma prensibi, içerdiği ekstra uç seçenekleri, kömürlü olup olmaması gibi özellikleri açısından birbirinden ayrılır. DeWalt akülü vidalama 18 volt gibi farklı volt seçenekleri olan modeller ile farklı güçler gerektiren vidalama ve delme işlerinin zahmetsizce yapılmasını sağlar. Modelden modele değişen volt değerleri, cihazın üstesinden gelebileceği işin zorluk seviyesi hakkında bilgi verir. Örneğin 14,5 volt vidalama cihazı ile basit montaj işlemleri sorunsuz gerçekleştirilirken 20 volt değerindeki bir cihaz ise sert zeminlerin delinmesi gibi zorlu işlemler için uygundur. Vidalama setinin gücünü belirleyen diğer faktörler ise darbeli olup olmamasıdır. Darbeli ürünleri mermer, beton gibi sert zeminlere delik açılmasını sağlayabilecek niteliktedir. Dolayısıyla zorlu zeminlerde çalışılacaksa mutlaka darbeli vidalama aletleri tercih edilmelidir. DeWalt tarafından geliştirilen akülü vidalama setlerinin öne çıkan diğer özellikleri ise zorlu alanlarda çalışmayı kolaylaştıracak nitelikte tasarımlara ve fonksiyonlara sahip olmasıdır. Örneğin 140mm’e varan uzunluktaki uç kısmı ve tek elle kolaylıkla kontrol edilebilen uç tutucu gibi özelliklere sahip olan akülü vidalama aletleri aynı zamanda LED aydınlatması ile karanlık ve dar alanlarda bile yüksek performans gösterir. DeWalt akülü alçıpan vidalama veya şarjlı vidalama makinesi olarak adlandırılan ve genellikle kömürsüz olan cihazlarda kömürsüz olarak adlandırılan parça motordur. Kömürlü motorlara kıyasla uzun ömürlü bir kullanım vadeden söz konusu kömürsüz vidalama aletleri, zorlu zeminlerde kullanım amacıyla üretilir. Başka bir ifadeyle günlük müşteri için kömürlü veya kömürsüz motor arasında ciddi bir avantaj-dezavantaj farkı bulunmaz. Bunun sebebi arada sırada basit montaj ve delme işlemleri yapan müşterilerin motordaki kömürü bitirebilme ihtimalinin çok düşük olmasıdır. Profesyonel müşteriler ise yoğun kullanım için uygun olan ve uzun bir kullanım ömrü sağlayan DeWalt kömürsüz akülü vidalama aletlerini tercih eder.

Uygun ve Avantajlı DeWalt Akülü Vidalama Fiyatları

Uygun ve Avantajlı DeWalt Akülü Vidalama Fiyatları

Dünya genelinde çok fazla müşterinin öncelikli tercihleri arasında yer alan başarılı marka, yüksek kaliteli malzemeden modern üretim tesislerinde hayata geçirdiği ürünlerinin uzun ömürlü olması ile tanınır. Fiyat açısından belirli bir seviyeden bahsetmenin mümkün olmadığı DeWalt akülü darbeli vidalama setleri, cihazların motor güçlerine, torkuna, darbeli olup olmamasına ve kömürlü olup olmamasına göre fiyat farklılığı olan ürünlerdir. Delme ve vidalama gibi zorlu işlemler gerçekleştirdikleri için hem dayanıklı hem de güvenli olmaları gereken akülü cihazları, sahip oldukları fonksiyonlara ve tasarım özelliklerine göre fiyatlandırılır. Tek akülü ve çift akülü cihazları arasında da fiyat farklılıkları söz konusudur. Günlük müşteriden profesyonel müşteriye kadar herkes için uygun modeller üreten başarılı marka, maksimum 30 Nm tork, 55 mm vida çapı ve standart akülere kıyasla yüzde 33 fazla kapasiteye sahip olan XR Li-Ion aküsü ile öne çıkar. Basit montajlardan iler seviye tadilatlara kadar pek çok ii sorunsuz gerçekleştirebilecek şekilde tasarlanmış olup başarılı markanın yoğun ilgi gören ürünleri arasındadır. Her DeWalt şarjlı vidalama ürünü gibi özel çantası ile birlikte gelen cihaz, söz konusu çanta sayesinde hem kolay taşınır hem de düzenli bir kullanım sunar. Sağlıklı bir muhafaza imkânı da sunan çanta, darbelere dayanıklı yapısı ile cihazın kullanım ömrünü de korur. Markanın beğenilen ürünleri arasında yer alan DeWalt çift akülü vidalama ise 20V çift aküye sahip olan ve kömürsüz darbeli vidalama setidir. 3 LED ışığı ile kullanım avantajı sağlayan ürün, verimliliği artıran tasarımı ile kendi segmentinin başarılı vidalama cihazları arasındadır. Söz konusu iki cihaz da sahip oldukları özellikler nedeniyle farklı fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunulur.

Dayanıklı DeWalt Akülü Vidalama Çeşitleri

Dayanıklı DeWalt Akülü Vidalama Çeşitleri

Her tür zeminde yapılacak delme işlemlerinden basit vidalama çalışmalarına kadar herkes için uygun onlarca vidalama cihazı üreten DeWalt şarjlı vidalama matkap, özellikle akülü kömürsüz setleri ile dikkat çeker. Sağlamlığı, sessiz çalışması, standart akülerden yüzde 33’e varan oranda yüksek kapasiteye sahip olan Li-ION DeWalt şarjlı vidalama bataryası, kolay kullanım avantajı sunan şarj ünitesi, tutuş konforunu ön planda tutan tasarımı ile övgü toplar. Uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım vadeden başarılı marka, ekstra sağlamlaştırılmış cihazları ile zorlu işlerin bile üstesinden gelecek nitelikte cihazlar üretir. Dünya genelinde vidalama cihazları alanında yoğun ilgi gören birkaç marka arasında yer alan DeWalt, kablosuz kullanım avantajı sunan ve çift aküsü sayesinde işlerin yarım kalmasını önleyen setleri ile fark yaratır. Kömürlü kömürsüz, darbeli ve darbesiz gibi pek çok seçenekten oluşan DeWalt şarjlı vidalama yedek parça setleri dayanıklı malzemeden üretilmiş olup kullanım ömrünü koruyan aşırı ısınma emniyetine sahiptir. Müşteri konforu kadar güvenliğine de özen gösteren başarılı marka, kullanım önerilerine dikkat edildiği takdirde uzun yıllar boyunca güvenli bir kullanım vadeder. DeWalt, her seviye müşteri için titizlikle tasarlanan ve onlarca seçenekten oluşan akülü setleri ile Trendyol'da yer alır. Kendiniz ve kullanım amacınıza uygun olan DeWalt akülü vidalama fiyatları avantajlı seçeneklere sahiptir. Siz de basit mobilya montajından sert zeminleri delmeye kadar pek çok işe uygun model seçeneği bulunan DeWalt akülü vidalama modelleri hakkında fazla bilgi edinmek için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.