"

Doğuş

" araması için 1580 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Doğuş

1985 yılında kurulan Doğuş çay; müşterilerine dökme çay, poşet çay, yeşil çay ve bitki-meyve çayları alanında hizmet vermeye devam ediyor. Yüksek kalite standartlarıyla üretim yapan marka, gün geçtikçe ürün skalasını genişletiyor. Rize'de yetişen en kaliteli çay yapraklarından elde edilen Doğuş çay çayları; lezzetleri, aromaları ve kokularıyla çay tiryakilerini mest ediyor. Doğuş çay; siyah çay, yeşil çay, bitki çayı ve meyve çaylarının yanı sıra fonksiyonel çayları, mistik çayları ve Doğuş aktar serisi ile de beğeni topluyor. 

Doğuş Siyah Çaylar

Doğuş siyah çay, markanın en sık tüketilen çay çeşitleri arasında yer alıyor. Geleneksel çay lezzetini üst seviyeye taşıyan, kokusu ve lezzetiyle en kaliteli çay yapraklarından elde edilen Doğuş siyah çaylar, sofraların vazgeçilmezi oluyor. Doğuş filiz çay, yüksek dem oranı ve eşsiz lezzetiyle öne çıkıyor. Doğuş gurme çay, ilk hasattan elde edilen en taze çay filizlerinden üretilirken, Doğuş geleneksel Rize çayı lezzetli harmanı ile Türk damak tadına hitap ediyor. Doğuş Karadeniz çay çeşidi ise hafif ve lezzetli bergamot tadıyla öne çıkıyor. Doğuş tiryaki Karadeniz çayı ve Doğuş bergamot aromalı çay gibi severek tüketilen Doğuş çay çeşitlerinin yanı sıra Doğuş tomurcuk çay çeşitleri de oldukça beğeniliyor. Doğuş gurme çay mavi çiçekli tomurcuk, Doğuş gurme çay tomurcuk gül, Doğuş gurme çay tomurcuk karanfil ve Doğuş gurme çay tomurcuk tarçın portakal seçenekleri, aromalı çay içmeyi sevenler için lezzetli birer alternatif oluyor.

Doğuş Çay Çeşitleri

Doğuş çay çeşitleri, farklı damak tatlarına hitap ediyor. Birbirinden faydalı ve lezzetli bitkilerden elde edilen çayları içeren Doğuş mistik çay çeşitleri, özel karışımlardan oluşuyor. Doğuş mistik bitki çayı, zencefil ve karanfil aromalarının lezzetli uyumuyla öne çıkıyor. Sade ya da sütle birlikte tüketilen aromalı çay, günün her saati keyifle içilebiliyor. Doğuş mistik bitki çayı stevyalı ise düşük kalorili olmasıyla şeker kullanmayanlar için hoş bir seçenek haline dönüşüyor. Doğuş aktar serisi, çay şeklinde içilebilen birbirinden faydalı şifalı bitkilerden oluşuyor. Doğuş aktar ıhlamur çayı; adaçayı, papatya çayı, orman meyveleri çayı ve limon çayının yanı sıra fit çayı, kış çayı ve yeşil çaylı mistik çayı gibi özel karışımlar da oldukça sık tercih ediliyor. Doğuş fonksiyonel çaylar ise sağlıklı yaşamı destekleyen çay çeşitlerinden oluşuyor. Doğuş form çayı, formda kalmaya yardımcı olurken, kayısılı form çayı ise form çayının etkisine güç katıyor. Doğuş form çayı maydanozlu-limonlu detoks içeceği olarak tercih edilebiliyor. Doğuş form çayı mısır püsküllü ise içerisinde bulunan ardıç meyvesi, kuşburnu, civan perçemi, sarı kantaron ve mısır püskülü ile fit kalmak isteyenlere lezzetli bir alternatif oluyor. Tarçınlı, çilekli ve kiraz saplı form çayları, farklı lezzet ve aromalarla zenginleşiyor.

Doğuş Poşet Çay 

Doğuş çay çeşitleri arasında bulunan poşet çaylar, hem demlik hem de bardak poşet seçenekleriyle öne çıkıyor. Demlik temizleme derdine son veren lezzetli demlik poşet çayları, çay tiryakileri için pratik bir çözüm oluyor. Doğuş demlik poşet çay çeşitleri içerisinde Earl Grey, Karadeniz, gurme ve Black Label gibi lezzetli çaylar bulunuyor. Çay denince ilk akla gelen markalardan olan Doğuş, farklı ihtiyaçlara ve damak tatlarına hitap eden birbirinden zengin çeşitleriyle çay tiryakilerinin favorisi oluyor. Doğuş çay, yüksek kalite çay yapraklarından elde edilen, kokusu ve aromasıyla öne çıkan ürünlerin müşterilerle uygun fiyatlarla buluşmasını da sağlıyor. Doğuş çay fiyatları, bütçeler için hesaplı bir alternatif oluyor.

Trendyol, Doğuş'un birbirinden lezzetli çayları ile güvenli alışveriş sunuyor.