Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Doğuş

" araması için 2067 sonuç listeleniyor

Lezzetli ve Kaliteli Ürünleriyle Doğuş Trendyol’da!

Türk kültüründe çay; gerek birlik beraberliğin bir sembolü olarak gerekse lezzetli tadı ile damaklarınıza şenlik veren bir içecek olarak yer alır. Çay içmenin büyük bir alışkanlığı olduğu Türkiye’de 1985 yılında kurulmuş olan Doğuş çay, kurulduğu ilk günden beri Rize’de özenle toplanan çayları sofralarınıza getirir. Doğuş markasının üretim alanı, oldukça geniştir. Sadece demleme Doğuş siyah ile de sınırlı değildir. Yeşil, poşet, demlik, dökme, earl grey gibi türleri bulunduğu gibi farklı çeşitlerdeki bitki çayları da vardır. Meyve ve bitki çayları, her damak tadına hitap etmeyi başarır. Yüksek kalite standartları ile büyük bir emekle üretilen Doğuş ürünleri, birçok aşamadan geçerek sofranıza gelir. Siz de bu ürünleri incelemek isterseniz Trendyol’u deneyimleyebilirsiniz.

Kaliteli Aroma ve Tatlarıyla Doğuş Çeşitleri

Kaliteli Aroma ve Tatlarıyla Doğuş Çeşitleri

Kaliteli aromalarıyla ve lezzetli tadı ile adeta bir kafede çay içiyormuş hissi veren Doğuş ürünleri, gün geçtikçe çeşitlerini artırır. Ürünleri arasında çok tercih edilenlerin başında klasik siyah çay gelir. Bu açıdan Doğuş tiryaki, geleneksel lezzeti tüketmeyi sevenlerin favori seçimleri arasında yer alır. Kokusu ve tadı ile damakları şenlendiren bu çeşit, aynı zamanda kan kırmızı rengi ile görsel olarak da mest eder. Tiryakilerinin favorisi olan bu çay, yüksek dem oranı ile damakları şenlendirir. Doğuş’un tüm ürünleri ilk hasattan elde edilen en taze çay filizlerinden üretilir. Bu nedenle kaliteli çay tadını almak mümkün olduğu gibi taze çay içmeniz de mümkündür. Doğuş Earl Grey ise bergamot meyvesinin rayihalı tadı ile siyah çaya daha hafif bir içim sağlar Bu nedenle Doğuş çeşitleri arasında sevilenlerdendir. Siz de farklı çeşitleri Doğuş online satış ile edinmek isterseniz tüm ürünleri Trendyol’dan uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Geniş bir skalaya sahip olan Doğuş fiyat aralıklarını da kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Faydalı Doğuş Ürün Seçenekleri

Faydalı Doğuş Ürün Seçenekleri

Kış aylarında hasta olmamak ve bağışıklığı güçlendirmek için Doğuş bitki çayları, daha sıklıkla tüketilir. Doğuş’un tüm ürünleri, kaliteli aroması ve yoğun tadı ile farklı damak tatlarına hitap eder. Doğuş adaçayı, yoğun kokusu ve aroması ile lezzetli içecek ile vücut direncinizi güçlendirir. Boğaz ağrısı, mide yanması, öksürüğe ve bronşit gibi birçok hastalığa iyi gelen bu ürün; özellikle soğuk kış günlerinin favorisidir. Mide bulantılarını önleyen, grip olduğunuzda ilk akla gelenlerden olan Doğuş nane limon ise kararında ekşiliği ve nanenin keskin tadı arasında bir uyum yakalayarak damağınızda muazzam bir tat bırakır. Doğuş zencefil limon ise içeriğindeki zencefil ile boğaz ağrılarına iyi gelir. Tüm bitki çaylarınızı bal ile tatlandırabileceğiniz gibi Doğuş şeker ile de tatlandırabilirsiniz. Tüm bu ürünler arasından kendi arayışlarınıza hitap eden seçeneği Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Doğuş Ürünleri

Her Bütçeye Uygun Doğuş Ürünleri

Günün her saati keyifle içilebilen bir içecek olan siyah çayın tiryakileri, genellikle Doğuş dökme kullanır. Ancak daha kısa sürede aynı lezzeti elde etmek isteyenler ve özellikle iş yerlerinde ise poşet versiyonları tercih edilir. Demlik temizleme derdi olmayan Doğuş poşet, demlikte kullanılabildiği gibi tek kişilik bardak poşet seçenekleri de içerir. Poşet çaylar aynı lezzete daha pratik ve hızlı bir şekilde sahip olmanızı, vakit harcamadan kaliteli aromayı elde etmenizi sağlar. Siyah çay; dökme, poşet veya demlik çeşitleri ile sıklıkla tercih edilse de sağlıklı yaşama yaşamaya hizmet eden, metabolizmayı hızlandıran yeşil çay da sevilenlerdendir. Doğuş yeşil aromatik tadı ile içmeyi kolaylaştırır. Ayrıca yoğun tadı ile sağlıklı şekilde kilo vermenize yardım eder. Trendyol’u takip ederek dönemsel olarak sunulan Doğuş kampanyalarından gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.