İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Eti Kolonya

" araması için 124 sonuç listeleniyor
Eti Hatırla Beni Yellow Pet Şişe 230 ml

EtiHatırla Beni Yellow Pet Şişe 230 ml

(9)
Hatırla Beni Yellow Pet Şişe 230 ml
88,90 TL
Sepete Git

Eti Kolonya Modelleri ile En Güzel Hatıralar

Günlük hayatta hijyen sağlamak ve ferahlamak için tercih edilen kolonya, geleneksel kültürde önemli bir yere sahiptir. Misafirlik dendiğinde her zaman akla ilk gelen şeylerden biridir. Türk kültüründe her mekanda ziyarete gelen kişilere ikram edilir. Geleneksel olarak gündelik hayatta önemli bir yeri vardır. Eti kolonya gündelik hayatta tercih edilen farklı koku ve tasarımlarda seçenekler sunar. Yerli bir marka olan Eti, 1973’den beri üretim yapar. Ekonomik ve kaliteli ürün çeşitleriyle dikkat çeker. Nostaljik renkli şişeleri, butik tasarımları ve Nar-ı Aşk Semazen gibi özel koleksiyonları bulunur. Menekşe ve nar kokuları oldukça popülerdir. Eti limon kolonyası cep boy olarak pet şişede ya da spreyli cam şişede sizlere sunulur. Cep boy seçeneklerine ek olarak 1 litre, 5 litre gibi çeşitli seçenekleri de bulunur. Cep boyutundaki 50 ml cam ya da pet şişe çeşitleri, günlük kullanım için tercih edilebilir. 5 litrelik bidon ise ekonomik kullanım için uygundur. Renkli pet şişeler, nostaljik ve hoş esanslı seçeneklerdir. Leylak, amber, tütün, nar çiçeği, zeytin, kır çiçeği, mandalina gibi farklı notalarda esans alternatifleri değerlendirilebilir. İçerik olarak parfümlü çeşitler, kalıcı koku isteyenler için idealdir. Eti parfümlü kolonya çeşitlerinde çok şık butik şişe tasarımları görebilirsiniz. Cam şişede gold, bronz, black, silver gibi renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Hediye etmek için bu şık butik tasarımları tercih edebilirsiniz. Özel koleksiyonlarda hem tasarım hem de içerik olarak farklı zevklere hitap eden alternatifler bulunur. Hatırla Beni ve Aşık ile Maşuk, markanın özel tasarım koleksiyonları arasında yer alır. Şişe tasarımı olarak çok fazla seçeneği değerlendirme şansınız vardır. Yanınızda taşımak için cep boyutunda şişeler, evde ve işyerinde kullanmak için 350 ml pet şişeleri tercih edebilirsiniz. Ferahlatan kokulardan kendi tarzınıza uygun olanı bulabilirsiniz. Eti kolonya 400 ml evde ve iş yerinde kullanım için ekonomik şişelerden biridir. Spreyli şişe tasarımları günlük hayatta büyük kolaylık sağlar. Anında hijyen ve ferahlık için her yerde bunları kullanabilirsiniz. Ekonomik, kaliteli, hijyenik ve hoş kokulu esans çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilir, indirimli fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Hijyenik ve Hoş Kokulu Esanslarla Eti Kolonya Çeşitleri

Hijyenik ve Hoş Kokulu Esanslarla Eti Kolonya Çeşitleri

Anında ferahlık ve hijyen sağlayan ürünler arasında birbirinden güzel esanslara sahip seçenekler mevcuttur. Eskiden tütün ve limon esansı dışında bir seçenek yok iken bugün sayısız notada koku seçeneği vardır. Eti leylak kolonyası gibi doğadan ilham alan esans seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Menekşe, nar çiçeği, mandalina kokularıyla baharın canlı hislerini yaşayabilirsiniz. Geleneksel limon ve tütün esansında klasik formülü markanın bünyesinde bulabilirsiniz. Çiçek kokuları, meyve kokuları, okyonus ferahlığı alternatifleriyle herkese hitap eden formüller, markanın ürünleri arasında yer alır. Çiçek kokularından iğde çiçeği, nar çiçeği, menekşe, kır çiçeği alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Eti nar çiçeği kolonyası popüler seçeneklerden biridir. Renkli pet şişelerde sunulan esanslar pembe, lila, sarı, mavi gibi keyifli görünüme sahiptir. Menekşeyi lila, nar çiçeğini koyu pembe şişede görebilirsiniz. Ayrıca belli bir kullanıma hitap eden bebeklere özel tasarımları ve tıraş için formüle edilmiş çeşitleri bulabilirsiniz. 210 ml fresh ve floral seçenekleri olan Eti bebek formülü, bebek sağlığını destekler. Tıraş sonrası için blue ve red olmak üzere iki farklı esans tercih edilebilir. Erkeklerin çokça tercih ettiği Eti red kolonya cildi yumuşatır ve tıraş sonrası rahatlatır. Geleneksel formülle hazırlanan tütün klasiği, markanın uzun yıllardır ürettiği klasiklerden biridir. Bir diğer klasik de limondur. Limon ferahlığını yaşatan ürünün hijyen sağlama oranı yüksektir. Ayrıca özel koleksiyon olarak sunulan Eti kolonya çeşitleri de popülerdir. Unutulmayan anılardan ilham alan Hatırla Beni koleksiyonu, kalıcı ve belirgin koku seçenekleri sunar. Osmanlı saraylarından ilham alan Nar-ı Aşk, şık şişe tasarımıyla dikkat çeker. Aşuk ile Maşuk şeklinde iki şişe olarak tasarlanır. Eti kolonya Narı Aşk markanın popüler ürünleri arasında öne çıkar. Semazenlerin ilahi aşkına gönderme yapar. Günlük kullanım için fısfıslı, renkli mini şişeler, şık tasarımıyla dikkat çeker. Cep şişelerinde oldukça fazla alternatif vardır. Cam şişe ya da plastik şişe ürünlerin yanı sıra, spreyli olanlar da anında hijyen ve ferahlık sağlar. Kolay taşınan ve rahat kullanılan pratik ürünlerdir. Şişeler cam ya da plastik olmak üzere iki farklı formdadır. Şişe boyutları ve tasarımları ise çok çeşitlidir. Eti kolonya 400 ml, 200 ml, 5 lt, 1 lt olarak farklı boyutlarda tercih edilebilir.

Cep şişelerinde 50 ml ve 110 ml seçenekleri vardır. Özel tasarım olan butik tarzlardaki şık şişe formları, ilginizi çekebilir. Cam şişede amber, limon, tütün ve limon kaliteli ve şık seçenekler arasında yer alır. Büyük bidon olarak limon esanslı çeşitlerinden almak ise ekonomiktir. Parfümlü çeşitlerde farklı notaları olan formüller değerlendirilebilir. Ferahlık ve hijyen için cep şişeleri her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Prestijli hediye sunumları için butik tasarımları tercih edebilirsiniz. Markanın kaliteli ürün seçeneklerini Trendyol’dan detaylı olarak inceleyebilir, istediğiniz seçenekleri karşılaştırabilirsiniz. Trendyol ayrıcalıklarıyla hijyen sağlamada güvenilir koku olarak beğenilen çeşitleri sipariş edebilirsiniz. Günlük hayatta anında hijyen sağlamanın kolay yolu, ferahlık veren dezenfektan kullanmak olur. Markanın cep şişeleri, bu özelliğe sahiptir. Kolay taşınan ve kullanılan pratik seçeneklerdir. Minimal boyutlu şişeler de farklı formlarda sunulur. Özel tasarım cep şişelerindeki esanslarda ferahlatan kokular dikkat çeker. Limon ferahlığı dışında birçok alternatif vardır. Eti menekşe kolonyası gibi sevilen çeşitlerde cep boyutu tercih edilebilir. Plastik ya da cam minimal şişede eşsiz tasarımlar mevcuttur. Spreyli ya da kapaklı formlar değerlendirilebilir. Kullanım olarak rahat ettiğiniz formu tercih edebilirsiniz. Renkli sprey cep modelde limon, tütün, amber, ice fresh, nar çiçeği, aqua zeytin ferah ve güzel kokulu seçeneklerdir. Pet cep modellerde limon, aqua ve kokteyl olarak farklı esanslar bulunur. 50 ml ve 110 ml şişeler, 24’lü paket halinde de alınabilir. Çiçek notalarında Eti iğde çiçeği kolonyası gün içinde canlandırıcı bahar havasını yaşatır. Çiçek notalarından farklı olarak aqua ve ıce fresh gibi formüller, yoğun ferahlık sağlar. Sprey parfüm cep ürünleri, oldukça kalıcı ve yoğun olur. Hijyen açısından yüksek etkiye sahip olan cep şişeleri güvenle kullanabilirsiniz. Gün içinde birçok yere dokunan ellerinizi hemen dezenfekte edebilirsiniz. Kapı kollarına, otobüs tutacaklarına ve diğer el temaslı yerlere sıkabilirsiniz. Ferah ve hoş kokulu cep modeliyle her an her yerde hijyenik ferahlığı yaşayabilirsiniz. 50 ml, 110 ml ve 150 ml seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Toplu olarak 24’lü alırsanız ekonomik olur. Eti Hatırla Beni kolonya, 230 ml şişede tercih edilebilir. Action City parfümlü şişe, 125 ml seçeneği sunar. Yumuşak ve doğal kokuları seviyorsanız zeytin esansı deneyebilirsiniz. Bahar çiçeklerinin kokusunu seviyorsanız kır çiçeği esansı hoşunuza gidebilir. 150 ml karma set sipariş ederek tüm kokuları deneyebilirsiniz. Karma setlerde menekşe, leylak, kır çiçeği, limon, zeytin gibi esanslar bir arada bulunur. Seveceğiniz kokuyu bulmak için ilk olarak karma set sipariş edebilirsiniz. Tüm kokuları deneyerek daha sonra sevdiğiniz seçeneklerden alabilirsiniz. Gün boyu ferahlık ve hijyen sağlayan cep şişe çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Eti Kolonya Fiyat Avantajlarıyla Ekonomik Tercihler Yapın

Eti Kolonya Fiyat Avantajlarıyla Ekonomik Tercihler Yapın

İster evde ister dışarıda gün içinde mikroplardan arınmak için ferah ve hoş kokulu Eti esans çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Markanın meşhur limon klasiğini ve özgün koleksiyonlarını Trendyol’da bulabilir, bunları detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Aradığınız Eti kolonya fiyat avantajlarını yakalayarak kaliteli ve özel formüllü ürünlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. 1 lt ve 5 lt bidon seçeneklerini değerlendirerek oldukça ekonomik tercihler yapabilirsiniz. Bidon olarak sipariş verdiğinizde elinizdeki şişelere dolum yapabilir ve bunları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Cep modellerde set sipariş ederek tüm koku seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Markanın çok şık koleksiyonlarını keşfederek hediye olarak seçebilirsiniz. Eti bronze kolonya, tasarımı ve içerik formülü ile etkileyici seçenekler arasında yer alır. Hatırla Beni koleksiyonu, sevgiden ilham alan eşsiz tasarımları ve hoş kokularıyla popülerdir. Butik parfümlü seçeneklerde fold, bronze, silver gibi renk seçenekleri bulunur. Şık tasarımları uygun fiyatla almak için 6’lı paketleri tercih edebilirsiniz. Altın, gümüş, siyah şişelerdeki parfümlü özel seçenekler şık sunumlar için idealdir. Sevdiklerinize hediye etmek için Hatırla Beni, şık sunumlar için de Eti gold kolonya gibi butik seriden ürünleri değerlendirebilirsiniz. Butik tasarım serisindeki şık şişeler, estetik ve içerik açısından elit seçeneklerdir. İş yerinde prestijli sunumlar ya da sevdiklerinize özel hediyeler için tercih edilebilir. Eti silver kolonya gümüşün asil tarzını ortaya koyan oldukça şık bir seçenektir. Butik serisindeki elit kolonya çeşitlerini ekonomik fiyata almak için Trendyol fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Butik serisi, Nar-ı Aşk serisi, Hatırla Beni serisi markanın popüler ve özgün tasarımlarıdır. Hem bu şık ürünleri hem de renkli pet şişe gibi nostaljik ürünleri Trendyol’dan indirimli fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Kaliteli, hijyenik ve çok hoş kokulu ürün tercihi yapmak için müşteri yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Eti kolonya yorumları, ürünleri kullananların deneyimlerini görmenizi sağlar. Merak ettiğiniz koleksiyonlardan farklı seçenekleri deneyenlerin düşünceleri seçiminizi kolaylaştırır. Beğendiğiniz ürünün yorumlarına bakarak mevcut müşterilerin kullanım deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Örneğin; Eti butik kolonya elit ve şık tasarımlar sunar. Bu seriden ürün almış kişilerin yorumlarına bakarak hangi kokunun size uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Gold, silver, black seçeneklerini kullanmış kişilerin fikirlerini öğrenebilirsiniz. Hem ürünün nasıl koktuğunu hem kalıcılığının ne kadar olduğunu değerlendirme şansınız olur. 5 lt’lik kullananlardan ürünün uzun vadede kullanışlı olup olmadığını öğrenerek ekonomik boyutları tercih edebilirsiniz. Cep modellerinin günlük kullanımdaki farklılıklarını değerlendirebilirsiniz. Ürünü satın alıp kullanan kişilerin deneyimleriyle doğru tercihi yapabilirsiniz. Aklınızda acaba hangisini alsam diye sorular olduğunda karşılaştırma yapabilirsiniz. İçeriklerin sahip olduğu özellikleri birbirleriyle karşılaştırarak ve yorumlara bakarak seçenekleri eleyebilirsiniz. Esans kokularında farklı formüllerin nasıl olduğunu yorumlara bakarak değerlendirme olanağınız olur. Menekşe, iğde çiçeği, leylak gibi çiçek kokularını fresh ice ve aqua gibi diğer kokularla karşılaştırabilirsiniz. Her zaman kullanacağınız kokuyu seçerken yorumlarla doğru esansı bulabilirsiniz. Bebek ve tıraş için özel formüllerin tercihini yapabilir, sağlıklı ürün değerlendirmesi yapmak için yorumlara bakabilirsiniz. Bebeği için bu tercihi kullanan annelerin fikirleri size yardımcı olur. Tıraş için formüle edilen ürünlerin cilde etkisini, kullanan erkeklerin yorumlarından anlayabilirsiniz. Trendyol müşteri yorumları gerçek deneyimlerle doğru değerlendirmeler yapmanızı sağlar. Şişe boyutlarıyla ilgili yorum yapanlara bakarak hangisinin uygun olacağını belirleyebilirsiniz. Ürünlerin kalitesi, kullanım olanakları, koku ve esans özellikleri, hijyen standartları gibi birçok konuda gerçek müşterilerin değerlendirmelerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Günlük hijyen ve ferahlık için kaliteli, hoş kokulu ve uygun fiyatlı esans çeşitlerini yorumlarıyla net bir şekilde değerlendirebilir, beğendiğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Dezenfekte Etkisi Açısından Eti Kolonya Çeşitleri Nasıldır?

Dezenfekte Etkisi Açısından Eti Kolonya Çeşitleri Nasıldır?

Özel formüle edilen ürünlerin ferahlatma ve hoş koku etkisi kadar, dezenfekte özelliği de oldukça önemlidir. Doğru tercihle seçilen ürünler, etkili bir dezenfektan olarak mikroplardan korunma sağlar. Markanın orijinal renkli pet şişeleri, butik serisi, lion ve tütün serisi dezenfektan olarak etkilidir. Cep modelleri günlük hijyen ihtiyacını karşılar. Eti black kolonya gibi şık ve özel formüllerde de aynı dezenfekte etkisi vardır. Butik serisi, renkli şişe serisi, Nar-ı Aşk, Beni Hatırla gibi tüm koleksiyonlardan gönül rahatlığı ile dezenfekte etkili ve hoş kokulu ürün tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta kapı kolu gibi el temasının fazla olduğu alanlarda kullanabilirsiniz. Ellerinizi belli aralıklarla dezenfekte edebilirsiniz. Sprey olanlar kullanım açısından farklı alanlar için oldukça etkilidir. Ulaşım araçlarında dokunduğunuz yerlere sıkabilirsiniz. Sık temas edilen alanlara dokunduktan sonra kullanabilirsiniz. Yüksek alkol oranıyla mikropları yok eden Eti konseptleri ile günlük hijyen standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin dezenfekte etkisi alkol oranıyla değerlendirilir. Temizlik ve hijyen kapasitesi açısından alkol oranı yüksek olan kaliteli ürünlerle el hijyenini sağlayabilirsiniz. Doğru koşullarda saklanırsa alkol ve dezenfekte etkisi uzun süre kaybolmaz. Hem yüksek dezenfekte etkisi hem de hoş koku kalitesi olan Eti ürünlerini Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz. Güvenilir olan markanın dezenfekte etkisi garantili olan içeriklerini satın alabilirsiniz. Her ürün, el hijyeni için yeterli dezenfekte sağlamaz. Bu nedenle hijyen için seçim yaparken üreticinin güvenilir olması gerekir. Kaliteli ve dezenfekte oranı da yüksek olan seçeneklerden biri de Eti amber kolonyası olur.

Klasik ve geleneksel esans arayanlar amber, limon ve tütün tercih edebilir. Markanın tüm çeşitlerinde dezenfekte oranı yüksektir. Güzel kokan ve renkli şişelerde yer alan formüllerle hijyen sağladığınızdan emin olabilirsiniz. Tüm bu seçeneklere ise Trendyol vasıtasıyla sahip olabilirsiniz. Yerli marka Eti, oldukça eski üreticilerden biridir. Şık ve nostaljik ürünleri bulunan markanın tüm içeriklerini Trendyol'dan sipariş etmek mümkündür. Renkli, nostaljik pet modeller çok taklit edilen ürünlerdir. Eti kolonya nerede satılır diye merak edenler için Trendyol doğru adrestir. Binlerce farklı orijinal markanın güvenilir ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Markanın koleksiyonlarını, meşhur limon esansını, şık şişe tasarımlarını Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Bunları 6’lı ya da 24’lü ekonomik paketler halinde alabilirsiniz. 1 lt ve 5 lt’lik bidon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Menekşe, leylak, nar çiçeği, iğde çiçeği gibi çiçek kokularıyla doğal ferahlığı yakalayabilirsiniz. Okyonus serinliğini hissetmek için aqua ve ice fresh formüllerini tercih edebilirsiniz. Hangi ürünü seçerseniz seçin, hem gerçek müşteri yorumlarıyla doğru değerlendirme yapabilir hem de Trendyol güvencesiyle kaliteyi yaşayabilirsiniz. Eti kolonya kullananlar deneyimlerini Trendyol’da paylaşır. Beğendiğiniz ürün hakkındaki yorumları okuyarak doğru seçimi yapabilirsiniz. Trendyol, esans ve formül çeşitlerinde her ihtiyaca ve zevke hitap eden kaliteli seçenekleri sunar. Ürünler arasında fiyat, yorum ve kalite karşılaştırması yapmanızı sağlar. Akıllı seçimler yapmak için Trendyol ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin indirimlerini takip edebilir, istediğiniz uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Limon ve tütün klasiklerini ekonomik olanaklarla değerlendirebilirsiniz. Renkli cep, spreyli, klasik, özel tasarım şişelerde birbirinden güzel kokulu seçenekleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Günlük dezenfektan olarak kullanabileceğiniz hoş kokulu Eti mini cep çeşitlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Kokuda kalıcılık istiyorsanız parfümlü ürünlere göz atabilirsiniz. Hijyen, ferahlık ve canlılık veren kaliteli esans çeşitlerini avantajlı fiyat olanaklarıyla sipariş edebilirsiniz. Her ürünü detaylı olarak inceleyebilir, yorumları okuyabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve akıllı seçimi Trendyol ayrıcalıklarından yararlanarak kolaylıkla yapabilirsiniz.