İlgili Kategoriler
Fiyat
Güç (Watt)
Şarjlı Kullanım Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
El Süpürgesi Kullanımı
Hazne Kapasitesi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Kablo Uzunluğu
Özellik
Şarj Standı
Ses Seviyesi
Motor Teknolojisi
Renk
Ürün Puanı
"

DYSON Dik Süpürge

" araması için 66 sonuç listeleniyor

Dyson Dik Süpürge Modelleri ile Temiz Evler

Dyson, 1991 yılından bu yana teknoloji alanında insanların hayatını kolaylaştıran ürünler sunar. Elektrikli süpürge üretiminde markanın ürünleri, güçlü ve derin temizleme performansının yanı sıra tozu en hızlı ve güçlü bir şekilde içine çeker ve hapseder. Marka, bu elektrikli aletleri üretirken müşterilerinin sağlığına da dikkat eder. Çeşitli alanlarda kullanımı kolay ürünler tasarlayan ve geliştiren marka, 50'den fazla ülkede benzersiz modeller sergileyerek beğeni toplar. Ev temizliğinde sıklıkla kullanılan elektrikli süpürgeler, teknoloji ilerledikçe farklı özellik ve işlevle üretilir. Süpürge, başlangıçta basit ve pratik bir araç olarak işlev görmüştür. İcadından bu yana birçok farklı biçimde var olmuştur. Elektriğin icadı ile ilk elektrikli modellerin üretimi başlamıştır. Günümüze kadar işlevini sürdüren bu cihaz, gelişen teknoloji sayesinde şarjlı ve kablosuz sistemler yardımıyla en üst seviyeye ulaşmıştır. Bu ürünler teknolojinin gelişmesiyle müşterilerinin hayatına ayrıcalık ve kolaylık sağlar. Günümüzün en çok aranan ve beğenilen markalarından biri olan Dyson, ürünleriyle her zaman teknolojiyi ve pratikliği sunar. Dyson dik süpürge, teknolojisi sayesinde temizliği oldukça kolaylaştırır. Mükemmel emiş gücü, geniş tahliye haznesi ve çeşitli enerji tasarruflu modelleri ile dünyanın en çok kullanılan küçük ev aletidir. Özellikle antibakteriyel ve %100'e yakın partikül tozlarını tutması ile markanın ürünleri kullanıldığı her ortam için benzersiz nitelikler sunar. Dyson dik süpürge fiyatı ile her bütçeye hitap ederek müşterilerini memnun eder. Dünyadaki ileri teknolojilerin kullanılmasıyla geliştirilen materyal, temizleme işini büyük ölçüde iyileştirir. Çok rahat ve pratik tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Kullanılacağı alanın büyüklüğüne bağlı olarak birçok farklı tipte elektrikli ürün seçeneği vardır. Bu nedenle, tüm modelleri dikkatle incelemek gerekir. Hayatı kolaylaştırmak için farklı alanlarda farklı tipte seçenekler tasarlayan ve üreten gözde marka, bu ürünlerini müşterilerinin rahatlığı artırmak için geliştirir. Modellerin tamamı omurganın sağlığını destekler. Bu özelliğiyle sırt ağrısı olan müşteriler için uygundur. Hızlı ve etkili temizlik sunması sayesinde yorgunluk hissini azaltır.

Kullanışlı Dyson Dik Süpürge Modelleri

Kullanışlı Dyson Dik Süpürge Modelleri

Son yıllarda ürün kalitesi açısından en iddialı markalardan biri olan Dyson, geniş bir elektrikli süpürge modeli yelpazesi sunan premium elektrikli süpürge markalarından biridir. Dyson dik süpürge modelleri popüler tasarımlar arasında yer alır. Bu ürünlerden bazılarının ıslak ve kuru kullanıma uygun model seçenekleri de bulunur. Islak paspas veya süpürme gibi işlemler yapmak istiyorsanız ıslak seçeneği olan bir ürün seçebilirsiniz. Dyson dik modeli, çeşitli özelliklere sahip modern bir üründür. Bu modeller, ağır kablolu elektrikli süpürgelerden çok daha fazla performans ve pratiklik sunar. Temizlik sırasında en üst düzeyde müşteri konforu ve beğenisi sağlamayı amaçlar. Bu elektrikli süpürge modelleri, filtre odası, çalışma süresi ve emiş kapasitesine göre farklı türlere ayrılabilir. Dikey ve silindirik türbin soğurucu başlığı seçenekleri üst düzey temizleme olanakları sunar. Markanın en beğenilen ve sevilen modellerinden biri olan dünya çapında ses getirmeyi başaran dik süpürge, özellikle yoğun programlarla çalışanlar için cankurtaran olabilir. Çünkü temizlik yapmak için zaman harcamak göz korkutucu bir iş olarak kabul edilir. Dyson kablosuz dikey süpürge oldukça güçlü ve dayanıklı bir modeldir. Kablosuz olan materyal oldukça başarılı ve pratik bir ev aletidir. Donanımlı siklon filtre sayesinde havadaki havaya geri dönmeyen toz partiküllerini tutarak daha sağlıklı bir temizlik imkanı sağlar. Markanın zaman tasarrufu sağlayan bu modeliyle oldukça kısa bir sürede dilediğiniz ortamı süpürebilirsiniz. Hafif, esnek ve pratik olmakla beraber dijital motor ile çalışır. Özellikle sert zeminlerde ve halılarda zemine nüfuz eden kir ve ince tozları çekmek için tasarlanmıştır. Bu materyal büyük bir vakum odası ile aynı kapasiteye sahip üst düzey bir elektrikli üründür. Daha eksiksiz bir temizlik deneyimi için daha büyük bir kapasite sağlar. Havadaki sadece 0,3 mikron hava partikülünü yakalamak için patentli siklon teknolojisini kullanır ve çok daha ferahlatıcı bir temizlik sağlar. Sadece evinizi değil arabanızın içini de temizlemeyi kolaylaştıran el tipi bir elektrikli süpürgeye hızla dönüşür. Tozun her yere nüfuz etmesini sağlayan nozul sayesinde en yüksek noktadan en alçak noktaya kadar temizlik imkanı sunar. Markanın tüm modelleri en küçük ve en zayıf tozu bile tutabilir. Marka, daha fazla özelliğe sahip çok çeşitli elektrikli ürün modelleri sunar. Her modeliyle müşterilerinin beğenilerini kazanır. Evinizin dekoruna göre dilediğiniz renkteki modeli gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Böylece ürününüz için farklı renk seçeneklerini de beğeninize göre tercih edebilirsiniz. Marka, seçeneklerinin renklerini sınıflandırırken modele göre farklılık gösterebilir. Dyson elektrikli süpürgelerdeki mor renk içeren dikey ürünler olarak listelenebilir. Dik süpürge modellerini araştırmak isteyenler, markanın yüksek teknolojili model seçeneklerine bakabilir. Aynı zamanda yer alan müşteri yorumları ve puanlara da ulaşabilirsiniz. Yıllar boyunca, bu markanın seçenekleri genellikle güvenilirlikleri, kaliteleri ve kullanım kolaylıkları ile beğeni toplamayı başardı. Bu nedenle hem ev hem de yaşam için vazgeçilmez olan elektrikli süpürge modelleri birçok kişi için vazgeçilmez bir unsur haline gelir. Marka, eşsiz tasarımı güç ve pratiklik ile birleştiren seçenekleriyle müşterilerinin hayatına konfor ve pratiklik katar. Dyson dik şarjlı süpürge, fiş ve kablo kargaşasını ortadan kaldırır. Daha hızlı ve rahat bir kullanım sunar. Materyalin bu özelliği zamandan tasarruf etmenizi ve aleti rahatça kullanmanızı sağlar. Ayrıca kablosuz model, oldukça yüksek bir hızla şar olur. Bu ürünü evde, arabada veya ofiste gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Alet, çeşitli zeminlerde etkileyici temizlik sonuçları verir. Kablosuz olduğu için her an her yerde kullanılabilir ve temizlik için oldukça kullanışlıdır. Emmeyi etkilemeden 60 dakikaya kadar tüm kiri ve tozu temizler. Aynı zamanda, ince tasarımı sayesinde yerden tasarruf da sağlar. Farklı kafaları ve geniş kapasiteleri ile halılarda, parke zeminlerde, köşelerde, arabalarda, koltuklarda ve daha aklınıza gelebilecek birçok alanda iyi çalışır. Elektrikli süpürgeyi, bir düğmeye basarak kolayca el süpürgesi haline getirebilirsiniz. El süpürgesi Dyson ile en dar alanları bile rahatça temizleyebilirsiniz. Dyson dik elektrikli süpürge evinize kadar gelir ve birçok farklı özelliği ile her alanda size yardımcı olur. Dyson, yüksek emiş gücü, temizleme kapasitesi, şık tasarımı ve kullanım kolaylığı sunan seçenekleri sayesinde birçok yerde verimlilik yaratabilen bir markadır. Şarj edilebilir dikey seçeneği, günlük kullanım için en pratik potansiyeli sunar. Markanın verimli siklon teknolojisine sahip aletleri artık temizlik rutininin ayrılmaz bir parçası haline gelir. Dyson küçük ev aleti modelleri sahip olmak istediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Her bütçeye sahip müşteri için onlarca seçeneği bu markada bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan ve gönül rahatlığıyla kullanmak istediğiniz Dyson modellerini Trendyol kolaylığı ile her zaman inceleyebilirsiniz. Ürün bazında yapılan yorumları inceleyebilir, böylece detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme ve sıralama özelliğiyle en kısa sürede aradığınız modeli bulabilirsiniz. Kampanya ve indirim günlerini takip ederek beğenilerinize uygun olan modelleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Dyson’ın Son Teknoloji Ürünleri İle Tozlardan Kurtulma İmkanı

Dyson’ın Son Teknoloji Ürünleri İle Tozlardan Kurtulma İmkanı

Dyson tarafından geliştirilen farklı yüksek performanslı siklonların her biri, tozu hazneye hızlıca iten güçlü bir kuvvet oluşturur. Üretilen hava akışı, tüm tozu hazneye aktarır ve sızıntı yapmaz. Motor direği filtreleri, minimum basınç tüketimi ile filtrasyon sağlamak üzere optimize edildiklerinden daha yüksek emiş gücüne sahiptir. Bu sayede insan saçının yüzde biri büyüklüğündeki toz parçacıklarını bile yakalayabilir. Hızlı dönen ve yüksek beygir gücü üreten son teknoloji ürünü bir dijital motorla, en zorlu zeminlerde bile inanılmaz emiş seviyeleri sunar. Hafif ve ergonomik pille çalışan elektrikli aletler, yüksek irtifalarda kirliliği kolay ve hızlı bir şekilde yok edebilir. Çok yönlülüğü ve taşınabilirliği, elektrikli süpürgelerin her yere girmesine izin verir. Sert kılları halıya bastırarak sadece yüzeyde değil aynı zamanda derinlemesine temizlik de yapabilirsiniz. Çok yönlü ataşmanlar, zeminlerin kolay temizlenmesi gibi zorlu temizlik prosedürlerine olanak tanır. Dyson ayaklı süpürge, tasarım ve işlevsellikleri ile müşterilerini etkiler. Dyson dik modeli ile temizlik yaparken ulaşılamayacak hiçbir yer yoktur. Özellikle alerjik bünyeleri rahatsız eden gözle görülmeyen tozları da kolayca temizleyebilirsiniz. Dyson çubuk süpürge ile dilediğiniz anda ve yerde derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Hafif ve ince yapısı tutmayı kolaylaştırır. Ergonomik tutuşu sayesinde rahatça kullanım sağlayabilirsiniz. Markanın bu aletinin fiyatı; siklon sayısı, motor gücü gibi detaylara göre değişir. Aynı zamanda şarj ve çalışma süresi gibi farklı özelliklere de bağlıdır. Çeşitli fiyat noktalarından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Zorlu temizlik rutinlerini eğlenceli aktivitelere dönüştüren Dyson, elektrikli kablosuz ürünleriyle Trendyol ile keşfedebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

Kablolu bir elektrikli süpürge kullanırken sürekli bir priz aramak, bazı kişiler için sıkıcı olabilir. Özellikle kablo yeterince uzun olmadığında prizlerin değiştirilmesi, zaman ve enerji israfı gibi sorunlara neden olabilir. Tüm bu sorunlar kablosuz elektrikli süpürgelerle sona erer. Şarj fonksiyonu ile prize zarar verme endişesi duymadan rahatça temizlik yapabilirsiniz. Bu özellik, elektriksel bağlantının sağlanamadığı ortamlarda çok daha değerlidir. Bu özelliği sayesinde her ortamı temizlenebilir kılar. Ayrıca son teknoloji nikel-kobalt-alüminyum pili ile ortalama 40 dakika içerisinde aktif olarak şarj olur. Markanın eco moduna sahip olan ve bu özelliğiyle de daha uzun süre temizlik sunan bir elektrikli süpürge modeli de bulunur. Uzun ve dikey yapısı gövdeyi düz tutar ve eğilmeden işlem yapılmasına imkan tanır. Sapın rahatlığı, işlemi daha kolay ve verimli hale getirir. En ufak köşedeki kiri bile anında ve kolayca temizleyebilirsiniz. Ses kontrol teknolojisi, titreşimleri emerek ve yüksek sesler olmadan işlem yapmanızı sağlar. Eğer kablosuz bir ürün kullanmayı tercih etmezseniz, Dyson dikey süpürge kablolu seçeneğini de satın alabilirsiniz. Aynı özelliklere bu modelde de yer veren marka, her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde tutar. Dyson dik süpürge özellikleri her bakımdan müşterisini memnun eden ve konfor sunan teknolojileri barındırır. İhtiyaç ve beğenilerinize göre hem uzun saplı elektrikli süpürge hem de portatif elektrikli süpürge olarak kullanılabilen pratik bir üründür. Uzun yıllardır güvenle kullanılan ve tasarımında harikalar yaratan marka, sadece temizlik açısından değil, kullanım açısından da oldukça uygun bir niteliğe sahiptir. Dyson dik modelleri ile ulaşılması zor yerlere ulaşmak için tasarlanmıştır. Birbirinden farklı süpürge çeşidine sahip olan markanın ürünlerine rahatça ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Yüksek Emiş Gücüyle Dyson Süpürge Fiyatları

Yüksek Emiş Gücüyle Dyson Süpürge Fiyatları

Dünyanın en popüler markalarından biri olan Dyson, yüksek teknolojili elektrikli süpürgeleri ile büyük ilgi görür. Markanın eşsiz modellerine talep oranı her geçen gün artar. Modellerin tamamı hijyenik bir etki sağlar. Dik süpürge modelleri daha az yer kaplar ve verimli temizlik sağlar. Kullanım kolaylığı ve verimli çekişi ile müşterilerin hayatına pratiklik katar. Farklı zeminlerdeki minik tozları hızla temizleyen ve evler için mükemmel bir temizlik etkisi sağlayan bir üründür. İnsan anatomisine uygun olarak tasarlanmış, hızlı hareket eden, bükülmeyen, kırılmayan ve evcil hayvanınızın tüylerini derinlemesine temizleyen bir modeldir. Bu nedenle Dyson dik süpürgenin fiyatı en çok aranan dikkat edilen detaylar arasında sayılabilir. Ancak fiyatlar, markanın farklı elektrikli ürün çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Örneğin, torbasız silindirik bir elektrikli ürün öncelikle parçaları temizlemek için kullanılır. Emiş gücü, boyutu ve güç tüketimi gibi özelliklerde değişiklik gösterebilir. Tüm bu değişkenler aynı zamanda ürünün fiyatını da etkileyebilir. Günlük kullanım için mükemmel teknoloji ile hazırlanmış dik süpürgeler, silindirik modellere benzer şekilde değişen seviyelerde emiş ve enerji tüketimine sahiptir. Ayrıca, teknolojik olarak en gelişmiş ürün olarak kabul edilebilir. Bu ürünler farklı özelliklere sahip olduğundan fiyatlar tüm bu özellikler baz alınarak belirlenir. Bu nedenle, bir markanın fiyatlandırma politikası için tek bir aralık sunmanın mümkün olmadığının bilmenizde fayda vardır. Türkiye'nin farklı yerlerinde satılan Dyson elektrikli ürünler ve fiyatları hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa, modelin fiyatlarına anında göz atabilirsiniz. Bu ürünleri daha önceden kullanmış olan müşterilerin yaptığı Dyson dikey süpürge tavsiyeleri ile daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yorum ve değerlendirmeler ile kararınızı verebilirsiniz. Trendyol, alanında uzman markaları bir araya getiren müşteri odaklı bir online alışveriş platformudur. Trendyol, ihtiyacınız olan ürün tipine göre seçim yapmanızı içeriğinde yer verdiği özellikleriyle kolaylaştırır. Bu sayede müşterilerin zevklerini ve ihtiyaçlarını dikkate alan farklı markalara kolayca ulaşabilirsiniz. Dyson, müşterileri için binlerce özel ürün üretir, eşsiz ve özel seçenekler tasarlar. Güvenli ve sağlıklı kullanım etkisine sahip modelleriyle müşterilerini yormaz. Trendyol, süpürge denilince her zaman binlerce seçenek sunar. Farklı model ve renklerdeki özel modelleriyle memnun eder. Her müşterinin farklı ihtiyaçları vardır, bu nedenle bu ihtiyaçları karşılamak için marka, çeşitli niteliklere sahip olan çeşitli ürünler sunar. Marka aynı zamanda bu eşsiz ürünleri sunarken kaliteye odaklanan üreticilerden biridir. Trendyol pratiklik sunan filtreleme ve sıralama gibi özellikleri sayesinde sizin doğru ürünü anında bulmanıza yardımcı olur. Ürün yelpazesine göz atarak uygun olan Dyson modellerini kolayca bulabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerden ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Markanın hem kaliteli hem de kullanışlı ürünlerine Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilir hızlıca satın alabilirsiniz. Aradığınız ürünün özelliklerine ve incelemelerine bakarak güvenli ve doğru bir alışveriş yapma fırsatından yararlanabilirsiniz. Trendyol, markanın geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınız olan her şeyi bulmanızı kolaylaştırır. Kısa sürede yapacağınız alışveriş ile evinizi daha pratik ve konforlu bir şekilde temizleyebilirsiniz. Trendyol sunduğu avantajlar ile müşterilerine yardımcı olur. Dyson dik süpürge yorumları ile bu ürünü satın almış müşterilerin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Dyson dikey süpürge kullananlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde bu materyal için daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.