İlgili Kategoriler
Matkap Türü
Akü Sayısı
Akü Kapasitesi
Akü Volt
Fiyat
Ürün İçeriği
Tip
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Einhell Akülü Vidalama

" araması için 200 sonuç listeleniyor

Einhell Akülü Vidalama Çeşitleri ile Tadilatları Tamamla

Einhell akülü vidalama, ev işleri ile uğraşmayı seven kişilerin önemli birer yardımcısıdır. Garaj, montaj, ev işleri, hobi aktiviteleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Geniş kullanım alanlarına sahip olan bu akülü ürünler günümüzde vidalama işlerini daha da kolaylaştırmaktadır. Kullanımı son derece pratik olan Einhell akülü vidalama, elektrik ve priz olmasa bile ya da elektrik kesintisi olsa bile akülü olduğundan dolayı elektriksel enerjiyi kimyasal enerjiye çevirmektedir. Bu da kullananlar için hızlı ve pratik kullanım sağlamaktadır. Einhell akülü vidalama ürünleri aküler Li-on teknoloji ile üretilmektedir. Bu yüzden ürünler kullanılırken ihtiyaç halinde şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca ürünlerde kablo fazlalığı olmadığı için kullanım esnasında büyük kolaylık sağlamaktadırlar. Akülü vidalama, el tornavidasından farklı olarak daha kolay vidalama yapma işlemine verilen isimdir. Akülü vidalama şarj olma özelliğine sahip bir akü sayesinde çalışmaktadır. Bu akünün sağladığı enerji sayesinde kol gücü uygulamadan kurulum, montaj işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Aynı zamanda bu akülü cihazlar yumuşak bir kaplama özelliğine sahip oldukları için tutuş rahatlığı da sağlarlar. Tasarımlarından dolayı bu ürünleri kullanılırken rahatlıkla parça değişimi yapma imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra işlem yaparken mandren ve mil kilitleri sayesinde vidalama durdurularak kolayca parça değişimi yapılabilir ve gereksiz güç tüketiminden kaçınılabilir.

Ayrıca cihaz istenildiği zaman durdurulma özelliğine sahip olduğundan işlem esnasında hata yapmanın da önüne geçmektedir. Bu cihazların bir diğer özelliği ise LED ışığına sahip olmalarıdır. Böylelikle gece saatlerinde veya ışığın girmediği ortamlarda LED ışık sayesinde kolay çalışma imkanı sunmaktadır. Einhell akülü vidalama cihazları kolay ve pratik çalışma imkanı özelliği sunmaktadır. Bunun yanı sıra önemli bir noktası da güvenli kullanım imkanı sunmasıdır. Einhell akülü cihaz satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Örneğin bu cihaz nerede ve hangi amaç ile kullanılacak belirlemek gerekir. Çünkü daha fazla güç gerektiren işler için hafif tasarlanan cihazlar kullanıma uygun değildir. Cihazın hangi işlemlerde kullanılacağını akü belirler. Çünkü akü vidalama işlemin temel taşıdır. Aynı zamanda akü, içerisinde voltaj ve amper değerlerini bulundurmaktadır. Voltaj değeri, cihazın çalışma gücünü belirlemektedir. Yapılacak işin yükü ne kadar fazla kuvvet gerektiriyor ise vidalamanın voltajı da o denli yüksek olması gerekir. Einhell akülü vidalama cihazlarının voltajları 4 ila 36 volt arasında değişmektedir. Ancak voltaj unsuru, cihazın çalışma performansını belirleyen tek parametre değildir. Aynı zamanda amper parametresi de dikkat edilmesi gereken bir diğer özelliktir. Amper gücü, akülü vidalama aletinin yakıt deposu olarak değerlendirilebilir. Amper gücü ne kadar yüksek ise alet o kadar uzun süre çalışma potansiyeline sahiptir. Einhell akülü vidalama cihazlarının amper değer 1.5-2 Ah arasıdır.

Einhell Akülü Vidalama Kullanıcı Yorumları

Einhell Akülü Vidalama Kullanıcı Yorumları

Einhell akülü vidalama cihazları hem kullanım açısından kolaylık sağlar hem de kullanıcı dostu çalışma imkanı sunmaktadır. Bu modele ait cihazlardan bir tanesi de Einhell th-cd 18-2’li akülü vidalama ürünüdür. Bu ürün sayısız delme ve vidalama işlemlerinde kullanılmaktadır. İki vitesli dişli tertibatı ve 18+1 tork ayarı ile çalışırken optimum güç geçişi sağlamaktadır. Einhell akülü vidalama cihazının torklu vidalama ayarları sayesinde çalışılan materyale ve vidalamaya göre ayarlama yapılarak istenilen çalışma performansı elde edilmektedir. Aletsiz bir şekilde sadece matkap ucunu değiştirmeye imkan sunan mandren ve mil kilidi parçaları durma özelliği sayesinde vidaların fazla sıkılmasını önlemektedir. Kullanım açısından kolaylık ve rahatlık sağlayan bir diğer ürün ise Einhell tc-cd 12-2’li cihazıdır. Bu cihaz, sökme ve vidalama işleri için ideal ergonomik ve güçlü bir üründür. Bu cihaz 19+1 tork ayarı ve çift vitesi sayesinde yumuşak zeminlerde vidayı gömmeden vidalama imkanı sunmaktadır. Einhell akülü vidalama cihazları arasında çalışma açısından kolaylık sağlayan bir diğer cihaz ise Einhell darbeli akülü vidalama te-cd 18-2’li kit cihazıdır. Bu ürün, Power X-Change ailesine ait çift akülü bir cihazdır. Hız seçimi 2 kademelidir ve delme işlemlerinin yanı sıra vidalama işlemi de yapılmaktadır.

Metal dişli sistemi ile en zor işlerin bile kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Tork gücü 44 Nm tork ayarı ise 21 kademedir. Einhell te-cd 18/2’li kit 18v akülü vidalama, Power X-change ailesinden çift akülü vidalama makinesidir. 2 tane 18 V 1500 mAh Li-on aküsü ve şarj aletiyle konforlu bir şekilde çalışmayı sağlamaktadır. LED ışığı sayesinde karanlık ortamlarda bile rahatlıkla çalışma imkanı sunmaktadır. Einhell akülü vidalama kullanıcı yorumları incelendiğinde bu cihaza sahip bütün kişiler makine hakkında olumlu yorumlar yapmışlardır. Hem kolay kullanım imkanı hem de gelişmiş özellikleri sayesinde akü ve şarj problemi olmadan çalışma imkanı sunması açısından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca gece saatlerinde veya karanlık ortamlarda LED ışık sayesinde sunduğu çalışma imkanı kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Einhell kömürsüz akülü vidalama, gelişen teknoloji ile beraber kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Üretilen kömürsüz motorlar pek çok avantaja sahiptir. Örneğin kömür tüketimi olmadığı için motorda buna bağlı gelişecek sorunlar engellenmiş olur. Cihaz kullanılırken sürtünme kaybı olmadığından iş başına düşen kuvvet daha fazla ve tork değeri daha yüksek olmaktadır. Yeni gelişen teknolojik cihazlarda kömürsüz motorlar üretilmektedir. Bahsedilen bu faktörlere göre kömürsüz motorlar yüzde 50 daha verimli çalışmaktadır.

Kullanım Kolaylığı Sunan Einhell Akülü Vidalama Cihazları Çeşitleri

Kullanım Kolaylığı Sunan Einhell Akülü Vidalama Cihazları Çeşitleri

Einhell akülü vidalama cihazları çeşitleri arasında bulunan bir ürün de Einhell te-cd 12’li çift akülü vidalama makinesi. Bu cihaz çok yönlü bir alettir ve birçok delme ve vidalama işleminde kullanılmaktadır. Bu aletin özelliği, dişli tertibatı yüksek güç ve tork sağlamaktadır. Yüksek kapasiteli Li-on aküsü uzun ömre sahiptir. Cihazın hız kontrolü ve tork ayarları sayesinde çalışılmak istenen vida veya materyale göre ayarlanmaktadır. Aynı zamanda cihaz, LED ışığı sayesinde çalışılan ortamı aydınlatma avantajı sunmaktadır. Einhell 18v akülü vidalama cihazın çalışma gücünün yüksekliğini göstermektedir. Bu makine, insanların birçok işini kolaylıkla yapmasını sağlamaktadır. Ancak amatör kişilerin daha düşük güce sahip makinaları kullanmaları önerilmektedir. Einhell 12 volt akülü vidalama makinası, ev işleri gibi basit alanlarda kullanılması daha uygundur. Gündelik işlemlerde kullanıma uygundur. Akülü Vidalama çeşitleri, Einhell çift akülü vidalama özelliğine sahiptir. Cihazların yedek aküsü çantada özel bir bölmede bulunmaktadır. Çift akülü vidalama çift kademeli hıza sahip olma özelliği taşımaktadır. Einhell tc-cd 18-2’li akülü vidalama, cihazının özelliği 18 volt gücündedir. Aynı zamanda 1.3 mAh Li-on çift akülü bir cihazdır. Bu cihaz hem vidalama hem de delme işlemleri için uygundur. LED ışığı özelliği sayesinde gece saatlerinde veya ışık almayan alanlarda çalışma imkanı sunmaktadır. Bu aletin akü şarj süresi 3 ila 5 saat arasında sürmektedir. Ayrıca aküsünde LED doluluk oranı göstergesi bulunmaktadır. Einhell th-cd 12’li 1.3 akülü vidalama cihazı, ev, bahçe gibi alanlarda yüksek çalışma performansı sağlamaktadır. Metal dişleri sayesinde yüksek aktarım sağlanmaktadır. 1.3 mAh Li-on aküye sahiptir. İnce tasarımı sayesinde kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Dakikada 400 devir gücüne sahip bu aletin ne yazık ki LED aydınlatma özelliği yoktur.Einhell te-ci 18’li solo akülü darbeli vidalama cihazının özellikleri arasında 18 volt ve 1500 mAh vardır. Maximum tork gücü ise 140 Nm'dir. Power X-change ailesine ait olan bu cihaz darbeli bir üründür. Kömürsüz motoru sayesinde daha yüksek güç sağlamaktadır. Ayrıca geleneksel motorlara göre de daha uzun süre çalışmaktadır. Geniş ve uzun vidalar ile bile kolaylıkla çalışma imkanı sunmaktadır. Ergonomik yumuşak tutacağı sayesinde konforlu çalışma avantajı sağlamaktadır. Hassas ve narin materyaller için uygundur. Bu cihazda akü ve şarj aleti bulunmamaktadır. O yüzden ayrı ayrı temin edilebilir veya kullanıcın daha önceden satın aldığı Power X-change ailesine ait bir ürün varsa onun akü ve şarj aletini kullanabilir. Einhell akülü alçıpan vidalama 12 volt ve 2 amper özelliğine sahip bir cihazdır. Uç tipi yıldızlı olan bu cihaz darbesizdir. Çift aküsü ve LED ışığı sayesinde kullanıcıya konforlu bir çalışma imkanı sunmaktadır. Kömürsüz motoru sayesinde uzun ömürlüdür. Ayrıca bu cihazın ağırlığı 1.5 kg'dır. Bu cihaz asma tavan yaparken veya herhangi bir mekânda iç dekorasyon yapılırken kullanılabilmektedir. Hızlı dönüş kabiliyeti olan bu cihaz otomatik start/stop özelliği sayesinde vidaların gereğinden fazla sıkılmasını önlemektedir. Akülü alçıpan vidalama aletinin manyetik üç tutucusu sayesinde uç değiştirme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Einhell 3.6 v akülü vidalama cihazı çok yönlü kullanım için uygun bir alettir. Ev işlerinde veya hobi olarak yapılan işlerde kullanıcıya kolay çalışma imkanı sunmaktadır. Bu cihazın güçlü Li-on aküsü yüzde 30 fazla kapasiteye sahiptir ve daha fazla çalışma imkanı sunmaktadır. Bu cihazın dönme özelliği vardır. Bu yüzden ulaşılması zor yerlerde bile kolaylıkla vidalama işlemi yapılabilmektedir. Cihaz, 7 kademe tork ayarı ile hassas güç kontrolüne sahiptir. Çift LED ışığı bulunan ürün karanlık ortamlarda kolay çalışma imkanı sunmaktadır. Ayrıca yumuşak tutamağı kullanıcı dostu bir tutuş sağlamaktadır. Einhell akülü vidalama bataryası sayesinde delme ve vidalama işlemlerinin süresi uzatılabilir. 18 volt ve 4 Ah özelliğine sahip yedek aküler sayesinde daha az güç harcamakta ve daha fazla iş yapılmaktadır. Ayrıca 2.6 Ah ve 6 Ah yedek akü seçenekleri de bulunmaktadır. Li-on bataryası sayesinde bu cihazlar çalışma esnasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca Einhell Marka akülü vidalama cihazları hafif bir yapıya sahip olduğundan hem çalışmada hem de taşımada kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Einhell th-cd 12’li akülü vidalama, atölye ve bahçe gibi islerin yapılmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Yüksek performansa sahip olduğu gibi kullanıcı dostu bir üründür. Delme ve vidalama işleri için kullanılmaktadır. Hassas elektronik hız ayarı ve yüksek tork gücü sayesinde çalışılan materyalin ayarlanmasını sağlamaktadır.

Einhell Akülü Vidalama Cihazları Sayesinde Kaliteli Çalışma İmkanı

Einhell Akülü Vidalama Cihazları Sayesinde Kaliteli Çalışma İmkanı

El tornavidalarına nazaran daha kullanışlı olan Einhell akülü vidalama cihazları ev, bahçe, atölye gibi alanların işlerini yapmakta büyük kolaylık sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bu markaya çeşitli model cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlar darbeli veya darbesiz, kömürlü veya kömürsüz olarak ayrılmaktadır. Kömürsüz olan cihazlara motora hasar vermediğinden daha uzun ömürlüdürler. Asma tavan, duvar gibi alanların delme ve vidalama işlemleri rahatlıkla yapılmaktadır. Ayrıca ergonomik yumuşak tutamağı sayesinde kullanıcılara çalışma esnasında rahatlık sunmaktadır. LED ışığı özelliği olduğu için gece çalışan veya elektrik kesintisi olduğu zamanlarda ya da ışığın olmadığı karanlık ortamda çalışan kişilere aydınlatma imkanı sunmaktadır. Bu cihazlar daha kolay ve hafif işlerde kullanılabildiği gibi daha fazla ustalık gerektiren profesyonel işlerde de kullanılmaktadırlar. Ancak amatör bir kullanıcın daha hafif özelliklere sahip daha düşük voltajlı cihazlar ile çalışması önerilmektedir. Einhell akülü vidalama geniş ürün yelpazesi sayesinde yapılacak ise uygun cihaz seçimi yapma imkanı sunmaktadır. Yüksek kapasiteleri sayesinde cihazlar uzun süre boyunca çalışma imkanına sahiptir. Bu cihaz seçenekleri arasında talep edilen cihaz temin edilerek kolay ve güvenilir işlem yapmak mümkündür. Li-on aküye sahip olan bu cihazların duruma özel şarj döngüleri bulunmaktadır. Bu akü sayesinde hafıza ve güç kaybı gibi durumlarla karşı karşıya kalınmaz. Bu yüzden uzun kullanım ömrüne sahiptirler. Uzun yıllar kullanma garantisi verilen bu cihazlar şarj edildikten aylar sonra bile çalıştırılırsa yüksek performans ile çalışmaktadır. Ancak burada önemli olan bir nokta ilk seferde cihazın tam olarak şarj olması gerekmektedir. Einhell akülü vidalama cihazları evin iç dekorasyonunda, örneğin mutfakta bir raf ekleme yapma veya gevşemiş bir vidayı sıkma gibi durumlarda kullanılabilir. Aynı zamanda deprem gibi doğal afetler esnasında düşme ihtimali olan bir cismin sabitlenmesi durumlarında kullanmak mümkündür. Hobi olarak yapılan işlerde de bu cihazlardan yararlanılabilir.

Ayrıca yapılacak olan ise göre cihazlar arasında en uygunu hangisi ise seçilebilir. Einhell akülü vidalama modelleri arasında delme, vidalama, onarma gibi işlemler için farklı cihaz seçenekleri bulunmaktadır.Einhell akülü vidalama cihazları satın alınırken set halinde alınmaktadır. Ancak şarj aleti, batarya gibi ürünler ayrı olarak da temin edilebilir. Einhell akülü vidalama seti seçenekleri kullanıcıya oldukça büyük kolaylık ve kaliteli çalışma imkanı sunmaktadır. Çünkü tadilat ve tamirat gibi işlerde bazen farklı alanlarda çalışma durumu siz konusudur. Bu gibi durumlarda da tek bir alet ile çok yönlü isler yapmak mümkün olmayabilir. Einhell akülü vidalama setleri geniş ürün yelpazesine sahip olduğundan farklı amaçlara seçenekler sunmaktadırlar. Kesme veya taş kaldırma işleminde taşlama makinesi veya zımpara makinesi seti seçilebilirken, demir gibi malzemeleri kesmek için gönye seti tercih edilebilir. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen set ise duvar yıkmak veya seramik sökmek için kullanılan hilti kırıcı delici setidir. Setlerden bazılarının içinde hem darbeli matkap hem de taşlama makinesi bulunmaktadır. Bu setlere iki veya üç adet akü dahil edilmektedir. Bu cihazlar hafif bir şekilde tasarlanmıştır ve çalışma esnasında büyük kolaylık sunmaktadır. Bu ürünleri 45 dakikada şarj etmek mümkündür. Aynı zamanda 12’li ve 18’li kitler şeklinde sunulmaktadır. Einhell akülü vidalama cihazlarının önemli olan noktalarından bir tanesi çalışma esnasında güvenli kullanım sağlamasıdır. Einhell akülü vidalama aleti satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Öncelikle kullanıcın hangi amaçla ve hangi sıklıkla cihazı kullanacağını belirlemesi gerekir. Örneğin beton delimi gibi büyük işlerde kullanılacak alet demir ve ahşap delme gibi durumlar için uygun değildir. Bunun yanı sıra hassas işlerde kullanılmak üzere tasarlanan cihazlarında büyük güç gerektiren işlerde kullanılmaması gerekmektedir. Einhell akülü vidalama modelleri Trendyol üzerinden sipariş vererek satın almak mümkündür. Kullanıcılar uygun seti seçerek uygun fiyata temin edebilirler. Einhell akülü vidalama fiyatı oldukça uygundur ve cihazlar kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır. Bu yüzden hem kaliteli iş açısından hem de bütçeye uygun fiyat seçeneklerinden dolayı Einhell akülü vidalama cihazlarını tercih etmek gerekir.