İlgili Kategoriler
Matkap Türü
Güç (Watt)
Tip
Akü Volt
Fiyat
Mandren Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Einhell Matkap

" araması için 188 sonuç listeleniyor

Einhell Matkap Modelleri ile Evdeki Usta Sensin

Einhell Türkiye, merkezi Almanya’da olan ve 1964 yılından günümüze kadar bahçe malzemeleri ve elektrikli iş cihazları ile doksanın üzerinde çeşitli ülkede faaliyet gösteren bir bir firmadır. Dünya çapında bin beş yüzün üstünde çalışanı olan Einhell Germany her zaman müşterilerine kaliteli ve sağlam elektrikli el aletlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirir. Marka, fazlasıyla çeşitli ürün skalasını ve hizmetlerini Türkiye’de alanında deneyimli personeli ve geniş servis ağı ile müşterilerinin yanı başına kadar ulaşır. Kurulduğu 1964 yılından bu yana uluslararası pek çok firma arasında en ön sıralarda yer alan bir elektrikli el aleti ve bahçe malzemeleri markasıdır. Einhell matkap, kaliteli ve sağlam aletler sunarak dünya çapında tüm müşterilerine güven, kalite, beğeni, düşük fiyat ve başarılı performans gösterir. Üretime başladığı ilk günden bugüne kadar müşterilerinin istekleri için çalışan performans gayeli bir markadır. Her zaman inovasyon amaçlı çalışmalar gösteren bu marka, evinizin veya kullanmak istediğiniz her ortamın ihtiyaçlarına cevap verir. Çeşitli performans ve güven testlerinden geçirilmiş ve onay hakkı kazanmış ürünleri ile müşterileri için rahat kullanım imkan tanır. Kaliteli ve güçlü yapısıyla müşterilerini tek başına bırakmayacak Einhell şarjlı matkap, yardımcı rol üstlenir. Boyut bazında ihtiyaca göre model çeşitliliğine sahiptir. Her boyuttaki modeli rahatlıkla taşınabilir. Farklı tasarımı, üstün özellikleri ve teknolojik tasarımıyla ergonomik bir görüntüye sahiptir. ihtiyaç duyduğunuz her yüzeyde kullanabileceğiniz bu ürün, çok daha konforlu bir yolla monte ve delme işlemi yapabilmenize imkan sunar. Marka kampanyaları ile her müşterinin bu hayat kolaylaştırıcı ürünü satın almalarına kolaylık sağlar. Bugün Einhell, dünyadaki müşterileri için benzersiz bir marka haline gelmiştir. Sağlam, uzun ömürlü ve ergonomik kullanımıyla işlerinize kolaylık katan ayrıcalıklı bir alettir. Kısa zamanda yapacağınız alışveriş ile kullanmak istediğiniz ortamlar için birçok farklı özelliğe ve boyuta sahip Einhell hobi matkabı alabilirsiniz. Dayanıklılıktan, konfordan ve güvenden ödün vermeden, her türlü ihtiyacınız için üretilmiş olan ürünü tercih edip, kolayca kullanabilirsiniz.

Einhell Matkap Modelleri

Einhell Matkap Modelleri

Markanın sağlam ve ergonomik tasarımlara sahip modelleri müşterilerin işlerine kolaylık sağlar. Markanın model skalası çok çeşitlilik gösterir. Einhell, birbirinden teknolojik özelliklere sahip çeşitler üretir ve müşterilerinin kullanımına sunar. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin kolayca tüm monte ihtiyaçlarını giderebilir. Bu nedenle müşteriler için rahat kullanım ortamı sunan bir seçenektir. Uygun fiyatlı ve fazlasıyla kullanışlı olması ile müşteriler tarafından sevilen bu ürün, evinizde her zaman bir köşede bulunması gereken bir alet konumunu alır. Markanın bu piyasadaki uzman deneyimini müşterilerinin yaptığı olumlu yorumlarından görebilirsiniz. Zaman içinde artan ve her yönden gelişen modelleri ile müşterilerin beğenisini kazanır. Son teknolojik üretim sistemleri ile üretilmiş bir ürün alıp, ihtiyacınız olan her yerde tamir edilmesi gereken noktaların tamir süresinin azalmasına destek olabilirsiniz. Kaliteli malzemesi ve kompakt tasarımı ile uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Marka her gün sizlerin ihtiyaç ve isteklerini takip edip, ürün yelpazesini artırır. Piyasanın dayanıklı, güvenli, konforlu ve son teknoloji ile üretilmiş el aletlerine sahip olma gayesi ile müşterileri için yeni teknolojileri daima takip eder. Marka, müşterileri için özel el aletleri sunmayı büyük bir hedef haline getirir. Markanın ana hedefi; koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ve daimi mutluluğudur. Einhell kırıcı delici, elektrikli, torklu, pnömatik, tezgah, kömürsüz matkaplar ile müşterilerinin İhtiyaçlarına göre özgürce kullanım fırsatı sunar. Bu aletin uygulanacağı malzemenin cinsine, sertliğine ve şekline uygun olacak şekilde farklı voltajlarda matkap modelleri gerekir. Bu sebeple Einhell sizlere çeşitli voltaj türleri sunarak isteklerinizi en iyi şekilde giderir. Einhell 650 watt matkap ile birçok zorlu işin üstesinden pratik bir yolla gelinebilir. Örneğin; ev işlerinde ve tahta yüzeylerde rahatça kullanmayı tercih edebileceğiniz bu ürünü çok az güç harcamasından ötürü tercih edebilirsiniz. Daha fazla güç isteyen işleriniz için de Einhell 1000W matkap modelini satın alabilirsiniz.

Sert ve zor işlem gerektiren yüzeylerde kullanılmak amacıyla üretilen bu ürün ile yapmak istediğiniz işleri daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Rahat tutuşu ve darbe emme niteliği ile işlerinizi yaparken elinizde rahatça tutup hareket edebilirsiniz. Einhell, müşterilerine her zaman kalite amaçlı bir alışveriş fırsatı sunar. 1000W matkap ile nereyi isterseniz kolayca delme ya da monte etme imkanı bulabilirsiniz. Einhell; ürettiği ürünleriyle müşteriler için dayanıklı, teknolojik, modern ve pratik kullanım sağlayan eşsiz elektrikli el aletleri içerir. Değerli müşterilerine uygun fiyatlı ve dayanıklı olan her aleti sunmak için hiç ara vermeden çalışır. Einhell, zaman içinde edindiği profesyonellik, tecrübe ve teknolojiyle elektrikli el aletleri piyasasında öncü olan markalar içinde yer alır. Ürettiği niteklikleri sayesinde tadilat gibi işlemlerin uzun süre harcanmasını engeller. Tadilat işlerini daha kısa bir zamanda ve pratik bir yolla yapılabilmesine destek olur. Einhell’in her daim kaliteye, teknolojiye ve güvenlik standartlarına uygun olan bir ürün yelpazesi bulunur. Einhell matkap seti; delme, parçalama ve vidalama gibi işlemlerinizi her zaman konforlu bir yolla karşılayabilir. Çeşitli özelliklere sahip olan farklı delme, vidalama, parçalama ve monte etme seçeneklerinin hepsini Einhell setinin içinde görebilirsiniz. Kullanım rahatlığı ile elinizdeki işler kısa sürede sonuca ulaşabilir. Einhell aletlerinin detaylarını düşünürken müşterilerinin öneri ve isteklerini baz alarak üretim yapar. Güç ve dayanıklılık söz konusu oldu zaman en çok satın alınan markalardan bir tanesidir. Bütçe dostu elektrikle el alaetleriyle müşterilarine avantajlı ve uygun fiyatlarla sunulur. Einhell matkap fiyatları her bütçeye uygun olmasıyla her zaman yüzleri güldürür. Fiyatlarını müşterilerinin bütçesine uygun olacak bir şekilde seçen bu marka, düşük ve antajlı fiyat politikasıyla, yüksek kalite ve performansı müşterileri ile buluşturur. Kompakt, ergonomik çizgisi ve güçlü motoru müşteriler tarafından her zaman göz önünde bulundurulur. Ürünlerin en ufak detayı bile müşteri isteklerini bütünüyle giderir. Bu pratik seçenekler birbirinden farklı teknik özellikleri ile her daim ilk tercihiniz halini alır. Bütün bu özellikleri ile Einhell herkesin satın alabileceği fiyatlarıyla binlerce seçeneği, kaliteli ve kazançlı alışveriş fırsatı sunan Trendyol avantajlı fiyatlar ile sizlere sunar. Sağlamlığı ve tasarımı bir arada sunan Einhell, güçlü duruşu ile tam bir iş ortağı niteliği kazanır. Üretiminde ve işçiliğinde birinci sınıftır. Markanın cazip fiyatları müşteriyi sevindirebilecek uygunluğa sahiptir. Markanın, müşterilerin yaşamına konfor verecek muhteşem el aletlerine göz atabilirsiniz. Teknolojik detaylara ve ergonomik bir tasarıma sahip olan çeşitli set ve aletler arasından dilediğinizi kampanyalı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Einhell Matkapları ve Yüksek Performans

Einhell Matkapları ve Yüksek Performans

Onarım ve yenileme gibi işlerde genellikle mermer, tahta, fayans, beton, demir gibi çeşitli malzemelerin kullanıldığı yerlerin onarılması ya da parçalanması için profesyonel bir delici ürüne gerek duyulur. Bu gibi işler hem çok güç gerektirir hem de fazlasıyla zaman alır. Darbel sağlama özelliği ile en güç ve sert yüzeylerde anında etkili kullanım sağlanabilir. Matkap; ev, sanayi, işletmeler gibi çeşitli alanların delme, kırma ve monte etme gereksinimlerini gideren kullanışlı bir alet olma niteliği gösterir. Darbelere karşı güçlü olan malzeme ile üretilir. Yüzde yüz orijinal ve dayanıklıdır. Üretiminde dayanıklılığı ve güvencesi onaylanmış kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Uzun süreli bir kullanım süresi sunar. Einhell elektrikli el aleti modelleri, diğer benzerlerine nazaran çok güçlü bir motora sahiptir. Bu güçlü motora sahip olan modeller genellikle tesisat ya da kırma parçalama gibi işler için kullanılır. Kimi matkap modelleri ise ince ucu ile yüzeylere minik delik açmak için kullanılır. Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen Einhell sütunlu matkap, kullanışlı sütunlu yapısı ve özellikleri ile kullanımı sevilen bir alet konumuna gelmiştir. Müşteriler, bu ürün kolaylığı ile tamirat gibi işlemlerini daha pratik şekilde yapabilir. Ergonomik ve ele tam oturan tutuş niteliği sayesinde herkes konforlu bir kullanım sağlayabilir. Einhell şarjlı matkap şarj aleti, şarjlı olan aletler için harici bir şekilde de satışa sunulur.

İhtiyacınıza ve isteklerinize uygun olacak ürünleri bu aradığınız detaylara göre göz atarak seçebilirsiniz. Modeller içinden tercih yaparken Einhell matkap yorumlarından faydalanabilir, bu fayda ile işinize yarayacak ürünü hızlıca bulabilirsiniz. Matkaplar sadece ufak delme ya da monte etme işlemleri için kullanılmaz, bu ürünler kırma ve parçalama işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde yapmak için de tercih edilir. Darbeli matkap niteliği ile çok basit bir hareketle sert yüzeylerin paramparça olmasını sağlayabilir. Asfalt yüzeylerde sıklıkla kullanılan Einhell hilti matkap diğerlerinden farklıdır. Pnömatik matkaplar şeklinde adlandırılan bu aletler, yüksek basınçlı hava kullanarak işlem yapar. Ürünü satın almadan önce ne için ve nerede kullanabileceğiniz konusunda karar verip ardından gerekli olan özelliğe uygun aleti satın alabilirsiniz. Bu elektrikli el aletlerini satın alırken üstünde odaklanmanız gereken konuların ilki matkabın özellikleri gelir. Örneğin yalnızca kırma ya da parçalama gibi işlemleri yapmak için bir matkaba gerek duyuyorsanız, darbeli özelliği bulunan aletleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde kullanım sağlama amacınız varsa bu iki özelliği de barındıran güçlü motorlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünün kullanılacağı süre önemlidir. Eğer uzun saatler kullanım sağlanacak ise doğrudan elektriğe bağlı ürünler tercih edilebilir. Fakat daha kısa ve pratik işlerde kullanılacak ise şarjlı modeller satın alınabilir. Müşteriler, yardımıyla zorlu tamir işlerini daha konforlu ve pratik bir yolla gerçekleştirir. Ürün, bazı şeyleri monte etmenize olanak sağlarken başka bir yandan da zaman tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. Çeşitli seçenekler, dayanıklı, güçlü ve teknolojik niteliklere sahiptir. Dizaynı, müşterilerin tercih ettiği yerlere tam uygun olacak ve tam verimlilik sunacak şekilde üretilmiştir. Nerede olursanız olun yapacağınız irili ufaklı bütün işlerinizi ise Einhell darbeli matkapları ile yapabilirsiniz.

Yüksek Verimliliği ile Einhell Matkaplar

Yüksek Verimliliği ile Einhell Matkaplar

Einhell, gelişen teknolojik üretimi sayesinde ürettikleri yüksek performanslı ürünleriyle son derece verimliliği yüksek bir kullanım deneyimi verir. Güçlü, sağlam ve çok pratik elektrikli el aletleri ergonomik el oturuşu tasarımlarıyla müşteriler yüksek verimlilik alır. Einhell ürünleri yüksek verimliliği sayesinde müşterilere uzun saatler süren bir kullanım zamanı sağlar. Dünyaca ünlü markanın tasarladığı eşsiz modelleri inceleyebilir, kullanım tercihlerinize göre uygun özellikleri içinde barındıran bir ürün seçebilirsiniz. Yapacağınız işleri oldukça çok kolaylaştıracak verimli aletlerin ışığında onarım ve benzeri işlemlerini sorunsuz bir yolla yapabilirsiniz. Ek olarak sunduğu pratiklik ile zamandan da tasarruf edersiniz. Ürünlerin şarjlı ve şarjsız olarak iki farklı modeli bulunur. Daha kısa süreli ve çabuk bir kullanım için; şarjlı olan matkapları tercih edebilirsiniz. Einhell şarjlı matkap bataryası uzun süreler boyunca gösterdiği verimlilik performansı ile daima tercih edilir. Hafif olması ve şarjlı özelliği ile elektriğe bağlanmadan kullanılabilmesi büyük pratiklik sağlar. Bu özelliği sayesinde ustaların ellerinin altlarında daima bulunur. Ürünlerin en önemli özellikleri ise; güçlü motorları, darbelere dayanıklı, ergonomik tasarımı ve özel malzemelere sahip olmalarıdır. Bu alet; müşterilerin ihtiyaçlarını her zaman karşılamayı gaye haline getirir. Çeşitli teknik özellikleriyle yeni teknolojiler sunmayı ve ergonomik çizgisi ile kullanıldıkları ellere de yüksek verimlilik sağlamayı gaye edinir. Her çeşidinin son dönemlerde gitgide daha çok satın alındığını görebilirsiniz.

Markanın bu yüksek verimlilik sunan aletinin fiyatı sizi mutlu eder ve kolayca alma imkanı sağlar. İhtiyaç ve isteklerinizi karşılamak için aradığınızı satın alabilirsiniz. Müşteri yorumlarını okuyup karar verme sürenizi hızlandırabilirsiniz. Einhell darbesiz matkap modellerini inceleyebilir ve cebinize uygun fiyatlardaki ürünleri belirleyebilirsiniz. Elektrikli el aletleri fazlasıyla geniş bir kullanım çevresine sahiptir. Matkap fiyatları özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Şarjlı ve şarjsız olması bile fiyatlandırılmasında etkin bir rol ifade eder. Bu ürünler iki farklı seçenekte satışa sunulur. Bu durumda matkabın elektrik motorunun ihtiyaç duyduğu gücü sağlayan seçeneklerinde fiyatlarını belirleyen faktörlerden biri bu husustur. Buna ek olarak, Einhell darbeli şarjlı matkap ve normal şarjlı modellerine göre farklı bir şekilde fiyatlandırılır. Şarjlı ürünlerde kullanılan batarya gücü ile darbeli şarjlı olan ürünlerde kullanılan batarya aynı değildir. Bu durum da ürünün fiyatlandırmasını değiştirir. Kırıcı ve delici özelliği bulunan matkap çeşitleri beton ya da mermer gibi en sert yüzeyleri bile kolayca parçalayacak güce sahip ürünlerdir. Einhell matkap ucu seti bu özelliğe sahip olan modellerin kullanımı için en sık tercih edilenlerdir. Standart matkaplara kıyasla daha çok güç gerektiren işlerde kullanılabilen bu ürünler yardımıyla bakım ve onarım yaparken güçten tasarruf edebilme imkanınız bulunur. Buna ek olarak, müşterilerin güvenliğini sağlamak amacıyla da ürünlerde bulunan güvenlik özellikleri de ayrıcalıklarına ayrıcalık katar. Farklı teknolojik nitelikleri ve kompakt tasarımıyla sanayiden, televizyon tamiri yapan her yere kadar herkes tarafından kullanılabilir. Dayanıklılığı, ergonomik tasarımı, güven veren özellikleri ve gücün altını çizen eşsiz bir üründür. Modellerin bütün özelliklerini, çeşitlerini ve müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz. Markanın kampanyalarına Trendyol üzerinden ulaşabilir ve Einhell matkap çantası modellerinei ihtiyacınıza göre seçip her zaman hızlıca satın alabilirsiniz.