placeholder
"

Einhell Testere

" araması için 128 sonuç listeleniyor

Einhell Testere İşlevli Modelleri ile Trendyol’da!

Geçmişi 1960’lı yıllara dayanan Alman markası Einhell ürünleri daha az kol gücüyle çalışmayı sağlayan birbirinden fonksiyonlu ve kaliteli aletleri ile kesim yapmayı kolaylaştırır. Çeşitli koşul ve kesme biçimlerine göre farklı özelliklere sahip olan Einhell testere makineleri, kesme işlerinizdeki en büyük yardımcınız olur. Bahçe işleriyle ilgilenenler için motorlu ürünler arasından benzinle çalışan modeller, dal budama motorları veya tilki kuyruğu çeşitleri tercih edilir. Örneğin Einhell ağaç motoru, zincirden oluşan bıçağıyla kalın parçaları zorlanmadan kesmenizi sağlar. Marangozlar, demirciler, plastik doğramacılar veya parkeciler için motorlu modeller oldukça kullanışlıdır. Motorlu aletler elektrikli, akülü veya benzinle çalışan üç ana model içinde, yapılan işe göre farklı fonksiyonlara sahip çok çeşitli ürünlere sahiptir. Atölyelerde çalışmak için elverişli tezgah modelleri, kalın ağaç gövdeleri kesmek için Einhell odun motoru, açılı kesimler yapmayı sağlayan gönye testere, çok sayıda malzeme türünü kesebilen şerit testere, seri kesimlerde oldukça işe yarayan daire testere gibi seçenekler arasından uygun aletler, yapılan işe göre seçilir. Buradaki önemli noktalar, ne tür bir malzeme kesmek istediğiniz, nasıl bir ortamda çalıştığınız ve kesmek istediğiniz malzemenin kalınlığı ile büyüklüğüdür. Çalıştığınız ortama ve tahminen ne kadar uzun süre çalıştığınıza göre almak istediğiniz ürünün benzinli mi elektrikli mi yoksa akülü mü olduğuna karar verirsiniz.

Çalışma Prensiplerine Göre Einhell Testere Çeşitleri

Çalışma Prensiplerine Göre Einhell Testere Çeşitleri

Ürünler motorlu ve motorsuz olarak ikiye ayrılır. Motorsuz modeller, Einhell ağaç testere olarak da geçer, kaba işler ve kesimler için uygundur. Kaba kesimlerde ince bıçaklar olmadığı için kesim sonrası pürüzsüz yüzeylerin oluşması da beklenmez. Pratik kullanıma sahip, oldukça hafif Einhell ağaç testere elinizin altında bulunan malzemeleri kabaca kesmek için oldukça pratik bir alettir. Einhell motorlu testere çeşitleri ise benzinle çalışanlar, akülü modeller ve elektrikle çalışanlar olarak genel kategoride üçe ayrılır. Almak istediğiniz ürünün nasıl çalışması gerektiğine karar verirken çalışmak istediğiniz ortamı, ne kadar süre çalıştığınızı ve ne tür malzemelerle çalıştığınızı göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin elektriğin olduğu alanlarda büyük malzemeler kesmek için motor gücü fazla olan elektrikli modellere bakabilirsiniz. Einhell elektrikli testere daha az titreşim yaparak daha sessiz çalıştığından kapalı alanlar için uygundur. Yaptığınız işin ağırlığına göre motorun gücüne karar verebilirsiniz. Örneğin ormana gidip uzun saatler çalışma yapmanızı gerektiren bir işiniz varsa bunun için daha uzun süre çalışabilen ve daha hafif olan benzinli Einhell kesim motoru gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Elektriğin olduğu bir alanda, prize takarak pratikçe çalıştırdığınız elektrikli modeller işinizi görürken, şarj ederek kullanılabilen akülü seçenekler ile ise nispeten daha kısa süreli işler için uygundur denilebilir. Kısa süreli ama yüksek motor gücü gerektiren ağır işlerde daha ağır modelleri tercih ederek daha az kol gücüyle kısa zamanda işinizi tamamlayabilirsiniz. Basit işler için hafif motorlar, yani çok yüksek güce ihtiyacı olmayan ve sizi daha az yoran ürünler tercih edebilirsiniz. Einhell benzinli testere modelleri, karbon salınımı yaptığı için kapalı alanlarda tercih edilmez. Bu tür ürünleri açık havada uzun süre çalışmak için, kolay taşınabilmesi ve hafif olması nedeniyle tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu modeller yüksek motor gücüyle işinizi kolaylaştırır. Einhell akülü testere ise batarya sistemi ile çalıştığı için çok uzun süreli işlerde sizi yarı yolda bırakabilir. Bunun için ekstra batarya taşıyabilir veya uzun süre kullanım vaat eden akülü modellere bakarak işinizin uzunluğuna göre tercih yapabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Birbirinden Fonksiyonlu Einhell Modelleri

Kullanım Alanlarına Göre Birbirinden Fonksiyonlu Einhell Modelleri

Kesim makineleri, Einhell kıl testere, daire testere, ağaç testeresi, demir testeresi, kılıç testere, budama testeresi, tezgah testeresi, dekupaj testeresi, gönye testere ve sunta testeresi gibi çok çeşitli kullanım alanlarına göre farklı modellere sahiptir. Bunlardan hangisini tercih etmeniz gerektiği kesmek istediğiniz malzemenin türüne göre belirlenir. Örneğin şerit modelleri kullanarak elinizdeki malzemenin düzensiz yerlerini keserek şekil verebilirsiniz. Einhell şerit testere ile kesim yapmak için kullanılan çeşitli bıçaklar genellikle birçok malzemeye uygundur. Bu tür aletlerde ahşap, çelik, alüminyum, plastik, silikon, cam, mermer hatta titanyum ve nikel bazlı alaşımlar gibi malzemeleri kolayca kesebilirsiniz. Şerit modelleri size daha öngörülebilir, nitelikli bir kesim sağlar. Dar bıçaklar kullanarak daha az atık oluşturabilir ve ürününüzü sabit tezgah üzerinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Einhell daire testere genellikle plastik, metal ve ahşap malzemelerin kesimi için uygundur. Einhell sunta testere olarak da geçen bu makineler seri kesimlerde işinizi kolaylaştırır ve kolay taşınır bir makinedir. Daire şeklindeki ürünün çapı, bıçağın kalınlığı ve diş şekli kesimi etkileyen unsurlardır. Parça değişimi gibi durumlarda bu kısımların dikkate alınması önemlidir. Genellikle atölyelerde kullanılan Einhell tezgah testere ise ahşap ve metal kesmede kullanılır ve çok fonksiyonlu yapısıyla tezgah üstü kesme, gönye kesme ve profil kesme sağlar. Bu ürün genelde büyük ve ağır malzemelerin kesiminde kullanılır. Gönye kesme yapmak için özellikle bir Einhell gönye testere edinebilir ve açılı kesim işlemlerinde bu ürünü kullanabilirsiniz. Gönye modellerde genellikle daire şeklinde dönen bir bıçak malzemenin üzerine indirilerek istenen derinlikte ve açıda kesim yapılır. Sert ve yoğun malzemelerin kolay kesilmesini sağlar.

Uygun Fiyatlarla Einhell Testereler

Uygun Fiyatlarla Einhell Testereler

Einhell testere fiyatları ürün tipine ve motor gücüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aldığınız ürünün motorlu olması, akülü veya benzinli olması da fiyat farklılıklarına sebep olan faktörler arasında gösterilebilir. Burada önemli noktalardan biri de bıçağın diş sayısıdır. Kesmek istediğiniz malzemenin türüne göre uygun sayıda dişe sahip Einhell testere bıçağı alarak kesimlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. Pratik kesimler için tercih edilen, çeşitli açılardaki eğrileri kesmek veya düzeltmek için kullanılan Einhell kılıç testere ileri geri hareket eden bıçağı sayesinde hızlı ve pratik bir kesim yapmanızı sağlar. Eğer kesim işlerinizi tek bir makineyle halletmek isterseniz Einhell çok amaçlı testere kullanarak ahşap, alçıpan, mdf, pvc, alüminyum, sunta gibi çok sayıda malzeme üzerinde kesme yapabilirsiniz. Büyük ve zorlu işler için kullanılan güçlü motorlara sahip makineler ile daha hafif yapıdaki basit işler için kullanılan ürünler arasında fiyat farklılıkları bulunur. Örneğin Einhell yatar testere gibi tezgaha sahip büyük parçaları kesmeye uygun bir alet ile daha basit ve ince işler için uygun olan makineler arasında fiyat farklılığı bulunur. Einhell budama motoru gibi bir ürünü indirimlerle birlikte uygun fiyata alabilirsiniz. Einhell şarjlı testere ile elektrikli ve benzinli modellerin de motor güçleri farklı olduğundan bu sınıflandırmalar arasında da farklılıklar bulmanız mümkündür. Einhell dal budama motoru gibi aletler genellikle küçük bahçe işleri, ağaç budama, çit yapımı için tercih edilir. Kaliteli motorlara sahip Einhell ürünlerinin gerekli bakım ve temizliğini yaparak kullanım ömrünü artırabilirsiniz. Einhell testere zinciri veya bıçakları da belirli aralıklarla değiştirerek veya elinizdeki bıçağı birkaç kullanımda bir bileyerek, aletin ilk kullanımdaki gibi kolay kesmesini sağlayabilirsiniz. Almak istediğiniz ürün yorumlarına Trendyol’dan bakarak müşterilerin yaptığı değerlendirmeler ile seçenekler hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.