İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Elcik El Korumalar

" araması için 468 sonuç listeleniyor

Güvenilir Elcik El Koruma Çeşitleri Trendyol'da!

Elcik el korumaları, motorlu ve motorsuz taşıtlarda konforunuzu artırmaya yardımcı olan aksesuarlar arasında yer alır. Motosiklet ve bisiklet sürücüleri için özel olarak tasarlanmış olan koruma ekipmanlarındandır. Sürüş esnasında konforunuzu artırarak kaliteli yolculuk yapmanıza fayda sağlar. Elcik, genellikle eldiven ve koruyucu anlamında kullanılan bir terim olup kişisel güvenliğinizi korumanıza yardımcı olur. Uzuvlarınızı dış etkenlerden koruyarak yaralanma, kesilme ve zarar görmesine engel olmak amacıyla kullanılır. İnşaat, madencilik gibi farklı dallarda kullanılan çeşitlerinin yanı sıra spor ve outdoor aktivitelerde koruyucu olarak tercih edilen alternatif seçenekleri de mevcuttur. Motorlu ya da motorsuz taşıtlara özel olarak tasarlanmış elcik çeşitleri, alternatifler arasında yer alır. Motorsuz ulaşım araçları içerisindeki bisikletlerde kullanılan çeşitleri, özelliklerine ve kullanım amacına bağlı olarak farklıdır. Bisiklet elcik ürünleri; sürücüleri koruma, konforu artırma ve rahat tutuş özelliği sunması açısından kullanılır. Kullanım amacı doğrultusunda bisikletlerde tercih edilen modeller, özelliklerine bağlı olarak birbirinden farklıdır. Fonksiyonel özellikleri ve işlevselliği doğrultusunda motosiklet, bisikletler için tasarlanmış çeşitlerinin özellikleri, farklıdır. Ulaşım araçlarının kullanım fonksiyonu ve performansına bağlı olarak tercih edilen aksesuarların koruma oranında değişkenlik görülür. Tutuş konforunu ve kavramanızı artıran modeller, özel olarak tasarlanır. Yapısı, tasarımı, malzeme özelliğine bağlı olarak dayanıklılık oranı, fonksiyonelliği de değişir. Sürüş konforunuzu artırmaya yardımcı olan ilgili tasarımları Trendyol aracılığıyla inceleyebilir, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güçlü ve Etkili Elcik El Korumaları

Şehir içi ve şehirler arası ulaşım araçları içerisinde kullanılan motosikletler, sürücülerin dış etkenlere maruz kaldığı araçlardır. Bu sebeple sürüş konforunu artırmak, kişisel güvenliğinizi üst seviyede tutmak için çeşitli aksesuarlar tasarlanır. Motosikletin direksiyonunu tutarken rahat hissetmenizi sağlayan elcik çeşitlerinin yanı sıra güvenliğiniz açısından tasarlanmış alternatif seçenekleri mevcuttur. Sürüş sırasında yapmış olduğunuz hıza bağlı olarak ellerinizi korumaya yardımcı olmasının yanı sıra kazalarda yaralanma olasılığını minimum seviyeye indirger. Elcik modelleri ; özellikleri, tasarımı ve işlevselliği açısından farklı çeşitleri mevcuttur. Kaza anında ve özellikle düşme durumunda yaralanmanızı önler. Bu sayede kişisel güvenliğinizi korumanıza yardımcı olur. Motosiklet direksiyonunu rahat kavramanızı sağlamaya yönelik olarak tasarlanmış modelleri, yapı ve malzeme özelliğine bağlı olarak birbirinden farklıdır. Malzeme özelliği, fonksiyonelliği açısından alternatif model seçenekleri arasından ihtiyacınıza yönelik olarak tercih yapabilirsiniz. Farklı stil, malzeme ve özellikleri açısından alternatif model seçenekleri arasında deri malzemeden yapılmış ürün seçenekleri mevcuttur. Tekstil ve sentetik olarak tasarlanmış modellerin yanı sıra ek özelliklere sahip ürün seçenekleri ile iyi bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Rüzgarlık ve siperlik olarak tasarlanmış modelleri, sürüş esnasında soğuk havanın vücudunuza nüfus etmesini engeller. Özellikle kış aylarında soğuk havalarda yapacağınız sürüş konforunuzu artırarak soğuk havanın absorbe edilmesine yardımcı olur. Elcik koruma, motosikletlerin direksiyonuna portatif olarak sonradan monte edilen bir aksesuardır. Kişisel tercihleriniz doğrultusunda farklı tasarım model ve renk seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz. Tasarımı açısından soğuk havanın ellerinize zarar vermesini engellemeye yardımcı olduğu gibi kaza anında zarar görme riskini azaltır. Malzeme özelliği açısından plastik elcik çeşitlerinin yanı sıra metal malzemelerden üretilen alternatif çeşitleri mevcuttur. Rüzgarlık ve kavrama alanında kullanılan elcik koruma ledli tasarım çeşitleri, şık bir görünüm sunar. Aracınızın rengi ile uyumlu yapacağınız ledli modeller ile farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Özellikle gece sürüşlerinde ledli modeller sayesinde trafikteki görünürlüğünüz fazlalaşır. Aracın aerodinamik performansını artırmaya yardımcı olan sivri elcik; gidonun sıkı, hassas bir şekilde kavranmasını sağlar. Kişisel ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve sürüş konforunuzu iyileştirmeye yönelik olarak tasarlanmış el koruma eldiveni çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.

Sürüş Konforunu Artıran Elcik El Korumaları

Motosiklet ve bisikletlerinizin görünümünü tamamlamak, şık veya agresif bir görünüm elde etmenizi sağlayan elcik çeşitleri; özellikleri açısından alternatif olarak tasarlanır. Aracınızın imajını değiştirmeye yardımcı olduğu gibi sürüş konforunuzu artırarak tam bir koruma sağlar. Yüksek hızlarda, zorlu yol koşullarında gidonun sıkı, kontrollü bir şekilde kavranmasına yardımcı olur. Ekstra fonksiyonel özelliklere sahip olan ısı yalıtımlı modelleri, kış aylarında avantaj sağlar. Elcik ısıtma sistemine sahip olan motosiklet aksesuarları ile yolculuğunuz sırasında üşümeniz engellenir. Genellikle iç yüzey ve avuç içi kısmında entegre ısıtma elemanları ile çalışan modellerin ısıtma seviyesi üzerinde kontrol etme özelliği vardır. Bu sayede güvenlik standartlarını üst seviyede tutmanıza yardımcı olurken bir yandan yüksek teknoloji ile konforlu hissedebilirsiniz. Koruma eldiveni tasarımının avuç içi ve parmak ucu kısmında silikon malzeme kullanılır. Yumuşak hissettirmeye yardımcı olduğu gibi gidonun kaymasını engeller. Elcik fermuar özelliğine sahip modeller, su geçirmez ve suya karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Böylece yağmurlu veya karlı hava koşullarında kavrama ve tutuşunuzun olumsuz olarak etkilenmesini önler. Yolculuk esnasında karşılaşabileceğiniz olumsuz problemlere karşı olarak güvenliğinizi artırır. Fermuarlı olarak tasarlanmış rüzgar, su geçirmez özelliklere sahip olan modeller, dizlik ile bütün olarak kullanılır. Deri malzemelerden üretilen çeşitler, esnek yapıya sahiptir. Bu sayede tutuş konforunuzu artırdığı gibi dayanıklı olarak uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Sentetik malzemelerden üretilen kauçuk elcik, dayanıklı ve hafif yapıya sahiptir. Hava şartlarına uygun olarak tasarlanan tekstil çeşitlerinin renk ve desen alternatifleri mevcuttur. Aracınız ile estetik bir görünüm elde etmeniz için kişisel tercihleriniz doğrultusunda alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Klasik, spor ve özelleştirilebilen elcik çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda fonksiyonel özelliklere sahip model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Elcik Fiyatları

Fonksiyonel özelliklere sahip elcik çeşitleri, geniş bir yelpazeye sahiptir. Elcik fiyatları, ürünlerin işlevsel özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bisiklet ve motosikletler için tasarlanmış modellerin yapıları, birbirinden farklıdır. Bu sebeple modeller arasında farklı fiyat uygulaması yapılır. Fonksiyonel özelliklerine bağlı olarak ledli tasarlanmış modellerin teknik özellikleri, fiyatını belirleyen hususlar arasındadır. Isı yalıtım özelliğine sahip ürünlerin yapı malzeme özellikleri, fiyatını oluşturur. Kauçuk, deri ve tekstil malzemelerinden üretilmiş model seçenekleri arasında farklı fiyat uygulaması yapılır. El koruma özelliği sunan fermuarlı modellerin rüzgar ya da su geçirmez olması, fiyatını oluşturan etken faktörler arasındadır. Akıllı telefon, navigasyon gibi cihazları kullanırken konforlu hissetmeniz için özel parmak uçlu tasarlanmış çeşitleri mevcuttur. Böylece elciklerinizi çıkarmadan dokunmatik cihazlarını kontrol edebilirsiniz. Kişisel tercihleriniz doğrultusunda siyah, kırmızı, mavi renk seçeneklerinin yanı sıra gümüş elcik modellerini değerlendirebilirsiniz. Motorunuz ile uyumlu yeşil elcik renk alternatiflerini tercih ederek marjinal bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı boyutlarda ve şekillerde tasarlanan modelleri tercih ederken kişisel özelliklerinize dikkat etmelisiniz. Elleriniz ile uyumlu modelleri tercih ederek sürüş konforunuzu maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Tasarımı açısından dikkatinizi dağıtmayan, koordinasyonunuzu etkilemeyen modelleri tercih etmeniz önerilir. Yaz aylarında tercih edeceğiniz modeller, nefes alabilir özellikte olmalıdır. Bu sayede terleme probleminin önüne geçebilirsiniz. Soğuk kış aylarında termal izolasyonu artırma amacıyla ısı yalıtımlı ve ısıtma özelliğine sahip çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Kullanım amacı, hava koşullarına ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak değişkenlik gösterir. Güvenliğinizi artırmaya yardımcı olurken estetik bir görünüm sunar. Motosiklet, bisikletlerinize kolaylıkla monte ederek kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun elcik el koruma çeşitlerini Trendyol’da inceleyerek alışverişlerinizi ekonomik boyutlara indirgeyebilirsiniz. Farklı fiyat alternatiflerini Trendyol’dan inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.