İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Kalıcılık
Fiyat
Form
Cinsiyet
Özellik
Ek Özellik
İçerik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Erkek Saç Boyası

" araması için 12987 sonuç listeleniyor

Erkek Saç Boyası ile Beyazlara Elveda

Erkek saç boyası ürünü kişisel bakım için kullanılabilir. Saçlarındaki değişiklikleri kendi yapmaya çalışan kişilerin deneyeceği erkek saç boyası modelleri, siyah, kahverengi ve sarı gibi ana renkler ve karamel ve kırmızı gibi nötr renkleri içerir. Ancak erkek saç boyası renkleri arasından seçim yaparken teninize uygun bir renk tonu seçmeniz çok önemlidir. Çoğu erkeğin beyaz saçlarını kaplamak için kullandığı doğal renk boyalarına ek olarak, stillerin zevkine göre canlı renk seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca kalıcı renklendirme ürünleri ve geçici renklendirme ürünleri bulunmaktadır. Kimyasal katkılı ürünler kullanmak istemiyorsanız, amonyaksız erkek saç boyası seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, amonyak ile aynı işlevi gören çeşitli maddeler kullanır ve talep üzerine jel formunda temin edilebilir. Karizmatik görüntüden hoşlananlar için ise erkek saç boyası gri saç rengi seçenekleri vardır. Erkekler için küllü gri erkek saç boyası hem şık hem de canlı saçlar için olmazsa olmazdır. Erkekleri şık göstermek ve istenmeyen beyazları gizlemek için parlak veya doğal görünümlü saç rengi seçeneğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım amacına göre her tarza uygun yapılmış kaliteli erkek saç boyası modelleri bulunmaktadır. Sprey, toz ve jel formundaki ürünler, erkeklerin ürünü daha kolay bir şekilde kullanmasını sağlar. Aynaya baktığınızda saçlarınızın parlak ve canlı görünmesi için bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sürmesi kolay çeşitli renklendirmeler ile favori saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Erkekler için jel saç boyaları saçın tüm katmanlarına nüfuz ederek kalıcı renklenme sağlar. Saçın beyazlığını ve rengini ustalıkla kaplayarak mükemmel bir izlenim bırakır. Jelin yanı sıra pratik erkek saç boyası modeli, saç boyama süresinden tasarruf sağlar. Ayrıca saçtan akmaz ve olduğu gibi kalır, bu sayede verimli bir boyama işlemi gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra geçici erkek saç boyası modeli de erkekler için uygun bir seçenek sunar. Partiler ve özel günler için pembe, yeşil ve mavi gibi parlak renklerle saçlarınızı boyayabilir ve kısa bir süre sonra eski saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Özellikle gençler için trend renkler, günün ruh haline ve hareketliliğine göre sık sık değişebilir. Bu aşamada ise erkek saç boyası tavsiye ve önerilerinden yararlanabilirsiniz.

Renkli Seçeneklere Sahip Erkek Saç Boyası

Renkli Seçeneklere Sahip Erkek Saç Boyası

İmajını değiştirmek isteyen kişiler genellikle saç rengiyle başlarlar. Kalıcı ve kaliteli boyalar koyu ve parlak saçlara izin verir. Doğal erkek saç boyası türü evde pratik kullanıma konulabilir. Her gün akan ürünlerle denemeler yaparak, görünümün önemli bir parçası olan saçın tonunu yakalayabilirsiniz. Bazıları için açık tonlara odaklanırken bazıları da koyu renk tonlarını tercih etmektedir. Erkek saç boyalarının renk kataloğu çok geniştir ve her tarza uygun renkleri sunar. Sarı, mavi, beyaz, kahverengi ve siyah gibi renklerde erkek saç boyaları hem açık hem de koyu tenli insanlar için uygun renklerdir. Erkekler için en doğal olan saç rengi seçeneklerini kullanarak saçınıza daha yakın bir renk seçerek beyazı kapatabilir veya görüntüyü değiştirebilirsiniz. Bu renkli saçların arasına ufak bir dokunuş da tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Hayatının her alanında doğaya bağımlı olanlar için saç boyalarının bitkisel ürünleri sağlıklı ve parlak saçlara kavuşabilir. Bitkisel erkek saç boyası, kozmetiklerin doğallığını sevenler için oldukça faydalıdır. Organik erkek saç boyası modellerinde paraben gibi kimyasallar bulunmaz. Erkekler için doğal saç boyaları günlük bakım için popüler bir üründür. Doğal saçlar için en çok tercih edilen renkler sarı, kahverengi ve siyah erkek saç boyası ürünleridir. Aynı zamanda yeni bir stil oluştururken kızıl, koyu kahverengi, yeşil, pembe ve mavi erkek saç boyası gibi marjinal bir ton da seçebilirsiniz. Göz alıcı erkek saç rengi saçlarınıza parlaklık ve canlılık kazandırır.

Pratik Kullanımlı Erkek Saç Boyası Çeşitleri

Pratik Kullanımlı Erkek Saç Boyası Çeşitleri

Kalıcı erkek saç boyası modellerini kullanmak pratik ve kullanışlıdır. Aynı zamanda süreç içinde ortaya çıkan beyaz saç detayları kimi zaman can sıkıcı bir duruma gelebiliyor. Bu zamanlarda saçınızı kendiniz de boyama yapabilirsiniz. Erkekler için saç boyaları farklı saç renkleri ile uyum içinde değişmektedir. Erkek saç boyası içerikleri, kadın saç boyası içeriklerinden farklıdır. Bu durumun açığa çıkmasının nedeni erkek ve kadınların birbirinden farklı saç dokularına sahip olması ile ilişkilidir. Aynı zamanda kadın ve erkeklerin saç deri yapıları da farklılık sunar. Erkekler genellikle saçlarını boyayarak gri veya beyaz saçlarını kapatarak daha genç görünüm sağlamak isteyebilirler. Ancak son yıllarda saçın bir kısmının farklı bir renge boyanması da gençler arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Bu açıdan beyaz erkek saç boyası modelleri moda olmuştur. Özellikle orta yaşlarda beyaz saç trendi oldukça çekici bir görünüm sağlayabilir. Erkek saç boyası seçerken doğal bir görünüm önemli sayılabilir. Bir kişinin doğal saç rengine benzeyen bir ton seçebilirsiniz. Erkeklerin saçı daha hızlı uzar ve sürekli olarak kesilir, bu da daha sık boyamaya neden olabilir. Bu açıdan evde saç boyamak faydalı ve kolaydır. Bu aşamada gri, beyaz, siyah, kahverengi ve kumral erkek saç boyası modelleri arasından bir seçim yaparak hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bu modeller içerisinde boyalar, oksidasyon kremler ve eldivenler gibi ürünler bulunmaktadır.

Erkek Saç Boyası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Erkek Saç Boyası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Koyu kahve erkek saç boyası, canlılık ve parlaklık durumlarının kaybedilmeden uzun süreli bir şekilde kullanmak ve görünümlerde değişiklik isteyen erkekler için çözüm sunar. Erkekler için belirli bir yıkama süresi boyunca kalıcılığını koruyan geçici saç rengi seçeneği ile istediğiniz rengi deneyebilir ve kısa sürede başka bir görüntünün keyfini çıkarabilirsiniz. Daha önce boyanmış saçlarınız uzunsa, tüm saçı yeniden boyamak zorunda kalmadan sadece erkek saç boyası ile saçınızın dip kısımlarını da boyayabilirsiniz. Evde rahatlıkla kullanmak için doğru içerik ve renklere sahip en kaliteli erkek saç boyası markalarından birini bulduktan sonra erkek saç boyası sarı ve diğer renkler arasında bir seçim yapabilirsiniz. Kahverengi ve siyah renkler genellikle koyu tenli erkeklerin saç rengi olarak tercih edilmektedir. Erkekler için sarı saç rengi ise sadece saçın tamamına değil saç aralarına da uygulanabilen ve şık bir görünüm isteyenlerin tercih ettiği bir diğer renktir. Saçlarınızdaki görünümlerinizde ani gelişen değişikliklerden kaçınmak isteyenler için doğal saçlarınızın aralarına farklı renkler deneyebilir, göz aşinalığı sağlandıktan sonra da o renge yumuşak bir geçiş yapma şansını elde edebilirsiniz. Uygulamadan önce ana renk ile boya rengi arasındaki farkı not etmek en iyisidir. Siyah saçlarınız varsa, parlak, kalıcı saçlar uygulamadan önce saçınızın rengini açmanız gerekebilir. Erkekler için özel olarak üretilmiş bazı saç boyası türleri de saçı ve saç derisini besler. Organik erkek saç boyaları, içerdiği farklı vitaminler ile saç yapınıza zarar vermeden sağlıklı bir şekilde renk değişikliği sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra erkek saç boyası spreyi de satın alarak saç boya işlemlerinizi daha kolay ve hızlı bir sürece dönüştürebilirsiniz. Eğer boyalar hakkında bir fikir edinmek istiyorsanız erkek saç boyası kullananların yorumlarını inceleyerek size uygun rengi ve markayı kolayca bulabilirsiniz. Bu bağlamda geniş ürün skalası ile herkese hitap eden uygun fiyat performanslı seçenekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Erkek saç boyası fiyatları ise saç boyasının rengi, markası ve gramajına göre değişir. Bu aşamada sayfamızı inceleyerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Erkek Saç Boyası Ne Kadar Sürede Akar?

Erkek saç boyaları normal şartlarda 4 ile 6 hafta aralığında saçtan akar. Boyaların akma süresi saç tipine, uygulama yöntemine, saç bakımına göre değişiklik de gösterebilir. Ayrıca kullanılan boyanın kalıcılık seviyesi de son derece önemlidir. Kalıcı saç boyaları genellikle saçın doğal renk pigmentlerini tamamen değiştirir. Bu nedenle uzun süre kalıcıdır. Saç boyalarının aynı zamanda yarı kalıcı türleri de vardır. Bu tip boyalar kalıcı boyalara oranla daha çabuk saçtan akar. Hatta bazı geçici saç boyaları birkaç yıkamadan sonra tamamen akabilir. Erkek saç boyasının ne kadar sürede akacağı birçok faktöre bağlıdır. Bu noktada kesin bir süre vermek zordur. Bu nedenle kullanım amacını ve süresini göz önünde bulundurarak boya seçimi yapmak gerekir.

Erkek Saç Boyası Nerede Satılır?

Geniş renk kartelasına sahip erkek saç boyası seçenekleri Trendyol’da satılır. Bu boyalar normal ya da beyazlayan saçların rengini değiştirme maksadıyla kullanılan kozmetik ürünlerdir. Erkek ile kadın saç boyaları birbiriyle aynı gibi görünse de uygulama yöntemi farklıdır. Erkeklerin saçları kadınlara göre daha kısa olduğu için boyama sırasında tek tüp kullanmak yeterli gelir. Erkek saç boyası seçeneklerinin doğal saç rengine yakın renkleri ve tonları vardır. Siyah, kahverengi ve sarı renk seçenekleri en çok kullanılan erkek saç boyası çeşitleri arasında yer alır. Bu boyalar saçın doğal renk pigmentlerini değiştirerek boyanın saçta uzun süre kalmasına yardımcı olur. İlgili seçenekleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Erkek Saç Boyası Renk Çeşitleri Nelerdir?

Erkek saç boyasının siyah, kahverengi, sarı, kızıl ve gri renk çeşitleri vardır. Siyah saç boyası, erkekler arasında oldukça yaygın bir renktir. Derin ve yoğun bir renktir. Aynı zamanda gösterişli bir görünüm sağlar. Kahverengi saç boyası, saçların daha kalın ve doğal görünmesine olanak tanır. Ayrıca bu saç boyasının açık ve koyu tonda renk seçenekleri de vardır. Kumral ve açık tenli erkekler genellikle saç boyası seçimini sarı renkten yana kullanır. Bu rengin tercih ediliyor olmasının en önemli nedeni saç ile ten rengi uyumunu yakalamaktır. Kızıl renk saç boyası, koyu cilt tonuna sahip erkeklerde harika görünür. Ayrıca açık tenli erkekler için de güzel bir seçenek olabilir. Son dönemlerin en popüler rengi olan gri saç boyası da genç erkeklerin tercih ettiği seçenekler arasında bulunur.