İlgili Kategoriler
Marka
Boyut/Ebat
Materyal
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Emsan Tepsi

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Emsan Tepsi Trendyol’da!

Gün içinde mutfakta uzun zaman geçirebilirsiniz. Özenle meydana getirdiğiniz yiyecekleri hazırlarken pek çok üründen faydalanırsınız. Mutfak aletlerinin kaliteli ve kullanışlı olması hazırladığınız yiyeceklerden istediğiniz verimi almanız için oldukça önemlidir. Öncü markalardan olan Emsan, uzun yıllardır mutfakta size eşlik eden birbirinden özel ürünlere ev sahipliği etmiştir. Kaliteli ürünler uzun yıllar deforme olmaz ve bozulmaz. Emsan tepsiler birçok farklı ve kullanışlı çeşidi ile sizleri karşılar. Emsan tepsi modelleri, özel tasarımlara sahiptir. Ürünler, mutfakta pek çok farklı şekilde kullanılan eşyalardandır. Kullanışlı ve avantajlı özellikleri bir arada bulunduran bu tasarımlar, müşterilerin beğenisini toplar. Trendyol’dan pek çok farklı çeşitte mutfak aletine kolayca ulaşarak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Göz Alıcı Emsan Tepsi Modelleri

Göz Alıcı Emsan Tepsi Modelleri

Tepsiler, kullanışlı özellikleriyle mutfak hayatınızı kolaştıran aletlerdir. Farklı şekil ve tasarımlara sahip ürünler; fincan, bardak, tabak gibi eşyaları taşımakta kullanılır. Yuvarlak, dikdörtgen gibi şekillerde ve çeşitli büyüklüklerde tasarımlar bulunur. Emsan çay tepsisi, çay sunumlarınıza eşsiz bir hava katar. Çay bardaklarınızla uyum yakalayarak sunumunuzu renklendirir. Emsan çelik, granit tepsi; fırında kullanıma uygundur. Bu ürün sofralarınızdaki leziz yiyeceklere eşlik eder. Mükemmel ısı iletimi sayesinde enerjiden tasarruf ederek yemeklerinizin pişmesini sağlar. Paslanma ve çizilme yapmadığından uzun bir ömür mutfağınızda yardımcınız olur. Emsan fırın tepsisi oldukça kullanışlıdır. Yüksek ısıya dayanıklı olmasından dolayı yemeklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Emsan sunum tepsisi çay, kahve ve benzeri çeşitli ikramlarınız için pratik taşınma imkanı sunar. Şık yüzeyi sayesinde sunumlarınıza hoş bir görüntü katarsınız. Emsan ayaklı tepsi, ayakları sayesinde yüzeye tam oturur. Yüksek kaliteli hammaddesi, yıkanınca zarar görmesini engeller. Emsan lotus tepsi zarif yüzey görüntüsü ile beğeni toplayarak sunumlarınıza hava katar. Trendyol’dan mutfağınız için pek çok malzeme ve eşyaya rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları ile Emsan Tepsi Seçenekleri

Müşteri Yorumları ile Emsan Tepsi Seçenekleri

Tepsiler mutfağınızda kendine büyük bir yer bulan işlevsel mutfak eşyalarındandır. Ürünün uzun bir ömür size eşlik etmesi için kaliteli özelliklere sahip olması önemlidir. Emsan, kaliteli ürünleri ile öne çıkan markalardan biridir. Tepside de gerekli özeni göstererek kaliteli ve işlevsel ürünleri sizlere sunar. Geniş ürün skalası içinden Emsan tepsi yorumlarından faydalanarak en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Müşteri yorumları ve puanlamaları oldukça faydalıdır. Fotoğraflı yorumlar sayesinde ürünlerin görüntülerinden izlenim edinerek tercihlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Emsan zebra tepsi yüzey tasarımı ile ilk gördüğünüz an bu üründen etkilenirsiniz. Böylece sunumlarınızı da şık bir görüntü ile sunarsınız. Emsan aynalı tepsi, çok amaçlı kullanıma sahiptir. İster söz ve nişan gibi özel günlerinizde ister de misafirleriniz için kullanabilirsiniz. Emsan fiyonk tepsi, fiyonklu tasarımı sayesinde hem şıklığı hem de sunumu bir arada sağlar. Trendyol’dan bu ürün çeşitlerini bularak satın güvenle satın alabilirsiniz.

Cazip Fiyatlarla Emsan Tepsi Çeşitleri

Cazip Fiyatlarla Emsan Tepsi Çeşitleri

Satın alacağınız ürünün fiyatı önemli kriterler arasındadır. Bir ürüne fiyatı, sahip olduğu pek çok özellik göz önünde bulundurularak verilir. Emsan tepsi fiyatı da işlevsel ve kaliteli özelliklerine göre belirlenir. Geniş ürün çeşidi içinden kendiniz ve eviniz için en uygun ürünü bulabilirsiniz. Emsan gümüş, gold tepsi; farklı renk seçenekleri sunar. Her iki renk ürün de hem özel günleriniz hem de misafir sunumlarınız için oldukça kullanışlıdır. Emsan kaydırmaz tepsi, oldukça işlevseldir. Soğuk ve sıcak içeceklerin üzerinden kaymasına ve leke oluşmasına engel olur. Güvenli kullanımı da beraberinde getirdiğinden müşterileri memnun eder. Emsan tepsi büyük boy oldukça kullanışlıdır. Pek çok malzemeyi aynı anda taşıması sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Trendyol’dan birçok ürün modeline ulaşarak satın alabilirsiniz.