"

Erikli

" araması için 130 sonuç listeleniyor
Erikli 6'lı Paket Su 1.5 lt
Bugün Kargoda
Erikli6'lı Paket Su 1.5 lt
(45)
6'lı Paket Su 1.5 lt
59 TL
Sepete Git
Erikli Su Pompası Gri
ErikliSu Pompası Gri
(48)
Su Pompası Gri
89 TL
Sepete Git
Erikli Su Pompası
Hızlı Teslimat
ErikliSu Pompası
(7)
Su Pompası
79,90 TL
Sepete Git
Erikli Damacana Su Pompası
Bugün Kargoda
ErikliDamacana Su Pompası
84,99 TL
Sepete Git
Erikli Su 0,5 lt 12'li
ErikliSu 0,5 lt 12'li
(2)
45 TL
Sepete Git
Erikli Su Pompası
Hızlı Teslimat
ErikliSu Pompası
(119)
Su Pompası
79,50 TL
Sepete Git
Erikli Su 0,33 lt
Hızlı Teslimat
ErikliSu 0,33 lt
(13)
Su 0,33 lt
49,99 TL
Sepete Git
Erikli Su 1,5 lt 6'lı
ErikliSu 1,5 lt 6'lı
(31)
58 TL
Sepete Git

Erikli

Erikli

Uludağ’dan gelen doğal ve sağlıklı içme suyuyla Türkiye’nin güvenilir markalarından olan Erikli su, farklı ürün seçenekleriyle göz dolduruyor. Damacana ve farklı boy şişelerdeki içme sularının yanı sıra Erikli maden suyu ve diğer içecekler de büyük beğeni topluyor. Ambalajlı su sektörünün öncü markalarından olan Erikli, 2300 rakımlı bölgedeki kaynaktan alınan suyu Bursa’nın Kestel ve İnegöl ilçelerindeki dolum tesislerinde el değmeden şişeliyor. Markanın eşsiz lezzetteki suları güçlü dağıtım ve hızlı servis hizmetiyle ülkenin dört bir yanına ulaştırıyor.

Markanın maden suyu, mineralli su gibi özel ürünleri ile farklı şekillerde ambalajlanmış içme suları Trendyol güvencesi ile kolayca satın alınabiliyor. Toplu ve çoklu alımlarda önemli fiyat avantajları sunan Trendyol, değişik meyve aromaları içeren mineralli içecekler altılı paketler halinde satışa sunuyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında Erikli markasına ait ürünler uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alınabiliyor. Dönemsel indirimler ve özel kampanyalar sayesinde çoklu paketler halinde alındığında Erikli su fiyatı kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Efsane Su Erikli’nin Hikâyesi

Türkiye’nin öncü su markasının tarihi mitolojide anlatılan efsanelere kadar uzanıyor. "Erikli su nereden çıkıyor?" diye merak edenlere geçmişi antik çağlara kadar uzanan yanıtlar verilebiliyor. Antik çağın en önemli tarihçilerinden Heredot’un eserlerinde Keşiş Dağı’ndan ve su kaynaklarından söz ediliyor. Bugün Uludağ adıyla bilinen Keşiş Dağı’nın yükseklerinden getirilen buzlar antik çağlardan bugüne sağlıklı ve soğuk içme suyu olarak değerlendiriliyor. Yörenin milyonlarca yılda oluşan jeolojik yapısı ve zaman içinde oluşmuş çok özel su kaynakları, sağlıklı ve güvenli içme suyu sunuyor. 1960’lı yıllardan bugüne faaliyette olan Erikli, ambalajlanmış içme suyu sektörünün öncü markaları arasında yer alıyor. Küçük cam şişeler ve galvaniz damacana ürünleri ile başlayan ve hasır sarılı cam damacanalarla yaygınlaşmaya başlayan ambalajlanmış içme suyu ürünleri, kısa süre içinde alışkanlıkları değiştiriyor. Musluklardan akan su yerine sağlıklı ve güvenli içme suları tercih edilmeye başlanıyor. Ülkenin en önemli su markalarından bir olan Erikli, büyük kentlerde sağlıklı su bulmanın büyük sorun olduğu 1990’lı yıllarda daha da büyüyerek ulusal su pazarının öncü markası unvanını kazanıyor. Zamanla uluslararası bir kimlik kazanan marka, yüzyıllar öncesinden gelen saf ve doğal suyu en sağlıklı ve güvenli biçimde kullanıcılara ulaştırıyor. Dağın yükseklerindeki su kaynakları kirlilik kaynaklarından uzakta olduğu için saflığını koruyor ve markanın kurduğu özel koruma yapıları da maksimum hijyen sağlanmasını kolaylaştırıyor. Suyun yeryüzüne çıktığı andan itibaren hijyenik biçimde korunmasını ve Avrupa Standartları'na uygun biçimde ambalajlanmasını sağlayan yüksek kaliteli üretim süreçleri, özel filtreler içeriyor. Havanın dahi sterilize edildiği hijyenik bir ortamda el değmeden şişelenen içme suları, hem Türkiye’nin hem Avrupa’nın hem de Dünya Sağlık Örgütü’nün yüksek kalite standartlarına uygun bir nitelik taşıyor. Cam şişe, pet şişe, damacana ve kapak gibi her türlü ambalaj malzemesi de sağlıklı ham maddeler kullanılarak üretiliyor ve gerekli testlerden geçirildikten sonra üretimde kullanılıyor. Geri dönüşümsüz pet şişeler preform maddesinden üretilirken, büyük damacana şişelerde polikarbon malzeme yer alıyor.

Farklı Ürün Seçenekleri ve Özelikleri

Markanın üretim tesislerinde başta 225 ml hacimli bardak su ve 330 ml küçük pet şişe suları olmak üzere farklı büyüklükte içme suları üretiliyor. Yarım litre, bir litre ve bir buçuk litrelik pet şişe sularının yanı sıra 5 litre, 8 litre ve 10 litre kapasiteli özel pet şişeler de bulunuyor. Damacanalar ise 19 litre kapasitesi ile ev ve ofis kullanımı için yoğun olarak tercih ediliyor. Markanın bardak, şişe ve damacana ürünleri ideal pH oranları ile de beğeni topluyor. Erikli su pH oranı olması gereken ideal aralıkta yer alıyor ve içinde herhangi bir kirletici kesinlikle bulunmuyor. İçme suyu standartlarını ve kalite standartlarını tam olarak karşılayan pH oranı, dengeli magnezyum, yüksek kalsiyum ve düşük sodyum içeriği ile yumuşak bir lezzet sunuyor.

İçme suyu alırken pet ya da cam şişeler tercih edilebiliyor. Markanın maden suyu ve meyve aromalı mineralli içecekleri de sağlıklı cam şişelerde satışa sunuluyor. İçerdiği mineral oranı oldukça yüksek olan maden suları da markanın iddialı ürünleri arasında bulunuyor. Vücudun ihtiyaç duyduğu mineral dengesinin doğru biçimde kurulmasını kolaylaştıran bu ürünler, hem eşsiz lezzetleri hem de sağlıklı içerikleri ile büyük ilgi görüyor.

Erikli bardak su ürünleri küçük boyutları ile işlevsel ve hijyenik çözümler sunuyor. 225 ml ve 330 ml gibi Erikli küçük su seçeneklerinin yanı sıra hacimli küçük Erikli Su 0.5 lt pet şişeler de yaygın olarak tercih ediliyor. Markanın ayrıca 1 litre ve 1.5 litre su kapasiteli pet ürünleri de bulunuyor. Erikli Su 1.5 lt 6’lı paket halinde alındığında oldukça avantajlı fiyatlara ulaşılabiliyor. Tıpkı Erikli 1.5 lt su fiyatı gibi, diğer ambalajlı su ürünleri de çoklu alımlarda oldukça makul fiyat seçenekleri sunabiliyor.

Cam şişe su Erikli markasının ürün yelpazesi içinde küçük ve büyük boy seçeneklerle yerini alıyor. Cam şişe su Erikli marka suların doğallığını ve tazeliğini, cam şişelerin sağlıklı dünyası ile buluşturuyor. Markanın ürünleri arasındaki 300 ml küçük cam şişe ya da 15 litre cam damacana ürünleri, sağlıklı ve hijyenik seçimler sunuyor.

Sağlık ve Hijyen İçin Yapılması Gerekenler

Doğal ve hijyenik ortamda el değmeden şişelenen ürünler, sağlıklı ve doğal yapısını uzun süre koruyor. Ambalajlı su ürünlerinin kapağı açıldıktan sonra ise dikkatli olunması ve doğru biçimde korunması tavsiye ediliyor. Ambalajlanmış suların mümkün olduğunca serin ve ışık görmeyen yerlerde saklanması, ısıya ya da doğrudan ışığa maruz bırakılmaması tavsiye ediliyor. Soğuk ve karanlık yerlerde bekleyen içme suları çok daha uzun süre tazeliğini koruyabiliyor. Doğrudan güneş ışığı suyun lezzetini ve doğallığını da olumsuz etkiliyor. Nem oranından ısıya pek çok dış faktöre de dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Küçük şişelerde suyun kapağının her kullanım sonrası kapatılması büyük önem taşıyor. Damacanalarda ise pompa mekanizmalarının düzenli olarak temizlenmesi ve mikroorganizma oluşumunun önüne geçilmesi gerekiyor.

Damacana su Erikli içme suyu, bardak su, koli ve diğer ürün seçenekleri maksimum hijyen koşullarında ambalajlanırken, 19 litre polikarbon damacanalar iade edildiğinde çok özel temizlik süreçlerinden geçiriliyor. Öncelikle dış yüzeyleri yıkama makinesinde damacanalar, tam otomatik makineler yardımıyla dezenfekte ediliyor ve tam hijyenik biçimde yeniden doluma gönderiliyor. Dezenfeksiyon işleminde 70 derece sıcak su ile özel alkali deterjanlar kullanılıyor. Dezenfektanlı ve ozonlu su kullanılan bu temizleme süreçlerinin ardından durulama doğal kaynak suyu kullanılarak yapılıyor. Temizlik ve hijyen tam olarak sağlandıktan sonra tamamı el değmeden otomatik olarak tamamlanan doğal kaynak suyu doldurma süreci başlıyor. Her türlü içme suyu ürünü otomatik biçimde dolduruluyor ve kapakları tamamen steril ortamda takılıyor. Şişelerin üzerine üretim ve son kullanma tarihi ile gerekli diğer bilgiler işleniyor. Polikarbon damacanalar tamamen otomatik sistemler ile taşınıyor, yükleniyor ve tüketicilere ulaştırılmak üzere yol çıkıyor.

Su Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Uzmanlar bir yetişkinin her gün en az 2.5 litre su içmesi gerektiğini dile getiriyor. Günlük su ihtiyacının bir bölümü yiyeceklerden karşılanabilirken, kalan suyun ise sağlıklı ve doğal içme suyu kaynaklarından karşılanması gerekiyor. Bazı kronik rahatsızlıklar ya da kişisel alışkanlıklara bağlı olarak bu miktarın çok daha üzerinde su tüketimi de mümkün olabiliyor. Sağlıklı içme suyunun saf su olmaması, belirli özellikleri taşıması ve içeriğinde bazı maddelerin bulunması gerekiyor. Hafif yapıdaki, içimi yumuşak sular hem daha lezzetli bir tat bırakıyor, hem de sağlıklı yapısıyla vücudun ihtiyaçlarını daha doğru biçimde karşılıyor. Suyun içinde zararlı bakteri ya da mikroorganizmalar bulunması, kimyasal atıkların yer alması da sağlıksız sonuçlar doğurabiliyor. İçme suyunun berrak ve kokusuz olması da önemli noktalardan birini oluşturuyor. Erikli mineralli su ve diğer içme suyu seçenekleri Uludağ’ın yüksek kesimlerinden alınıyor ve tazeliğini koruyacak biçimde ambalajlanarak tüketicilere ulaştırılıyor. Pet ya da cam şişe Erikli çeşitleri, uygun sertlik derecesi ve pH değeri yanında berrak ve kokusuz yapısıyla da büyük beğeni topluyor.

İçeriğinde daha yoğun magnezyum olan sular daha sert sular olarak görülürken, yumuşak içme sularının ise düşük magnezyum seviyeleri sunması bekleniyor. İçme suyu tercihlerinde yaşanılan coğrafya ve kişisel tercihler de belirleyici olabiliyor. Ambalajlı içme suyu ürünleri, ilgili prosedürler gereği doğal kaynak sularından oluşuyor. Doğadan çıktığı temiz ve sağlıklı hali korunarak paketlenen bu içme suları, klor gibi dezenfektanlar içermediği için daha rahat tüketilebiliyor. Kokusuz ve berrak yapıları sayesinde kolayca içilebilen ve özel bir ferahlık sağlayan ambalajlı içme suları, lezzetli yapılarıyla da beğeni topluyor. Çevresel etkilere bağlı olarak su kaynaklarında görülen kirlilik, farklı atıklar ve klor gibi katkı maddeleri şebeke sularının lezzetini kaybetmesine neden olabiliyor. Kentlerin su tesisatlarının yapısı da suların istenilen tadı vermesinin önüne geçebiliyor. 19 litrelik damacanaların yapımında kullanılan polikarbon malzeme, daha rahat biçimde dezenfekte ve sterilize edilebildiği için güvenli bir kullanım sağlıyor. Bebek biberonlarında dahi kullanılan bu özel malzeme, hafif ve sağlıklı yapısıyla her türlü gıda için uygun bir ambalaj oluşturuyor. Taşıması, nakliyesi ve darbelere karşı koruması biraz daha güç olsa da, cam şişeler de oldukça sağlıklı bir alternatif oluşturuyor.

Mineralli İçecek Çeşitleri ve Özellikleri

Erikli maden suyu seçenekleri arasında çok özel meyve aromalarından gelen eşsiz tatlar bulunuyor. Yüksek mineral içerikleri ile oldukça sağlıklı seçenekler oluşturan bu özel seri ürünler, mineral tuzlarından doğal elementlere, magnezyum, sülfat, klorit ve kalsiyum gibi maddelerden demir ve sodyuma pek çok faydalı madde içeriyor. 200 ml hacminde cam şişelerde satışa sunulan Erikli mineralli su çeşitleri, doğal maden suyunun kusursuz ferahlığı ile serinletici meyve lezzetlerini bir araya getiriyor. Limon, elma ve ahududunun yanı sıra şeftali ve kayısı karışımı da markanın mineralli içecek seçenekleri arasında yerini alıyor. Markanın yenilikçi ürünleri benzerlerinin aksine tamamen şekersiz ve kalorisiz bir seçenek de sunuyor. Doğal maden suyu ile içine atılmış bir dilim limonun lezzetini sunan ürünler, özel tasarım yeşil renkli şişesi ve altın sarısı pratik kapağı ile öne çıkıyor. Markanın maden suyu seçenekleri arasındaki ürün sıfır şeker, sıfır enerji ve sıfır kalori özelliği ile büyük ilgi görüyor.

Markanın dört farklı lezzet seçeneği sunan mineralli içecek serisinde de özel meyve aromalı maden suları bulunuyor. 200 ml’lik mavi renkli cam şişe tasarımı ile öne çıkan mineralli içecekler arasında geleneksel limon lezzeti de bulunuyor. Ahududunun özel lezzeti ve elmanın çok özel ferahlığı da yeni lezzet seçenekleri sağlıyor. Maden suyu içmeyi daha keyifli ve kolay hale getiren bu özel seride, kayısı ve şeftalinin bir arada yer aldığı seçenekler de büyük ilgi görüyor. Mineralli içecek seçenekleri ferahlatıcı etkileri yanında enerji veren özellikleri ile de öne çıkıyor. Seride yer alan dört mineralli içecekte de benzer besin değerleri bulunuyor. 100 ml mineralli içecekte 101 kj enerji, 6 gram karbonhidrat ve 4,7 gram şeker yer alıyor. Ahududu, elma, limon ve kayısı - şeftali aromalı mineralli içeceklerde ayrıca 0,03 gram tuz da görülüyor.

Markanın mineralli doğal maden suyu çeşitleri 200 ml’lik cam şişelerde satın alınabildiği gibi 6’li özel paket seçenekleriyle de tercih edilebiliyor. Mavi ya da yeşil cam şişeler 6’li paketler halinde alındığında oldukça avantajlı fiyat seçenekleri elde edilebiliyor. Özel kapak sistemleri ve sağlıklı cam şişeleri sayesinde uzun süre sağlık ve tazeliklerini koruyan bu ürünleri çoklu paketler halinde satın almak oldukça uygun fiyatlar sağlıyor.

Altılı, On İkili, 1 Litre Erikli Su Fiyat Seçenekleri

Erikli bardak su ürünlerinden 19 litre damacana seçeneklerine markanın tüm ambalajlı su çeşitleri yüksek kaliteli içme suyunu uygun fiyatlarla satın almayı mümkün kılıyor. Temiz ve sağlıklı içme suyuna ulaşmayı herkes için mümkün hale getiren Erikli 5 lt su fiyatı ya da büyük damacana ürünleri ile her bütçeye hitap ediyor. Erikli su 1.5 lt 6’lı paket seçenekleri taze ve doğal su içenlerin tercih listelerinde yerini alırken, çoklu paketler halinde almak çok özel Erikli 1.5 lt su fiyatı sağlayabiliyor. Erikli 10 lt su fiyatı tek kullanımlık pet şişeler arasında oldukça avantajlı ve geniş kapasiteli bir seçenek oluşturuyor.

Erikli 10 lt su fiyatı ve diğer ambalajlı su ürünlerinin fiyatları pek çok faktöre göre değişebiliyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında pet ve damacana su fiyatları kaçırılmayacak fiyat seçenekleri sağlıyor. Markanın 0.5 lt gibi günlük kullanım için ideal boyutlar sunan ürünlerden, altılı, on ikili, 1 litre Erikli su çeşitlerine pek çok farklı seçenek ve fiyat düzeyi bulunabiliyor. İçme suyu alırken damacana, bardak su, koli ve diğer tüm seçenekler göz önünde bulundurularak ihtiyaçlara uygun seçeneklerin tercih edilmesi gerekiyor. Ev ve ofisler gibi kapalı mekanlar için damacana daha makul bir tercih olurken, dışarıda iken günlük su ihtiyacını karşılamak isteyenler Erikli küçük su seçeneklerine yöneliyor. Çok kişinin çalıştığı ofislerde hijyen açısından Erikli su yirmi dörtlü, kapaklı seçenekler de tercih edilebiliyor. Paketler küçüldükçe içme suyunun birim fiyatı artarken, küçük paketli suları çoklu seçenekler halinde almak ise avantajlı koşullar sağlıyor. 5 lt su fiyatı çoklu alımlarda daha makul düzeylere inebiliyor. Markanın 200 ml cam şişelerde satışa sunulan mineralli su çeşitleri de Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde yerini alıyor ve çoklu alımlarda önemli fiyat avantajları sunuyor. Markanın ambalajlı su ürünlerinin fiyatları şişe büyüklüğüne ve içerdikleri su miktarına göre değişiyor. Pet, polikarbon ve cam şişe seçenekleri de fiyatlar üzerinde etkili olabiliyor. Meyve aromalı mineralli içecekler gibi ürünler de besin içeriklerine göre değişik fiyat düzeyleri sunabiliyor. Trendyol’un dönemsel kampanyaları ve özel indirim fırsatları yüksek kaliteli ve sağlıklı ambalajlı su ürünlerini uygun fiyatlarla satın almayı oldukça kolaylaştırıyor. Siz de hemen şimdi Trendyol'da aradığınız tüm seçeneklere avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.