İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Eti Bisküvi

" araması için 531 sonuç listeleniyor
Eti Pratik Atıştırmalık Paketi

EtiPratik Atıştırmalık Paketi

(2109)
Pratik Atıştırmalık Paketi
149,72 TL
Sepete Git
Eti Cin Portakallı Bisküvi 25 g x 36 Adet

EtiCin Portakallı Bisküvi 25 g x 36 Adet

(215)
Cin Portakallı Bisküvi 25 g x 36 Adet
99 TL
Sepete Git
Eti Puf Renkli Bisküvi 18 g x 48 Adet

EtiPuf Renkli Bisküvi 18 g x 48 Adet

(162)
Puf Renkli Bisküvi 18 g x 48 Adet
120 TL
Sepete Git
Eti Cin Çilekli Bisküvi 25 g x 36 Adet

EtiCin Çilekli Bisküvi 25 g x 36 Adet

(115)
Cin Çilekli Bisküvi 25 g x 36 Adet
99 TL
Sepete Git
Eti Mola Paketi
Kargo Bedava

EtiMola Paketi

(19)
Mola Paketi
311,36 TL
Sepete Git

Eti Bisküvi Çeşitleri ile Vazgeçilmez Lezzet

Eti, 1962 yılında Eskişehir’de kurulan; Bisküvi, kurabiye, kek, turta, çikolata, gofret, bebek maması ve hazır gıda gibi ürünlerin üretimini sağlayan bir firmadır. Logosunda Hitit Güneşini kullanan firma, çok sayıda takım ve şirkete de sponsorluk desteği sağlamaktadır. İlk olarak kahvaltılık ve kraker üretimleri ile Türkiye gıda pazarına çıkan Eti, daha sonraki dönemlerde; bisküviler, kurabiyeler ve çikolatalar üretmeye başlamıştır. Türkiye’nin en büyük gıda şirketlerinden birisi olan Eti, üretimleri ile milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır. İlk defa Etimek ürünü ile piyasaya giren ve kurutulmuş ekmekler ile adından söz ettiren Eti daha sonrasında kahvaltılık ürünlerin üretimine hız vermiştir. Etimek’in sağladığı başarıları ile büyümeye başlayan şirket günümüzde; çikolata, bisküvi ve kraker alanında büyük başarı sağlamıştır. Eti tuzlu bisküvi üretimi yaptığı gibi ağırlıklı olarak tatlı bisküvileri ile bilinmektedir. Uzun yıllar boyunca ürünlerin içeriklerinde buğday gibi temel bakliyat ürünlerini kullanan firma, 2014 yılı ile birlikte sütlü ürünlerini satışa çıkarmaya başlamıştır. Süt Burger başta olmak üzere çocuklara ve yetişkinlere uzanan geniş bir kitleye ulaşan Eti, pasta üretimleri gerçekleştirmeye başlamış ve dondurulmuş gıda sektörüne de giriş yapmıştır. Kullanıcıların her türlü isteklerini karşılamayı başaran Eti bisküvi, light ve düşük kalorili ürünlerine ek olarak; dondurulmuş gıdalar, yaş pastalar ve pek çok alanda varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Çikolata alanında her yıl gelişim kaydeden firmanın yüzlerce farklı ürünü bulunurken, sevilen ürünlerin gelişimleri de devam etmektedir. Ürünleri için özel bir uzman kadroya sahip olan Eti, seri üretime geçmeden önce ürünleri halka dağıtmaktadır. Bu sayede ürünün satış miktarını ve ne kadar talep görebileceği ile ilgili bilgileri elde eden firma, seri üretim sonrasında ürünlerin resmi satışlarına başlamaktadır. Uzman kadro tarafından her yıl yapılan çalışmalar diğer firmalarında benzer ürünleri çıkarmasına olanak sağlarken, özellikle çikolata alanında gıda sektörüne yön veren firmalardan birisi olmaktadır. Ürünlerin helallik, sağlık ve diğer alanlarda denetimlerden geçmesi sonrasında satışa sunulması firmanın insan sağlığına ne kadar önem verdiğini gösterirken eti bisküvi çeşitleri fiyatları firmanın herkese ulaşmasını sağlamaktadır. Ürünlerin üretimlerinin Türkiye’de yapıldığı bilinirken firma, uluslararası alanda yüzlerce ülkede varlığını sürdürmektedir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde satışlarını yapan Eti, uluslararası alanda sevilen ve ürünleri ile milyonlarca kişiye ulaşan bir firmadır. Ürünler Orta Doğu ve Afrika kıtalarında sevilirken aynı zamanda Avrupa ve Amerika’da da geniş bir üretim ve dağıtım ağı kurulmuştur.

Kahvaltı için Bisküviler

Kahvaltı için Bisküviler

Üretimlerine kahvaltılık olarak başlayan Eti firması, ilk olarak Etimek adında kurutulmuş ekmekleri ile büyük ilgi görmüştür. Devam eden yıllarda kahvaltılık bisküvilere önem veren firma, çeşitli ürünleri ile üretimlerine devam etmiştir. Eti fıstık ezmeli bisküvi üretimden kısa süre sonra kahvaltıların vazgeçilmezi haline gelmiştir. İçeriğinde yulaf ezmesi ağırlıklı olurken; buğday, un, yer fıstığı, yer fıstığı ezmesi ve yağsız süt bulunmaktadır. Fıstık ezmeli bisküviler kahvaltılarda vazgeçilmez haline gelirken aynı zamanda ara öğün olarak da tüketilmeye başlamıştır. Eti fındık ezmeli bisküvi aynı ürünün fındıklı versiyonudur. Böylece fıstık tercih etmeyen kullanıcılara seçim yapma şansı tanımıştır. Yer fıstığı severler yer fıstıklı ürünü tercih ederken, fındık severler fındıklı bisküvileri tercih etmektedir. Yulafı sevmesine rağmen krema sevmeyenler için ise; Eti yulaflı bisküvi çeşidini sunan Eti kullanıcılarının memnun kalabilmeleri için çeşitliliklerini sürekli arttırmaktadır. Yulaflı bisküvilerde aynı zamanda; tam buğday unu, buğday gluteni ve sütü yoğun kullanan firma, sabah kahvaltıda veya ara öğün olarak tüketilen bisküvilerinde uzun süreli tokluk vadetmektedir. Kahvaltılık ürünler için özel olarak alerji uyarısında bulunan firma, süt ürünleri ve gluten çeşitlerine göre; yer fıstığı, fındık ve yulaf gibi gıdalara alerjisi olanların bisküvileri sık ve fazla tüketmemeleri gerektiği konusunda uyarılarda bulunmaktadır. Ürün bilgilerinde özel olarak yer alan bir diğer konu ise; ürünün saklanma durumudur. Bisküviler içerisinde barındırdığı tahıl ürünleri, süt ve yağlar nedeniyle ambalajın açıldıktan sonra uzun süre direkt güneşle temas etmemeleri konusunda önemli uyarılar yapmaktadır. Güneş ışığının ve sıcaklığın etkisi ile bozulmaya başlayan ürünlerin tüketilmeleri tavsiye edilmezken, kullanıcıların aynı zamanda son tüketim tarihlerine de dikkat ederek ürünleri tüketmeleri gerektiği tavsiye edilmektedir. Kahvaltılık Eti bisküvileri diğer bisküvi çeşitlerine göre daha fazla enerji sağlamaktadır. Besin değerlerinde enerji oranları yüksek olan kahvaltılık ürünler aynı zamanda lif ve protein bakımından da zengin gıdalardır. Ürünlerin yağ oranları yüksek olmasına karşın, enerjilerinin yüksek olması sabah uyanmakta zorluk çeken kişiler için tercih edilebilecek gıdalar arasında yer alıyor. Belirlenen gramajlarda satışa sunulan kahvaltılık bisküviler, fiyat olarak da çoğu kullanıcının cebine uygun olarak belirlenmiştir. Herkese ulaşmaya çalışan Eti firması ürünleri ile 7’den 70’e tüm kullanıcılara hitap edebilen ürünler üreterek satış yapmaktadır. Ürünler için belirlenen fiyatlar; firmanın fiyatlandırma politikaları ile doğrudan ilişkili olurken aynı zamanda kullanıcılar için uygun fiyatların tercih edilmesi de Eti’yi ön plana çıkaran bir diğer etkenlerdir.

Düşük Kalorili Eti Bisküviler

Düşük Kalorili Eti Bisküviler

Bisküviler, çikolatalar ve diğer hazır gıdalar yüksek kalorileri ile bilinen ürünler olurken; Eti firması başta sporcular olmak üzere düşük kaloriler ile beslenen, zayıflamak isteyen veya sağlıklı yaşayan kişiler için de ürünlerini satışa sunmaktadır. Kaloriler, gerektiğinden fazla tüketildiğinde kilo alımlarına ve vücudun yağlanmasına neden olurken, spor yapmak kalori miktarını düzenleyerek sağlıklı yaşamı destekleyebilir. Eti bu gibi durumlarda düşük kalorili ürünlerini kullanıcılarına sunarak daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlamaktadır. Eti form bisküvi içerisinde barındırdığı kepek ile kahvaltılarda ve ara öğünlerde açlığı engellemek için kullanılabilmektedir. Şekersiz olan Eti Form bisküviler sade olarak tüketilebildiği gibi aynı zamanda peynir, domates ve diğer kahvaltılık ürünlerle de kullanılabilmektedir. Eti diyet bisküvi adı altında satışa sunulan ürünler düşük kalorili oldukları gibi yağ oranları da son derece düşüktür. Yemekler ile de tüketilebilen Eti form bisküviler, özellikle kepekli olmaları nedeniyle uzun süreli tokluk vadetmektedir. Eti form kepekli bisküvi ise; içerisinde barındırdığı yüksek oranlarda ki lifler ile sağlıklı gıdalar arasında yer almaktadır. İlk çıktıkları dönemlerde çok sayıda sporcuya ulaşmaya başarabilen diyet ürünler, günümüzde de halen tüketilmekte ve uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Tahıllı ürünlerini aynı zamanda kahvaltılık yulaf ve sütlü gıdalar ile destekleyen firma, yüksek enerjili ürünler piyasaya sürmektedir. Ürünler şeker ve yağ miktarları bakımından az olmaları nedeniyle yüksek lif ve protein sağlarken, sporculardan sağlıklı beslenmek isteyen pek çok kişiye hitap ederek ek gıda niteliği taşımaktadır. Sağlıklı beslenme ve fit vücut sahibi olabilmek için yemek yeme alışkanlığını düzene sokmak isteyenlerin sıklıkla kullandığı gıdalar olan Eti diyet bisküvileri, çantalarda taşınması nedeniyle ara öğün olarak da kullanılabilir. Yoğun iş ve hayat temposundan yemek yemeye vakit bulamayan kişilerin çantasında taşıyabileceği küçük ambalajlarda bulunan Eti diyet ürünleri, acıkma durumlarında hem tokluk hissi hem de keyifli zamanlar için kullanılabilir. Sade olarak tüketilebilen diyet bisküvileri aynı zamanda yemeğe tat katacak tarifler ile değerlendirilerek tüketicilere çeşitlilik sağlamaktadır. Kepekli ve lifli olması nedeniyle ekmek niyetine tüketilebilen diyet ürünler, yemeklerin içerisine konularak yeni lezzetlere kapı açabilir. Küçük gramajı nedeniyle fiyatlandırması da değişiklik gösteren diyet ürünlerde Eti’nin diğer bisküvileri gibi her cebe uygun olarak fiyatlandırılmaktadır. Günlük kullanılması ve satışının fazla olması nedeniyle fiyatlandırmaları uygun olan diyet bisküviler kullanıcıların sağlıklarını ön plana almaktadır.

Eti, kahvaltılık ve diyet ürünlerine ek olarak çok sayıda sütlü ve çikolatalı bisküvisi ile de bilinmektedir. Eti kakaolu bisküvi firmanın en sevilen bisküvi çeşitlerinden birisi olurken aynı ürün daha yüksek kakao oranları ile de kullanıcılara sunulmaktadır. Klasik lezzetler dışında daha yoğun ve daha ağır bir kakao oranı isteyen tüketiciler, Eti bisküvi çeşitleri arasından damak lezzetlerine uygun olanları seçmektedir. Firmanın son yıllarda en sevilen ürünlerinden olan Eti Burçak bisküvi pek çok çeşidi ile tüketicilere sunulmaktadır. Uzun yıllardır satışta olan ve Eti ile bütünleşen ürünler, halen üretilmeye devam ederken, bol çikolatalı ve kakaolu ürünler çocuklardan yetişkinlere herkes tarafından sevilen gıdalar olmaktadır. Eti yulaflı bisküvi firma tarafından en beğenilen çeşitler olmaya devam ederken firma; krema, susam, süt ve meyvelerden üretilen bisküvilerini de sürekli olarak tanıtmaktadır. Eti; sevenlerine pasta, börek ve çöreklerde kullanılabilecek çok sayıda aperatif ürünleri de sunmaktadır. Özellikle Eti petibör bisküvi pastalarda ve tatlılarda sıklıkla kullanılırken, 7’den 70’e çok sayıda kişinin sevdiği tatlıların yapılmasına da olanak sağlamaktadır. 2014 yılı öncesinde genel olarak tahıl ve buğdaydan elde edilen bisküvilerini tüketicilere sunan firma, 2014 yılından sonra sütlü, meyveli ve kremalı ürünlerini de tanıtmaya başladı. Kısa süre içerisinde ürünleri beğeni toplayan Eti, ürün geliştirme ve çeşitlendirme çalışmaları ile farklı lezzetleri bisküvileri ile buluşturdu. Eti sütlü çikolatalı bisküvi ilk çıktığı dönemde en beğenilen yeni bisküvi olurken, firma bisküvi üretimlerine yön vermeye başladı. Daha sonrasında Eti kremalı bisküvi ile büyük bir başarı elde ederken kısa sürede meyveli ve kremalı ürünler raflarda yerini alarak tüketicilere sunuldu. Ürünler kısa sürede ilgi toplarken, Eti ise ürünlerinin çeşitliliğini artırmak üzere uzmanları ile çalışmalara devam etti. Daha yoğun kakao oranları ile üretimler yapılırken, farklı meyveler ve krema lezzetleri bisküviler ile buluşarak kullanıcıların damak zevklerine sunuldu. Kremalı ürünler yüksek kalorili olmalarına karşın yoğun tatları ile sevilen bisküviler arasında yerini aldı. Okullarda, iş yerlerinde ve pek çok alanda tüketilmeye devam eden ürünler ile Eti günümüzde de bisküvi çeşitliliği ile Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yerini alıyor.

Bol Çeşitlilik, Yüksek Lezzet ile Eti Bisküvi

Bol Çeşitlilik, Yüksek Lezzet ile Eti Bisküvi

Eti, geçmiş yıllarda çok sevilen ürünlerin üretimlerine de devam etmektedir. Özellikle geçmiş yıllarda hem fiyatı hem de lezzeti ile büyük ilgi gören Eti piknik bisküvi halen çok sayıda kişi tarafından aranmakta ve tüketilmektedir. Fiyatı ile yetişkinlerin, lezzeti ile herkesin sevdiği bisküviler haline gelen Eti Pikniğin, üretimine devam edilse de çeşitlilik içerisinde satışı azalan ürünlerdendir. Annelerin pastalarında sıklıkla kullandığı Eti piknik bisküvi, küçük ve kare yapısı ile bir dönem en sevilen bisküviler arasında yerini almıştır. Sadece kakaolu seçeneği ile tüketicilere sunulan Eti Piknik kullanıcıların lezzetli bulduğu ve tükettiği bisküvilerindendir. Firmanın geçmiş dönemlerde büyük ilgi gören bir diğer ürünü olan Eti susamlı bisküvi ise üretimine halen devam edilen ve sevilen ürünler arasında yer almaktadır. Eti piknik bisküviye benzer yapıda olmasına karşın üzerinde bol miktarda susam olan Eti susamlı bisküvi, fiyatı ve lezzeti ile müşterilerden tam not almıştır. Çeşitliliğini yıldan yıla arttıran firma, eski ürünlerinin yeniden tasarlanarak piyasaya sürülmesine de olanak sağlamaktadır. Araştırmalar ve incelemeler ile kullanıcıların taleplerine uygun bisküviler üreten Eti firması ürünlerinde trendlere de uymaktadır. Son yıllarda çikolatalı ve yoğun lezzetleri olan bisküvilerin tüketiminin artması ile birlikte çeşitliliğini çikolatalı bisküvilere veren firma aynı zamanda meyveli bisküvilerin müşteriler tarafından sevilmesi nedeniyle Eti portakallı bisküvi çeşitlerini de halen üretmektedir. Meyvelerin bisküvi ile birleşiminde hangi lezzetlerin ortaya çıkacağını araştırmaya devam eden firma, egzotik meyvelerden elde edilen bisküvilerini de satışa sunmaktadır. Portakallı bisküvileri sonrasında Eti limonlu bisküvi çeşitliliğini de sağlayan firma daha sonrasında çilek, kiraz ve egzotik meyveler ile de üretimler yapmış ürünleri ile beğeni toplamıştır. Çeşitlilik konusunda gelişmeye devam eden firma, gıda sektörüne yön verdiği gibi aynı zamanda ürünleri ile bisküvi sektöründe de önde gelen firmalardan birisi olmaktadır. Farklı şekillerde üretilen bisküviler müşteriler tarafından ilgi görmeye devam ederken, geçmiş yıllarda kare ve dikdörtgen olarak üretilen ürünler zamanla farklı geometrik şekillerin kullanılması ile de satışa sunulmuştur. Yuvarlak ve üçgen şekillerinin de bisküvilerde kullanılmaya başlanması ile aynı adı taşıyan ürünlerin farklı şekilleri olması müşteriler tarafından ilgi görürken, farklı şekiller farklı kombinasyonlara da olanak sağlamaktadır. Sade ve tahıl kökenli bisküvilerde ağırlıklı olarak kare ve dikdörtgen renkler kullanılırken, çikolata yoğunluğu fazla olan ve atıştırmalık olarak tüketilen ürünlerde yuvarlak daha sık kullanılmaktadır. Ürün çeşitliliğini sadece şekil ve üretim aşamalarına indirgemeyen firma aynı zamanda ürünlerini katlı üreterek çeşitliliği arttırmaktadır. İki veya daha fazla kata sahip ürünlerin aralarını çikolata, krema veya meyveler ile dolduran firma çeşitliliğini ve lezzet skalasını aynı oranda arttırmaktadır.

Eti firması, fiyatlandırma politikası olarak dikkat çeken firmalardan birisi olurken ürünlerinin her bütçeye uygun olmasına özen göstermektedir. Toptan veya büyük paketler ile satışın yapılabildiği gibi aynı zamanda atıştırmalık paketlerde kullanılmaktadır. Bazı bisküvi çeşitlerinde tekli satışlara da izin veren firma her ürünün içeriği, gramı, kullanılan malzemeleri ve boyutuna göre farklı fiyatlandırmalar yapmaktadır. Eti cin bisküvi tekli satışın yapılabildiği gibi aynı zamanda klasik ambalajı ile de satılabilmektedir. Ürünü toptan almak isteyen tüketiciler için toptan satışların yapılması, satış çeşitliliğini arttırırken aynı zamanda kullanıcıların bütçelerine uygun ürün alışverişlerinin yapılmasına da yardımcı olmaktadır. Eti çikolatalı bisküvi çeşitleri ürünün içerisinde bulunan çikolata miktarı, gramajı ve ürün içerisinde kullanılan diğer gıdalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Çikolata oranı yüksek olan ürünler diğer bisküvi çeşitlerine göre daha yüksek fiyatlardan satılabildiği gibi bisküvinin boyutu veya ürünlerin gram ağırlığı da fiyatlandırma konusunda farklılıklar gösterebilmektedir. Eti fındıklı bisküvi çeşitliliği yer fıstığı ve cevizli bisküvilere göre farklı fiyatlandırmalar ile satışa sunulurken aynı zamanda Eti kaymaklı bisküvi çeşitleri de farklı fiyatlandırma politikalarına tabi tutulmaktadır. Ürünler temel olarak gramaj, boyut ve içeriğe göre şekillenirken aynı zamanda bisküvi sayısına göre de değişiklik gösterebilir. Ürünler kullanım alanlarına göre de farklı fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır. Ürünler pasta, börek veya tatlılar için kullanılmak üzere üretildiklerinde farklı fiyatlarla satışa sunulurken, tek kullanımlık veya atıştırmalık ürünler kendi aralarında farklı fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Ürünler genel olarak tüketicilerin bütçelerine uygun olmaktadır. 7’den 70’e tüm kullanıcılar için uygun fiyatlar ile satışa sunulan bisküviler uzun yıllar sevilerek tüketilmeye devam edecektir.