İlgili Kategoriler
Fiyat
Bağlantı
Kanal Yapısı
Bluetooth
Watt Aralığı
Renk
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Ev Sinema Sistemi

" araması için 91 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Kullanışlı Profesyonel Ev Sinema Sistemi Trendyol'da!

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatınızda yaşanan değişiklikler de artmaya başlar. Bu değişiklikler, hayatınızı kolay ve keyifli bir hale getirir. Sinema keyfini doyasıya çıkarmak için dışarı çıkmanıza ve belirli bir saati beklemenize gerek kalmaz. İstediğiniz anda istediğiniz yerde sinemayı sizlere getiren ev sinema sistemi son teknolojiyle donatılan özellikler ile müşterilerin hizmetine sunulur. Ev sinema sistemi 5+1 yüksek görüntü ve ses kalitesiyle sinema atmosferin istediğiniz alanda oluşturmanızı sağlar. Akıllı ev teknolojileri içerisinde yer alan kablosuz ev sinema sistemi, sizlere benzersiz bir deneyim yaşatır. Tamamen isteklerinize göre özelleştirebileceğiniz bir sinema keyfi sunar. Evinizi film moduna alabileceğiniz büyüleyici bir ortamı misafirleriniz için de hazırlayabilirsiniz. Telefonunuzdan kolayca kontrol edebilir TV sinema sistemi kumanda problemini ortadan kaldırır. Yaşam kalitenizi artıran ve eğlenmenizi sağlayan son teknoloji olarak insanların hayatlarında önemli bir yer teşkil eder. Aydınlatma, görüntü ve sesi ayarlamanıza gerek kalmıyor çünkü ideal ortamı ve ayarlamaları kendi yapabilir. Film izleme haricinde sevdiğiniz takımın maçlarını da yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Oyun oynama standartlarını da oldukça yükseğe taşıyan bir üründür. Tüm aktiviteleri eğlenceli ve zevkli yapabilmenizi sağlayan ev sinema ses sistemi, son teknoloji hoparlöre sahiptir. Üstün gücüyle etkileyici bir atmosfer oluşturur. Yüksek çözünürlüklü bir görüntüyü de beraberinde getirir. Kablosuz ev ses sistemleri ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir film deneyimi yaşamanızı sağlar. Her geçen gün gelişen çeşitleriyle ihtiyacınıza uygun olan modele sahip olmanız kolaylaşır. Dilediğiniz zaman istediğiniz yerde istediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Bilet almak, reklam izlemek, saat beklemek gibi sorunlar ortadan kalkar. Filmi ne zaman, nerede, nasıl izleyeceğinize siz karar veriyorsunuz. Şık tasarımlarıyla ev tipi ses sistemi, bulunduğu ortama da estetik bir görüntü kazandırır. Manyetik sıvı içerikli uzun hoparlörlerin yanı sıra yatay olan modelleri de vardır. Yaşam alanlarına yeni bir soluk getirecek olan bu ürünler vazgeçilmeziniz olabilir.

Kaliteli ve Kullanışlı Profesyonel Ev Sinema Sistemi

Kaliteli ve Kullanışlı Profesyonel Ev Sinema Sistemi

Film keyfini artırmak isteyenlerin tercihleri arasında Bluetooth ev sinema sistemi de yer alır. Mühendisliğin son noktası olan ev sinema sistemi hoparlör ile zenginleştirilen ürünler kablolara gerek kalmadan telefonunuzdan Bluetooth ile yönlendirilebilir. Kabloların oluşturacağı kalabalık ve düzensizlikten sizleri kurtarır. Güçlü bas özelliğiyle derin tonlara sizlere ulaştırır. Tüm titreşimleri orijinal haliyle ortama yayılabilir. Kendinizi sinema salonundaymış gibi hissetmenizi sağlar. Ayarlarını kendinize özel kişiselleştirebileceğiniz frekanslar, maksimum performans elde edebilmesine yardımcı olur. Surround, üç boyutlu sesle sizleri buluşturur. Tek bir tuşla tüm bu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Hızlı başlatma moduna da sahip bu ürünler üzerinde bulunan farklı giriş yerleri diğer cihazlarınıza kolayca bağlayabilmenizi sağlar. Her türlü televizyona da bağlanabilir ev sineması sistemi profesyonel bir deneyimi sizlere sunar. Yüksek çözünürlüğe sahip olan ev ses sistemi sayesinde stüdyo kalitesini sizlere sunuyor. Seslerin küçük ayrıntısını bile rahatlıkla duyabilirsiniz. Müzik ve film keyfini tüm canlılığıyla müşterilerine yaşatır. Görüntü yükseltme teknolojisine sahip ürünler sayesinde filmleri gerçekçi haliyle izleyebilirsiniz. Müzik dinlemek istediğinizde, orijinal halini duyarsınız. Yüksek teknolojiyle donatılmış hoparlörler sayesinde küçük fısıltılar bile net şekilde duyulabilir. Katmanlı ve ayrıntılı görüntü kalitesi ile film keyfini yeniden gözden geçiriyorsunuz. Bluetooth ve Wi-Fi sayesinde kablosuz görüntü ve ses akışını sağlayabilirsiniz. Hassas sesleri net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Tüm efektleri etkileyici bir şekilde sizlere sunan hoparlör ev sistemi ile dizi ve film keyfini üst düzey kalitede izleyebilirsiniz. Kullanılan ortama göre özel olarak ayarlama yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun ekranını da kablosuz ve kesintisiz bir şekilde aktarabilirsiniz. Tek bir dokunuşla ekrana aktardığınız film, maç ve müzik keyfinin tadını misafirleriniz ile yaşayabilirsiniz.

Öne Çıkan Ev Sineması Sistemi Modelleri

Öne Çıkan Ev Sineması Sistemi Modelleri

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen Home sinema sistemi, size benzersiz bir film keyfi yaşatır. Kule tipi ev sinema sistemi kurulumu için öncelikli olarak hangi bileşenlerden oluştuğunun bilinmesi gerekir. Bu son teknoloji görüntü oynatıcı, görüntüyü sağlayan cihaz ve ses düzeneklerinden oluşur. İstediğiniz alanda televizyona görüntü sağlayan cihaz olarak kullanabilirsiniz. TV ev sinema sistemi içerisinde bulunan görüntü oynatıcı ve hoparlörler bu ürünleri tamamlar. ev sinema sistemi 2+1 içerisinde üç adet hoparlör bulunuyor. Sinemada olduğu gibi sağ ve sol hoparlör arka planda devam eden müziği size aktarır. Ortaya yerleştireceğiniz diğer hoparlör ise film içerisindeki konuşmaları size kusursuz bir şekilde iletir. Film veya maç izlerken efekt seslerini ise üç hoparlör birden etrafa yayar. Tüm incelikleri düşünülerek tasarlanmış olan profesyonel ev ses sistemleri, ekranla sizin aranızda etkileyici bir bağ kurar. Kullanıldığı alanda gerçek bir sahne ortamı oluşturur. Güçlü ses özelliğiyle eğlenceli ve keyifli dizi ve film deneyimini size yaşatır. İster tek başınıza ister ise sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlar. Standart büyüklükteki evler için 2+1 modeller yeterli olabilir. Bu ürünler sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Küçük alanlarda yüksek performans sergiler. Görüntü sağlayan cihazlar içerisinde sadece televizyonlar bulunmaz. Dilerseniz akıllı telefonlarınıza, tabletinize veya bilgisayarınıza da bağlayarak kullanabilirsiniz. Kolay kurulumu sayesinde evinizi kısa süre içerisinde canlı bir sahneye dönüştürebilirsiniz. Sadece film izlemek için değil sevdiğiniz sanatçıların konserlerini de izleyebilmek için kullanabilirsiniz. Üstün donanımı sayesinde sesin kaliteli halini size ulaştırır. Sevdiğiniz şarkıları kusursuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Kablolu ve kablosuz sinema sistemi seçenekleri arasından bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Web tarayıcısı, USB girişi, HDMl girişi gibi farklı özellikler barındıran modellerde vardır. Gelişen teknolojiyle birlikte yeni ses modları da ekleniyor. Spor, oyun rock, film, müzik, gece, çok yönlü ses, 3D surround, otomatik gibi farklı ses modları sayesinde her yönüyle kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Üstün Özellikli Ev Ses Sistemi Çeşitleri

Üstün Özellikli Ev Ses Sistemi Çeşitleri

4+1 ev sinema sistemi geniş alanlar için ideal bir seçim olabilir. Filmi derinlemesine izlemek isteyenlerin tercihi arasında bu ürünler geniş yer tutar. Yüksek ses kalitesiyle benzersiz partiler vermenize de yardımcı olur. Altı ayrı hoparlör ile tüm efektleri gerçekçi bir şekilde yaşarsınız. Şık tasarımlarıyla yaşam alanlarına yeni bir soluk getiren cihazlar iki ön, iki arka ve bir merkez hoparlör ile mükemmel bir akustiği size sunar. Ek olarak belirtilen artı bir hoparlör ise subwoofer işlevi görür. Patlama seslerini tüm gerçekliğiyle size ulaştırır. Arka plan müziğini öndeki sağ ve sol hoparlörler veriyor. Harici sesleri ise arkadaki sağ ve sol hoparlörler sizlere iletiyor. Merkezdeki tek hoparlör ise görüntü içerisindeki konuşmaları ve ana efektleri ulaştırır. Bu sayede, tüm sesleri etkileyici bir şekilde duyabiliyorsunuz. Futbol moduna sahip modeller, stadyumun eşsiz atmosferini istediğiniz an yaşayabilirsiniz. Tribünlerdeki sesleri ve spikeri dilediğiniz ses ayarında dinlenme şansı yaşarsınız. Konser salonlarının benzersiz akustiğini de hissedebilme imkanı sağlar. LED ışık özelliğini içerisinde barındıran hoparlörler de bulunabilir. Bu ürünler, izlediğiniz içeriğe göre ortamınızı aydınlatır. HDMl ve USB girişi bulunan ürünler size büyük kolaylık sağlar. Heyecan verici bir deneyimi size her anlamda yaşatır. Siyah ve beyaz renk seçenekleri hoş bir duruş sergiler. Fazla yer kaplamayan tasarımlar müşterilerin beğenisini kazanır. Kablosuz oldukları için sizi kablo karışıklığı sorunundan da kurtarır. İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda üretilen tüm modeller, sizlere yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Ev Sinema Sistemi Seçiminde Önemli Noktalar

Ev Sinema Sistemi Seçiminde Önemli Noktalar

Önceleri film izlemenin tek yolu sinema salonlarına gitmek iken son yıllarda profesyonel ev sinema sistemi ile bu alışkanlıklarda değişim olur. Birden fazla yönden gelen sesler, sinema ve konser salonlarının verdiği deneyimi sizlere sunuyor. Ürünleri hangi odada kuracak iseniz o odanın genişliğine uygun tasarıma sahip olmalısınız. Salon için 7+1 ev sinema sistemi ideal bir seçim olabilir. Ürünün istediğiniz gibi olması için ortamın uygun olması gerekir. Uzman kişilerden yardım almanız iyi bir deneyim yaşayabilmenize yardımcı olabilir. Ön tarafta sağ ve sola, arka tarafta sağ ve sola ve merkeze koyacağınız hoparlörler size etkileyici bir performans sergiler. Televizyonunuza bağlayacak iseniz dijital ses giriş ve çıkışlarının uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ek aparatlarla bu sorun çözüme kavuşturulur. Ancak, optik girişlerden aktarım yapıldığında iyi bir performans elde edersiniz. Bu sebeple, bağlantı noktalarının uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Dijital ses girişine sahip olan televizyon ve hoparlörler hayalinizdeki deneyimi yaşayabilmenize yardımcı olur. Ev sinema seti farklı kullanım amaçlarına sahiptir. Bu nedenle, hangi amaç doğrultusunda bu sisteme sahip olmak istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Böylece seçim yapmanız kolaylaşır. Bluetooth, WiFi gibi farklı özellikler sizlere özgür bir kullanım imkanı sağlıyor. Modelin sahip olduğu özellikleri inceleyerek, isteklerinize uygun olanı satın alabilirsiniz. Amfili ev sinema sistemi kuracağınız alana uygun büyüklükte olması ve görüntü sağlayıcınıza uyum sağlaması önemli noktalardan biridir. Ürünler arasında projektör içeren modeller, görüntüyü beyaz bir perdeye aktarır. Projektörün sizlere sağladığı avantaj ise geniş bir ekrana sahip olmanızdır. Odanızın duvarı ne kadar genişse o kadar büyük bir perde kullanabilirsiniz. Projektörün nerede bulunduğu da ekranın genişliğini sınırlayan etkenlerden bazılarıdır. Bu sebeple, projektör kurulumu da dikkat edilmesi gereken noktalar içerisinde yer alır. Bu modellerin kullanıldığı ortamların karanlık olması iyi bir performans sağlar. Bu sebeple, bu işlev için ayrı bir oda ayırmanız istediğiniz deneyimi yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. Dilerseniz ev için sinema sistemi üzerinden televizyon yayınlarını da keyifle izleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinden modellerin özelliklerini detaylı inceleyerek kendi ihtiyacınıza uygun doğru ürüne kararı verebilirsiniz.

Ev Sinema Sistemi Kullanım Avantajları

Ev Sinema Sistemi Kullanım Avantajları

Filmleri evinizin konforunda ve yüksek kalitede izlemenizi sağlayan DVD ev sinema sistemi kurulumu için bazı materyaller gerekiyor. Modeller arasında bu ihtiyaçlar farklılık gösterir. Genel anlamda televizyon, görüntü oynatıcı, ses sistemi ve projeksiyon cihazı gerekli olan materyaller olarak bilinir. Kullanılan alana hoş bir görüntü oluşturabilmesi için uygun boyutlardaki ürünleri tercih etmelisiniz. Perde yerine televizyon kullanacaksanız televizyonunuzun odadaki konumunu doğru seçmeniz gerekiyor. Konumunu doğru belirledikten sonra ses sistemini televizyonun sağ ve sol tarafına yerleştirmelisiniz. Hoparlör ve sizin konumunuzun da üçgen şeklini oluşturması gerekiyor. Böylece, tüm sesler kaliteli bir şekilde size ulaşır. Eğer kullanacağınız alan müsaitse ve geniş bir ekranda film keyfini yaşamak istiyorsanız projeksiyon cihazları sizin için ideal olabilir. WiFi ve LED gibi birçok özelliğe sahip olabilen projeksiyonlar sistem içerisinde size profesyonel bir kullanım sağlar. Oyun konsolu ile 3D ev sinema sistemi eğlenceli bir oyun sahnesine dönüşebilir. Kurulum sırasında uzmanlar ve teknik servis tarafından destek almanız da size yardımcı olabilir. Hoparlör yerleşimini doğru bir şekilde yapmanız, ses açısından kaliteli bir performans sağlar. Kullanıldığı alandaki duvarlarındaki yalıtımı da önemli bir rol oynuyor. Yankılama ve soğurma olaylarını deneyimleyerek doğru konumu bulabilirsiniz. Cihazlardaki Bluetooth aparatı sayesinde sistem içerisinde bluetooth özelliği olmasa bile bunu kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Akıllı cihazlarınızı bluetooth aracılığıyla hoparlörlere bağlayabilir, dilediğiniz ses yayınını gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde entegre edebileceğiniz bu aparat, kompakt tasarımıyla da müşterilerin beğenisini kazanır. Birden fazla cihaza aynı anda bağlanabilirsiniz. Tek dokunuşla cihazlarınızla eşleşebilir. Otomatik bağlanma özelliğini de ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Kablosuz bağlantı mesafesiyle konforlu bir deneyim sunar. Farklı boyut ve teknik özellik seçenekleriyle bu aparatlar kurtarıcınız olabilir. Optik girişli ev sinema sistemi, farklı cihazlarla da uyum sağlayabildiği için sizlerin istediği doğrultusunda zenginleştirilebilir. Tam donanımlı yeni modeller ise tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Tüm bu seçenekler arasında ev sinema sistemi fiyatları marka, özellik ve boyutlarına göre farklılık gösterebilir.

Film Keyfi İçin Kablosuz Ev Sinema Sistemi

Film Keyfi İçin Kablosuz Ev Sinema Sistemi

Ev sinema sistemi tavsiye edilenler arasında kablosuz modeller öne çıkar. Hayatınızı kolaylaştıran ve pratik bir kullanım sağlayan kablosuz ürünler, sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Bu ürünler kabloların olumsuz görüntüsü ve dağınıklığından kurtarır. Aynı zamanda, başka cihazlara da bağlanabilirsiniz. Ürünlerin geniş ekranlı televizyonlarda kullanılması önerilir. Geniş ekran televizyon keyifli bir görüntü kalitesi sunar. Hoparlörlerin konumları ve birbirlerine olan uzaklıkları da ses sinema sistemi açısından faydalıdır. Son model cihazlar, hayalinizdeki deneyimi size yaşatır. Ev sinema sistemi amfi ise önemli parçalardan biri olarak dikkat çeker. Kaynaktan alınan sesi hoparlöre kusursuz bir şekilde aktarmaya yarayan bu cihaz, gerçekçi görüntü kalitesinde de etkili olur. Ses ve görüntü dönüştürücü olarak biliniyor. Teknik donanımıyla dikkatleri üzerine çeker. Bu ürünler ile farklı sayılarda kanallara sahip olabilirsiniz. Üzerinde mikrofon girişi bulunur. Bu sayede, sevdiklerinizle beraber eğlenceli bir karaoke partisi verebilirsiniz. Her hoparlörün ses ayarını özelleştirilmiş bir şekilde yapabilirsiniz. Dinamik yapısıyla hayalinizdeki atmosferin oluşmasında büyük bir katkı sağlar. Şık tasarımları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Ev ses sinema sistemi kaç Watt olmalı sorusu da çokça merak edilen konulardan biri oluyor. Sesin desibeline göre kaç Watt yeterli olacağı hesaplanır. Ürünler bu detaylar düşünülerek titizlikle tasarlanır. İhtiyacınız olan ürünleri hoparlörlerin sahip olduğu Watt gücüne göre belirleyebilirsiniz. Bu konuda, bir uzmandan da yardım alabilirsiniz. Her müşterinin istediği ses seviyesine ve bütçesine modeller vardır. Bu ürünler içerisinden, kendi ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ev ses sistemi fiyatları tüm bu özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Farklı ses çıkış sayılarına sahip modeller de vardır. Aynı zamanda, multimedya özellikleri de modeller arasında farklılık gösterir. Bu cihazlar ile üstün ses kalitesine kısa sürede ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan da ses aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Bas sayesinde efektleri gerçekçi bir şekilde hissedebilirsiniz. Taşınabilir olmasıyla müşterilere pratiklik sağlar. 4K görüntü kalitesine yükselebilen ekranınız, size her detayı canlı bir şekilde sunar. Kullandığınız görüntü sağlayıcılara göre görüntü kaliteniz farklılık gösterebilir. Film, oyun ve müzik zevkinizi katlayarak sizlere sunan Blu Ray ev sinema sistemi hayatınızda önemli bir yer teşkil eder. İstediğiniz alanda sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla beraber keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Trendyol, geniş ürün yelpazesiyle hayalinizdeki ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Ev Sinema Sistemi Tv ye Nasıl Bağlanır?

Ev ses sistemi bağlarken iki hoparlörün uzaklığının size olan uzaklığından fazla olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Bu şekilde alınacak olan verimin de maksimum olması sağlanır. Televizyonun ses çıkış yuvasına sistemin kablosunun bağlanması kurulum için yeterli olmaktadır. Sistemi çalıştırmak için öncelikle elektrik bağlantısının kurulması gerekir. Bu şekilde kurulum yaptıktan sonra ise artık film, dizi ve maçlar keyifle izlenebilir. Evlerde sinema keyfini yaşamayı ev ses sistemi teknolojisi sağlamaktadır. Bu sistemler 5+1 olarak adlandırılan 6 tane hoparlörden oluşur. Her hoparlörden farklı sesler çıkıyor olması ile özellikle film izlerken çok daha fazla keyif alınabilir. Ses sistemlerinin bağlanması son derece kolay olduğundan teknik servis beklenmesine gerek kalmamaktadır. Sistemi bağlarken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında ise hoparlörlerin doğru şekilde yerleştirilmesi bulunur.

Ev Sinema Sistemi Nasıl Kurulur?

Ev ses sistemini televizyona bağlamak için içinde bulunan kablosunu televizyonun ses çıkış yuvasına takmak gerekir. Daha sonra sistemin fişini prize takmanın ardından ise sistem çalışmaya başlar. Sistemi kurarken hoparlörleri salonun farklı köşelerine dağıtmak yararlı olur. Bunun yanında hoparlörlerin arasındaki mesafeler ile sizinle aralarındaki mesafe orantılı olmalıdır. Evinizde sinema keyfi yaşamak için ses sistemini tercih etmeniz mümkün olmaktadır. Ev sinema sistemleri sinema keyfini yaşamayı mümkün kılan teknoloji ile üretilmektedir. Evinin konforundan ayrılmadan film izlemek isteyen kişiler ev ses sistemi alarak kurulumunu kendileri yapabilir. Bu sistem 5+1 toplamda 6 adet olan hoparlörden oluşur. Her bir hoparlörün farklı sesleri çıkartıyor olması sayesinde ortamda sesler, tıpkı sinemadaki gibi farklı noktalardan gelir. Sistemi kurmak için öncelikle hoparlörleri istediğiniz noktalara yerleştirmeniz gerekir.

Ev Sinema Sistemi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Televizyondan film izleme keyfini üst düzeye taşımayı ev ses sistemleri sağlar. 5+1 toplamda 6 adet hoparlörden oluşan sistemler sesin salonun farklı noktalarından gelmesini sağlar. Bu şekilde kişiye de sinemada olma hissi yaşatır. Bu şekilde mükemmel film, dizi, maç izleme, müzik dinleme keyfinin yaşanabilmesi için doğru sistemin alınması gerekir. Akıllı televizyonunuz ile uyumlu olarak çalışacak olan ses sistemini tercih etmeniz gerekir. Ev ses sistemi alırken esas önemli olanın cihazın beyni olduğunu bilmeniz gerekir. Bu nedenle ana ünitesi kaliteli olan cihazlar tercih etmelisiniz. Son teknolojiye sahip olan ses sistemleri bulunur. Bunların arasından salonunuzun boyutlarına uygun olan sistemi tercih edebilirsiniz. Çok büyük olmayan salonlarda çok güçlü olan sistemlerin kullanılmasına gerek bulunmamaktadır. Ses sistemi seçimlerinizi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Trendyol’dan ürün yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilir, kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.