placeholder
"

5 1 Ses Sistemi

" araması için 3057 sonuç listeleniyor

5+1 Ses Sistemi

5+1 ses Sistemi Çeşitleri ile Hayatı Doya Doya Yaşayın!

5+1 ses sistemi cihazlara bağlanılarak ses çıkışını destekleyen bir hoparlör türüdür. Hoparlör telefon, tablet, televizyon ya da bilgisayar gibi cihazların vereceği sesin çok üstünde bir ses alınabilmesini sağlayacaktır. İyi bir ses sistemi oluşturulmak isteniyor ise tercih edilmesi gereken en önemli malzeme hoparlör olacaktır. Müzik dinlemek istenildiğinde ilk tercihimiz yüksek ses olacaktır. Ancak cihazların ses sistemi bu noktada kullanıcıların beklenti ve isteklerini karşılamayabilmektedir. Hoparlörün diğer bir kullanım alanı film izlemektir. Filmi ses sistemi oldukça iyi bir hoparlör yardımı ile izlemeniz keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra hoparlörler video izlerken, görüntülü bir görüşme yaparken, ders çalışırken her anlamda kullanıcıya konforlu kullanım desteği sunacaktır. 5+1 ses sistemi seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Ses sistemini ne amaçla kullanacağınız oldukça önemlidir. Her ses sisteminde farklı bir özellik bulunması, hayatı büyük bir ölçüde kolaylaştıracaktır. Bazı ses sistemleri yalnızca müzik dinlemek için keyifli olabilirken, bazıları ise daha çok keyifli bir sinema sistemi oluşturmak için tercih edilecektir. Ancak 5+1 ses sistemleri çok yönlülük özelliği sayesinde her ortamda ve her şekilde tercih edilebilecektir. Ses sisteminin ses desibeli diğer önemli noktalardan bir tanesidir. Seçilen ses sisteminin desibel olarak güçlü olması başarılı bir sonuç alınabilmesini sağlayacaktır. Bu ses sisteminde desibel miktarı farklı olsa da, sunmuş olduğu yüksek ses performansı sayesinde pek çok aktiviteyi yerine getirebilirsiniz. 5+1 ses sisteminde 6 farklı hoparlör bulunmaktadır. 2 adet sağ hoparlör, 2 adet sol hoparlör, 2 arka kısımda yer alan sağ ve sol hoparlör, 1 adet ana hoparlör konuşmaları, 1 adet subwoofer vardır. Tüm ekipman ve doğru oynatıcı ile gerçekleştirdiğinde mükemmel bir kombinasyon ortaya çıkacaktır. 5+1 ses sistemi kurulum işlemi son derece kolaydır. İlk olarak sistem içerisinde yer alan tüm parçaların düzgün bir şekilde konulduğundan emin olması gerekecektir. Orta hoparlörün cihazların tam önüne Subwoofer ise ya sağına ya da soluna yerleştirmeniz gerekli olacaktır. Arka hoparlörün hem sağa hem sola birbirlerine 90 derece olacak şekilde karşı karşıya gelmelidir. Daha sonra 20 derece kadar daha çevirerek konumlandırmanız en doğru pozisyonu verebilmenizi sağlayacaktır. Önde bulunacak sağ ve sol hoparlörü ise ilk olarak 90 derece karşı karşıya getirmelisiniz. Daha sonra 30 derece birbirlerine konumlandıracak şekilde hizalamalısınız. Tüm bu işlemleri düzenli bir şekilde tamamlayıp kabloları ile monte ettiğinizde kurulum tamamlanacaktır. Ancak ses sisteminin bu şekilde düzenlenmemiş olması olumlu sonuç alabilmenizi engelleyecek bir durumdur. Çünkü yanlış kurulum sonrası ses gereksiz bir şekilde boğuk ve karmaşık çıkabilmektedir.

Evinizin Sinema Odası İçin Seçiminiz: 5+1 Ses Sistemleri

5+1 ses sistemi önerisi arasından bulunan Revo, dahili anfisine sahip bir ses sistemidir. Bu nedenle güçlü ses efektlerinin bulunduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır. Kablolu bağlantı özelliği sayesinde oynatıcılara, oyunlara ve bilgisayarlara rahatlıkla bağlanabilecektir. Ahşap kabin şeklinde konumlandırılmış Subwoofer derin ve saf bass efektleri ile mükemmel bir ses deneyimi yaşatacaktır. Hareketli ekolayzer efekti müziğin yavaşlatılması ve daha dingin bir ses seviyesine ulaştırılmasını sağlayacaktır. Tam fonksiyonlu ses sistemi akıllı kumanda sayesinde kişilerin herhangi bir çaba göstermeden tüm komutları ses sistemine iletebilmesi mümkün olacaktır. 20 Hz ses kapasitesi sayesinde büyük bir ortamı bile rahatlıkla sesi ile doldurabilmektedir. 60 watt gücüne sahip olan sürücüde 5.25 subwoofer ve 3+1.5 inç sürücü boyutları bulunmaktadır. Üründe toplam 220 watt gücü bulunmaktadır. Kulaklık çıkışı bulunmayan üründe mikrofon giriş özelliği vardır. Bu açıdan mikrofon takarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Mikrofon genellikle karaoke özelliğinde tercih edilmektedir. Her açıdan başarılı bir performans sunan ses sisteminde karaoke özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik kişilerin boş zamanlarını keyifli bir şekilde değerlendirmesini sağlayacağı için oldukça başarılıdır. Manyetik koruma özelliği sayesinde cihaz oluşabilecek olumsuzluklara karşı dayanıklılık sağlayacaktır. Ses sisteminde öne çıkan en önemli özelliklerden bir tanesi de surround özelliğidir. Kuşatma özelliği olarak da bilinen bu özellik sesin evin ya da diğer yaşam alanlarının tamamında yankılanmasını kolaylaştırmaktadır. Efektli sesler mükemmel bir ses performansı sunarak kişilerin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayacaktır. Dijital gösterge özelliği ile cihazdaki ses ayarının kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Ses sisteminde yüksek voltaj koruması elektrik kesintilerinde cihazın yanması gibi olası tehlikeleri tamamen ortadan kaldıracaktır. Her açıdan sunduğu avantajları nedeniyle ses sisteminiz ile harikalar yaratabilirsiniz.

Keyifli Bir Müzik Dinletisi Akıllı 5+1 Ses Sistemleri ile Mümkün

5+1 ses sistemi bluetooth özellikli modeller diğer cihazlara daha kolay bir şekilde bağlanabilmenizi sağlayacaktır. Bu ses sistemlerinde yakın konumlarda bulunan tüm cihazlara kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Böylelikle ses sisteminizi cihazınıza bağlayabileceğiniz gibi hem de veri gönderim işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu cihazlar diğer cihaz sistemlerinden farklı olarak 3D stereo ses efektleri sunarak benzersiz bir sinema ya da müzik dinleme deneyimi yaşatacaktır. 1200 W çıkış gücü ile kişilerin yaşam alanlarında sesin tüm alanlara rahatlıkla ulaştırılmasını sağlayacaktır. Şık ve zarif bir tasarımını bulunması keyifli bir kullanımın yanı sıra dekorasyonda da olumlu etkiler oluşturacaktır. Film, oyun ve müzik dinlerken sunduğu gerçeklik hissi sayesinde kişilerin oldukça beğenisini kazanmaktadır. Bu ses sisteminde bulunan hava portu ile akustik özellik belirlenen şarkıların daha ritmik ve yavaş çalmasını sağlayacaktır. Bu durum ortama romantik ve hoş bir ambiyansın yaratılmasını destekleyecektir. VFD floresan ekran oldukça dayanıklı ve göstergelidir. Ses sisteminde ana ses kontrolü ve de kanalların ses kontrolü ayrı şekilde yapılabilmektedir. Fonksiyonel kumanda özelliği ile kullanıcıların hiçbir işlem yapmadan tüm komutları cihaza verebilmesi mümkündür. Başarılı bir ses sistemi sunan bu cihazlarda karaoke özelliği de bulunmaktadır. Karaoke seçilen şarkının müziğinin çalması ile birlikte kişinin sözlerini söylemesidir. Özellikle son yıllarda trend uygulamalardan biri olan karaokenin bu ses sisteminin bulunması keyifli bir zaman dilimi geçirebilmenizi sağlayacaktır. Ses sisteminde mikrofonun bulunması nedeniyle herhangi bir mikrofon almanıza da gerek kalmayacaktır. Bu ses sisteminde radyo özelliği de bulunmaktadır. Radyo özelliği ile müzik dinlenmek istediğinde bölgede bulunan tüm kanalları dinleyebilmeniz mümkün olacaktır. Seçilen kanallar direkt olarak ses sisteminden algılanarak yüksek ses ile dışarıya verilebilecektir. Bu kapsamda kanalın hızına göre kumanda ile artırım ya da azaltma yapılabilecektir. Üründe 2 ön hoparlör, 2 arka hoparlör ve 1 merkez hoparlör bulunmaktadır. Paketinin içerisinde bir adet 5+1 ses sistemi bağlantı şeması yer alacaktır. Bu bağlantı şemasının iyice kontrol edilmesinden sonra kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekecektir. Bu şemada hangi hoparlörü ne şekilde yerleştirmeniz ve bağlamanız hakkında detaylar yer almaktadır. Yerleştirme sırasında yanlışlık yaptığınız takdirde ses sisteminde istenilen ses düzeyi ve netliğinin düzgün alınabilmesi mümkün olmayacaktır.

Birbirinden Uygun Fiyat Seçenekleri Sunan 5+1 Ses Sistemi Modelleri

Ev sinema modellerinden birisi olan Peak Power serisi, bluetooth özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra 3.5 mm stero kablo bağlantısı ile benzersiz ses efektlerini Mükemmel performansı ile sinema, oyun oynama ve müzik dinleme gibi aktiviteleri yapabilmek için ses sistemini tercih edebilirsiniz. Ses sistemi tv bağlantı kablosu ile televizyona, diğer bağlantı kabloları ile ise, bilgisayara bağlanabilme özelliği bulunmaktadır. 80 desibele kadar ses özelliği ile en geniş alanlarda bile yüksek ses performansını koruyabilmektedir. Uzaktan kumandası bulunan ürün, hiçbir zahmet göstermeden pek çok komutu algılayabilmektedir. Her açıdan multifonksiyonel özelliği bulunan ürünün en önemli özelliklerinden birisi karaokedir. Karaoke ile cihazınızı şarkı konumuna alarak dilediğiniz müziği çalabilir, keyfinize göre istenilen tüm şarkıları söyleyebilirsiniz. Bu üründe akustik şarkı çalma modu bulunmaktadır. Açıldığında hazır olan şarkının daha yavaş ve ritmik çalışını destekleyecektir. Ses sisteminden 1200 watt gücünün bulunması nedeniyle alacağınız performansın üst düzey olacağını söyleyebilmek mümkündür. Ses sistemi Blue – Ray disc görüntü formatını desteklemektedir. Küçük ve şık bir tasarımı bulunduğu için evin her yerinde kullanıldığında göze hoş gelen dekorasyon imkanı sunacaktır. Cihazın kurulumu için yetkili servisten yardım alınması önerilmektedir. Aksi takdirde üründen tam verim alınabilmesi mümkün olmayacaktır. 5+1 ses sistemi bilgisayar için kullanılabilecek serilerden bir tanesi olan Speaker hoparlör tasarımı ve şıklığı ile kullanıcıyı memnun edebilecek ürünlerden bir tanesidir. Ev sinema sistemi kurmak isteyen kişilerin tercih edebileceği bu ürün bilgisayar ortamında oyun oynamak, müzik dinlemek ya da diğer sesli aktiviteleri gerçekleştirebilmek adına son derece elverişlidir. Bu ses sisteminde bulunan 750 watt güç beklenen performansın alınabilmesi için yeterli bir kapasitededir. Üründe bulunan LED ekran ile yapılan aktiviteler hakkında detaylı bilgileri görebilmeniz mümkündür. Üründe SD kart ve USB kablosu bulunmaktadır. İsterseniz bilgisayarınızda isterseniz televizyonunuzda kullanarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Radyo özelliği ile tüm kanalları inceleyebilir, size hitap eden tüm şarkı ve diğer içeriklere ulaşabilirsiniz. Üründe üst düzey özellikler bulunduğu için oyun oynarken kullandığınızda gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilir, oynadığınız oyundan devasa bir zevk alabilirsiniz. Sinyal gürültü oranı 80 desibel olan bu ses sistemi dış tüm gürültüleri engelleyebilirken, ortamın tamamen verilen ses sistemi ile dolmasını destekleyecektir. Ses sistemi 3.5 mm stereo özelliği sunabilmektedir. Bu özellikte ses efektleri daha belirgin ve etkileyici çıkmaktadır. 5+1 ses sistemi akıllı kumanda özelliği bulunan bu ürün, yalnızca tek bir tuş ile algılayabilmektedir. Ses sisteminin her anlamda kurulumu oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak kurulum şemasının iyice incelenmesi gereklidir. Bağlantı şemasını detaylı inceleyerek bilgisayara ya da televizyona o şekilde bağlayabilirsiniz. Tüm parçaları aynı açı ile koyarak düzenli bir montaj gerçekleştirebilirsiniz.

5+1 Ses Sistemleri ile Yaşam Alanlarınızda Fark Yaratın!

5+1 ev sinema desteği ses sistemlerinde öne çıkan serilerden bir tanesi bluetooth hoparlörlü cihazdır. Bu üründe bir adet merkez hoparlör, 2 adet ön hoparlör ve 2 adet arka hoparlör bulunmaktadır. Şık bir görünümü bulunan bu ürün mavi ve siyah tasarımı ile göz doldurmaktadır. Ses çıkışının yüksek desibele sahip olması yaşam alanlarında bütünüyle bir ambiyans yaratılabilmesini sağlayacak önemli bir ayrıntıdır. SD kart desteği sayesinde SD kartınızı takarak dilediğiniz müzikleri keyifle dinleyebilirsiniz. SD kartınız bulunmuyorsa, radyo özelliğini devreye sokarak çeken kanallar üzerinden sınırsız müzik dinleyebilme imkanı bulabilirsiniz. USB desteği ile bilgisayarlara ya da televizyonlara kolayca bağlanabilecektir. Bu yönü ile film ve oyun keyfini ayağınıza kadar getirerek mükemmel bir deneyim kazandıracaktır. Dış gürültüyü tamamen havada bırakan ürün en geniş ortamlarda bile fark edilebilir bir ses yayılımı sunacaktır. 5+1 ses sistemi anfisi özelliğine de sahiptir. 5+1 ses sistemi önerisi arasında sayılabilecek bu ürün her anlamda kullanıcıya mükemmel bir performans sunabilecektir. Bu ses sisteminde akustik uygulama vardır. Akustik uygulama hareketli bir şarkının olduğundan daha yavaş ve farklı bir şekilde çalmasını sağlayacaktır. Karaoke özelliği ise boş zamanlarında eğlenceli bir şekilde yapılabilecek aktivitelerin başında gelmektedir. Özellikle sayıca fazla bir toplulukta oynandığında mükemmel bir zaman geçirebilirsiniz. Küçük boyutlara sahip bu sistem her yaşam alanı için oldukça uygun olup yer kaplamayacaktır. Merkez hoparlörü ilk olarak ön kısma yerleştirmelisiniz. 5+1 ses sistemi hoparlör kablosu takıldıktan sonra arka hoparlörü yerlerine yerleştirerek 30 derece birbirine konumlayınız. Yine aynı şekilde ön hoparlörleri de konumlandırarak ses sisteminizi devreye sokabilirsiniz. 5+1 ses sistemi bağlantısı yanlış yapıldığında sistemden yüksek verim alabilmeniz söz konusu olamayacaktır. Genellikle kablolar yanlış konulduğunda ses patlamaları ortaya çıkabilmektedir. Çok yönlülük özelliği sayesinde bu mini ses sistemini hayatınızın her anında tüm aktivitelerinizde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bilgisayar ya da televizyona bağlayarak mükemmel bir sinema ya da oyun ortamı kurabilirsiniz. Bluetooth 5+1 ev sinema ve oyun ses sistemi kullanıcılar tarafından fazlası ile beğenilen ve talep gören modeller arasında yer almaktadır.

5+1 Ses Sistemi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

5+1 ses sistemi çoklayıcı özelliği ile öne çıkan model ve serilerden bir tanesi Dali spektor ses sistemleridir. Bass refleks bir ses sistemi özelliğine sahip olması sebebi ile üst düzey verim alınabilmektedir. 109 desibele kadar maksimum duyarlılık ile alanında bir numara bir seridir. 5+1 ses sistemi aux kablosu, USB kablosu, hoparlör ve bluetooth kablosu gibi sunduğu pek çok özellik bulunmaktadır. Dış tasarımının ahşap bir görüntüye sahip olması yaşam alanlarında göz dolduran bir dekorasyona ulaşılmasını sağlayacaktır. Kullanıcıyı her anlamda memnun edebilecek mükemmel bir performansı bulunan üründe ekolayzır ve akustik özelliği bulunmaktadır. Sayıca fazla olan ses efektleri cihazı kullanırken üst düzey bir gerçeklik hissini ortaya çıkaracaktır. Bu ses sistemi boyca oldukça uzundur. Bu kapsamda daha çok televizyon ya da bilgisayara bağlı olarak kullanılabilmektedir. LED görünümü ve dijital göstergesi yapacağınız her türlü ayarda detaylı bir bilgi alabilmenizi sağlayacaktır. Kule tipi ürün 43 ghz hıza sahiptir. Bu hız ayarı pek çok işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirerek olası vakit kaybını minimum seviyeye indirgeyecektir. Gerçekçi ses seviyesi geniş alanlarda bile yüksek sesi ile kendini belli edecektir. Sesinin yüksek oluşu özellikle müzik ve oyun sırasında benzersiz bir keyif yaratacaktır. Bass refleks özelliği ses sisteminde derin bas vuruş tonlarını fark edilir bir şekilde hissedebilmenizi sağlayacaktır. Başarılı ses sisteminde manyetik koruma özelliği bulunmaktadır. Bu koruma cihazın bilgisayardan ya da televizyondan olumsuz etkilenebilme özelliğini tamamen ortadan kaldırabilecektir. Ses sisteminde bulunan SD kart, flash bellek girişi ya da bluetooth özelliğinden birini tercih ederek dilediğiniz tüm şarkı ya da oyunları açabilmenizi sağlayacaktır. Tüm bu özelliklerden yararlanamıyorsanız radyo özelliğinde bulunan kanalları açarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. 5+1 ses sistemi marka, model ve özellikler açısından geniş ürün içeriğine sahiptir. Bu anlamda kişilerin beğeni, beklenti ve istekleri doğrultusunda aradığı modele ulaşabilmesi oldukça kolay olacaktır. Doğru seçimler yapıldığında ise yaşam alanlarınızda mükemmel bir atmosfer sizi bekliyor olacaktır. 5+1 ses sistemi fiyatları seçilen ürün, özellikleri ve marka içeriğine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Trendyol uygulaması üzerinden tüm ürün detayları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.