placeholder
"

Fairy

" araması için 1154 sonuç listeleniyor
Fairy Losyon 2'li Avantaj Paketi 2x1 L
FairyLosyon 2'li Avantaj Paketi 2x1 L
(38)
Losyon 2'li Avantaj Paketi 2x1 L
39,90 TL
Sepete Git

Fairy

Üstün Fairy Kalitesi

Kökleri 1898 yılına dayanan Fairy, oldukça uzun tarihsel sürecin tecrübesinden yararlanarak birikimini kullanıcıları ile paylaşıyor. Birbirinden farklı ürün yapısı ile karşınıza gelen marka, daima temizliği ilke edinen anlayışı ile sizlerin karşısına çıkıyor. Mutfaklarınıza gelen önemli temizlik ürünleri içerisinde bulunan Fairy markasının ürünleri, bulaşıkların etkili biçimde temizlenmesini sağlamaları için özel formüllü yapısı ile etkisini anında gösteriyor. Bitkisel ya da hayvansal gıdaların çeşitli tabak, tencere, yemek takımları üzerinde bıraktığı zor lekelerin hızlı şekilde temizlenmesine olanak tanıyan Fairy çeşitleri, alternatif birçok farklı modeliyle karşınıza çıkarılıyor. Yemek artıklarını mutfak malzemelerinizden uzaklaştırırken aynı zamanda parlaklığından ve canlılığından bir şey kaybetmemesini sağlayan Fairy markası bulaşık deterjanları, uzun süreli kullanımlarda da sizlere zorluk çıkarmayan kullanımları ile memnun bırakıyor. Çeşitli formları ile karşınıza çıkarılan deterjanlar, kullanıcılarının isteğine ve kullanım amacına göre satın alınıp rahatlıkla kullanılıyor. Farklı ambalajlarda özenle doldurularak sizlere sunulan deterjanlar, Fairy Türkiye güvencesi ile kullanımınıza sunuluyor. Etkili oluşuyla birçok kullanıcısının takdirini kazanan markanın bulaşık deterjanı çeşitleri, birçok ev ve iş yerinde fazlaca tercih edilmesi ile adından söz ettiriyor. Popülerliğini arttıran ve oldukça kullanışlı olduğunu kanıtlayan Fairy etkili bulaşık deterjanları, sizlere temiz ve hijyenik bulaşığın tüm özel görüntülerini sunabilmeleri ile biliniyor. Mutfak malzemelerinizin daima ışıldayan görüntülerde olmasını sağlayan markanın ürünleri, yıkarken zorlanabileceğini düşündüğünüz tüm lekeleri ve yemek artıklarını kısa sürede temizlemeleri ile fazlaca talep ediliyor. Özenle hazırlanmış bileşenleri ile bulaşıklarınızı temizlerken aynı zamanda kullanıcısını da koruyan markanın bulaşık deterjanları, bilinirliği sayesinde birçok kullanıcının kendisini tercih ettiğini ortaya koyarak kendisinden sürekli olarak bahsettiriyor. Porselen takımlarından cam tipi bulaşıklara olmak üzere birçok narin mutfak ve yemek takımını zarar vermeden temizlemeleri ile bilinen deterjanlar, bulaşık hijyenini kalitesiyle sağlıyor.

Fairy Bulaşık Deterjanları ile Işıldayan Malzemeler

Sabah, öğlen, akşam ya da ara öğünlerde olmak üzere birçok farklı zamanda çeşitli gıda maddelerini tüketen birçok kişi bulunuyor. Çeşitli zamanlarda yenilen maddelerin anında temizlenmesi kolay olmadığı için yemek artıklarının birikip kuruması ve oldukça inatçı lekelere dönüşmesi de mümkün oluyor. Kullanıcısının yemek yerken ya da yiyeceği yemeği hazırlarken kirlettiği malzemeler, özenle hazırlanmış ve üzerinde uzun yıllar çalışılmış etkili formüllerle kısa sürelerde çözülüp eski temiz haline gelmeleri rahatlıkla sağlanıyor. Çeşitli gramajlara sahip olup farklı ambalaj yapısı ile karşınıza getirilen Fairy bulaşık deterjanı ürünleri, çeşitli formları ile birçok kullanıcıya elde ya da makinede yıkama şansı verebilmeleri ile öne çıkıyor. Kapsül ve tabletlerden losyon ve sıvı deterjanlara olmak üzere birçok farklı çeşidiyle sizlerin mutfaklarına hijyen getiren Fairy, zorlu lekelerin yanında çözülmesi oldukça zor olan yağları da güçlü deterjan etkisiyle dakikalar içinde temizliyor. Çeşitli kullanıcıların elde ya da bulaşık makinesinde yıkarken ön yıkamadan geçirilerek temizlenmeye başlanması, su tüketimini ve işlemin daha rahat olmasını sağlayabilmeleri açısından oldukça rahat oluyor. Yağlı, kurumuş ve katı lekelere karşı etkili olmayı her yıkamada sizlere kanıtlayan markanın kaliteli bulaşık deterjanları, mutfak temizliğinde vazgeçilmezler içerisinde bulunuyor. Kapsül şeklinde üretilen modeller, makinenizin çalışma sistemine zarar vermemesi için özel olarak hazırlandığı için yıllarca güvenerek kullanabilmenizi sağlıyor. Çeşitli ev işlerini yaparken bulaşık makinesinin faydasından yararlanarak çatal, bıçak, kaşık ve tabaklarını temizlemek isteyen birçok kullanıcıya sunulan Fairy bulaşık tabletleri, makineyle bulaşık yıkamak isteyen kullanıcılarına özel olarak ortaya koyulup yıkanma işlemini sağlıyor. Çeşitli kullanıcılarının elle yıkayabilmesi için losyon şeklinde sunulan deterjanları da olan markanın ürünleri, ellerin yıkamada zarar görmemesi için kullanıcı sağlığı hesaplanarak üretiliyor. Sıvı formdaki akışkan deterjanları isteğinize göre kullanabilmenizi sağlayabilmeleri ile avantaj sağlarken; tablet formdan üretilen modeller de küçük olmalarının yanı sıra ortaya çıkardığı etkilerle dikkatleri üzerine çekiyor. Cam, çelik, çelik, porselen, tahta ve plastik olmak üzere pek çok farklı amaçla mutfaklarınızda yemek hazırlayıp yemenizi sağlayan Fairy deterjan çeşitleri, her türlü bulaşığı etkili şekilde tekrar eski hijyenine döndürebiliyor. Makine ya da elde yıkama fark etmeksizin yıkarken aynı zamanda ışıltı sunan modeller, her açıdan sizlerin mutfak araçlarına canlılık katıyor. Satın alınan ürünün farklı miktar yapısı ile çeşitli yıkama sayıları yapabilmesi beklentileri istenilen şekilde sağlarken; birçok kullanıcının hesaplı şekilde bulaşık deterjanı almış olma hissini fazlası ile sağlıyor.

Fairy Bulaşık Tabletleri Konfor ve Etkililik Sağlıyor

Çeşitli et yemeklerinden bitkisel gıdalara olmak üzere katı ya da sıvı biçimde tükettiğiniz birçok besin ürünü, zamanla kuruyup içinde yediğiniz tabağın ve kullandığınız kaşık, bıçak ve çatalın kirlenmesini sağlıyor. Zamanla iyice kuruyup çöken atıklar, birçok kullanıcı için hiç istenilmeyen temizlik başlangıcının ana teması haline gelebiliyor. Fairy bulaşık sabunu olarak da isimlendirilen deterjanlar, farklı formlarda bulunup birçok farklı avantajla hanenize geliyor. Makineleriniz için sunulan ve küçük yapıdaki tablet formuna rağmen oldukça etkili yıkama örnekleri gösteren markanın bulaşık makinesi tabletleri; yıkama, arındırma, parlatma gibi birçok faydayı aynı anda gösteriyor. Makinenizle uyum göstererek çalışan modeller, uzun vadede sistemsel sorunlar ya da istenmeyen diğer birçok problemi ortaya çıkarmaması ile dikkatleri çekiyor. Pilav, yumurta, tavuk, nar lekesi, makarna, rosto gibi farklı bitkisel ve hayvansal ürünlerin tabak, tencere, yemek takımı ve bardaklarınızda leke ve yemek artığı bırakmaması için sunulan Fairy bulaşık makinesi deterjanları, beklemiş bulaşıkları makinenizin programlanma süresi içerisinde temizleyerek sizleri memnun ediyor. Makineye koyduktan sonra yıkama programını seçip başlama tuşuna basmanız sonrasında etkisini gösteren Fairy bulaşık kapsülü, hızlı çözünen yapısı ile makinenin her tarafında yoğun formüllü etkisini ortaya koyuyor. Üzerine titrediğiniz cam yemek takımlarının özel misafirler sonrası temizliğini korkmadan ve çekinmeden yapabilmenizi sağlayan bulaşık tabletleri, hızlı ve oldukça derinlemesine temizlik yapabilmesi ile dikkat çekiyor. Hoş kokuları ile tabaklarınızda yıkama sonrası yemek artığı kokusu bırakmayan markanın tablet deterjanları, balık ve soğan gibi farklı gıda maddelerinin sinmiş kokularının da ortadan yok olmasını sağlıyor. Çalışılmış formül etkisini yıkanma sonrası su birikintisi bırakmamasıyla da ortaya çıkaran Fairy bulaşık için deterjan tabletler, ne kadar etkili olduğunu kullanımı sonrasında ortaya koyuyor. Alınan paketlerdeki kapsüllerin her birinin aynı oranda etki gösterdiği deterjanlar, eşit miktarda formülize edilmeleri ile sizlere verimlilik konusunda problem yaşatmıyor. Makinenizin deterjan bölümüne koyup kapağını kapatmanız sonrasında yıkama işlemini yapabilmenizi sağlayan markanın kapsül ve tablet formundaki bulaşık deterjanları, ekstra işlem yapmanıza gerek bıraktırmadan her türlü kirli bulaşığı boydan boya temizleyip daha güzel görünebilmesine imkân sağlıyor. Ultra çözünür Fairy kapsül çeşitleri ile sert ve sıkıştırılan diğer tabletlere göre daha etkili formüllerle temizlik işlemini yapan ve daha hızlı suyla tepkimeye giren tablet deterjanlar, %100 yağ lekelerine karşı etkili olabilmesiyle de ilgiyi üzerine çekiyor. İçerisinde 70, 115, 120 adet gibi farklı sayıda tabletin bulunduğu Fairy güvenli ambalaja sahip tabletler ile birçok farklı yıkama sayısı avantajlı şekilde yapılıyor.

Fairy Sıvı Deterjanlar Yoğun Formülleriyle Adından Bahsettiriyor

Yoğun formülü ile birçok kullanıcının en fazla tercih ettiği bulaşık deterjanları arasında bulunan sıvı haldeki Fairy deterjan çeşitleri, elde yıkama yapmak isteyen birçok kullanıcı için oldukça kıymetli temizlik ürünleri arasında bulunuyor. Gıda maddesi artığı temizlendiği için kullanıcısının zararlı kimyasallara maruz kalmaması için özenli şekilde üretilip sunulan bulaşık deterjanları; yıkama esnasında ellere zarar vermeyip, yıkanıp durulandıktan sonra da çeşitli gıda maddelerinin tekrar servis edilebilmesine olanak sağlıyor. Zorlu lekeleri rahatlıkla yıkayabilmek için uzun saatler suda bekletilmesini sağlayan anlayışa karşı olarak geliştirilen Fairy sıvı bulaşık deterjanı, suyla buluşturur buluşturmaz etkisini anında gösterip kolayca lekelerden bulaşıklarınızı arındırmanızı sağlıyor. Limon kokulu formüllerden üretilen sıvı deterjanları ile klasik haline gelip çokça tercih edilen ürünler arasına giren marka, nar ve elma gibi hoş formüllerle de sizlerin yıkama esnasında rahatsız olmadan temizlik işlemini yapabilmenizi sağlıyor. Sıcak suyla daha fazla etkili olan sıvı haldeki formül, kullanılmaya başlanıp bulaşıkların süngerle köpürtülmesi sonucunda lekelerin giderek daha fazla yumuşamasını sağlıyor. Yiyecek artıklarının dakikalar içerisinde yumuşayıp suyla bulaşıklarınızdan arındırılmasına yardımcı olan Fairy elde yıkamaya uygun sıvı deterjanlar, losyon deterjanlar olarak da isimlendirilebiliyor. Rahatlıkla sıvı akışkanlığının olmasını sağlayan kilitlenebilir uçlara sahip olan ambalajlar, dış gövdeleri ile beraber kullanılmaları ile bilinmekle beraber, çeşitli bulaşık sabunluklarına eklenerek de her yıkamada etkisini gösterebilen ürünler olarak karşınıza geliyor. Etkisini gösterdiğini köpürdüğü andan itibaren gösteren Fariy sıvı formüllü bulaşık deterjanı, yıkama işlemini yaptıktan sonra ellerinizin nem dengesini bozmayan temizlik ürünü yapısı gösteriyor. Etkisi arttırılmış formülleri ile sizlerin su, deterjan ve zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan modeller, tencere ve tava gibi yemek hazırlık aşamasında ya da tabak, bardak ve sofra takımları ile servis aşamasında kirlenen birçok bulaşığın tekrar eski haline getirilmesini sağlıyor. Bulaşıklarınıza ekstra parlaklık veren deterjan katkısı ile dikkatleri çeken ürünler, sizleri etkisi altına alacak doğal koku alternatifleri ile beğenileri topluyor. Sıvı haldeki bulaşık deterjanı etkisinden vazgeçemeyenlere düşünülerek üretilen modeller, en fazla satın alınan bulaşık deterjanları arasında bulunuyor. Ekonomi ve avantaj paketleri ile farklı sayılarda kampanyalarla zenginleştirilen Fairy bulaşık deterjanı sıvı modelleri, sizlere mutfak gereçleri hijyenini yüksek performansları ile sağlıyor. Tek damlasının dahi lekelere büyük etki gösterdiği konsantre bileşenlerden oluşturulan sıvı formdaki hoş kokulu elde yıkama deterjanları, ev hanımları için zahmetsiz ve ekstra kolaylık sağlayabilen tarzları ile etkisini fazlasıyla hissettiriyor.

Fairy Bulaşık Deterjanı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tablet ve sıvı olmak üzere genel olarak sınıflandırılan Fairy üretimli bulaşık deterjanları, birçok kullanıcının yemek yapımı sonrası hayatını kolaylaştıran temizlik ürünleri arasında bulunuyor. 13, 50, 75, 90, 100, 115 ve 120 gibi birçok farklı kapsül sayısı ile karşınıza çıkarılan Fairy tablet modelleri; 26 yıkama, 180 yıkama ve 240 yıkama gibi farklı sayıda yıkama işlemini yapabilmeleri ile verimlilik sağlıyor. Bulaşık makinelerinin etkili temizlik yapabilmelerini sağlayan Fairy kapsül ya da tablet biçimli modeller, birçok farklı ambalaj büyüklüğü ile sizlerin kullanım miktarınıza ve bütçelerinize hitap ediyor. İçeriğindeki tuz ve parlatıcı bileşenleri sayesinde yağlı lekeleri bulaşık gereçlerinden uzaklaştıran 90 tabletli ve 180 yıkamalı hepsi burada etkisi yaşatan mega ekonomi Platinum serisi bulaşık makinesi deterjanı, birçok bulaşığı temizleyip pırıl pırıl olmasını sağlarken; onların ışıldayan parlaklıklara sahip olmasını sağlıyor. 24 tabletli ve 120 yıkama yapabilen Fairy Platinum bulaşık makinesi tableti, zorlu kirleri hızlı çözünebilen etki tarzı ile halledip bulaşıklarınızın yeniden parlaklığına kavuşmasını sağlıyor. İçeriğindeki bileşenler sayesinde hızlı çözünüp işlevselliğini yerine getirdiği için deterjan birikintisi bırakmayan modeller, oldukça kullanışlı mutfak gereci temizliği ürünleri arasında bulunuyor. Yıkamadan önce suda beklememenizi sağlaması ile zamansal olarak da sizlere tasarruf sağlayan modeller, farklı miktarlarda karşınıza çıkarılıyor. Sıvı deterjanları mililitre ve tablet formdaki modelleri de adet olarak ambalajlanarak kullanıcılara sunulan markanın bulaşık yıkama deterjanları, birçok kullanıcısına set şeklinde de avantajlı biçimde sunuluyor. Fairy limonlu, elmalı, portakallı, narlı ve aloe veralı olmak üzere birçok farklı doğal kokudan oluşturulan çeşitleri ile tabak, kaşık, çatal, bardak, bıçak ve tencerelerinizin etkileyici temizlik kokularına sahip olmasını sağlıyor. Tuz özelliği ile hassas bardakların aşınmadan ve yıpranmadan yıkanabilmesini sağlayan tabletlerden rahatlıkla köpürmeye hazır olarak sunulan sıvı formüllere kadar birçok farklı modele sahip olan Fairy bulaşık temizleyici deterjanlar, daima sağlıklı mutfak gereçleri ile yiyecekler tüketebilmenizi sağlıyor. 650, 750, 870, 1000 ve 1350 ml’lik elde yıkama losyonlarıyla da bulaşık yıkamanızı sağlayan akışkan sıvı deterjanlar, birçok farklı özelliğiyle ekstra fayda sağlayıp kendi arasında ayrılabiliyor. E vitamini ve Aloe vera özlerinin formülize edilmiş sıvı şekliyle karşınıza çıkarılan 750 ml’lik deterjan losyon modeli, sizleri çiçek bahçesine götüren yumuşak kokusu ile ferahlık sağlarken; aynı zamanda bulaşıklarınızın yıpranmasını besleyici özleri ile önlüyor. Fairy fiyat ve modelleri, ihtiyaç duyulan deterjanın hangi formülde, ne miktarda ve hangi bileşen özelliklerinden oluştuğuna göre değişiklik gösteriyor. Oldukça uygun ve avantajlı setler şeklinde sunulan modeller, fiyatlarının uygunluğu ile her eve giriyor.

Fairy Bulaşık Deterjanları: Hijyenik, Hızlı ve Avantajlı

Birçok kullanıcısına bulaşıklarını makinede ya da elde temizlerken etkili formülüyle temizlemesine yardımcı olan Fairy kaliteli ve seçkin tarzdaki bulaşık deterjanları, her yemek sonrası inatçı ve zorlu lekelerle uğraşmak zorunda kalmamanızı sağlayarak sizlerin memnun kalmasına olanak tanıyor. Her zaman daha temiz ve hijyenik şekilde yemek takımlarınızı kullanabilmenizi sağlayan ürünler, sizleri doğal özlü kokularıyla da memnun ediyor. İster elde yıkarken, isterseniz de makinenize Fairy bulaşık makinesi deterjanı atarak kullanabilmenize imkân yaratan deterjanlar, gıda maddelerinin arındırılıp temizlenmesi için geliştirilmiş olup, daha sonra sağlığınıza zararlı olabilecek hiçbir formülü içerisinde barındırmıyor. Elde yıkama için sunulan sıvı form Fairy deterjanlar ellerinize alerjik reaksiyon sağlamazken; makineler için sunulan deterjanlar da makine fıskiye ve borularının tıkanmamasını sağlayan uyumlu deterjan çalışma yapısı ile sizlerin beklenen performansların çok üstünde kullanım sağlamasına olanak tanıyor. Sıvı deterjandan oluşan modelleri, rahatlıkla akışkanın yol alıp istenilen miktarda alınabilmesini kolaylaştırırken; tablet formülleri de tek tek alınabilmeyi sağlayan kapsül tarzıyla kolay kullanım sağlıyor. Hangi modelin kullanılıp kullanılmadığından bağımsız olarak markanın sıvı ve katı ürünleri, her daim verimli yıkama biçimi ortaya çıkarıp pratik şekilde kullanım sağlamaları ile biliniyor. Yağlara karşı özellikle geliştirilen yoğun formüllü ve hızlı köpüren içeriklere sahip olan modellerle de var olan deterjanlar, birçok ev ve ofiste bulaşık temizliğinde öncelikli ve pratikli ürünler arasına giriyor. Fairy kampanya modelleri ile birçok kullanıcısına 2’li, 3’lü ya da 4’lü şekilde sunulabilmeleriyle de oldukça cazip temizlik ürünü malzemeleri arasında olduğunu kanıtlıyor. Farklı mega boyları ve miktarlarıyla ekonomik kullanım ömrü sağlayan deterjanlar, her pakette sizlere avantaj ve kolaylık sağlayabilmeleri için sunuluyor. Kısa sürelerde köpürmeyi sağlayan sıvı losyonlardan makine sistemine uyum sağlayarak fıskiye ve ısı dereceleriyle etkisini gösteren makine tablet deterjanlarına kadar pek çok çeşitli model, farklı deterjanlara ihtiyaç duyan kullanıcılarının aradığı beklentiyi karşılıyor. Aylık temizlik ürünü alışverişlerinizde hesaplarınızın kabarık olmamasını sağlayan Fairy indirimli deterjan çeşitleri, bütçe dengelerinizi ve ekonomilerinizi alt üst etmeden tasarruflu ve kaliteli bulaşık temizliğinin önünü açıyor. Hesaplı olmaları ile bilinen sıvı ve kapsül deterjan ürünler, markanın kaliteli kimya teknolojisi ve üretimiyle önünüze çıkarılıp, pratik ve hızlı şekilde mutfak gereci temizliğinin yolunu açıyor. Fairy’nin kaliteli ve etkili deterjanları içerisinden kendi kullanım amacınıza ve kullanmak istediğiniz miktara uygun şekilde üretilen modellerden istediğiniz ürünü güvenle satın almanız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.