Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Paket İçeriği
Renk
Materyal
Kol Tipi
Fiyat
Desen
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Tutku

" araması için 17506 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Tutku Ürünleri Trendyol'da!

Tutku iç giyim alanında başarılı bir firma olarak, kurulduğu günden bugüne sektöründe öncüler arasında yerini alır. Müşteri isteklerini ön plana alan marka, bu istekleri karşılamak amacıyla, ürettiği tüm ürünlerde rahatlık ve estetiği aynı düzlemde buluşturur. Tutku, titizlikle yürüttüğü üretim çalışmaları sayesinde herkesin ilgi ve beğenisine hitap eden ürünler üretir. Sürekli yenilenen ürün yapısıyla, ürün gruplarındaki çeşitlilik oldukça fazladır. Kadın, erkek, çocuk her cinsiyet ve yaş grubu için üretilen ürünlerde ana tema rahatlıktır. Bu çerçevede modayı rahatlık anlayışı ile harmanlayan marka hem şık hem de kullanışlı iç giyim modelleri ile dikkat çeker. İç giyim yanında pijama üretimi de yapan firma, bu alanda da farklı cinsiyet ve bedenlerde üretimler gerçekleştirir. Ayrıca çorap, korse ve benzeri tamamlayıcı aksesuarlar da yine firmanın üretim grupları arasında yer alır. Temel misyonunu rahatlık anlayışı üzerinden kuran Tutku, bu anlayışa hizmet eden modelleriyle müşterilerin beğenisine hitap etmeyi hedefler ve bu hedefleri doğrultusunda üretimlerine devam eder. Bu anlamda marka, dünyada artan nüfusa paralel olarak artış gösteren müşteri beklentilerine cevap vermek amacıyla her geçen gün üretim hacmini genişletir. Kadınlar, giyim söz konusu olduğunda erkeklere oranla seçici olabilir. Bu nedenle, kadınlara yönelik olarak geliştirilen her giysi gibi, iç giyim de farklı istekleri karşılayabilecek boyutta olmalıdır. Kadınların bir iç giyim markasından neler beklediğinin farkında olan marka, kadınlar için üretilen tüm modellerde farklı isteklere cevap verebilecek tarzda üretimler yapar. Tutku iç giyim kadın kreasyonunda atlet, külot, sütyen, çıtçıtlı badi, tayt, büstiyer gibi kadınların sık kullandığı iç giyim aksesuarlarını görmek mümkündür. Tüm bunların yanında marka birbirinden rahat yatak tasarımlarını da sizlere sunar. Üstelik Tutku yatak fiyatları oldukça ekonomiktir. Ürün kalitesini öğrenmek ve kararsızlıklarınızı gidermek adına da deneyimli müşteriler tarafından yapılan Tutku yatak yorumları sayesinde avantaj sahibi olabilirsiniz. Markanın iç giyim, ev giyim, yatak ve diğer birçok kategoride ortaya koyduğu modellere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Tutku Erkek İç Giyim Rahatlığı

Tutku Erkek İç Giyim Rahatlığı

Giyim konusunda kadınların ön planda olduğu düşünülse de genel kanının aksine, erkekler de bu alanda pek çok beklentiye sahiptir. Bu konuda yapılacak bir genellemede erkeklerin giysilerden beklentilerinin “rahatlık” olduğu söylenebilir. Beyler, hanımlara oranla modayı az takip etseler de konu rahatlık olduğunda kadınlar kadar seçici olabilir. Her zaman rahatını arayan erkekler bu anlamda beklentilerini karşılayacak tarzda modeller ulaşmayı ister. Bu açıdan erkeklerin rahatlık beklentilerine seslenen markalar arasında yer alır. Tutku iç giyim erkek modelleri özellikle beden konusundaki çeşitlilik ile dikkat çeker. Bu anlamda erkek grubu ürünlerde small (S) bedenden, 4 extra large (4XL) bedene kadar iç çamaşırı bulmak mümkün olur. Bu sayede pek çok markada bulunmayan büyük bedenlere marka ile çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Atlet, külot, boxer, fanila gibi ürün gruplarından istenilen bedene uygun olarak alışveriş yapılabilir. Tutku erkek atlet modelleri, pamuklu yapısı ve yumuşacık dokusu ile dikkat çeker. Tutku gri atlet, siyah ve beyaz renklerden üretilen modeller kalıplarıyla vücuda tam uyum sağlar. Klasik kalın askılı atlet yapısının yanında sporcu tipi olarak ifade edilen sırt detaylı atletlere de rastlamak mümkündür. Sporcu tipi modellerin bir bölümünde elastik kumaş yapısına sahip ürünler de yer alır. Marka fanila modelleri ise atletlerde olduğu gibi gri, siyah ve beyaz renklerden oluşur. Klasik kısa kollu fanila modellerinin yanında yarım kollu ürünler de yer alır. Pamuklu yapıdaki bu modeller kışın içlik olarak da kullanılabilir. Pamuklu ve ince yapısı sayesinde terletmede yapmayan ürünler, günlük kullanıma uygundur. Her türlü giysinin içerisine rahatlıkla giyilebilir. İç giyim piyasasında markanın adını fazlasıyla duyuran ürünler ise Tutku erkek boxer grubu modelleridir. Marka Türkiye'de bu alanda çok satan boxer markaları arasında yerini alır. Markanın bu gruptaki modelleri özellikle rahatlığı ile pek çok kişinin tercihleri arasına girer. Geniş beden seçeneği de yine markanın bu alanda sık tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Lastikli bel yapısı ve bacak yapısının vücuda uyumu boxer modellerindeki rahatlığın kaynağıdır. Ayrıca tercih edenler için vücudu tamamen saran elastik yapıda boxer seçenekleri de mevcuttur. Avantajlı Tutku erkek külot fiyatları ve boxer çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bu gruptaki ürünler atlet ve fanila ürün gruplarından farklı olarak çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Siyah, beyaz, gri renklerin dışında lacivert, kırmızı ve yeşil çizgileri olan ürünler de bulunur. Tüm erkek iç giyim modellerinde %100 pamuk ürünler, tek tek veya paketler halinde satın alınabilir. Her renk ve bedendeki atlet, külot ve fanilaların 2’li, 3’lü hatta 10’lu paket seçenekleri bulunur. Bu sayede sevilen ürünler çoklu paketler halinde satın alınarak stoklanabilir. Bütçe dostu Tutku erkek atlet fiyatları ve diğer iç giyim modeller için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

İç Giyim Alanında Öncü Marka Modelleri

İç Giyim Alanında Öncü Marka Modelleri

Kadınlar için üretilen atletler, kullanılan materyaller ve farklı dizayn seçenekleriyle oldukça çeşitlidir. Onlarca farklı model seçeneğinin bir arada bulunduğu atletler pamuklu, ‌‌likralı, ‌jakarlı, penye gibi kumaşlardan üretilir. Süslemede kullanılan dantel ve güpür detayların yanında günlük kullanım için sade modeller de modeller arasında yer alır. Askı yapısıyla da gruplara ayrılabilen atletlerde ince, kalın, ip askılı veya sporcu tipi askılı modeller bulunur. Ayrıca askısız Tutku siyah atlet seçeneği de mevcuttur. Atletlerin model seçeneği gibi renk seçenekleri de çeşitlidir. Siyah, beyaz, ten rengi, pembe, lacivert ve benzeri gibi hemen her renkte Tutku 12’li atlet bulmak mümkündür. %100 pamuk çoğunlukta olsa da tercih edenler için elastik yapılı kumaşlardan üretilen atletler de mevcuttur. Geniş beden seçeneklerinin varlığı sayesinde, istenilen her bedende Tutku kadın atlet bulmak mümkündür. Atlet grubunun bir başka versiyonu olan çıtçıtlı badiler için de tüm atlet özellikleri geçerlidir. Bu badiler kancalı olarak üretilir. Çıtçıtlı badiler yumuşak yapısı ve sağlam çıtçıtlarıyla sık kullanıma uygun modeller oluşur. Atletler gibi ince, kalın askılı veya fanila tipi kollu modelleri mevcuttur. Külot grubunda da yine model seçeneğini geniş tutar. Pamuklu ve ‌likralı kumaştan üretilen modellerin ağırlıklı olduğu külotlarda yine farklı tarzlar dikkat çeker. Tutku penye tayt ise üç farklı uzunluk grubu söz konusudur. Taytlar diz üstü, ‌kapri ve uzun tayt şeklinde ayrılır. Taytlarda siyah, beyaz, gri gibi klasik renkler hakimdir. Paça detayı dantelli taytlar da rahatlığına şıklık katmak isteyen hanımların beğenisine sunulur. Ayrıca sıcak tutması açısından tercih edilen Tutku termal taytlar da ürün grubu içerisinde yer alır. Kadınların iç giyim aksesuarları konusunda günlük kullanım açısından sık kullanılan ürün grubu ise sütyenlerdir. Sütyen modellerinde rahatlık arayanlar için lambada tarzı, yarım atlet şeklindeki sutyenler dikkat çeker. Bu sütyenler %100 pamuk penye kumaşlardan üretilerek kadınların fazlasıyla rahat edeceği şekilde tasarlanır. Ayrıca ön planda şıklık isteyen kadınlar için de tamamen dantelden oluşan sütyenler mevcuttur. Dantelli sutyenler modern tasarımlarıyla göze hitap ederken; vücuda uyumuyla da yine rahatlık sağlar. Tutku 100 gr ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Çocuk Çamaşırları

Avantajlı Çocuk Çamaşırları

Yetişkinlerden farklı olarak çocuklar, renkli dünyalarını hayatlarının tüm alanında kullanmayı severler. Bu, günlük hayatta kullandıkları her üründe olduğu gibi iç çamaşırları konusunda da kendini gösterir. Marka çocuk iç çamaşırlarına baktığınızda, bu renkli dünyayı yansıtmaya çalışan ürünlerden oluşan koleksiyon göze çarpar. Hem kız hem de erkek çocuklar için üretilen çamaşırlarda çocukların seveceği temalar ön plana alınır. Özellikle çizgi karakterlerin baskıları bulunan çamaşırlar çocukların oldukça ilgisini çeker. Sevdikleri çizgi film karakterlerini çamaşırlarda gören çocuklar ürünleri severek kullanır. Ayrıca iç çamaşırı dışında fanila ve taytlar da çocuk kreasyonunda yerini alır. Özellikle okul döneminde içlik olarak kullanılabilecek fanila ve taytlar hem kız hem de erkek çocuklara uygun olarak üretilir. Siyah ve beyaz seçeneği olan fanila ve taytlar pamuklu yapıya ve termal özelliklere sahiptir. Markanın kız çocukları için tasarladığı ürünlerde pembe ve beyaz renk tonlarındaki ağırlık dikkat çeker. Ancak genel olarak çok sayıda renk seçeneği ile farklı beğeni gruplarına hitap edilir. Küçük hanımların beğenisine seslenmek isteyen marka, kız çocuklarına özel çeşitli baskılarla çamaşırları renklendirir. Bu baskılarda farklı çizgi karakterler, gökkuşağı, bulut, güneş, yıldız, kalp, kedi ve köpek gibi pek çok tema bulunur. Kız çocukları için rengarenk külotlar ve kızlara özel Tutku 6’lı boxer seçenekleri de mevcuttur. Atletlerde ise düz beyaz modellerin yanında renkli nakışlı ürünler de yer alır. Atletlerin kalın ve ince askı seçenekleri mevcuttur. Bunun yanında nakışlı atletler, aynı nakış modeline sahip külotlarla kombin yapılarak, set halinde de satın alınabilir. Kız çocukları için üretilen iç çamaşırlarında, fırfır ve dantel gibi detaylara da rastlamak mümkündür. Tutku 2 numara, 3 numara, 6 numara, 7 numara atlet bedenlerinden faydalanarak da onlara uygun ürünlere ulaşabilirsiniz.

Erkek Çocuklarına Uygun Tasarımlar

Erkek Çocuklarına Uygun Tasarımlar

Tıpkı kız çocuklarında olduğu gibi, erkek çocukları için üretilen ürünlerde de baskılı modeller dikkat çeker. Erkek çocuk boxer modelleri, çocukların beğenisine uygun olarak üretilir. Sarı, kırmızı, lacivert, siyah, beyaz, gri gibi çok sayıda renk seçeneği ile üretilen modellerde araba, kaykay ve çizgi karakter gibi baskılar kullanılmıştır. Erkek çocuk atletlerinde sadelik ön planda olurken, kalın ve sporcu tipi askılı modeller mevcuttur. Ayrıca erkek çocuk çeşitlerinde siyah, beyaz, gri renklerde yetişkin tipi atletler de bulunur. Bu atletlerle aynı modeldeki boxer seçenekleri de çocuk kreasyonu içerisinde yer alır. Atlet ve boxer birlikte alınarak takım oluşturma şansı mevcuttur. Marka çocuk iç çamaşırlarında, boxer tercih etmeyenler için erkek çocuk külotları da üretilir. Birçok farklı çeşitde sahip Tutku boxer fiyatlarını cazip hale getiren Trendyol’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Tutku boxer yorumları ile doğru bedene kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm çocuk çeşitlerinde %100 pamuk ürünler ve dikiş kalitesiyle sağlamlık ön plandadır. Lastikli bölümlerde de kullanılan materyalin kalitesi ürünlerin gönül rahatlığıyla kullanılabilmesine olanak sağlayacak şekildedir. Tüm çeşitler çocukların yaş ve beden gruplarına uygun, vücut yapıları düşünülerek üretilir. Bu sayede çocuklarınız için uygun ürüne marka kalitesi ile ulaşma imkanınız bulunur. Tüm çocuk ürünleri tek tek alınabileceği gibi, çeşitli paketler halinde de satın alınabilir. Tüm bunların yanında erkeklerin tercihlerine bağlı Tutku slip erkek ürünleri bulunur. Hem çocuklar hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olan bu modeller sar olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Rahatlık sunan ve oldukça kaliteli dikişleri sayesinde güzel bir görünüm yaratan ürünler ve diğer seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Şık ve Rahat Pijama Takımı Seçenekleri

Şık ve Rahat Pijama Takımı Seçenekleri

Herkes, günün tüm yorgunluğunu atmak için uzandığı yatakta ağır giysilerden de uzaklaşmak ister. Bir tatil gününde evde film izlerken ya da kitap okurken de yine benzer istekler söz konusu olur. Bu gibi nedenlerle pijama, herkesin hayatında önemli bir yere sahip olur. Giyilen rahat bir pijama günlük ev rutininde kullanışlı giysi durumundadır. Tüm bunların farkında olan Tutku giyim alanında sınırlarını sadece iç çamaşırı çizgisinde bırakmayarak, rahatlık misyonunu pijama koleksiyonuyla da sürdürür. Marka pijama üretiminde yine kadın ve erkekler için farklı renk, beden ve kalıplarda ürün grupları sunar. Markanın pijama takımı %100 pamuklu bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde Tutku pijamalar çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Markanın kadın pijama takımları kadınların zevklerine uygun şekilde ve renklerde üretilir. Açık mavi, pembe ve turkuaz gibi canlı renklerden oluşan ürünler, rahatlığın yanında göze de hitap eder. Bol kesimli pijamalar, gece uykusu sırasında ya da günlük kullanımda hareket kısıtlamasına neden olmayacak şekilde tasarlanır. Bu nedenle günlük kullanımda da rahatlığı ile tercih edilebilir. Markanın erkek pijama takımları yine pamuklu yapısı ve rahatlığı ile dikkat çeker. Her ürün grubunda olduğu gibi yine tüketici istekleri göz önünde bulundurularak üretimler gerçekleştirilir. Bol kesimli penye pijama takımları aynı zamanda içlik olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Bu nedenle erkek pijamalarında siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu görülür. Sadelikten hoşlananların tercihi olan pijamalarda baskı ve desen gibi ögeler yer alır. Tutku termal içlik yorumlarından ve diğer ürün değerlendirmelerinden faydalanarak da marka kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz

Bütçe Dostu Fiyatlar

Bütçe Dostu Fiyatlar

Tutku underwear ve pijama takımları dışında farklı tekstil ürünlerinin üretimini de gerçekleştirir. Bunların arasında çorap ve korse gibi modelleri de saymak mümkündür. Bu çeşitler de müşteri tercihleri doğrultusunda farklı çeşit ve model seçenekleri ile üretilir. Çorap konusunda bu tercihleri göz önünde bulunduran marka, klasik çorapların yanında babet çoraplar ve termal çoraplar gibi farklı seçenekler sunar. Farklı mevsim özelliklerine seslenen bu çorap tarzları herkese hitap eden renk ve beden seçeneği ile sunulur. Tüm marka ürünleri dikiş ve kumaş yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahiptir. 30 - 40 derecelik makine ayarında yıpranma ve solma yapmadan yıkanabilir. Markanın çeşitleri, etiketleri üzerinde yazan kullanım talimatlarına uyulduğu taktirde herhangi bir sorun yaşanmadan uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca kurutma makinesi kullanımına da uygun tasarımlardır. Hemen çeşitleri inceleyip kendinize uygun olanları sepetinize ekleyebilirsiniz. Üstelik Tutku fiyatları şimdi Trendyol' da. Şimdi Tutku iç giyim yorumlar bölümüne bakarak doğru seçeneği bulabilir ve vakit kaybetmeden çeşitleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Hemen şimdi Trendyol'a özel Tutku atlet fiyatları ile tanışmanın tam zamanı. Avantajlı Tutku çamaşır fiyatlarının tadını hemen çıkarabilirsiniz. Aradığınız ürünü kolaylıkla bulmanızı sağlayan filtreleme özelliği seçimlerinizi hızlandırabilir. Tutku 4 numara atlet aradığınızda yalnızca bu özellikteki ürünleri inceleyerek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Yorumlar sayesinde bir büyük bedeninin sizin için uygun olduğunu gözlemlerseniz Tutku 5 numara atlet seçeneklerine göz atarak doğru bir tercih yapabilirsiniz. Takım oluşturmak isterseniz de Tutku 5 numara külotlarla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra avantajlı fiyatlarla kaliteli markaya ulaşmak için indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Bütçe dostu Tutku zıbın fiyatları ve diğer ürün avantajları için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.