İlgili Kategoriler
Marka
Koku Türü
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Farmasi Vücut Spreyi

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Farmasi Vücut Spreyi Modelleri ile Gün Boyu İyi Hisset

Vücut spreyleri günlük hayatta sık sık kullandığınız ürünlerden biridir. Deodorantla her ne kadar karıştırılsa da aynı şey değildir. Deodorant vücudun terleyen bölgelerine sıkılırken vücut spreyleri daha çok vücudun güzel kokması adına terleyen bölgeler harici yerlere sıkılır. Bu ürünler deodoranttan çok parfüme benzer. Duş sonrası tertemiz teninize Farmasi vücut spreyi sıkarak güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Günün herhangi bir zaman diliminde de kullanabileceğiniz bu ürünler oldukça güzel kokan ürünlerdir. İçerisinde bulunan E vitamini ile cildi nemlendirmenin yanında bakım ve onarımını da sağlar. Bununla birlikte hoş bir kokuya sahip olmanızı mümkün kılar. Vücut spreyi kullanarak parfümden daha hafif kokmasını sağlayabilirsiniz. Kolonyaya benzeyen bir formu vardır ancak kokusu kolonyaya benzemez. Özel formüllerden üretilen vücut spreyleri rahatsız etmeyecek düzeyde hoş bir koku sağlamak için birebirdir. Bu hoş kokuyu edinerek her an her yerde güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Güzel kokmak her insanın isteyeceği bir şeydir bu sebeple her insan bir vücut spreyine ihtiyaç duyar. Kendi kokunuza uygun bir kokuda vücut spreyi bulmak çok daha güzel kokmasını sağlayacaktır. Farmasi vücut spreyi kullananların yaptıkları yorumlara göre bir vücut spreyinin baharatlı mı şekerli mi çiçeksi mi olduğunu tespit edebilir ve isteğinize uygun bir tanesini satın alabilirsiniz. Farmasi vücut spreyi yorumları doğrultusunda sağlıklı kararlar vererek bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Çiçeksi kokular hoşunuza gidiyorsa çiçeksi bir koku baharatlı kokular hoşunuza gidiyorsa baharatlı bir kokuya sahip vücut spreyi satın alabilirsiniz. Bununla birlikte kullandığınız parfüm veya deodorantın kokusuna uygun bir koku tercih ederek tamamlayıcı bir koku tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sebeple vücut spreyi kullanmak olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biridir. Birbirinden güzel kokularda vücut spreylerini tedarik ederek güzel kokma deneyimini yaşayabilirsiniz. Hediye olarak da alabileceğiniz bu ürünler bir başkasına hediye etmek için de oldukça kibar hediyelerdir. Hediye edeceğiniz kişinin tercih ettiği kokulara bakarak bu kokulara uygun bir koku tercihinde bulunabilirsiniz. Hediye olarak vereceğiniz bu koku oldukça nazik ve düşünceli bir hediye olacaktır. Farmasi vücut spreyleri ile hem kendinizi hem de hediye olarak alarak sevdiklerinizi memnun edebilirsiniz.

Farmasi Vücut Spreyi Kokuları

Farmasi Vücut Spreyi Kokuları

Farmasi vücut spreyleri şişeleri birbirinden farklı kokulara ev sahipliği yapmakta. Her biri birbirinden güzel kokan bu kokuların bazılarından bahsedelim. Farmasi Crush vücut spreyi ile tatlı kavun ve erik kokularının muhteşem birleşimini deneyimleyebilirsiniz. Bu vücut spreyinin alt notası misk, üst notası kavun ve erik olup kalp notası ise frezyadır. Farmasi angel vücut spreyi, meyveli notaları ile sizlerle buluşuyor. Kokladığınız anda Amber ve İnci çiçeğinin kokusu ile portakal, limon ve bergamotun canlılığını hissedebileceksiniz. En az Farmasi angel vücut spreyi kadar güzel kokan bir spreyden daha bahsedelim. Farmasi grace vücut spreyi ile çarkıfelek meyvesinin kokusunu vücudunuzda hissedebilirsiniz. Amnolya ve müge çiçeğinin de esintilerini duyacağınız bu koku oldukça hoşunuza gidecek. Farmasi L’amour vücut spreyi ile yasemin ve vanilyanın eşsiz uyumuna tanıklık edebilirsiniz. Farmasi L’amour vücut spreyi kullananlar yeşil elmanın eşsiz kokusunu deneyimlemekten de oldukça memnun kalmışlardır. Üst notası yeşil elma ve frenk üzümü,alt notası misk ve vanilya olan bu kokunun kalp notası ise yasemin ve şekerleme. Farmasi In Love vücut spreyi ile portakal ve zerdeçalın eşsiz uyumuna tanık olabilirsiniz. Taptaze kan portakalı ve zerdeçalın mis gibi kokusunu buluşturan bu vücut spreyi tam meyve severlere göredir. Farmasi In Love vücut spreyinden yana seçiminizi yaparsanız baharın tazeliği ve çiçeklerin odunsu kokusunu üstünüzde hissedeceksiniz demektir. Taze meyvelerin ve eşsiz çiçek kokularının bir arada kokmasını isterseniz, Farmasi pearl vücut spreyini deneyebilirsiniz. Farmasi vücut spreyi kullanıcı yorumlarını incelendiğinizde her bir kokunun muhteşem olduğunun farkına varacaksınız. Alt nota ve üst notaları dikkate alarak en güzel şekilde bir vücut spreyi seçimi yapabilirsiniz. Kendi vücut kokunuz en uygun olan vücut spreyini tespit ederek parfümünüz ile tamamlayarak güzel bir koku kombinasyonu saplayabilirsiniz. Alt ve üst notaları birbiri ile uyumlu kokular tercih ederseniz birbirine uyduklarını gözlemleyeceksinizdir. Bununla birlikte Farması portakallı, simli ve Hindistan cevizi sütlü vücut spreylerini de mutlaka deneyimlemelisiniz. Farmasi lamour vücut spreyi kullananlar kokularından oldukça memnundur, uzun süre boyunca bu kokuyu kullanabilirsiniz.Farmasi Vücut Spreyi Kokuları

Farmasi Vücut Spreyi Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farmasi Vücut Spreyi Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vücut spreyi tercihinde bulunurken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Örneğin, sizin kendi vücut kokunuza uygun bir koku tercih etmek bu dikkat etmeniz gereken noktalardan biridir. Kendi vücut kokunuza uygun bir vücut spreyi tercih ederseniz oldukça güzel bir koku deneyimi yaşayabilirsiniz. Vücut spreyi tercihinde bulunurken dikkat etmeniz gereken bir başka nokta ise vücut spreyinin alt ve üst notalarına dikkat etmektir. Alacağınız vücut losyonunun alt ve üst notalarını belirleyerek size uygun olup olmadığına kolayca karar verebilirsiniz. Şekerli kokular sizin için çekici değilse şekerli kokan bir vücut losyonu satın alıp kullanmak istemezsiniz. Aynı şekilde baharatlı kokular sevmezseniz baharatlı kokan bir vücut spreyi satın almak sizin için saçma olacaktır. Aynı şekilde uygun koku kombinasyonları da alacağınız vücut spreyinde önemlidir. Kendi kullanmakta olduğunuz parfümünüzün alt ve üst notaları da seçeceğiniz vücut spreyi için ayırt edici bir özelliktir. Kullanmakta olduğunuz parfümle uyumlu bir vücut spreyi almak daha hoş kokmanızı sağlayacaktır. Çiçeksi kokan bir parfüm kullanıyor iseniz çiçeksi kokan bir vücut spreyi kullanabilirsiniz. Baharatlı kokan bir parfüm kullanmakta iseniz şekerli bir vücut losyonu kullanmak çok da hoş kokmanızı sağlamayacaktır. Bu sebeple seçim yaparken kullanmakta olduğunuz parfüm ve deodorantlara dikkat etmelisiniz. Duş aldıktan sonra zaten tertemiz olan cildinize uygulayacağını vücut spreyi ile uzun süren bir ferahlık deneyimi yaşayabilirsiniz. Satın alacağınız vücut spreyinin uygun ebatlarda olması da bir başka tercih sebebi olabilir. Uygun ebatlara sahip bir vücut spreyini çantanıza atıp istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ve ihtiyacınız olduğu her an vücut spreyini kullanabilirsiniz. Uygun ebatlarda olması sebebiyle çantanıza kolay bir şekilde sığabilecektir. Gittiğiniz her yerde istediğiniz ve ihtiyacınız olduğu her an kullanabileceksiniz.

Bir başka dikkat etmeniz gerek konu ise kalıcılığı. Kalıcılığı yüksek bir ürün tercih etmezseniz sürekli yenilemeniz gerekecek ve bu da ürünün hemen bitmesine yol açacaktır. Bunların olmaması için kalıcılığı yüksek bir ürün tercih edebilirsiniz. Bu ayrıcalığı da Farmasi vücut spreyi ile yaşayabilirsiniz.Vücut spreyinden en iyi şekilde verim alınabilmesi için doğru şekilde kullanılması gerekmektedir. Vücut spreyleri vücutta oluşan kötü kokuları maskelemek için kullanılmaz. Bunun aksine temiz cilde sıkılarak kullanılır. Be sebeple vücut spreyini duş aldıktan sonra kullanmanız iyi olacaktır. Bir terleme karşıtı ürün veya deodorantı kullandıktan sonra vücut spreyini kullanabilirsiniz. Vücut spreyi asla yüze sıkılmamalıdır. Yüze sıkılan vücut spreyi ciltte kurumaya sebep olabilir. Bazı vücut spreyleri simli ve ışıltı verici özelliklere sahip olabilir. Bu vücut spreylerini kontrollü olarak kullanmakta fayda vardır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Vücut spreyini kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise birden bire çok fazla sıkmanızın doğru olmamasıdır. Birden bire çok fazla sıkarsanız burnunuz bu kokuya alışacaktır. Fazla ve yoğun şekilde kullanılan vücut spreylerinde alt ve üst notaların duyumsanması zorlaşmaktadır. Bu nedenle vücut spreyini kullanırken ölçülü olmakta fayda vardır. Vücut spreyini bir deodorant gibi terleme önleyici amaçla kullanmak da yanlış olacaktır. Terleme sonrası kokuları maskelemek için asla kullanılmamalıdır. Bu şekilde kullanılan vücut spreyleri istenmeyen kötü kokuların oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple vücut spreylerini mümkünse duştan sonra temiz cilde kullanmalısınız. Vücut spreyi kullanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik de spreyi uygulayacağınız yerlerin uygunluğudur. Nabız bölgelerine uyguladığınız vücut spreyleri daha etkili olacaktır. Yalnız vücudunuzun her nabız bölgesine vücut spreyi uygularsanız bu kez de ağır bir kokunun oluşmasına sebep olacaktır. Bu sebeple nabız bölgelerinizden birini seçerek o noktaya vücut spreyi uygulaması yapabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte vücut spreyinizi saçlarınızın daha güzel kokması için de kullanabilirsiniz. Az miktarda saçlara sıkılan vücut spreyi güzel bir kokuya sahip olmanıza olanak tanır. Özellikle simli ve ışıltılı olan vücut spreyleri ile parlak bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Vücut spreyinizi deodorant ve parfümünüze uygun bir türden seçmek işinize yarayacaktır. Bu sayede kokular birbirini tamamlayacaklardır. Daha tamamlanmış ve güzel kokmak için deodorant, parfüm ve vücut spreyini birbirine paralel kokulardan seçmek mantıklı olacaktır.Farmasi Vücut Spreyi Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farmasi Vücut Spreyi Önerileri

Farmasi Vücut Spreyi Önerileri

Farmasi kadın vücut spreyi ve Farmasi erkek vücut spreyi seçeneklerinden sizin için en uygun olanı satın alarak kokunuzu tamamlayabilirsiniz. Vanilya seviyorsanız yasemin çiçeği ile karıştırılmış bir vanilya kokusunu da çok seveceksiniz. Bunun için Farmasi L’amour vücut spreyini tercih edebilirsiniz. Lavanta kokusu sizin için vazgeçilemezse lavanta spreyi tam size göre. Melisa, papatya ve sardunya kokularını da beraberinde barındıran bu sprey sakin ve yumuşak bir koku için sizlerle buluşuyor. Taze kan portakalı ve zerdeçal sizin için uyumlu birer koku ise Farmasi Blood Orange size göre bir koku olabilir. Vanilyalı kokuları sevenler için vanilya özü içeren kokular vazgeçilmez bir hal almaktadır. Baharatlı kokular tercih ediyorsanız baharatlı, çiçekli kokuları tercih ediyorsanız çiçekli ve şekerli kokuları tercih ediyorsanız şekerli vücut spreylerini tercih edebilirsiniz. Kullandığınız parfümün alt ve üst notalarını belirleyerek buna uygun bir vücut spreyi tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz vücut spreyinin parfümünüz ile uyumlu olması güzel kokmanız için önemlidir. Bunun yanında bir de deodorantınızı da uygun olarak seçerseniz tam bir koku uyumu yakalamış olursunuz. Parfümde nota olarak bahsedilen şey parfümün kokularının yayılma kademeleridir. Üst nota parfümün sıkıldığı anda yayılan kokusudur. Alt nota ise parfüm sıkıldıktan yaklaşık olarak yarım saat sonra hissedilen kokudur. Bu kokular için içinize sinen bir tanesini seçebilirsiniz. Örneğin Farmasi Crush vücut spreyi kullananlar alt notası misk, üst notası kavun ve erikten çok memnundur. Vücut spreyini sıktığınız ilk anda kavun ve erik kokusu alacaksınız.

Ancak parfümü sıktıktan bir süre sonra misk kokusu daha belirgin hale gelecektir. Alt notaların kokuları daha baskındır. Alat notaların etkisi parfümlerin kalıcılık oranıyla doğrudan orantılıdır. Pudralı kokular tercih ediyorsanız daha pudralı vücut spreyleri tercih edebilirsiniz. Veya istediğiniz daha sabunsu kokularsa biraz daha duru ve sabunsu kokulara sahip bir vücut spreyi tercihinde bulunabilirsiniz. Portakal ve turunç kokuları sizin için vazgeçilmez ise Farmasi blood orange tam size göre bir koku olabilir. Kan portakalının nefis kokusunu vücudunuzda ve saçlarınızda taşımak isterseniz Farmasi Blood Orange tercihinde bulunabilirsiniz.Vücut spreyleri günlük hayatta sık sık kullandığınız kişisel bakım eşyalarınızdan biridir. Vücut spreyleri sayesinde her an ve her yerde taptaze kokmak mümkündür. Bazı zamanlar parfüm kullanmak çok ağır gelebilir. Örneğin sıcak yaz günlerinde parfüm kokusu sizleri rahatsız edebilir. Bunun yerine daha fresh ve hafif kokulara sahip vücut spreylerini kullanırsınız. Parfüme göre farklı fiyatlı olan vücut spreyleri ile hafif ve taze bir kokuya sahip olursunuz. Deodorantlar ise genellikle terlemeyi önlemek amacıyla kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin amacı terlemeyi önlemektir. Güzel koku sağlama amacıyla kullanılmasındansa terlemeyi önlemek için kullanılırlar. Vücut spreyleri ise terleme ile birlikte kullanıldığında çok da sağlıklı sonuçlar vermez. Temiz cilde kullanılmalıdır. Ne deodorant kadar hafiftir ve terlemeye etkisi vardır ne de parfüm kadar ağırdır. Gün içerisinde istenilen zamanda tazelenmek için bir ürün aranıyorsa bu kesinlikle bir vücut spreyidir. Vücut spreylerinin fiyatı kokusuna ve modeline göre değişmektedir. Satın alacağınız vücut spreyleri ile gün içerisinde kokunuzu yenileyebilirsiniz. Her an ve her yerde güzel kokmak için Farmasi vücut spreyiyle tanışabilirsiniz. Vücudun nabız noktalarına uygulanan vücut spreyi çok daha etkili sonuç verecektir. Ancak her nabız bölgesine uygulanması da ağır bir koku oluşmasına sebep olabilir. Bunu önlemek adına vücudun belirli noktalarına ürünü uygulamalısınız. Az miktarda ürün hoş kokmasını sağlayacaktır. Farmasi vücut spreyi modellerini ve kokularını inceleyerek size en uygun olan vücut spreyi kokusunu bulabilirsiniz. Kullanımına uygun şekilde ve vücudun uygun bölgelerinde kullandığında en iyi sonucu verecektir.Farmasi Vücut Spreyi Önerileri