"

Fenerium

" araması için 1359 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Fenerium

‌‌Fenerium, ‌Fenerbahçe Spor Kulübü’ne gönül verenleri ve kulübü desteklemek isteyenleri bir araya getiriyor. Marka, takımın sevilen renkleri ile modayı buluşturarak sevdalısı olduğunuz renkleri hayatınızın her yerine taşımanızı sağlıyor. Tuttuğu takıma destek olmayı ve bu desteği belli etmeyi ‌Fenerbahçe taraftarı da oldukça önemsiyor. Marka şık ve kaliteli tasarımlarıyla günlük hayatınızda da takımınıza olan desteğinizi gösterebilmeniz adına çok sayıda ürünü beğeninize sunuyor. Sofranızdan gardırobunuza, çalışma masanızdan kişisel eşyalarınıza kadar taraftarlarını düşünerek çeşitlendirdiği ürün gamı sayesinde takımınız da sürekli sizin yanınızda oluyor. Özellikle maç günlerinde formalar, şallar ve diğer takım logolu tekstil ürünleri, maçın heyecanına keyif katıyor. Takımına her alanda destek olan tüm ‌Fenerbahçe taraftarları, ‌Fenerium ürünlerini kullanarak herkese rengini de belli ediyor.

‌Fenerium’un Tarihi

Resmî kuruluşu 1907 yılının bir bahar gününde Kadıköy’de gerçekleştirilmiş olan ‌Fenerbahçe Spor Kulübü’ne mali kaynak sağlama amacı ile 2000 yılında kurulan ‌‌Fenerium, uzun yıllardır bağlı olduğu kulübe destek vermek isteyen taraftarlardan ilgi görüyor. Marka, ‌Fenerbahçe taraftarına kaliteli ve lisanslı ürünler sunmak için sürekli yeni tasarımlar üretiyor. Her sezonda o sezon için üretilen formaların yanı sıra şık tasarımlı tekstil ürünleri ile de dikkatleri çekiyor. Zaman zaman nostaljik formaları da yeniden üretip sevenleriyle buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana âşık olduğunuz sarı ve lacivert renkleri takım logosu eşliğinde günlük yaşamınızın her alanına taşımanıza yardımcı oluyor.

‌Fenerium Ürün Çeşitleri

Kalpleri fetheden sarı lacivert renkleri ile 100 yılı aşkın süredir taraftarıyla omuz omuza yürüyen şanlı ‌‌Fenerbahçe, taraftarının desteği ile her geçen gün daha da büyüyor. Her zevke hitap eden ‌Fenerbahçe lisanslı tasarımlarıyla günlük hayatta da takımını yanında görmek ve takımının yanında olmak isteyenler için farklı ve şık kreasyonlar üretiyor. Şık ve kaliteli tasarımları sayesinde de özellikle tekstil ürünleri, taraftarlar tarafından ilgi görüyor. Tekstil ürünlerinde ‌Fenerium erkek ve bayan kategorilerinin haricinde ‌Fenerium bebek ürünleri ile minik taraftarları da düşünüyor. Erkek kategorisinde gömlekten kravata kadar birçok çeşit ürün sunulurken ‌Fenerium bayan kategorisinde ise çeşit çeşit bluzlar bulunuyor. Ayrıca tüm kategoriler için formalar, ‌sweatshirt'ler, montlar ve daha onlarca çeşit ürün, taraftarların beğenisine sunuluyor. ‌Fenerium forma haricinde ‌Fenerium ‌sweatshirt de oldukça sevilen ürünler arasında yer alıyor. Kışın ‌Fenerium montlar da ilgi görürken, yazın daha çok ‌Fenerium tişört tercih ediliyor. Marka, tekstil dışında da kullanırken keyif alacağınız ürün çeşitlerini hem sevdikleriniz hem de sizin için üretiyor. Özel günlerde ‌Fenerbahçe taraftarlarına vermek üzere hediye düşünenler için ‌Fenerium saat ve ‌Fenerium bileklik de güzel birer alternatif oluyor. Ayrıca çay ve kahve sever taraftarlar için kupalar, çalışma masanıza çok yakışacak şık biblolar, misafirlerinize sunacağınız kolonyalar, hatta size çok yakışacak parfümler de ‌Fenerium’un geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Çocukları da unutmayan ‌‌Fenerium, minik taraftarlar için hastane çıkışından itibaren her türlü tekstil ürününü bulunduruyor.

‌Fenerium Ürünlerinin Fiyatları

‌Fenerium ürünlerinin şık ve kaliteli tasarımları, tüm şanlı ‌Fenerbahçe taraftarlarına hitap ediyor. Hediye olarak da hoş bir alternatif sağlayan ‌‌Fenerbahçe lisanslı ürünleri, takımına destek olmak isteyen tüm taraftarları çatısı altında topluyor. Fenerium forma fiyatları, değişkenlik gösteriyor. Ürün çeşitliliğinden ötürü sabit bir fiyat sunmak mümkün olmuyor. ‌Fenerium ‌outlet ürünleri, yeni sezon ürünlerine göre daha avantajlı fiyatlara alınabiliyor.

‌Fenerium ‌online olarak alışveriş yapmak isteyenler için ‌Trendyol'da sizlerle buluşuyor. Trendyol, uygun fiyat ve kampanyalarla hızlı ve kolay alışveriş imkânı sunuyor.