placeholder
"

Flexi

" araması için 581 sonuç listeleniyor

Flexi

Esnek ve Yenilikçi Flexi Tasmaları

Flexi, köpekler için ilk geri çekilebilir uzatma tasmayı geliştirmesinden bugüne kadar sürdürdükleri araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrası en sık tercih edilen tasma markası haline gelmiştir. Ürünler aynı zamanda esnek ve yenilikçi olmalarıyla ön plana çıkmaktadırlar. Evcil köpek dostlarınız için özel olarak tasarlanan tasmaları kullanıcıların ilgisine sunan marka, ürün çeşitliliği konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Aynı zamanda marka, her cinse ve kiloya uygun köpek tasmalarıyla köpeklerin rahat bir gezinti yapmasını hedeflemiştir. Flexi tasma modellerine ilişkin sunduğu seçeneklerde aynı zamanda birbirinden farklı renk ve desen çeşidine de yer vermektedir. İlk geri çekilebilir uzatma tasmayı geliştiren marka köpek kontrolü ve hareket özgürlüğünü hedefleyerek üretimini gerçekleştirmektedir. Köpekler rahat hareket edebilirken, sahipleri de hâkimiyeti sağlayabilmektedir. Her evcil hayvanın bakım koşulları farklıdır. Doğru mamalarla beslenmelerinin yanı sıra günlük atmaları gereken enerji miktarları da mevcuttur. Köpekler kedilerin aksine dışarıda dolaştırılmalıdır. Flexi de geliştirmiş olduğu tasmalarla köpeklerin hareket özgürlüğünü odak noktasına alarak kontrol, güvenlik, rahat kullanım ve yenilikçi tasma kavramlarını geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu çekilebilir tasmalar köpek hareket ettikçe ayarlanmaktadır. Bu köpeğe keşfetmek için alan sağlarken kullanıcısını da durmak zorunda bırakmamaktadır. Aynı zamanda markanın birden çok koleksiyonu bulunmaktadır. Markanın deri koleksiyonu da bunlardan birisidir. Keçi derisinden yapılmış olan bu tasma modelleri şık tasarımıyla dikkat çekmektedir. Kullanıcıya siyah ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneğinde sunulan bu ürünler, 5 metre tasma bandı bulunmaktadır. Tamamen keçi derisiyle kaplanmış olan bu ürün bant krom çıtçıtlıdır. Ürünün ağırlığı 225 gramdır. Markanın köpekler ve sahipleri için sunduğu bir başka tasarım ise iki renkli tasmalardır. Bu tasmalar hem köpeklere hem de kullanıcılara konfor sağlaması hedefiyle üretildi. Fren kontrol sistemi sayesinde rahat bir tutuş sağlamaktadır. Aynı zamanda bu tasarımlarda atık torbası ve yiyecek kutuları da bulunmaktadır. Bu tasma aynı zamanda LED aydınlatma sistemine de sahiptir. Bir diğer koleksiyon ise New Classic adıyla tanıtılmaktadır. Bu tasmalar modern özelliklere sahiptir. Aynı zamanda gelişmiş Flexi teknolojisiyle de donatılan bu tasmalar LED aydınlatma sistemine sahiptir. Aynı zamanda Muti Box da standart atık rulolarını saklamak için ideal bir ürün olması hedefiyle tasarlanmıştır.

Flexi ile Mutlu Köpekler

Flexi köpek tasması çeşitleri sayesinde her ihtiyaca yönelik ürün bulunmaktadır. Markanın bir diğer tasma çeşidi ise Neon’dur. Her hava koşuluna uygun olan bu tasmalar kordon ve bant olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. 150 metreye kadar olan farları yansıtarak güvenlik sağlamaktadır. Neon renkli bileşenlere sahiptir. Aynı zamanda ürünün fren sistemi saniyelik tepkiler vermektedir. Bunun yanı sıra çoklu kutusuyla da öne çıkan bu ürün hem köpeğin oyun ödüllerini hem de atık toplama poşetleri için kullanılabilmektedir. Markanın bir başka tasma çeşidi ise büyük köpekler için tasarladığı tasmalardır. Bant tipi tasma türüdür. 20 metre çapında bu olan tasma köpeğe hareket özgürlüğü sağlarken sahibine daha sıkı bir kontrol sağlamaktadır. Yumuşak bir tasarım olması dolayısıyla kullanımı kolaydır. 2 farklı ölçü tipine sahiptir. Flexi fiyat seçenekleri istenilen ürünün özelliğine ve adedine göre değişmektedir. Tasma boyutları X-Small, Small, Medium, Large ve X-Large olmak üzere 5 kategoriye ayrılmaktadır. 12 kilogram ve altındaki köpekler için X-Small, 15 kilogram ve altındaki köpekler için Small, 25 kilogram ve altındaki köpekler için Medium, 60 kilogramdan zayıf köpekler için Large, 50 kilogram ve üzerindeki köpekler için de X-Large uygundur. Tasma uzunlukları ise 3 metre, 5 metre, 8 metre ve 10 metre arasında değişmektedir. Aynı zamanda ürünlere ek olarak çoklu kutu, VARIO LED aydınlatma sistemi, LED aydınlatma sistemi, DUO kemeri, yumuşak durdurma kemeri ve LED flaş durdurma kemeri de bulunmaktadır. Boyun ve göğüs olmak üzere ikiye ayrılan tasmaların seçimi önem teşkil etmektedir. Her iki tasmanın da kullanılabilirliği uygundur. Ancak tasmalar fiziki özelliklerine ve ırklarına göre seçilmelidir. Küçük ırk bir köpek boyun tasmasıyla kontrol edilebilmektedir. Ancak büyük ırk köpeklerde kontrolü sağlamak adına göğüs tasması kullanılabilir. Markanın her ırk ve kiloya göre uygun tasmaları bulunmaktadır. Flexi tasma çeşitleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Glap Splash 3 m de markanın öne çıkan modelleri arasındandır. Bu ürünün dikkat çeken özellikleri arasında 3 metre bant tasmaya sahip olması vardır. 12 kilograma kadar olan köpekler için uygundur. Aynı zamanda Swarowski kristalleriyle oluşturulmuş olan bu ürün parlak cilalı bir yüzeye sahiptir. Deri süslemeli bir bandı olan bu tasma krom çıtçıtlı kancaya sahiptir. Orient, yaprak, okyanus, kristal ve pembe olmak üzere 5 farklı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur.

Flexi ile Güvenli Gezintiler

Marka, 3 metreden 10 metreye kadar birçok farklı uzunlukta tasma üretmektedir. Flexi tasma 5m modellerinden öne çıkan özellikleri arasında 25 kilograma kadar olan köpekler için uygun olmasıdır. Parlak cilalı bir yüzeye sahip olan bu ürün swarowski kristalleriyle oluşturulmuştur. Krom çıtçıtlı kancaya sahip olmasının yanı sıra ürünün ağırlığı 250 gramdır. Aynı zamanda inci beyaz ve oniks siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Markanın öne çıkan bir başka 5 metrelik tasmasıyla neon koleksiyonundan yansıtıcı panelli tasmasıdır. Bu tasma maksimum 20 kilogram ağırlığa sahip köpekler için uygundur. Parlak neon renginin yanı sıra yüksek mukavemetli kablosu bulunmaktadır. Yansıtıcı yan panellere sahip olması nedeniyle de güvenlik amaçlı kullanımda da işlevsel bir yana sahiptir. Aynı zamanda krom çıtçıtlı kancalara sahiptir. Çok kutu seçeneği ile özelleştirilebilen bu ürünün ağırlığı 230 gramdır. Flexi 5 metre tasma seçeneklerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için her tarza ve ihtiyaca göre tasmalar bulunmaktadır. Bu modellerden birisi de New Neon adıyla kullanıcıya sunulan tasmadır. Bant tasması 5 metre olan bu ürün, maksimum 25 kilogram ağırlığındaki köpekler için uygundur. Parlak neon renklere sahip olan bu ürün yansıtıcı panellerle köpeğin gezinti esnasındaki güvenliğini artırmaktadır. Çoklu kutu ile özelleştirilebilmektedir. Ürünün ağırlığı 300 gramdır. Markanın bir diğer 5 metre tasma seçeneği de Trend koleksiyonunda bulunmaktadır. Maksimum 25 kilogram ağırlığındaki köpekler için uygundur. Ürünün yumuşak kavrama özelliği bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcının tasma hakimiyeti tam olarak sağlanmaktadır. Ağırlığı yaklaşık 240 gram olan bu tasma, krom çıtçıtlı kancalara sahiptir. Mavi, mavi – beyaz, kahverengi – beyaz, kırmızı – beyaz, pembe ve siyah olmak üzere 6 renk seçeneği bulunmaktadır. Çekilebilir olmalarıyla dikkat çeken bu marka, köpeği kontrol edebilme özelliğine sahip tasmalar üretmektedir. Entegre fren sistemi sayesinde köpeğin güvenli bir gezintiye çıkmasını sağlamaktadır. Fren düğmesi başparmakla basılabilecek şekilde konumlanmıştır. Kullanım şekli ise oldukça kolaydır. Fren düğmesine basıldıktan sonra hafif bir şekilde çekerek köpeğe kısa komutla vermektedir. Ek kalıcı durdurma fonksiyonu da esnek olan bu tasmaları belirli bir uzunlukta tutmaktadır.

Flexi Her Köpeğe Özel Çözümler Üretiyor

Flexi gezdirme tasması modelleri hem köpeklerin güvenliğini hem de sahiplerinin hakimiyetini korumak hedefiyle geliştirildi. Oldukça işlevsel olan bu tasmalar ıslandığı takdirde gövdeden tamamen çıkarılarak gece boyu kurumaya bırakılmalıdır. Öncesinde fren kilidini etkinleştirmek gerekmektedir. Kayış geri çekilmeden öne yapışkan kirli bantlar da çıkarılmalıdır. Bu ürün köpeği bağlamak için kullanılmamaktadır. Flexi tasmaları el dışında bir yerde kullanıma uygun değildir. Aynı zamanda kablo veya bant tutulmamalıdır. Bunun yanı sıra bant veya kablo vücudun herhangi bir yerine sarılmamalıdır. Köpek gezdirme tasmasına ek olarak güvenlik halkası kullanılmalıdır. Köpeğin yakası düzenli olarak kontrol edilmelidir. Aynı zamanda esnek tasma çocukların kullanımına uygun değildir. Gövde açılmamalıdır. Yapısında bulunan geri tepme yayı mekanizması yaralanmalara sebebiyet verebilmektedir. New Comfort XS Kordon 3 m modeli de markanın öne çıkan bir diğer tasma modelidir. 3 metrelik kablo tasmaya özelliğindeki bu ürün küçük köpekler ve kediler için kullanılabilmektedir. Cep formatına sahiptir. Aynı zamanda kısa stroklu fren sistemine sahiptir. Yumuşak kavrama özelliğiyle hakimiyeti tam olarak sağlamaktadır. Krom çıtçıtlı kancaya sahip olan bu ürünün ağırlığı yaklaşık 110 gramdır. Kırmızı, pembe, yeşil, mavi ve gri olmak üzere toplamda 5 renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. New Comfort L Bant 5 m de markanın bir başka modelidir. Bu model, maksimum 60 kilograma kadar olan köpek cinsleri için uygundur. Aynı zamana sap ayar sistemine sahip olan bu tasmanın kısa stroklu fren sistemi vardır. Yumuşak kavrama özelliğiyle de hakimiyet sağlanması mümkün olan bir tasmadır. Krom çıtçıtlı kancalarının yanı sıra LED aydınlatma sistemi ile özelleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra çoklu kutu seçeneği de mevcuttur. Mavi, pembe, yeşil, gri ve kırmızı olmak üzere 5 renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Öne çıkan bir başka gezdirme tasması da Dev koleksiyonundan 8 metrelik bandıdır. Bu tasmalar büyük ırk köpekler için uygundur. Büyük ırk köpeklerin beden yapısı ve kuvveti diğer cins köpeklerden farklı olmaktadır. Bu sebeple büyük ırk köpekler için özel üretilen büyük ırk köpek gezdirme tasması kullanılmaktadır. Bu tasma da maksimum 25 kilogram ağırlığında köpekler için uygundur. Sağlam ve yumuşak kavrama özelliğine sahiptir. Bu sayede kontrol sağlanmaktadır. Neon renkli bantlara sahip olan bu ürün neon renkli baskı içermektedir. Krom çıtçıtlı kancasının yanı sıra 440 gram ağırlığındadır.

Flexi ile Özgür Köpekler

Flexi otomatik tasma modelleriyle büyük ve küçük ırk köpeklere çözüm sunmaktadır. Neon Otomatik Şerit Tasma Giant Large da öne çıkan modeller arasındadır. Bu gezdirme tasmaları 8 metreye kadar uzayabilmektedir. Aynı zamanda otomatik sarmal ve kilitleme mekanizması bulunmaktadır. Ergonomik tasarımıyla öne çıkan bu modeller, köpeğin ve kullanıcının rahat kullanımı ve konforu hedeflenerek tasarlanmıştır. Bu tasmalar, otomatik tek el freni sistemine sahiptir. Bu sayede köpeği dizginlemek gerekmemektedir. Büyük ırklar köpekler için ideal olan bu tasmanın ağırlığı 960 gramdır. Markanın öne çıkan bir başka modeli ise New Classic L Bant 8 M’dir. Bu tasma 50 kilograma ağırlığa sahip olan köpekler için uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. 8 metre bant tasmasına sahip olan bu ürün markanın bir başka otomatik tasma modelidir. Ürünün ağırlığı 530 gramdır. Mavi, siyah ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahiptir. Krom çıtçıtlı kancaya sahip olan tasmalar, LED aydınlatma ve çoklu kutu ile özelleştirilebilmektedir. Çoklu kutu, köpeğe verilecek ödül mamaları ya da bisküvilerinin depolanmasının yanı sıra atık torbalarını da depolamaktadır. Bu ürün klasik, neon ve konfor modellerinin Small, Medium ve Large modelleri için uygundur. LED aydınlatma sistemi de ayrı ayrı açılı kapatılabilen ön ve arka olmak üzere kırmızı bir ışığa sahiptir. Velcro bant sistemi sayesinde montajı kolaydır. Konfor, neon ve tasarım modellerinin Small, Medium ve Large boyutları için uygun olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Markanın dev serisinden öne çıkan bir başka model de 8 metre X-Large taşıma tasmalarıdır. Bu tasmalar, büyük ve güçlüklü köpekler için üretilmiştir. Neon renkli bant ve neon renkli baskıya sahiptir. Aynı zamanda neon çıtçıtlı kancaya sahiptir. Ürünün ağırlığı ise 840 gramdır. Markanın bir başka L boyutlu modeli ise Tasarım serisinden 5 metre özellikli köpek gezdirme tasmasıdır. Bu tasma maksimum 50 kilogram ağırlığındaki köpekler için uygundur. Çoklu kutu ile özelleştirilebilen bu ürünün ağırlığı 340 gramdır. Mavi, yeşil, sarı ve pembe olmak üzere toplamda 4 farklı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur.

Flexi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın bir diğer öne çıkan modeli de Glam serisidir. 3 metre, 5 metre, 8 metre ve 10 metre seçenekleriyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Maksimum 25 ve 60 kilo aralığındaki köpekler için uygun olan bu ürün, değerli taşlarla döşelidir. Deri süslemeli banda sahip olmasının yanı sıra krom çıtçıtlı kancası vardır. Ürün ağırlığı yaklaşık olarak 250 gramdır. Flexi şerit tasma modelleriyle de ön plana çıkmaktadır. New Classic 5M Şerit tasma markanın dikkat çeken modellerindendir. Bu model 25 kilogram ağırlığa kadar olan köpekler için uygundur. 5 metre uzunluğunda olan bu ürün şerit bir kordona sahiptir. Aynı zamanda otomatik model bir köpek gezdirme tahtasıdır. Özel çelik aparatı ile de boyun tasmasına takılabilmektedir. Bu da kullanılmadığı zamanlarda çıkarma imkânı tanımaktadır. Kolayca toplanabilen bu ürün, taşıma çantası içerisinde de taşınabilmektedir. Ergonomik sapa sahip olan bu ürün, hayvanın gerçek ağırlığını hissettirmemektedir. Bağlama amaçlı kullanılmamaktadır. Flexi kedi tasması olarak da kullanılabilen gezdirme tasmalarına sahiptir. Flexi Vario kediler için de kullanılabilen tasmalardandır. Bu ürünlerin genel özellikleri arasında 60 kilogram ağırlığına kadar olan orta ırk köpeklerde kullanıma uygun olması bulunmaktadır. Aynı zamanda ürünün otomatik gezdirme kayışı da bulunmaktadır. Bu ürünler el yapısına uygun olarak tasarlanmalarıyla öne çıkmaktadır. 5 metre uzunluğundaki bu ipin hammaddesi paraşüt ipidir. Dolayısıyla dayanıklı bir üründür. Başparmağın önünde bulunan kilit kumanda sistemi sayesinde şerit ipi istenilen uzunlukta tutulabilmektedir. Bu tasmanın üzerinde bir de kilit sistemi bulunmaktadır. Bu kilit sistemi, köpeklerin sert, hızlı ve ani hareketlerine karşı bir güvenlik çemberi oluşturmaktadır. Ürün içeriğinde bulunan bu şerit, iki ucu metal halka tasma şeklinde olan bu parça sayesinde güvenlik sağlamaktadır. Bu şerit köpeğin boynuna takılmaktadır. Kopma veya tasmadan kurtulma durumlarında koruyucu olmaktadır. Aynı zamanda atık veya oyun ödülü gibi yiyeceklerin saklanmasını sağlayan Multi Box’a da uyumludur. Ek olarak LED aydınlatma aparatının da kullanımına uygun bir modeldir. Bu modellerin Small boyutlu tasmalar kediler için de kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra, Glam Splash S de kediler için uygun bir tasmadır. Maksimum 12 kilogram ağırlığa kadar kullanılabilen bu ürünler ışıltılarıyla dikkat çekmektedir. Parlak cilalı bir yüzeye sahip olan bu ürün değerli taşlarıyla örülüdür. Aynı zamanda krom çıtçıtlı bir kancaya sahip olan bu ürün deri süslemelidir. Tasma uzunluğu 3 metredir. Siz de ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize atarak, sayfamız üzerinden uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ürünlere anında sahip olabilirsiniz.