İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Futbol Forması

" araması için 2436 sonuç listeleniyor

Farklı Takımların Futbol Forması Modelleri Trendyol’da!

Futbol forması maçlar ya da antrenmanlarda kullanılan özel polyester kumaşlardan imal edilen giysilerdir. Ürünlerin kumaşları spor performansını artırmak, rahatlık sağlamak ve oyuncuların ihtiyaçlarına uygun olmak amacıyla özel olarak tasarlanır ve üretilir. Futbol forması kullananlar nefes alabilir olmaları nedeniyle yoğun fiziksel performansları sırasında serin tutan bir giysiye sahip olurlar. Oyuncular, yoğun fiziksel aktiviteler sırasında terlerler. Aynı zamanda da vücut sıcaklıkları yükselir. Nefes alabilir kumaşlar, teri ciltten uzaklaştırır ve oyuncunun rahat olmasını sağlar. Oyuncuların hızlı hareket etmeleri ve çabuk reaksiyon vermeleri gerektiği için ürünlerin kumaşlarının hafif olması beklenir. Ağır veya kalın kumaşlar, oyuncuların hareketlerini sınırlayabilir ya da yoğun şekilde terlemeye neden olabilir. Kumaşlar, teri vücuttan uzaklaştırarak nem yönetimi sağlar. Hem erkek hem de kadın futbol forması modellerinin sahada temas ve sürtünmelere dayanıklı olması önemlidir. Kumaşların dayanıklı olması, giysi üzerindeki logo ve numaraların uzun süre dayanmasına yardımcı olur. Severek her yaştan insan tarafından tercih edilen Türkiye Milli Futbol Takımı forması seçenekleri ise hem spor yaparken hem de milli maç günlerinde milli coşkuyu yaşamak ve bir grupla paylaşmak için sıklıkla tercih edilir. Futbol forması online olarak Trendyol’da tercih edilebilir. Dilediğiniz zaman hem farklı takımların hem de milli takımın çeşitli renklerdeki modellerini çok sayıda seçenek arasından bulup satın alabilirsiniz.

Beğenilen Futbol Forması Modelleri

Beğenilen Futbol Forması Modelleri

Futbolcuların hareket özgürlüğüne ihtiyaçları vardır. Futbol forma modellerinin kumaşları, oyuncuların rahatça koşmasını, zıplamasını ve vuruş yapmasını sağlayacak şekilde esnek olmalıdır. Rahatlığın ve konforun yanında bu giysileri seçerken müşterilerin öncelikle önemsedikleri unsurlar sevdikleri takımların formalarına sahip olmaktır. Galatasaray forması sarı kırmızı renkleriyle ya da siyah, füme ya da beyaz renk alternatifleri ile taraftarlarına aidiyet hissi yaratırken rahatlığı ve konforu da sağlar. Üç büyüklerden Fenerbahçe forması tercih eden sporseverler ise sarı lacivert renk kombinasyonlarını öncelikli olarak tercih eder. Fenerbahçelilerin takımlarına olan bağlılıklarını sergilemek için tercih ettiği bu ürünler, sadece kendi takımlarının karşılaşmalarında değil, aynı zamanda milli maçlarda da tercih edilen giysiler arasındadır. Siyah beyaz rengiyle dikkat çeken Beşiktaş forması da siyah zemin üzerine zaman zaman kırmızı ya da beyaz detaylar içerebilir. Ürünler kulüp armalarını, takımların kaç yıl şampiyon olduklarına göre değişen yıldızlarını ve ay yıldızlı bayrak armasını üstlerinde taşır. Şortları da üstler ile uyumlu şekilde tasarlanır. Hem üst bölümünün arkasında hem de şort kenarlarında oyuncuların numaraları yer alır. Tasarımı diğer oyunculardan farklı olan futbol kaleci forması seçenekleri ise genellikle belirli özelliklere sahiptir. Kaleciler genellikle sarı, yeşil, turuncu veya farklı bir renkte ürünler giyerler. Bu, kalecilerin diğer oyunculardan kolayca ayırt edilmesine yardımcı olur. Kaleci ürünleri, saha oyuncularının formlarına göre yoğun koruma sağlayacak şekilde tasarlanır. Kaleciler, dirseklikler, omuz yastıkları ve çoğu zaman kalça yastıkları gibi ekstra koruyucu ekipmanlar giyerler. Sürekli hareket halinde olmaları, sıklıkla zıplamları ya da sert şekilde zemine düşmeleri gerektiğinden özel ekipmanlar ile kas ve kemik yapılarını koruma altına almak amaçlanır. Kaleci ürünleri, genellikle vücuda sıkı biçimde oturur. Bu sayede, kalecinin giysiyi taşırken sarkma yaşamaması ve hareket özgürlüğüne kavuşması sağlanır. Bu giysiler takımlara olduğu kadar zaman zaman da belli oyunculara olan sevginin göstergesi olabilir. Messi futbol forması tercih eden çoğu kişi özellikle de çocuklar Messi’ye olan hayranlıklarını ve sevgilerini bu sayede gösterme şansı yakalar. Taraftarı olduğunuz takımın ya da hayranı olduğunuz oyuncunun formasını giyerek bağlılığınızı pekiştirebilirsiniz.

Dikkat Çeken Futbol Forması Yorumları

Dikkat Çeken Futbol Forması Yorumları

Maçlar genellikle açık hava alanlarında oynanır, bu nedenle de oyuncular yoğun güneşe maruz kalabilir. Ürünlerin kumaşı, oyuncuları zararlı UV ışınlarından korumak için UV koruma özelliklerine sahip olarak tercih edilirse muhtemel güneş yanıklarından ve güneşin zararlı ışınlarından da koruma sağlanabilir. Uzun kollu futbol forması tercih etmek de güneş ışınlarına karşı koruma sağlamak adına faydalı olabilir. Ürünün rengi, yıkama ve güneş ışığına dayanıklı olmalıdır. Bu, ürün renginin solmasına engel olur. Ürünlerin renkleri yalnızca taraftarı olunan takımların renklerinde değil, çeşitli renklerle seçenekler de olabilir. Beyaz, mavi, mor, pembe, siyah futbol forması alternatifleri özellikle halı sahalarda takımları belirlemek için tercih edilir. Takımların kendi oyuncularını rahat şekilde tanımaları için belirgin renklerde ürünler tercih ederler. Ancak halı saha maçları dışında kişisel antrenmanlarınız sırasında giymek için konforlu seçeneklere yönelebilirsiniz. Futbol forması satın alanlar bu tür özellikleri dikkate alarak ürünlerini seçebilir. Ayrıca, farklı iklim koşullarına uygun olarak farklı kumaş türleri kullanılabilir. Sıcak hava koşullarında kullanılan ürünler hafif ve nefes alabilirken soğuk hava koşullarında kullanılanlar yün karışımları içerebilir. Futbol forması yorumları ürünlerin kumaş özelliklerinin kullanım alanına göre çeşitlilik gösterdiğine dikkat çeker. Yün karışımlı kışlık modeller, soğuk hava koşullarında oynarken hareket ettiği için oyuncular terleme eğilimindedir. Yün, soğuk hava koşullarında sıcaklığı koruyabilen ve teri uzaklaştırabilen doğal bir malzemedir. Kışlık ürünlerin iç yüzeyi genellikle polar veya benzeri bir malzeme ile kaplanabilir. Bu, vücut sıcaklığını koruyarak oyuncunun üşümemesine yardımcı olur. Futbol forması tavsiyeleri Kışlık ürünlerin oyuncuların soğuktan korunması için ekstra koruma sağlayan özelliklerine dikkat çeker. Soğuk havalarda terletmeden sıcak tutan özel ürünleri Trendyol’dan tercih edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Futbol Forması Fiyatları

Bütçenize Uygun Futbol Forması Fiyatları

Ürünlerin tasarımında dikkat edilen özelliklerden biri de rüzgarı engellemek için ekstra astarlar veya elastik manşetler kullanmalarıdır. Mevsim geçişlerinde, yoğun rüzgarlı günlerde terli şekilde rüzgara maruz kalmamak için koruyucu tabakalar giysilere eklenebilir. Futbol forması kampanyaları ile özel ihtiyaçlara yönelik üretilen seçenekleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Yalnızca güneşe ya da soğuk havaya karşı üretilen özel çözümler değil, aynı zamanda kişisel özellikler sunan ürünlerle de karşılaşmak mümkündür. Kişiye özel futbol forması tasarımları size kendi adınızla sevdiğiniz takımın renklerini taşıma ayrıcalığı sağlar. Bu sayede takımınızın bir oyuncusu olduğunuzu hayal edebilir, her zaman spor kültürünün ve takım ruhunun bir parçası olduğunuzu hissedebilirsiniz. İsimli futbol forması çeşitleri yalnızca sizin değil sevdiklerinizin, çocuklarınızın isimleri de yazdırabilmenize olanak tanır. Bu sayede özel değeri olan hediyeler alabilirsiniz. Özellikle fanatiklere almak için ilk akla gelen hediyeler olarak isimli modelleri tercih edebilirsiniz. Bebek futbol forması modelleri de istenirse isimli olarak da yaptırılabilir. Bu ürün, ailelerinin takımlarına doğdukları andan itibaren bağlanan bebekler için sevimli ve ilgi çekici giysiler olarak öne çıkar. Bebek modellerini yakın arkadaşlarınızın bebeklerine hediye olarak da götürebilirsiniz. Çocuklara sporu sevdirmek, stadyumlarda maçlara götürmek, halı sahalarda birlikte oyunlar oynamak için bu özel yapım hediyeleri satın alabilirsiniz. özellikle erken çocukluk döneminde forma giymek birçok çocuk tarafından istenir. Bir grubun parçası olmak, beğenilmek ve bir aktivitede başarılı olmanın sembolü olarak bu giysileri üzerlerinde taşımak isterler. Siz de Trendyol’dan bütçe dostu futbol forması fiyatları ve avantajları ile size ve sevdiklerinize kendilerini bir takımın parçası olarak hissettikleri, sevgi ve hayranlıklarını gösterebildikleri bu özel giysileri futbol forması indirimleri ile satın alabilirsiniz.