Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Spor Branşı
Fiyat
Renk
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Milli Takım Forması

" araması için 258 sonuç listeleniyor

Milli Takım Formaları Çeşitleri ile Taraftar Ruhu Sizinle

Birbirinden farklı milli takım formaları hem antrenman hem maç yaparken kullanabileceğiniz rahatlıkta ve esnekliktedir. İsterseniz spor yaparken isterseniz takımınızı tribünde desteklerken kullanabilirsiniz. Günlük hayatta rahat ve sade bir tasarım sunuyor ve giydiğiniz kıyafetlerle de rahatlıkla kombinler yapabilirsiniz. Kategoriler arasında yer alan milli takım formaları ve modellerini inceleyerek kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz spor yaparken rahatlıkta ve esneklikte en yüksek performansı elde edebileceğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlarıyla farklı tarzlara hitap eden ürünler dayanıklı ve sağlam kumaşlarıyla kombinlerinize kalite katıyor. Her tarza uyum sağlayan sade ve şık görüntünüzü tamamlayan kendinize uygun bir milli takım forması bulabilirsiniz.

Türkiye Milli Takım Forması

Türkiye Milli Takım Forması

Dünyada en çok kullanılan, sevilen ve satın alınan milli takım formalarından biri olan Türkiye milli takım formalarını Trendyol size sunuyor. Tribünde takımınızı desteklerken, antrenmanlarda, yolda, yolculukta ve stadyumda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Türkiye milli takım formalarını güncel olarak Trendyol’dan temin edebilirsiniz. Kırmızı renkte Türk bayrağı figürlü hem iç hem dış saha formaları mevcuttur. Güncel Türkiye milli takım formalarında kırmızı, beyaz ve siyah renkleri bulunuyor. En çok ilgi gören renklerinden ise klasik olan kırmızı-beyaz renkteki milli takım forması oluyor. Türkiye milli takım forma turkuaz renkli olanı dünden bugüne çeşitliliklere gidildiğini gösteriyor ve son zamanlarda en popüler tercihler arasında. Klasik severler için de milli takım klasik forma bulunuyor. Güncel formalarda bulunan özelliklerden biri ter tutmaması ve teri kolayca vücuttan atma özelliğine sahip olmasıdır.

Milli Takım Forması Fiyatları

Milli Takım Forması Fiyatları

Orijinal milli takım formasına sahip olmak ve Türkiye milli takım formasını giymek birçok taraftar adına gurur kaynağıdır. Milli maçların heyecanı, maçlara giderken veya izlerken milli takım formasına sahip olup onu giymek büyük heyecan yaratır. Aynı zamanda amatör olarak düzenlenen organizasyonlarda milli takım forma, kullanan kişiye sahada hava katar. Sponsorlar tarafından üretilen orijinal milli takım formaları fiyatlandırmaya bağlı üreten sponsora göre değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı ürünün kalitesine göre fiyat belirlenmez. Orijinal milli takım formalarının kaliteleri aynıdır ve değişiklik göstermez. Fiyat farkı ise renk ve tasarım boyutunda farklılık gösterir. Standart oyuncu formalarından ziyade bir milli takım kaleci forması tercih ettiğinizde tasarımı ve yapısı gereği oyuncu formasından farklı olduğu için fiyat farklılığı söz konusu olabilir.

Milli Takım Forma Çeşitleri

Milli Takım Forma Çeşitleri

Türkiye milli takım formalarının yanı sıra pek çok dünya ülkelerinin ulusal milli takım formalarını Trendyol size sunuyor. Lisanslı milli takım formaları arasında Arjantin, Portekiz, Rusya, Japonya milli takım forması da bulunuyor. Üstelik yeni model milli takım formaları içerisinden; Hırvatistan, Meksika, Uruguay, Peru, Danimarka, Çin, Jamaika milli takım forması ve Hollanda milli takım formasını da tercih edebilirsiniz. Milli takım üst, deplasman, ısınma forması kategorileri bulunuyor. Formalarda çeşitlilik çok fazla, tarzınızı yansıtan renkte ve modelde birçok forma bulabiliyorsunuz. Sadece futbol lisanslı milli takım forması değil, oyun esnasında sizi terletmeyen ve hareketini kısıtlamayan formda milli takım voleybol formalarını da tercih edebilirsiniz. Milli takım retro formaları ise günlük hayatınızda rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. 7’den 70’e nostalji severler için milli takım nostalji formalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik tamamen orijinal tasarımlara sahip ulusal formalar, profesyonel oyuncuların sahalarda giydiği aynı şekle sahiptir. Milli takım imzalı formaları üzerinde taşımak ayrı bir keyif olduğu gibi ünlü sporcuların imzasının bulunduğu bir formayı giymek size günlük hayatınızda keyif verecektir. Siz de keyfinize uygun bir formaya Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.