"

Globber Scooter

" araması için 112 sonuç listeleniyor

Donanımlı Globber Scooter Modelleri Trendyol'da!

Müşterilerin hayatları boyunca tercih edebilecekleri bir marka olan Globber, her yaş aralığı için verimli ve güvenli araç çeşitleri tasarlar. Ödüllü ürün tasarımları ile başarısını katlayan marka, her zaman yenilikçi adımlar atar. Bu adımları sayesinde patentli tasarımlara ve sistemlere sahip olmayı başarır. Marka yürüttüğü özgün çalışmalar çerçevesinde denge bisikleti, üç tekerlekli bisiklet ve elektrikli scooter gibi pek çok ürün çeşidiyle müşterilerin karşısına çıkar. Markanın katlanabilir, kick ve light up gibi scooter modelleri ile herkese ve her yaşa uygun ürün grupları mevcuttur. Firma, yeni yürümeye başlayan çocuklar için özel tasarlanmış modeller ile hem güvenli hem de keyifli bir scooter deneyimi yaşamalarına olanak sağlar. Mini Globber scooter çeşitleri özel seçenekler olarak karşınıza çıkar. Küçükler için dizayn edilmiş olan Globber 3 tekerlekli scooter oldukça hafif yapıda üretilir. Böylece marka, her yaştan kişinin beğenisini toplamaya devam eder. Globber scooter kullanımını çok daha güvenli ve pratik bir hâle getirmek amacıyla ürettiği aksesuarlar arasında yer alan kask, ped ve korna gibi amacına hizmet eden ürünler ile müşterilerin pek çok ihtiyacına cevap verir. Globber oturaklı scooter modelleri ise oldukça güvenli sürüş deneyimi sunar.

Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar İçin Globber Scooter Modelleri

Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar İçin Globber Scooter Modelleri

Markanın yeni yürümeye başlayan çocuklar için tasarladığı Explorer Trike serisi 2’si 1 arada, 3’ü 1 arada, 4’ü 1 arada gibi alternatiflerden oluşur. Yaş gruplarına uygun şekilde dizayn edilmiş olan Globber çocuk scooter çeşitleri sayesinde kendi kendilerine bu tekerlekli araçları son derece kolay şekilde kullanabilir. Globber scooter 2 yaş, 3 yaş arası kız ve erkek çocuklar için ürettiği 2’si 1 arada seçeneği, denge bisikletine çevirirken dâhilî pedalı sayesinde pedalları doğru yerleştirmeyi sağlar. Üç tekerlekli olan bu bisikleti, denge bisikletine çevirirken montaj aleti kullanmadan patentli tekerlek mekanizması sayesinde kolayca gerçekleştirmeyi sağlar. Ürünün selesinin yumuşak TPR’li yüksekliği ayarlanabilir olacak şekilde dizayn edilir. Ergonomik tutacaklar ile beraber Eva köpük tekerleklere sahip olan bu ürün, kullanım sırasında güvenliği ve konforu profesyonel bir şekilde sağlar. Serinin diğer araçları arasında yer alan 3’ü 1 arada modeli, çocukların gelişim dönemlerine göre yeniden şekillendirilebilir yapıya sahiptir. Bu araçlar, üç tekerlekli Globber scooter bisiklet formunda 1,5-3 yaş arası, bisiklet eğitiminde kullanılan formunda 2-2,5 yaş arasında kullanıma uygunken denge bisikleti formunda kullanımı için 2-5 yaş aralığı uygun olarak belirtilir. Tekerlekli aletler, hızlı ve kolay bir şekilde tüm formlarına dönüştürülebilir. Ürün, çocukların konforu ve güvenliği ön planda tutularak üretilmiştir. Ayrıca tek bisiklet tasarımı ile üç farklı kullanıma sahip olunan bu araçlar ile çocukların her yaşta gelişimi desteklenebilir. Marka tarafından tasarlanan kask çeşitleri ile çocukların bisiklet deneyiminde güvenli biçimde aktif olması sağlanabilir. Her yaşa uygun şekilde üretilen tekerlekli araç aksesuar çeşitleri kask, dizlik, eldiven gibi farklı seçenekleriyle müşterilere sunulur. Araçlara ait donanımlar sahip oldukları renkli, desenli, pratik, kullanışlı gibi seçenekler sayesinde çocukların bu araçları, çok daha büyük keyif içerisinde kullanmaları sağlanır.

Konforlu Tasarımıyla Kolaylık Sağlayan Globber Scooter

Konforlu Tasarımıyla Kolaylık Sağlayan Globber Scooter

Evo go up, 15 ay ila 9 yaş aralığı için üretilmiş olup Globber scooter LED tekerlekli alternatifler arasında yer alır. Işıklı tekerlekleri ile sevilerek kullanılır. Tekerlekler hareket ettiğinde aktif olan bu ışıklar, çocuklara sihirli bir bisiklet deneyimi sunarlar. Yaş grubuna ideal olarak üretilen Evo comfort aracı ergonomik olması ile beraber güvenli tasarımıyla yetişkinler tarafından çocuklar için sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ebeveyn kontrolünde güvenle kullanılan Globber oturmalı scooter çeşitleri, denge bisikleti ve scooter olarak üç farklı şekilde kullanım imkânı da sağlar. Globber ışıklı scooter oturma aparatı 20 kilogram ağırlığa kadar kapasiteye sahiptir. Ayrıca geniş oturma yüzeyine sahip tasarımı sayesinde çocukların dengeli şekilde sürüş sağlamaları kolaylaşır. Ödüllü tasarımı sayesinde ön plana çıkan bu araçlar, ebeveyn tarafından arka tekerlek ile farklı yönlere doğru dönüşü sağlanır. Güvenlik sebebiyle direksiyondan dönüş hareketleri yapılmaz. Araçlar, denge bisikleti olarak kullanımlarda çocukların boyu 85 cm üzerinde, kilosu 20 kg altında ise uygun olarak tespit edilir. Ürün, scooter formunda kullanılmak istendiğinde çocukların boyu 95-160 cm aralığında, ağırlıkları ise 50 kg’ye kadar olmalıdır. Kız ve erkek çocuklar için tasarlanan bu ürün serisi mavi, pembe, mor, siyah, yeşil gibi farklı renk seçenekleriyle müşteriye sunulur. Işıklı Primo modeli, 3 yaş ile 6 yaş arası çocuklar için firma tarafından üretilir. Bu araçlar, üç tekerlek sistemiyle beraber rengarenk led ışıklara sahiptir. Etkileyici tasarımıyla dikkat çeken araçlar kırmızı, mavi, yeşil renk ışıkları ile çocukların açık hava aktivitelerini çok daha keyifli hâle getirir. Globber scooter yeşil renk gövdesi, ayarlanabilir üç farklı yükseklik, kullanışlı aksesuar alternatifleri gibi avantajları ile farklı yaş grubu için estetik görünümlü dizayna sahiptir.

Tasarım Ödüllü Globber Scooter Çeşitleri

Tasarım Ödüllü Globber Scooter Çeşitleri

Tasarım ödüllü olan bu ürün, dayanıklı malzemeden üretilir ve mükemmel bir kullanım konforu sağlar. Farklı dizayna sahip seçeneklerin taşıma kapasitesi genellikle 50 kilogramdır. Fonksiyonel özellikleri arasında katlanabilir yapısı bulunur. Ürün, çocukların denge becerilerini keyifli ve güvenli bir şekilde geliştirirken arkadaşlarıyla beraber de oldukça eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlar. Çocuklar için tasarlanan Globber Scooter elite deluxe, 3 yaş üstü kullanıma uygundur. Özgün tasarımı ile dikkat çeken alternatifler katlanabilir sisteme sahiptir. Farklı kesime hitap eden seçenekler 9 yaşa kadar güvenle kullanılabilir. Aracın dört farklı ayarlanabilir yüksekliği, çift renkli TPR gidon tutacakları gibi nitelikleri bulunur. Bu tekerlekli aletlerin sahip olduğu geniş yüzey, çocukların kullanım sırasında konforunu üst düzeyde sağlarken arka fren sistemi de pratik, güvenli ü sürüş deneyimine olanak verir. Yüzey alanının 50 kilogram ağırlığa kadar olan kapasitesi, farklı özelliklere sahip çocukların belirtilen yaş aralıklarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu model, marka tarafından müşterilere pek çok farklı renk seçeneğiyle sunulur. Go-up deluxe tasarımı, pembe renge sahip olarak 15 aylık ile 9 yaş arası kullanım için uygundur. Scooter, %100 alet kullanılmayan vidasız tasarıma sahiptir. Böylece pratik şekle sahip güvenli seçenekler arasında yer alır. Modelin sahip olduğu T-bar, dört kademeli ayarlanabilir yapıya sahiptir. Çocukların konforlu ve eğlenceli vakitler geçirmesi için incelikle tasarlanmış etkileyici görünümü vardır. Ayrıca işlevsel özellikleri de oldukça yüksektir. Tekerlekli araçlar, marka tarafından yeşil, mavi, kırmızı gibi renk seçenekleri ile de müşteriye sunulur. Markaya asit Flow 125 modeli, 6 yaş üzeri çocuklar için tasarlanır. Bu tasarımı ile özel mecralar tarafından ödüle layık görülen modeller arasında yer alır. Bu alternatifin kullanımı için çocukların boy aralığı 110-170 cm aralığında olmalıdır. Ayrıca model, 100 kilogram ağırlığa kadar kapasiteye sahiptir. Ayarlanabilir T-bar, 4 farklı seçenek ile ürünün müşteriye uygunluk seviyesini artırır. Kaliteli, estetik, dayanıklı özellikler sunan malzemeler eşliğinde dizayn edilen araçlar, çocuklara aktivite sırasında konfor ve dayanıklılık sağlamak için güvenilir tercihler arasında yer alır. Globber scooter yorum detaylarına da ulaşıp gerçek müşteriler tarafından yapılan değerlendirmelere göz atarak alışverişinizi daha kararlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Gençlere Özel Tasarımlara Sahip Globber Scooter Çeşitleri

Gençlere Özel Tasarımlara Sahip Globber Scooter Çeşitleri

Tüm yaş aralıkları için geniş ürün skalasına sahip olan marka, gençler için oluşturduğu serilerden biri olan Globber scooter master ile müşterilere yenilikçi modeller sunar. Seride bulunan ürünler 4-14 yaş aralığına uygun olarak üretilir. Üç tekerlekli, katlanabilir ve arka fren detaylarına sahip olan ürün, güvenilir ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlar. Ürünün yüzeyi yüksek kaliteye sahip Eva köpükten oluşur. Ayrıca mükemmel bir genişlik ile kaymaz yüzey özelliğine de sahiptir. Scooter modelinin T-bar bölümü ayarlanabilir 5 kademeli olarak sunulur. Bu model ile benzer özellikleri taşıyan Master light seçeneği, ışıklı tekerlek özelliğiyle Master serisinde bulunan diğer araçlardan ayrılır. Bu canlı modelin ön tekerleklerinin çekirdeğine, entegre dinamo teknolojisi aracılığıyla beyaz renkte ışıklar eklenir. Yanıp sönen bu ışıkları kullanmak için pile ihtiyaç duyulmaz. Yüksek kaliteli özelliklere ve parçalara sahip olan bu seri ile gençlerin çok daha keyifli vakit geçirmeleri sağlanabilir. Özel olarak tasarlanan bir diğer model olan Ultimum çocuklar, gençler ve yetişkinler tarafından kullanılmak üzere piyasaya sürülür. Bu araç, 3 tekerleklidir ve ön tekerleklerin dönüş yarıçapı ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır. Böylece orijinal fonksiyonu aracılığıyla patentli tasarıma sahip seçenekler arasında yer alır. Çocuklar, scooter yüzeyine iki ayaklarını birden yerleştirebilir. Böylece bu model, markanın en geniş scooter modeli olarak oldukça verimli bir şekilde kullanılabilir. Araç donanımında yer alan T-bar bölümü 6 kademeli olarak ayarlanabilir. Bu sebeple çocuklar ve yetişkinler tarafından mükemmel bir konforla beraber kullanılır. Ultimum lights modeli ise tasarımın gövdesinin altına yerleştirilen titreşim sensörlü ve USB ile çalışan aydınlatması bulunan bir seçenektir. Model, bu sayede 12 ışık modu ve 20 renkli LED aydınlatma modülü ile müşterilere sunulur. Ultimum scooter modeli çocuklar, gençler ve yetişkinler tarafından ortak kullanım fonksiyonu ile üretilir. Bu ürün, bireysel olarak kullanım için uygundur. Ayrıca çocuklarla birlikte olağanüstü kaliteye sahip bu ürünler aracılığıyla ekstra eğlenceli vakitler de geçirebilirsiniz. Ürün, sahip olduğu kademeli T-bar fonksiyonu sayesinde çocuktan yetişkine varıncaya kadar güvenli kullanım için geniş bir yaş aralığını kapsar. One NL serisi, yetişkinler için tasarlanmış yüksek kaliteye sahip malzemelerden üretilmiştir. Ürün, basit bir hareketle katlanabilir, ardından tüm tekerlekler üzerinde ilerleterek kolayca taşınabilir. Böylece pratik ve oldukça kullanışlı modeller arasında yer alır. One NL deluxe modeli, el freni ve zil aparatlarına sahip oluşuyla güvenli ve verimli bir kullanışlılığa sahiptir. Globber scooter 2 tekerlekli olarak üretilen bu model, kaymaz taban fonksiyonu ile yetişkinler tarafından çokça tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Uzun metal arka fren ve gidon freni bulunan ürün, kapsamlı bir şekilde müşterilerin gereksinimlerini karşılar. One K serisi, marka tarafından çok fonksiyonlu olarak tasarlanan diğer modellerdendir. Seri, çocuklar, gençler ve yetişkinler tarafından kullanılabilir. Ürün, mükemmel bir dayanıklılık ve sağlamlık içeren ürünler arasında yer alır. Ayrıca ön süspansiyonu sayesinde oldukça esnek bir kullanım imkanı sağlar. Katlanabilir ve el frenli yapısıyla günlük kullanımlarda ideal bir seçenektir. Bu model yetişkinlere hem eğlenceli vakit geçirmelerini hem de belirli bir mesafeye kadar yolculuk yapabilmelerini sağlar. Globber elektrikli scooter ürünlerin yer aldığı One K E-Motion serisi, ödüllü ürünler arasında yer alır. Ürün, gençler ve yetişkinler tarafından kullanıma uygundur. E-motion 15, 250 W motor ve 36 V lityum pil ile çalışan ve yetişkinlere 15 kilometreye kadar menzil sağlayan bir modeldir. Mekanik arka fren ile E-ABS fren sistemi bulunan ürün, üstün kalitesiyle ve performansıyla müşterilere mükemmel bir deneyim sağlar.

Yenilikçi Bakış Açısıyla Globber Scooter Çeşitleri

Yenilikçi Bakış Açısıyla Globber Scooter Çeşitleri

Marka sahip olduğu yenilikçi bakış açısı, profesyonel ekibi ile büyük başarılar elde eder. Her yaşa uygun modelleri sunduğu gelişmiş fonksiyonlar sayesinde müşterilerin gereksinim duyduğu teknolojiyi konforlu biçimde karşılar. Firma, herkese hitap eden, her bütçeye uygun inovatif modeller ile müşterilere pek çok seçenek sunar. Globber scooter 5 in 1, ayarlanabilir yükseklik özelliği ile 1-6 yaş grubu çocuklar için üretilen ekonomik seçenekler arasında yer alır. Globber Scooter 3 yaş çocuklar için üstün dayanıklı, ergonomik, konforlu yapısı sayesinde onların güvenli bisiklet eğitimi almalarını da sağlar. Tasarımı, sağladığı işlev ile beraber sahip olduğu güçlü malzeme açısından oldukça makul fiyat aralığında müşterilere sunulur. 4 in 1 modeli de çocukların konforlu ve çeşitli bir şekilde sürüş deneyimi sağlayan seçenekler arasında yer alır. Çocuklara küçük yaşlarından itibaren bisiklet sürme, binme, küçük tekerlekli araçları kullanma deneyimi kazandırmak için de tercih edilebilir. Aynı zamanda çocuklar, Globber Comfort modeli ile oldukça mutlu ve keyifli dakikalar geçirebilirler. Bu işlevsel, pratik oluşuyla ön plana çıkan güvenilir araçlar, sağladıkları imkânlar doğrultusunda müşterilere farklı fiyat aralıklarıyla sunulur. Ürünlerin bazı modellerinde T-bar ayarlama kademeleri 3 iken bazı modellerde 6 kademeli olarak müşterilere sunulur. Scooter modellerinin kullanım alanına veya yaş aralığına göre de sahip oldukları detaylarda değişiklikler mevcuttur. Yetişkinler ya da çocuklar için üretilen elektrikli modeller içeriğinde motor sistemi oldukça kalitelidir. Bununla beraber iç dizaynında pek çok farklı özellik barındırır. Bu ürünler gibi teknoloji farkı bulunan çeşitli ürün stillerinde, yalnızca tekerlekli olarak üretilen modellere oranla hem özellik hem de fiyat farklılıkları görülür. Aksesuar çeşitleri arasında unicorn başlık gibi pek çok aparat seçeneği sunan marka, bu aparat ile özellikle kız çocuklarının beğenisini kazanır. Globber scooter pembe, yeşil gibi farklı renk seçenekleriyle müşteriye sunduğu bu aksesuarlar sağladıkları işleve göre fiyatlandırılır. Globber Scooter Türkiye, güvenilir özelliklere sahip kaliteli ürün skalasına, bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla sahip olmak için Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Seçeneklerle Globber Scooter Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Seçeneklerle Globber Scooter Fiyatları

Markanın her yaş grubu için üretimini sağladığı pek çok işlevi bulunan ve eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayan Globber scooter fiyatlarına kampanyalı olarak ulaşabilirsiniz. Hem kendi hem çocuklarınız için sahip olabileceğiniz ürün serilerine göz atarak birçok ödül alan modellerden seçiminizi yapabilirsiniz. Yeni yürümeye başlayan çocukların oldukça konforlu, keyifli ve güvenli bir şekilde kullanım sağladığı scooter modellerinden yetişkinler için sunulan scooter çeşitlerine varıncaya kadar tüm modellere ulaşabilirsiniz. Trendyol güvencesiyle beraber fırsatlarıyla tüm ürün grupları ile beraber aksesuar çeşitlerine ulaşarak hızlıca dizlik, kask ya da eldiven gibi donanımlara sahip olabilirsiniz. Aileniz ya da kendiniz için almayı planladığınız ürün modeline, filtreleme sistemi aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Ürün özelliklerini, rengini, yaş aralığını veya teknolojisini filtreleyerek hayalinizdeki ürünü hızlı bir şekilde karşınızda görebilirsiniz. Trendyol müşterilerine sunulan muhteşem kampanyalar ile de sihirli bir araç sürme deneyimine kolay, indirimli, ekonomik seçeneklerle kavuşabilirsiniz. Globber scooter kullananlar tarafından yapılan yorumlar ile ürünün beklentilerinizi hangi derecede kapsadığını da güvenilir bir şekilde belirleyebilir, çocuklar için üretilen modellerin detaylı özelliklerini ve görünümlerini inceleyebilir, onların güvenli, keyifli, eğlenceli bir scooter deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Globber scooter tavsiye yorumları sayesinde doğru tercihler yapabilir. Böylece çocukların gelişimlerini destekleyen aktivitelere karşı pozitif düşünceler beslemelerine de katkıda bulunabilirsiniz. Ödüllü ve patentli tasarımlar ile sistemler geliştiren uluslararası bir değere sahip olan markanın modelleri ile ailenizle beraber keyifli ve güvenli scooter deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye Trendyol’dan ekonomik seçeneklerle sahip olun.