"

Gümüşsuyu Halı

" araması için 2019 sonuç listeleniyor

Eviniz Her Köşesine Uygun Gümüşsuyu Halı Modelleri

Ev dekorasyonu denildiği zaman akla ilk gelen markalardan birisi de Gümuşsuyu Halı olarak nitelendirilebilir. Bu ürünler şık ve farklı tasarımları ile dikkat çeker. Gümüşsuyu’nun halıları evinizde sıcak bir ortam oluşturur. Bu tür bir eşya seçerken mobilyalarınızla olan uyumunu göz ardı etmemeniz gerekir. Markanın tüm modelleri özel desenler barındırır. Halı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da dokuma kalitesidir. Bu ürünlerin ana malzemesi olan iplik, uzun ömürlülük ve dayanıklılık gibi konularda kullanıcıya ipucu verir. Gümüşsuyu Halı’nın geniş yelpazesinde yer alan modeller, kolay temizlenebilir özelliktedir.

Mobilyalara uyum sağlayan modern halıların salonlara farklı bir hava kattığı bilinir. Markanın ürettiği ürünlerin üzerine yer alan şık tasarımlar, evinize estetik bir dokunuş yapar. Gümüşsuyu modern halı modelleri özellikle evinin dekorasyonuna önem veren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda markanın yolluk çeşitleri de evinizin koridorunun ve antresinin göz alıcı olmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin klasik çizgileri, farklı dekorasyon anlayışlarına uyum sağlar.

Halıların rengini seçerken de oldukça titiz ve dikkatli davranmak gerekir. Pastel tonlar, kullanılan ortama huzur katar. Ayrıca bu tür ürünler, yaşam alanında yoğun renk ve desen içeren farklı eşyalar varsa bu bir denge sağlar. Yatak odası gibi sakinlik ve huzur aranan yaşam alanlarında ise genellikle açık tonlar tercih edilir. Bu sebeple de mavi, turkuaz ve yeşil gibi soğuk renkler kişilerin ilgisini çeker. Gümüşsuyu mavi halı, renklerinde dinginliği bulmanız için özel olarak tasarlanmıştır. İş yerlerinde ise ortamın ciddiyetini yansıtan eşyalar tercih edilir. Gümüşsuyu’nun zümrüt, yeşil ve yakut gibi renklere sahip halıları ofisinize kolayca uyum sağlar.

Gümüşsuyu Halı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Gümüşsuyu Halı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Gümüşsuyu Halı farklı ihtiyaçlara ve zevklere yönelik modeller üretir. Sade ve minimal bir estetik anlayışını benimsemiş kişiler, modern halıları gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Öte yandan nostalji tutkunlarına yönelik tasarlanmış olan retro modeller evinizin içerisinde farklı bir ambiyans yaratır. Son dönemlerin isminden bahsettiren modellerinden birisi de vintage halılardır. Birbirinden farklı desenlere sahip olan bu ürünler, uzun süre boyunca kullanılabilir.

Gümüşsuyu Soprano halı serisi, üzerinde bulunan modern çizgi motifleri ile öne çıkar. Bu ürünler, ev dekorasyonu ile ahenk içerisinde olabilecek renklere sahiptir. Bunların içerisinde ise sarı, mavi ve mürdüm yer alır. Markanın en çok beğeni toplayan koleksiyonlarından bir tanesi ise Gümüşsuyu Halı Millennium serisidir. Bu halılar 1. sınıf kaliteye sahip olan lüks akrilik iplik ve gelişmiş dokuma teknikleri kullanılarak üretilir. Söz konusu ürünler arasında krem, hardal ve beyaz renge sahip halılar yer alır.

Gümüşsuyu’nun bir diğer dikkat çeken modeli ise döşemelik halılar olarak nitelendirilebilir. Gümüşsuyu duvardan duvara halı modelleri, odanızı bir uçtan bir uca kadar kaplar. Ayrıca marka bu ürünleri kullanıcıların beğenisine etkileyici desen seçenekleri ile sunar. Salon ve oturma odasın dışında evlerin halı kullanılan en önemli kısmı muhakkak koridordur. Değişken uzunluk ve genişlik ölçülerine sahip olan yolluk modelleri sayesinde evinize adım atan herkes estetik bir görüntü ile karşılaşır. Gümüşsuyu Halı yolluk çeşitleri; marsala, turuncu ve gri gibi renkler barındırır.

En Çok Tercih Edilen Gümüşsuyu Halı Materyalleri Hangileridir?

En Çok Tercih Edilen Gümüşsuyu Halı Materyalleri Hangileridir?

Halı ve kilim seçimi yapmak elbette ki kolay bir eylem değildir. Tercih edilecek ürünün kullanım alanından, dokuma çeşidine kadar oldukça fazla değişken ve dikkat edilmesi gereken unsur bulunur. İpliğin malzemesi halıyı kaliteli yapan en önemli detaylardan bir tanesidir. Gümüşsuyu’nun Soprano serisinde kullanılan iplik türü olan akrilik yüne benzer özellikler göstermesi nedeniyle sık sık tercih edilir. Bu materyal güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı direnç gösterir. Bu sayede uzun süre boyunca direkt bir biçimde gün ışığına maruz kalsa da renginde herhangi bir solma meydana gelmez. Bu materyal kullanılarak üretilen ürünler, küf ve rutubet gibi istenmeyen durumların ortaya çıkmasının da önüne geçer.

Gümüşsuyu halı çeşitleri dayanıklı yapıları ile öne çıkar. Yatak odanızın dekorasyonuna kolayca uyum sağlayan modeller, markanın en çok tercih edilenleri arasında yer alır. Gümüşsuyu yatak odası halı takımı, sıcaklık ve konfor gibi kavramlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu ürünler, farklı kesimlere ve beğenilere hitap etmek adına üretilmiş olan, klasik ve modern modellerden oluşan bir koleksiyonun parçasıdır. Bu tür halıların üretim aşamasında da akrilik kullanılmıştır. Böylece tercih ettiğiniz ürünü uzun süre boyunca herhangi bir deformasyon belirtisi ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Gümüşsuyu İpekzade serisi ise el işçiliği ile dokunması nedeniyle öne çıkar. Bu seri, oturma odalarında ve salonlarda yumuşak dokusu sayesinde bambaşka bir ambiyans yaratır. Gümüşsuyu halı ipek serisinin üretim aşamasında birinci sınıf materyaller kullanılmıştır. Söz konusu ürünler, modal ipek ve akrilik içerdiği için bir hayli dayanıklı ve kalitelidir. Ayrıca parlak görünümleri sayesinde yaşam alanlarının daha şık hâle gelmesine imkân tanır. Bu seride çiçek desenleri kullanılmıştır. Ayrıca krem ve bej renkli tasarımlar tercih edilmiştir.

Evinize Şıklık Katacak Gümüşsuyu Halılarının Fiyatları Ne Kadardır?

Evinize Şıklık Katacak Gümüşsuyu Halılarının Fiyatları Ne Kadardır?

Gümüşsuyu Halı fiyatları modellerine ve ebatlarına göre değişiklik gösterir. Bu sebeple ilk olarak evinizin hangi kısmı için bir ürün seçtiğinize karar vermek güzel bir adım olur. Halının uzun süre boyunca üzerinde duracağı zemin, bu konudaki belirleyici unsurlardan bir tanesidir. Ev kazalarını ve yüzeydeki kötü görünümü önlemek için tercih edilen halıların kolay hareket ettirilemeyen bir yapıda olması kullanım kolaylığı sağlar. Bu durumda Gümüşsuyu’nun kaymaz tabana sahip modelleri ihtiyacınızı fazlası ile karşılar. Ayrıca lateks halı modelleri de aynı işlevi yerine getirecektir. Ancak bu ürünlerin kullanıldığı zeminin üzerinde sıvı olmaması gerekir. Aksi takdirde halı işlevini tam anlamı ile yerine getiremez.

Gümüşsuyu halının sayısız seçeneği arasından bir tercih yapmadan önce ürünün kullanılacağı zeminin ebatlarını belirlemeniz, karar verme aşamasında size yardımcı olur. Bu noktada, mobilyaların yerleri ve aralarındaki boşluklar da önceden düşünülmelidir. Satın almayı planladığınız halının kullanım alanı da büyük bir önem teşkil eder. Örneğin salon halısı olarak kullanıcıların beğenisine sunulan modellerin yatak odası ile uyum sağlayamaması gibi bir durum söz konusu olabilir.

Gümüşsuyu’nun sunduğu alternatifler arasında bulunan halıların ebatları 80 x 150’den 240 x 340’a kadar uzanır. Ayrıca markanın farklı tasarım detayları içeren birçok ürünü de vardır. Gümüşsuyu; modern, vintage ve retro başta olmak üzere kullanıcılarının zevklerine hitap etmeyi amaçlayan dizayn detayları üzerinde yoğunlaşır. Marka, tüm ürünlerinde uzun süreli kullanım imkânı sağlayacak olan kaliteli iplikler kullanır. Söz konusu halılar tavsiye edilen biçimde kullanıldığında ve temizlendiğinde uzun süre boyunca ilk günkü formunu korur.

Bahsi geçen tüm bu değişkenler, halı fiyatlarının belirlenme aşamasında rol oynar. Dilerseniz siz de kendinize uygun olan ürün türüne karar verdikten sonra Trendyol üzerinden Gümüşsuyu halı model ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Böylece hem kaliteli hem de beklentilerinize cevap verecek bir ürün satın alabilirsiniz.