İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Ağırlık
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Web Color
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Gümüş Sprey Boya

" araması için 340 sonuç listeleniyor
Akçalı Sprey Boya 400ml RENK ÇEŞİTLERİ

AkçalıSprey Boya 400ml RENK ÇEŞİTLERİ

140 TL
Sepete Git
Polisan Metalik Sprey Gümüş Ral 9006

PolisanMetalik Sprey Gümüş Ral 9006

109,90 TL
Sepete Git

Gümüş Sprey Boya Modelleri ile Detayları Gizle

Evinizde kullandığınız ürünlerin bazen renginden sıkılabilirsiniz ya da ürünleriniz zamanla deforme olmuş olabilir. Bu gibi durumlarda sprey boyalar sayesinde ürünlerinizi tamamen gözden çıkartmak yerine çok daha güzel hale getirerek evinizde tekrar değerlendirebilirsiniz. Sprey boya tercihinde gümüş renginin asaletini mobilyalarınızda kullanabilirsiniz. Elinize gümüş renkli sprey boyaları alarak evinizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz!

Gümüş Sprey Boya Çeşitleri

Gümüş Sprey Boya Çeşitleri

Gümüş rengi, yapısı gereği parlak bir görüntüye sahiptir ve kullanıldığı yüzeyde karşısında bulunan herhangi bir eşyanın rengini de yansıtabilir. Daha mat durmasını istediğiniz bir gümüş boya tercihinde bulunmak isterseniz ürünlerin renk tonlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Gümüş renginin parlaklığını gri renk bir nebze alarak daha yumuşak bir bitiş sağlar. Öte yandan sprey boya ile boyamak istediğiniz yüzey parlaksa ve bu parlaklığı yüzeyi başka renge boyarken kaybetmek istemiyorsanız yine Trendyol’da bulunan parlak gümüş sprey boya kategorisinden dilediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz.

Gümüş Sprey Boyalar ve Kullanım Alanları

Gümüş Sprey Boyalar ve Kullanım Alanları

Gümüş sprey boyalar yalnızca evinize yeni bir kimlik kazandırmak istediğiniz zamanlarda değil; kağıt, karton, taş veya seramik gibi yüzeylerin boyanmasında da kullanılabilir. Sprey boyanın kuruma süresi uygulandığı yüzeyden yüzeye farklılık gösterebilir. Trendyol, gümüş sprey boyaları kullanabileceğiniz alanları geniş tutarak çeşitliliği gün geçtikçe arttırıyor. Örneğin; gümüş rengi arabanızda bir çizik oluştuğunu fark ettiyseniz veya otomobilinizin jantlarının renginin solduğunu görüp bu alanları düzeltmek istediyseniz çizilen bölgeyi kamufle edebileceğiniz veya jantlarınıza parlaklık sağlayabileceğiniz oto sprey boyaları da farklı alternatiflerle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Arabanızın renk tonuna uygun gümüş rengi sprey boyayı seçerseniz herhangi bir ton uyuşmazlığı meydana gelmez, araba yüzeyinde yeni gibi bir görüntü sağlar. Resimle ilgilenmekten hoşlanıyorsanız veya sadece bir alanı boyamanız gerekiyorsa bu alanların büyük olma ihtimali saptanarak gümüş akrilik sprey boyalar da üretilmiştir. Ölçüleri büyük bir tuvale fırçayla arka plan yapmak zamanınızı alacaksa akrilik sprey boyayı tercih edebilirsiniz. Öte yandan evinizin duvarlarına çeşitli desenler, semboller çizmek istiyorsanız duvarda kapatıcılığının ve kalıcılığının yüksek, uzun ömürlü olmasından dolayı akrilik sprey boya işinizi kolaylıkla görmenizi sağlayacaktır. Ayrıca gümüş gri sprey boya, metalik gümüş sprey boya, gümüş gri oto sprey boya, gümüş yaldız sprey boya, simli gümüş sprey boya, krom gümüş sprey boya, gümüş sprey boya fiyatlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Gümüş Sprey Boya Öneri ve Tavsiyeler

Gümüş Sprey Boya Öneri ve Tavsiyeler

Sprey boyalar içerisinde bulundurduğu kimyasallar sayesinde gazlı bir yapıya sahip olmasından dolayı kapalı bir alanda kullanılması gerekiyorsa mutlaka pencereler açılmalı, alan havalandırılmalıdır. Aksi takdirde özellikle akciğer rahatsızlığı olanlar için tehlike arz eder. Sprey boya uygulanacak yüzey önceden temizlenmiş, tozdan kirden arındırılmış bir vaziyette olmalı ve bu şekildeyken ürün yüzeye uygulanmalıdır. Aksi takdirde yüzeyde yapılan işlemden sonra pürüzler ve çizikler oluşabilir. Gümüş sprey boya çeşitleri yıldızlı, simli veya krom olarak pek çok çeşide sahiptir. Boyamak istediğiniz yüzeye gümüş rengin parlaklığından ziyade birazcık daha sıcaklık katmak isterseniz simli alternatifler sizin için çok doğru bir tercih olabilir. Benzer işleve sahip yıldızlı modeller içerisinde bulunan yıldızların altın rengiyle gümüş rengi arasında iyi bir harmoni yakalanabilir. Bu çeşitlerin yanı sıra, az bilinen krom madeni rengiyle gümüşün birleştirildiği krom alternatifi daha çok yüzeye renk efekti vermek amacıyla tercih edilebilir. Bu gölgelendirme sağlayan efekt, sizin tarzınızı alışılmışın dışında kılar. Öte yandan zor hava koşullarına ve suya karşı dayanıklılığı, çizilmeye ve darbeye karşı dirençleri yönüyle sıkça tercih edilmektedir.