İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Kol Tipi
Fiyat
Boy
Materyal
Kol Boyu
Paket İçeriği
Cinsiyet
Ortam
Fiyat Geçmişi
Kalıp
Siluet
Sürdürülebilirlik Detayı
Desen
Ek Özellik
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hamile Gecelik

" araması için 5791 sonuç listeleniyor

Rahatlığı ve Tasarımıyla Öne Çıkan Hamile Gecelik Çeşitleri Trendyol'da

Doğumdan hem önce hem de sonra ihtiyaç duyulan hamile gecelik takımları, anneler için büyük önem arz eder. Doğum sonrası dönemde bebeğinizle beraber yeni hayatınıza uyum sağlamaya çalışırken, hamile gecelik pijama takımları tercih etmeniz büyük bir rahatlık sağlar. Bedeninizdeki değişiklikler ve duygularınızdan dolayı kendinizi farklı hissedersiniz. Lohusalık dönemini en iyi şekilde atlatmak için giyiminize de özen göstermeniz gerekir. Annelik, bir kadının hayatındaki özel evrelerin başında gelir. Doğum sonrası, birçok kadın için en zor dönemdir. Kadınların neredeyse yüzde 80’i doğum sonrası travma ve depresyon geçirir. Bu yüzden fiziksel ve zihinsel olarak rahat olmanız şarttır. Bu dönemde kadınlar, zamanlarının büyük çoğunluğunu evde bebekleriyle birlikte geçirdiğinden, rahat ve konforlu kıyafetlere ihtiyaç vardır. Hamile gecelik çeşitleri bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılar. Hafif, rahat ve konforlu olan bu kıyafetler, yeni anneler için hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. Lohusa ürün çeşitlerinin normal ürünlerden farklı olduğunu söyleyebiliriz. Hassas malzemelerden ve esnek kumaşlardan yapılan giysiler, herkes için ideal boyutlardadır. Bu yüzden doğum yapan anneler tarafından rahatlıkla kullanılır.Ürünler, annelerin bebeklerini kolay şekilde emzirebilmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bunun için ürünlerde özel fermuarlar ve boşluklar vardır. Tüm modeller ve aynı zamanda takımlar, pamuk, saten ve viskoz gibi materyallerden elde edilir. Sizi hangi ürün rahat hissettirecekse onu tercih etmelisiniz. Cildinizde tahrişe neden olmayan bir takımı seçmek en doğrusudur. Uzun bir süre bu takımı kullanacağınız için kaliteli bir markaya yatırım yapmak iyidir. Kıyafetleri seçerken önemli olan bir konu daha var. Bu da çocuğunuzu sık olarak emzireceğiniz ve haliyle kucağınıza alacağınız için kıyafetinizle bebeğinizin temas halinde olacağıdır. Bu yüzden bebeğinizin cildine zarar verecek ve herhangi bir tahrişe neden olabilecek modelleri seçmemelisiniz. Modeller arasında seçim yaparken, bu hususu da göz önünde bulundurmanız önemlidir. Doğum için hastanede kullanmak amacıyla bir kıyafet alacaksanız, en az iki veya üç takım edinmeniz gerekir. Tercihinize bağlı olarak hamile gecelik tesettür modellerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri lohusalık döneminde de kullanabilirsiniz. Hastanede kaç gün kalınacağı önceden belli olmadığı için, anne adayları genelde en az iki veya üç takım satın alırlar.

Rahat Ettiren Hamile Gecelik Çeşitleri

Rahat Ettiren Hamile Gecelik Çeşitleri

Hamileler için farklı konseptte farklı ürünler vardır. İhtiyaçlarınıza ve tercihinize göre dilediğiniz giysiyi seçmekte özgürsünüz. Ancak doğumdan sonra hastanede farklı modellere ayrı ayrı ihtiyaç duyarsınız. Bu yüzden en az birer takım pijamaya sahip olmalısınız. Aynı şekilde ev ortamında da modellerden hangisiyle rahat edeceğinizi düşünüyorsanız, o ürün grubuna yönelebilirsiniz. Hamile gecelik sabahlık seti olarak da pek çok ürün çeşidi bulunur. Hangi mevsimde doğum yapacağınız fark etmeksizin, sabahlığa ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Çünkü doğumdan sonra annenin vücut ısısı düşer. Bu yüzden sabahlık yardımıyla kendinizi daha sıcak tutabilirsiniz. Sezaryen veya normal doğum olması kıyafet seçiminizi sınırlamaz. Örneğin sezaryen doğum yaptığınızda da alt üst iki takımdan oluşan modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm hamile gecelik elbise modelleri, annelerin bu ürünleri rahat kullanmaları için özel olarak üretilmiştir. Takımların bel kısmı ayarlanabilir özellikte olduğundan dolayı, rahat kullanım imkanı sunar. Ürünlerin bel kısmını İstediğiniz boyutlarda ayarlayabilirsiniz. Farklı renk, desen ve model seçenekleriyle, size üst düzey konfor sağlar. Hem kaliteli hem de bütçenizle uyumlu çeşitlerini kolayca belirleyebilirsiniz. Kış mevsiminde doğum yapacaksanız uzun kollu modellerini değerlendirebilirsiniz. Ürünlerin kumaş yapısı farklılık gösterir. Örneğin viskon setler, kesinlikle rahattır ve nefes alabilen bir dokuya sahiptir. Önden düğmeli hamile gecelik modelleri arasında olan viskon ürünler pratik şekilde kullanabilirsiniz. XS’dan XXL’a kadar beden seçeneği bulunan viskon setler, geniş renk alternatifi de sunar. Bu yapıdaki giysiler genelde yüzde 95 viskon ve yüzde 5 elastandır. Bu yüzden teninizde ağırlık hissetmezsiniz ve cildiniz nefes alır. Uzun hamile gecelik ve pijamalar, set şeklinde de satışa sunulur. Bu setlerin içeriği değişebiliyor. Bazı setler pijama ve sabahlıktan oluşuyorken, bazıları ise sadece pijamaya ilave olarak sabahlık da içeriyor. Hamile gecelik sabahlık takımı seçenekleri rahatlık ve konfor sağlar. Ürünler özel olarak tasarlandığı için üst parçalar normal bedenlere göre daha geniştir. Aynı şekilde bazı çeşitleri de normal ürünlere göre biraz daha geniş kalıplıdır. Bu tamamen doğum öncesi ve sonrasında annenin rahat etmesini destekler.

Hamile Gecelik Seçiminde Özgürlük

Hamile Gecelik Seçiminde Özgürlük

Anne-bebek takımı olarak satışa sunulan saten ve penye hamile geceliği modelleri de vardır. Yeni doğan bebek kıyafetleri içeren setler, özellikle fotoğraf çekimleri için sıklıkla tercih edilir. En yumuşak suni kumaşlardan elde edilen anne ve bebek takımları, bebeklerin cildine zarar vermez. Setlerin içerisinde bulunan bebek kıyafetleri ise üç aya kadar kullanılabilir. Bebeğinizle aynı kıyafetleri giyme fikri sizi heyecanlandırıyorsa, bebek-hamile gecelik seti harika bir tercih olacaktır. Anne adaylarının en çok sevdiği pijama modellerinden bir diğeri de kruvaze stile sahip olan kıyafetlerdir. Kruvaze pijamalar, size zaman kaybettirmeden çocuğunuzu emzirme konusunda büyük kolaylık vadeder. Kruvaze ürünler genellikle doğum sonrası için kullanılır. Üst kısmı çapraz olan modeller, özel emzirme bölmelerine sahiptir. Bu yüzden emzirme eylemini rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Esnek kumaşa sahip olan kruvaze takımlar, bu özellikleri nedeniyle rahatlık hissi de sunar. Hafif yapısı, esnekliği ve kolay emzirme sağlamasından dolayı, çoğunlukla her anne adayının koleksiyonunda yer edinir. Ürünler beden olarak kadınlara uygun şekilde tasarlanır ve XS’dan XXL’a kadar her bedende kruvaze pijama bulabilirsiniz. Yaz mevsiminde doğum yapacaksanız, hamile gecelik yazlık modelleri satın almalısınız. Ultra yumuşak ve rahat olan yazlık grubu kıyafetler, sıcak havalarda sizi terletmez. Kısa kollu olarak tasarlanan pijamalara ek olarak, kısa kollu hamile sabahlık modelleri de vardır. Yine de hastanenin serin olabileceğini hesaba katıp, pijama takımınızı kısa kollu, sabahlığınızı ise uzun kollu tercih edebilirsiniz. Eğer doğum yapacağınız dönemde havalar aşırı sıcak olacaksa, en iyi tercih kısa kollu ve geceliğin yanında bir de kısa kollu sabahlık satın almaktır. Tıpkı uzun kollu modellerde olduğu gibi kısa kollu olanlarında da özel emzirme bölmesi bulunur. Yazlık ürünlerin kumaşları daha incedir ve yüzde yüz pamukludur. Bununla birlikte, saten yazlık takımlar da vardır. Ancak sıcak havalarda pamuklu ürün kullanmak hem terletmez hem de cildinizi tahriş etmez.

Konfor Yaratan Hamile Gecelik ve Pijamalar

Konfor Yaratan Hamile Gecelik ve Pijamalar

Emzirmek, yeni anneler için bir öğrenme sürecidir. Bu yüzden emzirme işlemini kolayca halletmenizi sağlayacak kıyafetler giymelisiniz. Ürünler, bu zorlu dönemde size kolaylık ve konfor sunar. Hangi pijama modelini seçtiğiniz fark etmeksizin, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey ürünün, bebeğinizi emzirmeye elverişli olmasıdır. Doğumdan itibaren bu ürünler, sıklıkla kullanılır. Hamile gecelik kışlık modeller arıyorsanız, uzun kollu ve biraz kalın bir dokuya sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. Kış anneleri için saten kumaştan ziyade pamuklu dokular idealdir. Yaz anneleri ise hem ince dokuya sahip penye seçenekleri hem de saten olanları satın alırlar. Günün hangi saatinde olursanız olun, evinizde size ekstra konfor yaşatacak olan hamile gecelik pijama takımlarını mutlaka koleksiyonunuza eklemelisiniz. Bu ürünlerden bahsedildiği zaman akla gelen modellerden bir diğeri de omuz kısmından kolayca açılan tokalı ürünlerdir. Bir düğme yardımıyla açılıp kapatılan hamile askılı gecelik çeşitleri, klasik bir kıyafettdir. Üst parçası boydan düğmeli olan pijama setleri de annelerin severek kullandığı kıyafetler arasındadır. Düğmeli pijama takımlarının birden çok renk ve model seçeneği vardır. Yeni anneler için her bir ayrıntı düşünülerek tasarlanan ürünler, esnektir ve cildinize zarar vermez. Yine de geceliğin dokusuna karar vermekte zorlanıyorsanız, pamuk ve bambu gibi iyi bir şekilde nefes alabilen, hipoalerjenik ve antibakteriyel kumaşları seçebilirsiniz. Doğumdan sonra annenin vücudunun eski haline dönmesi, genelde 6-8 hafta gibi bir sürede gerçekleşir. Bu dönemde vücudunuzun rahat etmesini sağlamanın en iyi yolu, kullanışlı ve sağlıklı kıyafetler tercih etmekten geçer. Yeni anne olduysanız, uyku eksikliği, rutinde büyük değişiklik, büyük hormonal dalgalanmalar, vücudunuzdaki değişim gibi pek çok konuyla mücadele etmeniz yüksek ihtimaldir. Bu yüzden kendinizi iyi hissedeceğiniz ev kıyafetlerine yatırım yapmak iyi bir tercih olacaktır.

Doğal Malzemelerden Hamile Gecelik ve Pijama Setleri

Doğal Malzemelerden Hamile Gecelik ve Pijama Setleri

Annelerin ilk tercihlerinden biri olan organik pamuklu ürünler, yumuşak dokuları, nefes alabilen kumaşlarıyla öne çıktığı gibi kimyasal barındırmamalarıyla da bilinir. Bebeğinizle sıkça temas halinde olan hamile doğum geceliği çeşitleri, doğallığı da önemlidir. Boya ve diğer kimyasal maddeleri yapısında barındırmayan organik pamuklu modeller, bebeğinizin cildine zarar vermez. Organik pamuktan özenle tasarlanan hamile sabahlıklı gecelik çeşitleri, renk açısından çok bir seçenek sunamaz. Çünkü organik kıyafetler, yapısında yabancı madde barındırmadığı için renksiz üretilir. Organik beyaz renk veya doğal açık kahve tonlarında modeller bulabilirsiniz. Aynı şekilde bu ürün grubunun pijama takımları da bulunur. Pamuklu giysilerin en büyük avantajlarından bir diğeri ise hipoalerjenik olmalarıdır. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Çevre dostu sayılan kumaşlı modeller de sıklıkla tercih edilir. Uzun kullanım vadeden, çamaşır makinesinde yıkatıldıktan sonra küçülme ihtimali bulunmayan modal kumaşlı giysiler, kadınların bir başka tercihidir. Nefes alan, hafif ve esnek dokusu ile modal ürünler, size konfor ve rahatlık sunar. Asla leke tutmayan, ipeksi dokusuyla viskon takımlar, doğumdan önce ve sonra sizin için en ideal ürünlerden biridir. Pijama takımlarının kullanım dönemleri farklılık gösterebilir. Örneğin hastanede daha çok sayıda geceliğe ihtiyaç duyarken, evde de bir adetten çok pijama takımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durum, seçiminizin, kullanım dönemine bağlı olduğunu gösterir. Doğru bir yaklaşım sergilemek istiyorsanız, hamile hastane geceliği, evde kullanmak için de pijama takımlarını daha yüksek sayıda alabilirsiniz. Acemi anneler, genelde birer adet pijamanın yeterli olacağını düşünür. Bu büyük bir yanılgıdır. Doğum için annenin en çok ihtiyaç duyduğu materyallerin başında bu seçenekler gelir. Doğum çantası hazırlarken, yeterli sayıda kıyafeti mutlaka edinmelisiniz. Aksi halde, doğum sonrasında büyük sıkıntı çekebilirsiniz.

Hamile Gecelik Modelleri Ve Özellikleri

Hamile Gecelik Modelleri Ve Özellikleri

Bu özel dönem, kadınlar için değerli ve özel bir süreçtir. Hem titizlik gerektiren hem de heyecanlı olan bu dönem, kıyafet alışverişinde dikkat edilmesi gereken bazı faktörleri de öne çıkarır. Doğumdan sonra kendinizi iyi hissetmek ve rahat etmek istiyorsanız, giyeceğiniz kıyafetleri özenle seçmelisiniz. Nitelikli ürünleri satın alarak, lohusalık döneminizi en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Doğum sonrası için pijama seçerken, estetik bir görüntüye sahip olan ürünleri satın almakta özgürsünüz. Çünkü her bir hamilelik kıyafeti, annelerin rahatlığı düşünülerek üretilir. Desenli, sade ve renkli modellerden zevkinizle uyumlu olanları kolayca bulabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı ürün çeşitleri ile doğum öncesi ve sonrasını konforlu ve keyifli şekilde geçirirsiniz. Çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretilen modelleri, gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Pamuk ya da saten hamile fantazi gecelik çeşitlerinden istediğinizi satın alabilirsiniz. Doğum sonrasında değişen kilo durumu, annelerin esnek ve rahat kıyafetlere ihtiyaç duyduğunu gösterir. Konuyla ilgili bir başka önemli ayrıntı ise annelerin kaliteli uykuya ihtiyaç duymalarıdır. Pijamanız ne kadar iyi olursa, o kadar kaliteli uyku çekersiniz. İyi bir gece uykusuna herkes ihtiyaç duyar, ancak annelerin buna daha fazla ihtiyacı vardır. Gün içinde çocuğunuzla yeterince ilgilenebilmeniz için uykunuzu almış ve enerjik olmanız gerekir. Kaliteli uyku için yumuşak ve pürüzsüz bir pijama takımı gereklidir. Hamile spor gecelik çeşitleri rahat ettiren esnek kumaşıyla memnun eder. Pijamanız, hafif ve cildinize zarar vermeyen bir formda olmalı. Böylece vücudunuz rahat edecektir. Bazı insanlar uyku süresi boyunca çok fazla terler. Bu da uykunun bölünmesine yol açar. Eğer geceleri fazla terliyorsanız, nefes alan malzemeden üretilen pijamalar giymelisiniz. Bu tarz ürünler, gece boyunca vücut sıcaklığınızı korur ve sizi kuru tutar. Hava geçirgenliği zayıf olan kıyafetler, cildinizin nem düzeyini dengeleyemez. Pamuk ve bambu kumaşlar ise terleme problemi olan kişiler için harika bir alternatiftir.

Bütçenize Uygun Hamile Gecelik Modelleri

Bütçenize Uygun Hamile Gecelik Modelleri

Doğum sonrası için ürün satın alırken, beden konusu da kafa karışıklığına neden olabilir. Bu ürün grupları, özel durumlu kadınlar düşünülerek tasarlanır. Hangi bedeni alacağınızı bilmiyorsanız, bu dönemden önceki bedeninize yakın olacak bir ürünü seçebilirsiniz. Doğumdan hemen sonra bu kıyafetleri giyeceğiniz için hafif bol olanlarını satın almak en doğru karar olacaktır. Herkes bu süreci farklı yaşar. Kimi anne adayları çok fazla beden değişikliği yaşamazken, kimileri de birkaç beden büyüyebilir. Ancak, bu dönemin geçici olduğunu ve en kısa sürede eski bedeninize dönebileceğinizi bilmelisiniz. Her anne, doğumdan sonra ara bir dönem yaşar. Doğum sonrası ve normal düzen olarak geçirilen bu dönemler, hızlı kilo değişikliği yaşatır. Her bir zaman dilimi için farklı bedenlerde modeller satın almak da iyi bir alternatiftir. Emzirme süreci en az 1 yıl kadar devam eder. Bu dönemde kıyafetler konusunda da rotasyona ihtiyacınız olur. Farklı beden ve modellerdeki hamile pijama gecelik takımlarını, emzirme dönemi boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece evdeyken, rahat ve yumuşak kıyafetlerle konfor yaşayabilirsiniz. Doğum sonrası için pijama alırken ürünün dokusu, stili, boyutu gibi özelliklere dikkat ederek, alışverişinizi maksimum fayda elde edecek şekilde tamamlayabilirsiniz. İkili takımların dokusu konusunda anne adayları yanılgıya düşebiliyor. Hamile pijama takımı fazlasıyla vücudunuzla temas eder. Bu yüzden normal doğum ya da sezaryen doğum olması fark etmeksizin, nefes alan kumaşa sahip pijama takımı satın almalısınız. Uzun veya kısa kollu seçiminde de, özellikle doğumdan sonraki ilk dönemler için ince yapılı ürünleri denemelisiniz.Gece boyunca iyi uyumak ve gündüz ise çocuğunuzla verimli şekilde ilgilenmek için çok sıkı pijamaları tercih etmemeniz gerekir. Tüm bunlara ek olarak hamile gecelik fiyatları, ürünlerin markasına ve modeline göre değişiklik gösterir.

Hamile Gecelik Ne Renk Olmalıdır?

Hamile geceliklerin rengi ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. Anne adayları istedikleri renkte hamile gecelikleri temin ederek kullanabilmektedir. Hamile geceliği satın alırken dikkat edilmesi gereken temel nokta geceliğin rengi değil de kumaşıdır. Pamuklu, terleme yapmayan, yumuşak ve sağlıklı bir kumaş tercihi yapıldığı sürece gecelikler her renkte tercih edilebilmektedir. Hamile gecelikleri anne adayları için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Hamilelik süreci boyunca kadınların karınları giderek büyümektedir. Böylece kadınlar, diğer tüm giysilerde olduğu gibi geceliklerde de hamilelik dönemi için özel olarak üretilen modellere yönelmeye başlar. Hamile geceliği satın alacak olan anne adayları hangi renk ürün tercih etmeleri gerektiği konusunda kararsız kalabilmektedirler. Ancak bu konuda herhangi bir sınır yoktur. Her anne adayı kendi zevkine göre dilediği renkte hamile geceliğini satın alarak hamilelik dönemi boyunca kullanabilmektedir.

Hamile Gecelik Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Hamile geceliklerin kumaşları pamuklu, nefes alabilen ve yumuşak yapıda olmalıdır. Hamilelik dönemi kadınlar için maksimum konfor gerektiren bir dönemdir. Giderek büyüyen karınları ve kısıtlanan hareket kabiliyetleri sebebiyle özellikle hamileliğin son dönemlerinde oldukça yorulan ve yıpranan anne adaylarının kullandıkları giysiler son derece rahat yapıda olmalıdır. Hamile geceliklerin kumaşlarının %100 pamuk olarak üretilmiş olmasına ve içerisinde polyester ve polyamid gibi zararlı içeriklere sahip olan kumaşların karışmamış olmasına dikkat etmek gerekir. Zararlı içeriklere sahip olan kumaşlar yaşamın hiçbir döneminde tercih edilmemelidir. Ancak hamilelik gibi kadınların karınlarında bir canlı taşıdıkları bu özel dönemde çok daha dikkatli olmakta fayda vardır. Ayrıca hamile gecelikte kullanılan kumaşın yumuşak olması da anne adaylarının rahat etmeleri açısından göz önünde bulundurulması gereken bir unsurdur. Bununla beraber üründe kullanılan boya ya da baskı gibi tüm malzemelerin de sağlıklı yapıda olduğundan emin olmak gerekmektedir.

Hamile Gecelik Çeşitleri Nelerdir?

Hamile gecelikler elbise şeklinde tek parça olabildikleri gibi alt üst takım şeklinde iki parça olarak da satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte hamile geceliklerin üstüne giyilebilecek bir parça sabahlık da takıma eklenebilmektedir. Sabahlık, sabah uyanıldığında geceliğin üstüne giyilen yapısı bakımından bornoza benzeyen giysi türüdür. Hamile gecelik çeşitleri tercih edilirken mevsim ve hava sıcaklığı göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca hamile geceliklerinin doğumdan sonra da kullanılabildiğini unutmamak gerekir. Hamile geceliklerinde emzirmek için özel bir tasarım bulunması bu noktada dikkat edilmesi gereken bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Emzirme özelliği bulunan hamile gecelik çeşitleri doğumdan sonra da kullanılarak ömrü uzatılmış olur. Hamile gecelik çeşidi seçilirken hava durumuna uygun kumaş ve modelde tercih yapılmalıdır. Kış aylarında daha kapalı ve kalın kumaşlı ürünler seçilirken yaz aylarında daha ince kumaşlı ve ferah tutacak modeller tercih etmekte fayda vardır. Trendyol’dan ürün yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilir kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.