İlgili Kategoriler
Marka
Cinsiyet
Renk
"

Beyaz Hamile Elbisesi

" araması için 97 sonuç listeleniyor

Beyaz Hamile Elbisesi ile Her Zaman Şıklığınızı Yansıtın

Hamilelik dönemi, kadınların yaşamlarında fiziksel ve psikolojik açıdan en hassas oldukları dönemdir. Anne adayları bu dönem içerisinde hem kendi sağlıkları hem de dünyaya gelecek olan bebeğinin sağlığı için aldıkları besinlere özen gösterdiği gibi giydiği kıyafetlerini seçerken de aynı hassasiyeti göstermek ister. Hamileliğin 4. ayından itibaren kilo artışı olduğu için hamile elbisesine ihtiyaç duyulmaya başlar. Son dönemlerde saflığın, temizliğin ve masumiyetin simgesi olan beyaz hamile elbisesi her modacının kreasyonunda yerini alır.

Beyaz Hamile Elbise Modelleri

Beyaz Hamile Elbise Modelleri

Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren kadınların birçoğu hamilelik dönemlerinde de bu durumlarının devam etmesini ister. Sizde bu dönemlerde hem şık hem de rahat olmak için beyaz hamilele elbise modellleri ile zarifliğinizi ön plana çıkartırken aynı zamanda bol kesim tasarımı ile oldukça rahat hareket edebilirsiniz. Özellikle çalışan hamileler, gün boyu üzerlerinde olan giysilerinin sağlıklı ve rahat olmasının yanı sıra bazı bölgelerinin kamufle edilmiş olmasına da özen gösterirler. Bu nedenle siz de çok renkli elbiseler yerine göğüs altından bollaşan beyaz uzun hamile elbisesi modelini tercih ederek, karın bölgesinin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Gebelik dönemlerinde sağlık açısından dar kalıp giysilerden uzak durmak önemlidir. Düğün, nişan gibi çeşitli etkinliklere katılırken tercih edebileceğiniz melek kol beyaz şifon hamile elbisesi modelinin yandan fermuar özelliği ile giyerken problem yaşamayacağınız gibi küçük bir fotoğraf karesi ile yıllarca hatıralarınız da en değerli anı olarak kalmasını da sağlayabilirsiniz. Anne adayları, en önemli olan hamilelik dönemlerini fotoğraflamaları için tasarlanmış olan dökümlü, omuz ve bel kısmı lastikli, kemerli beyaz hamile dış çekim elbise modeli ile doğum öncesi ve sonrası fotoğraflarını çektirerek güzel anıları biriktirebilirler. Arka ve omuz detaylı beyaz dantelli hamile elbisesi astarlı ve rahat kalıp özelliğinde olduğundan davetli olduğunuz özel günlerde farklı bir şıklık kazanmanızı da yardımcı olur.

Beyaz Hamile Elbisesi Kumaş Seçenekleri

 Beyaz Hamile Elbisesi Kumaş Seçenekleri

Hamilelikte şık ve rahat olmak kadar önemli olan diğer bir konu da giysilerin kumaş özellikleridir. Bu dönemde sıcaklama gibi durumlar sıklıkla yaşandığından tercih edeceğiniz giysi kumaşının nefes alabilen cotton, viskon ve ipek gibi sağlıklı kumaş özelliklerinde olması önemlidir. Krinkıl viskon kumaş tasarımlı, omuzdan bağlamalı ve robadan çiçek işlemeli beyaz hamile elbisesi ile beyaz bir spor ayakkabıyı kombin yaparak hem şık hem de oldukça rahat edersiniz. Hamile giyiminde öncü modacıların, son zamanlarda efil efil görüntüsü olan yumuşak ve ipeksi dokulu şifon kumaşlar ile hazırladıkları bu beyaz hamile elbiseleri, daha çok salaş giyinmekten hoşlanan kadınlara hitap eder. Kısa etek boyunda ve hafif kumaş özelliği taşıyan modeller günlük olarak kullanılabildiği gibi genellikle fotoğraf çekimlerinde beyaz hamile dış çekim elbisesi olarak tercih edilir. Belden kuşaklı, göğüs bölgesi çiçek desenli, hamilelere özel olarak üretilmiş olan beyaz elbise modelleri, askılarının ayarlanabilir, yırtmaçlı ve astarlı olması nedeni ile hem rahat hem de şık görünüme sahiptir. Tüm bu özellikleri sayesinde hamilelik döneminde ve sonrasında rahatlıkla kullanılabilir. Terleme yapmayan yüzde yüz koton beyaz hamile elbiseleride günlük giyime oldukça uygun bir ürün olma özelliği taşır. İpek kumaş tasarımlı olan, iç astarı penye kumaştan üretilmiş beyaz hamile elbiseleri ise geniş beden aralığında olan hamile kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilir.

Beyaz Hamile Elbiselerinin Fiyat Aralıkları

Beyaz Hamile Elbiselerinin Fiyat Aralıkları

Gerek günlük giyim olarak gerekse fotoğraf çekimi ve özel organizasyonlarda kullanmak üzere tasarlanmış olan beyaz hamile elbiselerini incelemek ve fiyat aralıklarını görmek için Trendyol’dan yardım alarak hamilelik döneminizde ihtiyacınız olan hamile taytı, tişörtü ve etek modellerine de göz atabilirsiniz. Birbirinden şık ve rahat olan bu beyaz hamilelik elbisesi modellerine yorulmadan, zahmetsizce sahip olmak için evinizden ve işyerinizden günün her saatinde Trendyol üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürünleri daha çok inceleme fırsatı bulurken aynı zamanda alışveriş merkezlerinde saatlerce dolaşma ve ödeme kuyruklarında uzun süre beklemenize gerek kalmadan güvenli alışveriş yapma imkanından faydalanmış olursunuz.