Avantajlı Ürünler
Ek Özellik
Cinsiyet
Paket İçeriği
Renk
Materyal
Fiyat
Boy
Kalıp
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hamile İç Giyim

" araması için 7610 sonuç listeleniyor

Hamile İç Giyim

Hayatın en özel dönemlerinden biri kabul edilen hamilelik boyunca konfor, kadınlar için her zamankinden daha önemlidir. Bedensel pek çok değişimin yaşandığı bu süreçte kendinizi rahat hissetmek, gebelik kaynaklı ortaya çıkan fiziksel değişimlerin olumsuz etkilerini en aza indirgemek için hamilelere yönelik tasarlanmış giyim ve bilhassa da iç giyim alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Hamile iç giyim, sağlıklı ve rahat bir gebelik süreci yaşamak için üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konu olma özelliği taşır.

Sağlıklı ve Kullanışlı Atlet ve Sütyen Seçimi

Genel olarak vücudunuzun normalden çok daha fazla hassaslaştığı bir dönem olan hamilelikte, olası alerjik reaksiyonlarla karşılaşma ihtimali normalde olduğundan çok daha yüksektir. Bu türden can sıkıcı rahatsızlıklarla karşılaşmamak için, giysilerinizi doğru seçerek ilk adımı atmalısınız. Atlet ve sütyen seçimlerinizi mümkün mertebe pamuklu ve benzeri kumaştan üretilmiş ürünlerden yana kullanmalısınız. Pamuklu malzemeden üretilen iç giyim ürünleri sağlık açısından olduğu kadar rahatlık açısından da tercih sebebidir.

Yazın hamilelik geçiren anne adayları sütyen ve atlet seçimlerini terletmeyen malzemeden, kış hamileliği geçirenler ise sıcak tutan malzemden yana yapmalıdırlar. Bu dönemde hasta olmamak, olabildiğince sağlıklı ve dinç kalmak hem sizin hem de doğacak bebeğiniz için çok önemlidir. Unutmayın ki, hamilelik süresince çok gerekli haller dışında ilaç kullanamazsınız.

Özellikle hamileliğin ikinci yarısında, öncelikle göbeğinizde ve genel olarak bedeninizde ani bir büyüme yaşayacağınız için bu döneme özgü geniş kesimli atletler ve özel tasarımlı hamile sütyenleri kullanmalı, bu yolla hem kendinizi hem de bebeğinizi rahat ettirmelisiniz.

Külot Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Olabildiğince keyifli ve rahat bir hamilelik geçirmek için kendinizi azami düzeyde konforlu ve huzurlu tutmanız gerekir. Fiziksel rahatlık, zihinsel ve ruhsal dinginliği de beraberinde getirir. Fiziksel konforu ise her şeyden önce üzerinize giydiğiniz giysilerle yakalamaya çalışmalısınız.

Bedensel değişimin hayatın başka hiçbir döneminde olmadığı kadar hızlı gerçekleştiği bu süreçte tercih edeceğiniz hamile iç giyim modelleri, vücudunuzu mümkün olan en üst düzeyde iyi ve rahat hissettirmeyi amaçlamalıdır. Seçeceğiniz külot modelinde aramanız gereken başlıca özellikler; kaliteli malzeme, özellikle hamileliğin ilerleyen aylarında karnı saran bir tasarım, yumuşak doku şeklinde sıralanabilir. Yüksek belli ve karnınızı saran, pamuklu ve esnek yapıya sahip külotlar size aradığınız konforu vererek bu süreci daha rahat ve güvenli geçirmenize yardımcı olur.

Hamile İç Giyim Aksesuarları

Hamilelik her ne kadar çok özel bir süreç de olsa bu dönemde gerek iş gerekse özel hayatınız aynı yoğunluğuyla devam ediyor olabilir. Özellikle günlük hayatı hareketli geçen hamileler için bazı iç giyim aksesuarları, bedensel değişimlerden kaynaklı rahatsızlık ve huzursuzlukları asgari düzeye indirmeye yardımcı olur. Bunun yanında doğum sonrası vücudunu eski formuna bir an önce kavuşturmak isteyen kadınlar da, yine bazı özel ürünlerden faydalanabilir. Özellikle göbek ve bel çevresinde toparlayıcı etkisiyle çokça tercih edilen korseler ve yine göbeğin sarkmasının önüne geçmek ve doğum sonrası ortaya çıkabilen bel ve karın ağrılarını hafifletmek üzere tasarlanmış bel bantları, bu dönemde kullanılabilecek ürünler arasında yer alır.

Siz de sağlık problemleri yaşamadığınız çok özel ve keyifli bir hamilelik geçirmek istiyorsanız tercihlerinizi doğru yapmalısınız. Profesyonel markalar tarafından ve geniş bir yelpazede üretilen hamile iç giyim ürünleri arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.