placeholder
"

Hatice Teyze

" araması için 135 sonuç listeleniyor

Hatice Teyze

Doğal yaşam tarzını benimsemek, sürekli olarak yeniyi keşfetmekle gelişir. Yeni olanı keşfederek kullanılan her doğal ürün; kişiye, tazelenmiş hissi verir. Hatice Teyze; kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlandığı andan beri, bu misyonla yürüyüp ilerlemiştir. Doğal yaşamın içinde bulunan her güzelliği keşfedip, bunları tek bir çatı altında yorumlamak Hatice Teyze markası için aslında bir hedeftir. Üretimlerine başlandığı günden, online satışa kadar geçen süreçte marka, doğallık merkezli bir çizgide ilerlemiştir. Marka kullanıcısı satın aldıkları her üründen memnun kalır. Ürünler, kimyasal gübre, katkı maddesi, hormon ya da zararlı içerikler kullanılmadan yetişmiş olan meyve ve sebzelerden üretilir. Hatice Teyze zeytinyağı ürünleri; özel bakımı yapılan ilaçsız topraklarda geliştirilir ve sofralara ulaşır. Markanın zeytinyağı tatlarının kendine öz bir aroması vardır. Bu durum ürünün tamamen doğal işlemden geçmesiyle ilgili olup; saç bakım yağı, bebek yağı, kantaron yağı, güneş yağı gibi diğer seçenekleri de tam anlamıyla bu mantıkla üretir. Bu yüzden Hatice Teyze organik ve doğal ürünler yalnızca üretimi yapılan Bodrum'da değil, ülkenin her yerinde doğal yaşamı benimseyen herkese ulaşmayı başarır. Doğallığı ürünün lezzetiyle buluşan ve sağlık açısından destekleyici besin değeri yüksek seçenekler de sunar. Kullanıcıların sıkla tercih edeceği, mutfağında bulunan kavanoz reçel, pekmez, tarhana gibi ürünler de Hatice teyze ürünleri arasında yer alır. Günlük bakım rutininde doğal dokunuşlar yapmak isteyen kullanıcılar da markanın; sabun, tonik ya da kremlerini tercih edebilirler. Markanın kalitesiyle hazırlanan her ürünün, doğal bir farkı her zaman bulunur. Farkını doğallığından alan marka; sahip olduğu ürünlerinin, kullanıcılarına sofralarında, damaklarında, ciltlerinde güzel bir enerji vermeyi hedefler. Ürünleri deneyimledikçe olumlu farklar elde eden kullanıcılar; yöresel tatlara doğal yollarla, katkısız ve ilaçsız bir şekilde ulaşmış olurlar. "En Doğal Hakkınız" sloganı ile yola çıkan ve başarılı mesafeler kat etmeye devam eden markanın ürünlerini, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri kategorize edip fiyatlarını inceleyerek size uygun olana karar verebilirsiniz. Trendyol'un filtreleme özelliğini kullanarak kısa süre içerisinde doğallığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Organik Bakım ve Kozmetik Ürünleri

Beslenme kadar bakım yaparken de doğal ürünleri tercih etmek isterseniz; Hatice Teyze doğal kozmetik ve bakım ürünlerini, inceleyebilirsiniz. İçerisinde kimyevi gübre ya da hormon kullanılmadan üretim yapmayı kendisine bir kriter olarak belirlemiş olan doğal markanın, geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği bulunur. Cilt ve saç bakımlarında doğal yöntemlerle geliştirilen ürünler kullanılır, kalıcı etki yaratan farkları içeriğinde bulunan ham maddeyle ilişkilendirir. Günlük bakım rutinlerinde sıklıkla kullanılan Hatice Teyze tonik ürünleri, kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılır. Salyangoz tonik, eşek sütlü tonik, çay ağacı tonik ve kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilen pirinç kepeği tonik; bakım ritüelleri için doğal birkaç seçim olabilir. Özellikle Hatice Teyze pirinç kepeği tonik ürünü, cilde beyazlık vermesinin yanında; içeriğinde bolca yağ proteinleri ve E vitamini bulundurması sebebiyle de tercih edilir. E vitamini zenginliği bulunan bir başka ürün ise Hatice Teyze anti aging serumdur. İçeriğindeki buğday yağı, nar çiçeği ve gül yağının harmanlanmasıyla yapılan ürün, cilt bakım rutinlerini tamamlayan bir imza sayılabilir. Cilt bakımı ve el bakımlarında bir ihtiyaç olan sabun ürünleri de markanın çeşitleri arasında kendine yer bulunur. Mandalinalı sabundan biberiyeli sabuna, taze incirli sabundan kahveli haşhaşlı peeling sabununa kadar, markaya ait doğal sabunlar bulunur. Sabun çeşitleri arasından, kullanıcılar için favori haline gelen ürünlerden biri olan Hatice Teyze keçi sütü sabunu, vitamin ve mineral bakımından zengin olan keçi sütü kullanılarak üretilir. Üründe, cilt ve saç bakımı için ideal bir doğal destek özelliği bulunur. Hindistan cevizi yağı, doğal zeytinyağı ve kül suyu ile birleştirilip yapılan Hatice Teyze bıttım sabunu da saç bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların dikkatini çeker. Saçın yapısına doğal bir parlaklık veren ve yapısını koruyan, cilde de taze bir dokunuşta bulunan bir üründür. Saç için kullanılan sabunların tamamlayıcısı olarak Hatice Teyze saç bakım yağı; saçın kurumasına ve kabarmasına engel olur, ışıltılı ve yumuşak bir sonuç elde edilmesini sağlar. Doğal bakımı tamamlayan krem çeşitleri de markanın bünyesinde bulunur. Hatice Teyze at kestanesi kremi, kantaron kremi, çay ağacı kremi, nar çekirdeği kremi gibi doğanın öz halinden elde edilen ürünler; ciltteki kolajen miktarını artırıp bakım yaparak cildin sıkı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Marka; saç ve cilt bakım ürünleri üretmesinin yanı sıra bebekler için de bakım yağı üreterek ebeveynlerin ihtiyaçlarına yanıt verir. Hassasiyetli bebek cildini, sağlıklı bir şekilde yumuşatan Hatice Teyze bebek bakım yağı; bütünüyle saf ve doğal bir yapıya sahiptir. Trenyol'dan markanın sahip olduğu tüm bakım ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Mutfak Raflarına Doğal Dokunuşlar Veren Lezzetler

Doğal beslenme, kişiye zindelik ve tazelik verir. Bir çileği dalından koparıp yeme şansı veren reçel ürünleri, pekmez çeşitleri ve tazeliğinden emin olacağınız tarhana ürünleri; kullanıcıların doğal beslenme konusunda güvendiği ürünlerdir. Temiz ve iyi tarım yolları ile üretim yapan markanın, kategorisinde bulunan her ürün doğaldır. Yalnızca bir lezzet değil, miras da olan Hatice Teyze tarhana ürünleri, tamamen ev yapımı ve doğal malzemeler kullanılarak yapılır. Kokusuyla aile duygularını sezdiren tarhana ürünleri; bulunduğu sofralara, lezzeti gerçek doğallıkla birlikte verir. Gelecek neslin de doğal ve taze ürünlerle beslenme ihtiyacını unutmayan markanın, bebek tarhanası ürünü de bulunur. Hatice Teyze bebek tarhanası, katkısız ve işlenmemiş olarak üretilen ve bebeklerin ek gıdaya geçtiği dönemde iyi bir besin olan üründür. Bebek tarhanası içeriğinde; gaz yapmaması için nohut unu kullanır. Alerjiye sebep olmaması için ise domates bulunmaz. İyi bir ek gıda olması açısından sebze oranının da yüksek tutulduğu bebek tarhanasında, havuç ve kereviz bulunur. Markanın özenle ürettiği doğal ürünleri arasında çok tercih edilenlerden biri de damaklarda tazelik bırakan doğal reçellerdir. Osmanlı döneminden bugüne dek tarihi miras halini alan reçeller, sofralardaki yerini korur. Hatice teyze reçel çeşitleri arasında; çilek, vişne, kayısı, ayva, portakal, incir, domates, havuç, limon, balkabağı, nar, şeftali, acı biber ve süt reçelleri bulunur. Bu kadar geniş olan reçel ürün çeşitlerinin yapım aşamasına, ana malzemelerin en iyi yetiştiği yerlerden toplanarak başlanır. Adapazarı'ndan toplanan balkabakları, tamamen köy usulü ile toplanıp pişirilerek yapılır. Bodrum'a has çileklerle yapılıp markanın kalitesiyle birleşen çilek reçelleri; toplanan çileklerin vitaminleri zarar görmeden üretilir. Ayvanın en güzel yetiştiği Sakarya yöresinden toplanan ayva meyveleriyle markanın sevilen reçellerinden biri olan ayva reçeli üretilir. Özel olarak hazırlanan ayva reçeli; tazeliği ve kokusuyla kahvaltı sofralarına zenginlik verir. Her reçelin kendi memleketinden gelen meyveleri ile üretilen markanın pekmez çeşitleri de kullanıcılar tarafından sevilerek tüketilir. Trendyol'dan markanın sahip olduğu ürün çeşitlerine kısa sürede ulaşabilir, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Saflık ve Sadeliğin Sembolü Olan Hatice Teyze Yağ Ürünleri

Zeytin ve zeytincilik işi, asırlardır sabır isteyen ve çaba gerektiren bir iştir. Üretiminden sofralarda yerini almasına kadar geçen süreçte markanın zeytinyağları, bu bilinçle zaman ve emek verilerek özenle hazırlanır. Kendine has bir zeytinyağı ailesi kurmuş olan Hatice Teyze bebek zeytinyağı ürünleri ile ebeveynlerin içini rahatlatarak bebekler için doğal bir bakım kalitesi sağlar. Gerçeklik ve doğallıktan yana olan markanın güneş yağı ve naturel güneş yağı ürünleri de beğenilerek tercih edilir. Hatice Teyze güneş yağı kendini güneşin kollarına bırakan kullanıcıların, bol vitaminli bir koruyucusudur. Hatice Teyze naturel güneş yağı da yaz aylarında doğallıktan vazgeçmeyen kullanıcıların; katkısız, saf ve gerçek bir güneş yağına sahip olmasını sağlar. Yaz mevsiminde güneşin altında doğal atıştırmalıklar arasında önemli bir yeri olan vişne meyvesi; markasının ilham aldığı lezzetlerden biridir. Doğal yaşamdan zevk alan kullanıcıların; tadını, kokusunu çok sevdiği vişnenin çekirdeğinden üretilen yağı da bir o kadar faydalıdır. Cildi pürüzsüzleştirme ve vücudu yatıştırma, dinlendirme özelliği bulunan Hatice Teyze vişne çekirdeği yağı , hem doğal hem de marjinal tercihler yapmayı sevenler için üretilir. Ürün; yemeklerde, salatalarda, cilt üzerinde ya da günlük rutin olarak birer kaşık içilerek de kullanılabilir. Üretimleri sırasında, hiçbir şekilde kimyasal çözücü ya da türevleri kullanılmayan yağ ürünlerinden biri de sarı kantaron otu yağıdır. Hatice Teyze kantaron yağı asırlardır yara, yanık, kafa derisinde kepeklenme ve egzama, çatlak, bebek pişikleri gibi durumlarda, depresyon tedavilerinde olumlu sonuçlar verir. Markanın yağ ürünleri üretilirken doğal ve saf olanın kullanılması markanın tercih edilirliğini artırır. Kullanıcılarına sağlıklı ve doğal ürünlerle, tazelenmiş hissiyatı veren marka; ürünleri ile güzellik, enerji ve motivasyon duyguları sunar. Trendyol ile markanın tüm ürünlerini, üretim aşamalarını, kullanım şekillerini ve faydalarını inceleyebilirsiniz.

Hatice Teyze Ürünleri Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğal besin ve bakım ürünleri bulunan markanın gerek reçelleri, gerek zeytinyağları veya sabunları, tamamen yerleşik konumunda ve olması gereken mevsimlerde üretilir. Bu sebeple Hatice Teyze ürünlerini tercih ederken sahip olacağınız ürünün doğru şekilde üretildiğinden emin olmalısınız. Ayrıca markanın ürünlerinin pek çoğu yalnızca tek bir amaç için kullanılmaz. Mutfaklarda genel olarak hijyen amaçlı kullanılan Hatice Teyze elma sirkesi; yorgun hissedilen bir günde, ılık bir suyun içerisinde kullanılarak ayak tedavisi de yapabilir. Banyo yapılırken suyun içerisine eklendiğinde saç yapısında ve görünüşünde doğal bir değişim yaratır. Ürünlerin tam anlamıyla doğal olarak üretilmesi ürünlerin kullanım amaçlarını da genişletmiş olur. Hatice Teyze sabun ürünleri de doğal olarak saf bir şekilde üretildiği için hem el ve yüz bölgelerinde hem de saç üzerinde kullanılabilir. Damaklarda, lezzet dışında doğallık hissi de bırakan markanın kahvaltılık ürünleri; yalnızca ekmek üzerine sürülerek tüketilmeyip bazı ana yemeklerin küçük sırları olarak da kullanılabilir. Tatlı ekşi bir sos yapılmak istendiğinde markanın özenle seçilmiş meyvelerinden hazırlanan mayhoş reçelleri az miktarda kullanılabilir. Yemeklerde marine işlemlerinde de lezzetli tadıyla beğenileri kazanan pekmez ürünleri, farklı bir tat yaratmak için kullanılabilir. Kahvaltı sofralarını zenginleştiren reçel çeşitlerine az miktarda Hatice Teyze'nin zeytinyağından ekleyerek daha lezzetli ve doğal bir hale getirebilirsiniz. Çok çeşitli kullanım yöntemleri bulunan, içeriği tamamen doğal yapıda olan markanın tüm ürünlerini; Trendyol üzerinden ziyaret edebilir, inceleyebilir ve sahip olabilirsiniz.

Doğallığıyla Öne Çıkan Hatice Teyze Ürün Fiyatları

Temel gıda, kahvaltılık, atıştırmalık, cilt bakımı, set ürünleri ve anne - bebek ürünleri ile; geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden markanın fiyatları, ulaşılabilir boyuttadır. Kavanoz ile satışa sunulan bir Hatice Teyze kudret narı, reçel, pekmez konserve ya da yüzer gram şeklinde sunulan sabun çeşitlerinin fiyatları, birbirinden farklıdır. Tamamen doğal olmasına rağmen kullanıcılarına fiyat konusunda da doğallık sunan marka; her kesim kullanıcının ulaşabileceği fiyatlara sahip ürünler üretir. Marka; kullanıcılarına doğallığı sağlayabilmek için her ürünü yöresel bölgesinde, doğal bir şekilde üreterek ulaştırır. Siyah üzüm, karadut, keçiboynuzu ve kokteyl pekmez çeşitleri bulunan markanın, sofralara baş tacı olacak lezzetleri, damaklarda iz bırakır. Köy usulü ile hazırlanan Hatice Teyze dut pekmezi için kaliteli ve doğal meyveler özenle seçilip toplanır. Güçlü ve yoğun aromasıyla Hatice Teyze karadut pekmezi de tadı kadar şifa da veren ve kokusuyla büyüleyen bir lezzettir. Hem kahvaltı sofralarında tahin ile birleşen hem de et yemeklerinde marine için kullanılan Hatice Teyze keçiboynuzu pekmezi kimi zaman ara öğünlerde bir kaşık şifa olarak da kullanılabilir. Bol çeşitli meyvelerden üretilen reçeller, sabunlar, kahvaltılık soslar, zeytin yağları ve daha pek çok doğal Hatice Teyze ürününe; Trendyol ile ulaşabilir, fiyatlarını inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünler arasından seçim yaparken ise ürünlerin doğal olduğunu ve kullanım çeşitliliğinin birden fazla olduğunu bilerek karar vermeniz tavsiye edilir. Tüm bunların yanı sıra Trendyol ile denemediğiniz herhangi bir ürünün, daha önce kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlarını inceleyebilmeniz de mümkün. Yorumlarına göz atmak istediğiniz markaya ait ürünlerin kendi kategorisine ulaşabilmek için sayfanın filtreleme özelliğini de kullanıp seçimlerinizi, daha kısa sürede yapabilirsiniz. Trendyol'da yer alan Hatice Teyze ürünlerine; doğallık ile beraber, uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Trendyol'da Hatice Teyze Ürünleri

Hatice Teyze markası çatısı altında yer alan her ürün; katkısız, yöresel ve ev yapımı özellikleriyle bilinir. Yalnızca üretildiği bölgelerde satışa sunulmayıp online alışveriş ile Türkiye'nin her bölgesine siparişi sağlanır. Türkiye'nin en fazla tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol'da; markaya ait ürünlere kısa süre içerisinde, açıklama ve fiyatları ile birlikte ulaşabilirsiniz. Bir Hatice Teyze papatya suyu ürününün yapım tekniklerinden, kullanım tavsiyelerine kadar geniş bilgiye; Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Güzel kokusu, ciltte sağladığı yumuşaklığı ve rahat bir uyku deneyimine sahip olmanızı da sağlayacak Hatice Teyze gül suyu ürününe; Trendyol'dan, açıklama ve yorumlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Hatice Teyze’nin her ürününde zengin doğal içerik bulunması markayı, kullanıcılar tarafından sevilen bir marka haline getirmeyi başarmıştır. Markanın kalitesiyle üretilen doğal ürünlerin tamamına ulaşabileceğiniz Trendyol ile doğanın içinden gelen, doğal ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Sadelik ve saflığın farklı bir yanından bakanlar için üretilen ve çok sevilen hindistan cevizi yağları da Hatice Teyze doğal ürünler kategorisinde yer alır. Tadı, kokusu ve doğal içeriği ile markanın hindistan cevizi yağı; kullanıcılarına büyük bir fayda sağlayan bir üründür. İçeriğinde anne sütünde de yer alan laurik asit ile ciddi bir besleyiciliğe sahip olan ve %91 oranında doymuş yağlardan oluşan, önemli anlamda yararlı bir besin kaynağıdır. Genel olarak diyet yapan kullanıcıların, yağ yakma konusunda tercih ettiği Hatice Teyze hindistan cevizi yağı tamamen doğal ve özel sıkım olarak kullanıcılarına ulaşır. Trendyol fiyat ve ürün paketleme konusunda kullanıcılarına güven vererek hesaplı bir alışveriş deneyimi sunar. Siz de bütçenizi doğru bir şekilde kullanıp sofralarınızla ve mutfak raflarınızla markanın ürünlerini kolayca buluşturabilirsiniz. Ayrıca, bakım çantalarınızda bulundurabileceğiniz doğal ürünleri dilediğiniz her an kullanabilirsiniz. Farklı ebatlarda satışa sunulan her çeşit ürünü, ihtiyacınıza göre bulabilir, gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Markanın doğal ürünleriyle doğallığın keyfini çıkarmak için Trendyol’dan beğendiğiniz ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.