placeholder
"

Heroes

" araması için 247 sonuç listeleniyor

Heroes Oyuncak Modelleri ile Sizleri Bekliyor

Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayan Heroes oyuncaklar yer alır. Farklı kategorilerde yer alan oyuncak çeşitleri, çocukların yaş gruplarına göre çeşitlilik gösterir. 0-6 yaş ile 6-12 yaş arasındaki çocuklar için farklı ebatlarda boyutlarda oyuncaklar bulunur. Setli olarak veya tekli olarak yer alan oyuncaklar, birçok açıdan çocukların gelişimine katkı sağlar. Ahşap ve lego materyalli oyuncaklar yer alır. Söz konusu ürünlerin materyaline göre oyuncak teması bulunur. Ahşap materyaline sahip olan oyuncaklar, genel olarak inşaat ve benzeri kurulum işlemlerini sergiler. Aynı şekilde ahşap oyuncaklar ile farklı kategorilerde oyunlar kurulabilir. Çocukların zekasını geliştirmeyi ve yaratıcılığını arttırmayı sağlayan oyuncaklar yer alır. Belirli periyotlarda oynanılan oyuncaklar, uzun vadede çocuğun gelişimine katkı sağlar. Eğitici aktiviteleri oluşturmak için aynı saat dilimlerini seçmeniz gerekebilir. Bu sayede çocuğu oyun oynamaya yönlendirebilirsiniz. Kurma, yıkma, dizme, bulma ve benzeri kategorilerde yer alan oyuncaklar farklı amaçlara hizmet eder. Söz konusu oyuncaklar birden fazla şekilde kurulup bozulabilir. Çocuğunuzla beraber oynayabileceğiniz oyuncaklar ebat ve adet olarak uyumluluk gösterir. Aynı şekilde oyuncakların adetlerini kontrol edebilirsiniz. Gramaj yöntemi ile kategorilere ayrılan oyuncaklar birçok aparatı ile bir arada bulunur. Okul öncesi dönemlerde de tercih edebileceğiniz oyuncak çeşitleri vardır. Çocukların gelişimlerine katkı sağlayarak, okul hayatına da avantaj sağlar. Okullarda ve serbest aktivite olarak tercih edilen oyuncak türleri de bulunur. Su ile veya boya ile oynanan oyunlar, temizliği kolay çıkabilir materyallerden oluşur. Bu sayede hem evde hem de okulda kullanılabilir özelliktedir. Ürünleri kullanmadan önce talimatlar bölmesini okuyabilirsiniz. Bu sayede oyunlar hakkında kapsamlı bilgi edinilmiş olur.

Heroes Oyuncaklar

Heroes Oyuncaklar

Farklı amaçlara hizmet eden Heroes oyuncak çeşitleri yer alır. Oyun hamurları, eğitici ve ahşap oyuncaklar, kutu oyunları, saklama oyuncakları, lego ve yapı oyuncakları, bebek ve aktivite oyuncakları, deniz oyuncakları ve benzeri kategorideki ürünler bulunur. Bu doğrultuda birçok ürün belirli yaş grubu doğrultusunda şekillenir. Genellikle çoğu oyuncak türünün yaş aralığı bulunur. Bu sayede oynanmak istenen oyun anlaşılmış olur. Hafıza geliştirme veya yaratıcılığı arttırma gibi amaçlara hizmet eden oyuncaklar mevcuttur. Farklı renk kategorisinde yer alan oyuncaklar, kullanıcıların beğenisine sunulur. Denizde oynanılan kum etkisini sağlayan Heroes kinetik kum seti vardır. Mavi, kırmızı, pembe, mor, sarı, yeşil ve turuncu olmak üzere birçok renk seçeneği bulunur. Bu doğrultuda çocuklar istedikleri rengi tercih ederek şekil verebilir. Kullanım sırasında birçok renk kombinasyonu sağlanabilir. Özel kutusunda yer alan kinetik kum, genel olarak 1000 gram ağırlığında yer alır. Aynı zamanda ürünün gramajını arttırıp azaltabilirsiniz. Yoğurarak şekil verilen hamurlar belirli kalıplar doğrultusunda oluşur. İstenilen boyutta ve şekilde ürün elde etmek kolay bir şekilde yapılabilir. Oyun kovalarının içerisinde şekil veren kalıplar yer alır. Bu sayede ürünler ile hoş vakit geçirebilirsiniz. Aynı şekilde kumların renk karışımını sağlayabilirsiniz. Dağılmadan kalıp oluşturan kinetik kumlar, ekstra materyal gerektirmez. Ayrıca çeşitli oyuncak çeşitleri ile oyunların temalarını arttırabilirsiniz. Yaş grupları doğrultusunda oyun temaları da değişiklik gösterir. Farklı tasarımları oluşturmak için kinetik kumun gramajını inceleyebilirsiniz. Söz konusu kinetik kum, çocukların yaratıcılığını ve el becerisini geliştirmeye yöneliktir. Kum ve su ile oynamayı seven çocuklar için farklı temalardaki kinetik kumları tercih edebilirsiniz. Yoğurarak el kaslarının çalışmasını aktifleştirir. Gelişen çocuklar için hem keyifli zaman geçirmeyi hem de kas gelişimini hızlandırmayı kolaylaştırmış olur. Ele yapışmadığı için oyun sonrası kolay bir şekilde temizlenir. Kullanım sırasında 0-6 yaş grubunun ebeveyn gözetimi ile oynaması tavsiye edilir.

Çocuklar için Zekâ Geliştirici Heroes Oyuncaklar

Çocuklar için Zekâ Geliştirici Heroes Oyuncaklar

Kurulup dağılabilen fonksiyonel oyuncaklar, çocukların zekasını geliştirmeye yöneliktir. Bu sayede çocuklar oyun oynarken dikkat güçlendirici aktiviteleri de uygulayabilir. Heroes oyun hamuru çeşitleri, birden fazla renk opsiyonu ile yer alır. Büyük kum havuzu ve araç kalıplarına yer veren oyun hamuru seti, içeriğinde kinetik kum bulundurur. Kolay şekil alabilen kinetik kum, kalıplar doğrultusunda şekillenir. Aynı zamanda oyun düzeneğinin içerisinde birden fazla araç figürü sergilenmiş olur. Çocukların görsel hafıza ve ölçek kavramını algılayabilmesini sağlar. Kullanım sırasında birden farklı araba modelleri oluşturulur. 1000 gram ağırlığındaki oyun ünitesi, 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için kullanılabilir özelliktedir. Aynı şekilde araç ünitesinin içerisinde uçak, araba, tren, gemi, helikopter, kamyon, motosiklet gibi kalıplar yer alır. Çocukların kolay bir şekilde oynayabileceği ünite, ekstra su ve benzeri materyale gereksinim duymaz. Aynı zamanda söz konusu setler sağlığa zarar verebilecek materyalleri içerisinde bulundurmaz. Çocuklara yönelik olduğu için hassas materyallerde ürünler yer alır. Üç boyutlu figürlerin yer aldığı çiftlik seti, çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatır. Çocukların bir arada oynayabileceği setler, kullanım sırasında görsel hafızayı güçlendirmeyi amaçlar. Üç yaş ve üzeri çocuk grubuna hitap eden oyun ünitesi, birden farklı renkler ile kullanıcılara sunulur. İnek, koyun, keçi, at ve benzeri hayvanları esas alan kalıplar çocuklara çiftlik hayvanlarını tanıtır. Hem öğrenmeyi hem de hoş vakit geçirmeyi sağlayan kinetik kum setleri, tekli veya setli olarak temin edilebilir. Söz konusu oyunu oynarken birden farklı oyun temalarını canlandırabilirsiniz. Çocukların hayal edebilme kabiliyetlerini arttıran kinetik kum setlerini kullanabilirsiniz. Her oyun kurulumunda farklı amaçlara hizmet eden oyuncaklar, çocukların yaratıcılığını arttırmaya yöneliktir. Taşıması kolay olan oyun ünitelerini seyahatlerde yanınıza alabilirsiniz.

Trendyol’a Özel El Becerisini Geliştiren Heroes Oyuncak Çeşitleri

Trendyol’a Özel El Becerisini Geliştiren Heroes Oyuncak Çeşitleri

Gelişen teknoloji ile beraber oyuncak dünyası da yenilenir. Çocukların gelişimine katkı sağlayan oyuncaklar birçok farklı kategoride yer alır. Kullanım sırasında yaş kategorisine ayrılan oyuncaklar, belirli temalar doğrultusunda şekillenir. Fonksiyonel özelliği bulunan tarih kalıplı kum havuzları vardır. Yaklaşık 500 gram ağırlığında olan set, içeriğinde tarihin izlerini taşıyan kalıpları bulundurur. Bina ve benzeri yapıları oluşturabileceğiniz kalıplar, çocukların mimari ve sanatsal gözlem yeteneğini geliştirir. Farklı ebatlar da yer alan bina kalıpları sayesinde oyun teması oluşturulur. Çocuklar ile veya tek olarak oynanabilen setler, sosyal ilişkileri kuvvetlendirmeyi amaçlar. Kullanım sırasında kum havuzunun içerisinde oynamak, kolay bir şekilde toplayabilmeyi sağlar. Dondurma yapabilmeyi sağlayan oyun hamurları, çocukların el becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Belirli bir kurgu çerçevesinde oynayabileceğiniz dondurma seti mevcuttur. Oyun hamur setinde, kaşık, çatal, dondurma şekillendirme aleti, dondurma kalıpları ve benzeri materyallerin yer aldığı kalıplar bulunur. Kullanım sırasında birden fazla kişiyle oynanabilir özelliktedir. Yeşil, mavi, sarı ve kırmızı renkte oyun hamurları yer alır. Söz konusu dondurma oyun hamuru seti, üç yaş ve üzeri çocuklar da kullanılabilir. Harf ve pizza yapma temalı oyun hamur setleri de vardır. Harf temalı sette birden fazla alfabetik harfler yer alır. Çocuklara harfleri tanıtmak ve ilgi çekici olarak sergilemek için harf setini tercih edebilirsiniz. Yemek yapma ile ilgili beceri kazandırmayı amaçlayan pizza hamur seti, içerisinde bulunan aparatları ile çocuklara dikkat çekici bir deneyim kazandırır. Heroes puzzle setleri, gelişmiş yapboz düzeneklerinin aksine üç boyutlu tasarımları ile dikkat çeker. Yaklaşık 300 parça çubuktan oluşan bambu puzzle seti, farklı şekiller oluşturmaya yardımcı olur. Tercihiniz doğrultusunda çubuklara şekil verebilir, kesebilir ve boyayabilirsiniz. Hayal gücünü geliştirmeyi hedefleyen oyun seti, 6 yaş üzeri çocuklarda kullanılmaya elverişlidir. Hereos oyuncaklarına konforunuzdan ödün vermeden Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.