"

Marvel Legends

" araması için 241 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Marvel Legends Figür Çeşitleri ile Sizlerle

Marvel legends karakterlerinin bulunduğu evren, devasa ve köklü bir kurgudan oluşur. Marvel evreni, tanrılar, uzaylılar, doğuştan süper güçleri olan karakterler ve sonradan süper güç elde eden insanların yaşadığı bir dünya olarak yaratılır. Yıllar içerisinde geliştirilerek mega bir evrene dönüştürülür. Bilinen başlıca önemli karakterler haricinde eklenen farklı karakterlerle büyük bir kahraman ve villain ordusu yaratılmıştır. Marvel Legends Türkiye’de olduğu gibi dünya üzerinde her yaştan milyonlarca hayranı olan bir ailedir. Marvel evreni, Stan Lee’nin başarılı bir kurgusudur. Özellikle esas tanınan karakterlerden olan Marvel Legends Iron Man, Thor, Captain America, Hulk ve Black Widow’un hayranı olan binlerce insan vardır. Iron Man’in kaskı, Thor’un çekici, Captain America’nın kalkanı gibi semboller görüldüğü anda o kahraman akıllara gelir. Marvel Legends Captain America kalkanı ve meşhur mavi beyaz renkteki kostümüne ait figürü vardır. Filmdeki rolüne hayat veren Chris Evans’ın yüzü örnek alınarak oluşturulması bakımından başarılı bir replikadır. Karakterden bir parça olan bu sembollerin bazen orijinali ile birebir replikaları ile karşılaşılır. Bazen minyatür objeleri ile oda süsü, anahtarlık gibi yanımızda taşıyacağımız aksesuarlara sahip oluruz. Bazen de marvel legends oyuncakları ile hem oyunlar oynayıp hem de oyuncak koleksiyonu yapabiliriz. Bu oyuncaklarda karakterler meşhur sembolleri ile birlikte hazırlanır. Hem karakterin figürize edilmiş küçük haline hem de yanındaki nesnelere Trendyol ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz.

Marvel Legends Figürleri

Marvel Legends Figürleri

Deadpool, evrenin en komik karakterlerinin başında gelir. Marvel Legends Deadpool, silah ekipmanları, maskenin altındaki gerçek yüzü ve sevdiği yemek olan tacosu ile birlikte düzenlenir. Mizahi ve kaliteli ekipmanları ile Deadpool keyifli bir oyun arkadaşı olabilir. Marvel Legends figürleri boyut ve ürün bakımından aynıdır. Fakat içerik bakımından farklılık gösterir. Bir diğer farklı özelliği de koleksiyonerlik için işinize yarayacak seri isimleridir. Bu seri isimleri kutunun sol üst tarafında ‘Buildafigure’ adı altında geçer. Örneğin Marvel Legends Thanos figürleri içerisinde bulunan kahramanlar belirlidir. Bunlar, Black Widow, Nighthawk, Antman ve Wasp gibi karakterlerdir. Thanos ile olan savaşta yer almış karakterler, bu seride yer alır. Thanos ise Legends Serisi içerisinde ‘The İnfinity Gauntlet’ adı altında bulunur. Marvel Legends figürleri genellikle 15 ve 17 cm aralığında değişir. Thanos’un yanında sonsuzluk taşlarının olduğu sonsuzluk eldiveni bulunur. Bir de taşların olmadığı hali bulunan eldiven vardır. Eldivenlerin yanında ayrıca Thanos’un yaşadığı yer olan Titan’daki sakallı ve taçlı suratı bulunur. Marvel Legends Ant Man - Scarlet Witch - Loki - Doctor Strange - Falcon -black panther gibi Thanos savaşında yer alan iyi kahramanların figürlerini de yaratır. Sadece iyi karakterlerin olmadığı aksiyon figürlü oyuncaklar içerisinde kötü karakterler de bulunur. Spider-man ile olan büyük savaşı ile bilinen Venom da bu figürler içerisinde yer alır. Marvel Legends Venom, Marvel’ın zehirli bir yaratığı olarak bilinir. Saplantılı ve tüyler ürpertici Venom’dan ilham alınarak tasarlanır. Siyah rengi ve eklem noktaları ile dikkat çeken figürün ölçüleri 15 cm’ dir. Venom ile savaşta olan karakter Spider-man’in ise Beetle hali olan siyah-mor renkli kostümü ayrıca tasarlanır. Bilinen siyah-kırmızı kostümü de görülür. Hayranların samimiyetle takip ettiği Iron Spider ikilisinin legends serisi figürlerini edinerek heyecanlı film karelerini canlandırabilirsiniz. Marvel evreninde iyi ve kötü karakterlerin bir araya geldiğinde oluşan mizahi anlar yaşanır. Bu anların başında Hulk ve Loki’nin sahneleri gelir. İyi kalpli bir dev olan Marvel Legends Hulk’u sinirli yeşil haliyle görebilirsiniz. Ya da Loki figürünün yanında Hulk’un bir uzvuna sahip olabilirsiniz. Pek çok karakterin dahil olduğu büyük evrene ait kahramanların figürlerini kolayca edinebilirsiniz. Hayranlar ve koleksiyonerler için üretilmiş bu Legends serisinin göz alıcı ekipmanları ve figürlerini satın alarak eğlenceli bir aktivite yaratabilirsiniz.

Marvel Legends Serileri

Marvel Legends Serileri

Sadece insanların ve süper güçlülerin olmadığı bu çoklu evrende tanrılar ve başka gezegenler de yer alır. Dokuz diyarın zirvesinde bulunan ve tanrılarla dolu olan Asgard bu boyutlardan biridir. Asgard’ın baş tanrılarından olan Marvel Legends Thor, çekici ile birlikte öncü karakterlerdendir. Kimsenin kaldırmayı haketmediği Thor’un çekici, kullanıldığı sahneler ile Thor kadar önemlidir. Bu sebeple çekici, Thor figürünün yanında elde edebileceğiniz gibi sadece çekicin orijinaline en yakın haline de sahip olabilirsiniz. Gerçek boyutlarına göre tasarlanan çekiç, ses ve ışık efektlidir. Gizli geçit ile geçilen bir başka gezegen ise Wakanda’dır. Wakanda’nın esas karakterleri Marvel Legends Black Panther ve Shuri’dir. Black Panter’in kostümü ve gerçek suratına erişebilirsiniz. Shuri’nin ise teknolojik silahlarını edinebilirsiniz. Böylece sadece farklı gezegenlere ait koleksiyonları kolaylıkla yaratabilirsiniz. Galaksiler haricinde bir de dünyadaki teşkilatlar vardır. Örneğin Rus ve Sovyet ajanlarından oluşan Crimson Dynamo’lar bulunur. Marvel Legends Black Widow bunların arasında yetişmiş bir kadındır. Kızıl saçları, siyah kostümü ve silahları ile kadın karakter isterseniz seçmeniz gereken başlıca üründür. Kızıl Dinamo koleksiyonu oluşturmak için ayrıca Marvel Legends Taskmaster, Winter Soldier, Red Guardian ve Yelena Belova gibi karakterleri de satın alarak profesyonel bir takım elde edebilirsiniz. Bir birlik içerisinde değil de sadece Yelena gibi Marvel evreninin kötü karakterlerini biriktirmek isteyebilirsiniz. Bir diğer adı ile villain olan kötüler, kilit noktalarda bulunarak düzenin önemli parçalarını oluştururlar. Marvel legends green goblin, ultron, zombies, zola, yelena, yon rogg, Thanos ve Loki kadar meşhur olmasalar da oldukça önemli kötücül elemanlardır. Bu kötülerin figürlerine sahip olarak onlara özel, gerçek hayatta istediğiniz rol ve kurgular tasarlayabilirsiniz.

İndirimli Fiyatlarla Orijinal Marvel Legends Ürünleri

İndirimli Fiyatlarla Orijinal Marvel Legends Ürünleri

Figürler ve gerçeğe yakın aksesuarları ile Legends serisi, her yaştan insanın rahatlıkla oynayabileceği keyifli ürünlerdir. Örneğin Captain Marvel’ın oyuncak figürünün yanında küçük sarı bir kedi bulunur. Bu kedi Nick Fury ile olan meşhur sahnesinden esinlenerek eklenir. Böylece çizgi romanlardaki ve filmlerdeki o mizahi anlara geri dönerek ayrı bir keyif alabiliriz. Marvel Legends Carnage - Vulture - Kingpin - Moon Knight - Gambit - Nick Fury gibi genellikle insan olan karakterlerin prototipi ile keyifli anlar yakalayabilirsiniz. Marvel Legends Captain America Shield, Groot, Stan Lee, Hulkbuster, Ghost Rider, Hela, Logan karakterlerinin figürlerini bir arada ya da ayrı olarak alabilirsiniz. Örneğin Thor figürüne tek başına erişebileceğiniz gibi Lady Sif ile ikili set halinde sahip olabilirsiniz. Ya da daha fazla kahramanı bir arada görmek isterseniz dörtlü Thor, Hulkbuster, Thanos ve Captain Marvel karakterlerinden oluşan seti uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Iron Man, Thanos ve Doctor Strange’in bulunduğu setler de tercih edeceğiniz ürünlerdendir. Sevdiğiniz karakterleri istediğiniz setler içerisinde alabileceğiniz gibi tek olarak da alabilirsiniz. Birbirine benzer evrenlerden oluşan League of Legends ve Marvel evrenlerini bir arada yaşayabilirsiniz. Marvel ailesi, çizgi roman hayranları ile oyuncu topluluğunu bir araya getirir. Marvel League Of Legends çizgi roman ile benzer evrenlerdeki merak uyandırıcı karakterleri karşılaştırabilirsiniz. Marvel Legends fiyatları, özellikle figürlerde boyut ve adete göre değişiklik gösterebildiği gibi kahramanın önemine göre de belirlenir. Yan elemanlardan olan Marvel Legends Miles Morales, Daredevil, Captain Marvel, Punisher gibi karakterlere de uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz. İndirim kodları, kampanyalar ve sunulan imkanlar ile istediğiniz kahramanı rahatlıkla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.