İlgili Kategoriler
Ram (Sistem Belleği)
Fiyat
Renk
Çözünürlük
Ekran Yenileme Hızı
Hard Disk Kapasitesi
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kullanım Amacı
Panel Tipi
SSD Kapasitesi
Şarjlı Kullanım Süresi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kullanışlı Tasarımyla Hometech Laptop Modelleri Sizlerle

Hometech, gelişen teknoloji sayesinde kendini yeniliklere hazırlayan ve günden güne kendini geliştiren bir markadır. Kolay kurulumu, geliştirilmiş ara yüzü ve fiyatları sayesinde müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Günlük hayatınızda kullanacağınız ev ve okul işlerinizi yerine getirmeye yardımcı olurken daha profesyonel şekilde iş ve ofis hayatlarınızda da kullanmanız için tasarlanmıştır. Çok yönlü olan Hometech Laptop, her ihtiyacınızda anında kullanabileceğiniz şekilde üretilmeye devam etmektedir. 2004 yılında Türkiye'de kurulan Hometech markası, üstün kalitesi ve güvenilirliği sayesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tamamen milli sermaye ile sağlamlığından ödün vermeden çalışmaktadır. Teknolojinin en yeni ve en iyi halini kullanıcıları için hazırlamaktadır. Bünyesinde profesyonel bir şekilde çalışan binlerce kişi sayesinde bütün yeniliklerini markası üzerinde kullanmaktadır. Hometech Laptop, bünyesinde barındırdığı birden fazla ürün ve özellikler sayesinde her kullanım amacına göre hizmet etmektedir. Her bütçeye uygun fiyat ve özelliklerde ürünler bulmak mümkündür. Zarif tasarımı, renk seçenekleri, ürünlerin hafifliği ve kapasiteleri sayesinde seçim yapılabilmektedir. Ekran kartı, işlemci tipi ve modeli, çözünürlük ve sistem belleği gibi seçeneklerini kullanım alanınıza göre belirleyebilirsiniz. Yüksek kalitede ofis ortamlarınızdaki işlerinizi halledebilir, hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Böylece işlerinizden geri kalmadan pratik bir şekilde kullanma imkanı tanımaktadır. Hometech Laptop, her ihtiyaca uygun performans ve fiyat aralığı sayesinde tercih edilen modeller arasındadır. Ayrıca sağladıkları satış sonrası teknik servis hizmetleriyle müşterilerinin güvenini kazanmış bir markadır. Hometech alfa laptop, Hometech 0700 laptop, Hometech 800 c laptop, Hometech alfa 800c laptop, Hometech i5 laptop, Hometech alfa 240 c laptop ve Hometech mini laptop modellerine ulaşabilir.

Hometech Laptop Özellikleri

Hometech Laptop Özellikleri

Hometech Laptop, birçok özelliği bünyesinde barındıran bir markadır. Ekran boyutu söz konusu olduğu zaman laptopu hangi amaçla kullanacağınız önem arz etmektedir. Sadece evde günlük kullanım için başka boyutlar daha uygunken, oyun oynamak için tercih ediyorsanız eğer daha farklı bir ekran boyutuna ihtiyacınız olacaktır. Günlük kullanım için Hometech Laptop tercih etmek isteyen müşteriler 15-16 inç boyutlarında tercih yapmalılardır. 14, 14-1, 15,6, 11,6 inç seçenekleri ile birlikte tasarlanan Hometech Laptop ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Oyun oynamak isteyen kişiler ise 15,6 inç modellerinden tercih edebilirler. Kapasite dediğimiz zaman ise laptop alımında en önemli özelliklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde pek çok bilginin barındırıldığı laptop, kapasitesi yetmediği zaman işleri zorlaştırabilmektedir. Bu yüzden 128, 240, 256, 512 GB seçenekleri ile birlikte tasarlanmıştır. İş hayatında bilgilerinizi rahatlıkla muhafaza etmek, kapasite sorunu yaşamak istemeyen bireyler 512 GB kapasiteli olan modelleri seçmelidirler. Panel tipi olarak TN ve IPS modellerini görebilirsiniz. TN panel tipleri genelde oyun oynamak isteyen kişiler için ideal iken, IPS panel tipi en iyi renk performansını ve ekran görüntüsünü sağlamak adına üretilmiştir. Günlük kullanım olarak IPS panel tiplerini tercih edebilirsiniz. Sistem belleği tipleri ise DDR3 ve DDR4 olarak tasarlanmıştır. DDR ram çalışma veri hızını temsil etmektedir. Günümüzde kullanılan DDR3 modelleri ve yeni çıkan DDR4 modelleri mevcuttur. DDR4 4.nesil dinamik ve senkronize olarak tanımlanmaktadır. DDR3' e göre daha hızlı ve verimli bir performans sunarken daha az güç tüketimi sunar. Böylece laptop fazla ısınmaz ve dayanıklılığı artmaktadır. Maksimum işlemci hızı ise, 2.8 ve 1.9 olarak hazırlanmıştır. GHz, bilgisayarlar ya da laptoplar için oldukça önemlidir. Performans ve hız ile doğrudan orantılıdır. Yüksek kalitede bir ekran çözünürlüğü olması laptop alıcıları için oldukça önemlidir. Çözünürlüğünüzün kaliteli olması demek performansınızın da yüksek olacağı anlamına gelmektedir. Daha kaliteli içerikler ve daha net bir görüntü almanıza olanak sağlar. Hometech Laptop, 133 x 768 ve 1920 x 1080 çözünürlük modelleri sayesinde en iyi performansı almanıza olanak tanır.

Hometech Laptop Diğer Özellikleri Nelerdir?

Hometech Laptop Diğer Özellikleri Nelerdir?

Hometech Laptop, bu özelliklerinin yanı sıra diğer özellikleri sayesinde de kullanıcılarına yüksek performans sunmaya devam etmektedir. İşlemci tipi olarak Intel Atom, Intel Celeron, Intel Core i5 işlemci seçeneklerini kullanmaktadır. Intel Atom modelleri daha değişken fiyatlı ve günlük işler için kullanıma uygundur. Intel Core i5 işlemci ise daha yüksek performans sunarken fiyat aralığı da Intel Atom işlemci tipine göre daha farklı olabilmektedir. Sürekli kullanmak zorunda kaldığınız ya da iş görüşmeleri, toplantılar gibi durumlarınız için kullanacağınız Intel Core i5 işlemci tipi size daha uygun olacaktır. Intel Celeron ise Atom işlemci tipinden biraz daha pahalı ve i5 işlemci tipinden ise daha düşük fiyatlardadır. İşlemci tipine karar vermeden önce Hometech Laptop' unuzu kullanacağınız alanı belirlemeniz tavsiye edilmektedir. Bütçenize uygun işlemci tipini seçmenizde yardımcı olacaktır. Ekran kartı, monitörünüze görüntüleri yansıtmaya yardımcı olan bir parçadır. Ekran kartınızın kaliteli ve işlevsel olması demek alacağınız görüntülerin verimliliğini arttırmak demektir. Hometech Laptop Intel Graphics 400, Intel HD Graphics 500 ve paylaşımlı ekran kartı olarak dahili ekran kartı seçeneklerini sunmaktadır. Burada da önemli olan hususlardan biridir ekran kartlarının fiyatlarıdır. Bütçenize uygun ekran kartı seçimi yaparak laptopunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. İşlemci tiplerine uygun olarak geliştirilen bir diğer özellik ise işlemci modelleridir. N3350, Z8350, 8350U, 5200U, N4020 ve 5257U işlemci modelleri sayesinde laptopunuzun dinamik performansı artmaktadır. Windows ve FreeDOS destekli işletim sistemlerinden birini tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. 3 saat ve altı ya da 4-6 saat şarj kullanım süresi ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Şarj kapasitelerinin yüksek olması, her anda Hometech Laptop'unuzu kullanma imkanı tanımaktadır. Bu sayede tek bir ortama bağlı kalmadan özgür bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hometech Laptop Yorumları

Hometech Laptop Yorumları

Hometech Laptop, özelliklerine bakıldığı zaman fiyatlarıyla da kullanan kişilerin dikkatini çekmiştir. Yüksek performans ve hızı sayesinde sadece günlük hayatınızda değil ofis ve iş yerlerinizde düşünülerek üretilmiştir. Her kullanım alanına göre tasarlanan bu modellerin fiyat aralığı bütçenize uygundur. Hometech Laptop, üretilirken özellikle kişilere fayda sağlaması ve ihtiyaçlarını karşılaması düşünüldüğü için fiyat aralığı da o şekilde belirlenmiştir. Ayrıca Bluetooth özelliği sayesinde birçok bilgilerinizi laptopunuza aktarırken aynı zaman da başka kişilerle de paylaşımda bulunabilirsiniz. HDMI bağlantısı sayesinde laptopunuzu televizyonunuza bağlayarak ekran yansıtmada bulunabilirsiniz. Çok yönlü tasarlanan modelleri sayesinde en çok tercih edilen markalardan olan Hometech, müşterilerine güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir. Temel işlemci hızı (GHz) 1.1, 1.4, 2.7, 1-2, 2-3 olarak belirlenirken yapmak istediğiniz işlemlere göre değişmektedir. Satın alan kişilerin yorumları değerlendirildiği zaman her ihtiyaca hizmet etmesi sayesinde satış sonrası destek sunmaya da devam etmektedir. Kurulumu ve kullanımı kolay olan Hometech Laptop, herhangi bir sorununuzda sizlerle iletişim kurmaktadır. Cihaz ağırlıkları hafif olduğu için çantanızda ya da kolunuzda taşımaya da oldukça müsaittir. Şık tasarımları, inceliği sayesinde çalışma masanızda sizlere eşlik ederken güzel bir görüntü yakalamanıza da olanak tanımaktadır. İstediğiniz modeli satın almadan önce satıcı ile iletişime geçerek fikir beyanında bulunabilirsiniz. Profesyonel çalışma kadrosu ile sizlere destek vermeye devam edecektir. Böylece çalışma alanınıza uygun, yüksek performans gösteren ürünleri birlikte seçebilirsiniz. Bu doğrultuda satın alacağınız modelden daha verim almış olacaksınız. Hometech laptop kullanıcı yorumlarına ve hometech alfa laptop yorumları ulaşarak doğru seçimler yapabilirsiniz. Hometech alfa laptop fiyatları, Hometech laptop ve Hometech notebook fiyatları fiyatlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.