İlgili Kategoriler
İşlemci Tipi
Fiyat
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Yenileme Hızı
Kullanım Amacı
SSD Kapasitesi
İşlemci Modeli
Hard Disk Kapasitesi
Arttırılabilir Azami Bellek
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Dokunmatik Ekran
Panel Tipi
Renk
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Technopc Laptop

" araması için 31 sonuç listeleniyor

Son Model Technopc Laptop Trendyol’da!

Başta Türkiye olmak üzere dört farklı ülkede bulunan fabrikalarda üretilen Technopc dizüstü bilgisayar yerli bir marka olarak müşterilerin karşısına çıkar. Bilgisayar üretimi anlamında Türkiye’nin ilk yerli malı belgesine sahip olup üretim yapmanın yanında ayrıca sektör bünyesinde çözümler de sunan bir markadır. Yerli üreticiler arasında pazar payını genişletmeyi hedefleyen marka Technopc laptop özelliklerini müşteri taleplerine uygun geliştirerek memnuniyeti üst seviyede tutar. Ayrıca marka güncel teknolojik sorunlara çözüm bularak sektöre yön vermeyi de hedefler. Kullanım itibariyle kolaylık sunması sebebiyle birçok müşteri tarafından satın alma oranını artırır. İleri düzey teknoloji imkanı ile üretim yapan marka aynı zamanda uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanım sağlanabilecek kalitede üretim yapmaya da özen gösterir. Markanın laptoplarını kullananlar memnun kaldıkları için potansiyel müşterilere Technopc laptop tavsiye ederler.

İleri Teknoloji Technopc Laptop

İleri Teknoloji Technopc Laptop

Normal kullanımdan okul amaçlı kullanıma, okul amaçlı kullanımdan oyun amaçlı kullanıma, oyun amaçlı kullanımdan ofis-iş amaçlı kullanıma kadar birçok farklı amaca uygun olarak tasarlanan bilgisayarlar müşterileri ihtiyaca yönelik alışveriş yapmaya sevk eder. Bu sayede doğru tercihlerde bulunarak işlevsel ve rahat kullanım imkanı sağlanır. Technopc laptoplardan normal kullanım için uygun olarak tasarlananlar gerek iş yerlerinde gerekse evlerde kullanmak amacıyla rahatlıkla tercih edilir. Geniş ürün yelpazesiyle farklı türdeki ve farklı özelliklerdeki ürünlere sahiptir. Taşınabilir olma özelliği ile üretilen ürünler müşterilere konfor alanı yaratarak müşterilerin ürüne karşı olan taleplerini artırır. Satın alınan ürünler Technopc laptop şarj aleti ile birlikte paket içerisinde müşterilere teslim edilir. Son zamanlarda ilgileri üzerine çeken marka Technopc laptop kullananlar tarafından tüm yönleriyle incelenir ve keşfedilir. İleri teknolojiye sahip dizüstü bilgisayarlar Technopc laptop indirim dönemleri takip edilerek daha uygun fiyatlara satın alınır. Ayrıca tüm ürünler 2 yıl distribütör garantisi mevcuttur.

Kullanışlı Technopc Laptop Modelleri

Kullanışlı Technopc Laptop Modelleri

İşlemci modeli, ekran kartı, temel işlemci hızı, çözünürlük standardı, işlemci çekirdek sayısı ve buna benzer birçok teknik özellikler açısından farklılık göstererek üretilen Technopc laptop modelleri mevcuttur. Marka her bir modeli üretirken aynı özeni göstermiş olup, müşterilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak özellikler geliştirerek üretim yapar ve satışa sunar. Technopc laptop r3, r5, r7 farklı renklerde de üretilmesi sayesinde ayrıca müşterilere seçme imkanı sunar. Technopc i5 laptop free dos işletim sistemine sahiptir. Free dos işletim sistemiyle üretilen bilgisayarlarda Window 7, Windows 8 gibi işletim sistemleri bulunmaz. İşletim sisteminin Technopc laptop i3, i7, i9 a kurulumu sonradan yapılır. Bu nedenle marka tarafından daha iyi bir fiyata yüksek performans sunmak için ürünler free dos işletim sistemi ile üretilir.

Kaliteli Technopc Laptop Fiyatları ve Yorumları

Kaliteli Technopc Laptop Fiyatları ve Yorumları

Kaliteli ürünleriyle herkesin gözdesi haline gelen marka müşterilerin son teknolojiye sahip ürünleri satışa sunarak müşterilere Technopc laptop satın alma şansı yaratır. Ürün fiyatlarının belirlenmesinde çözünürlük, işletim sistemi, işlemci tipi ve benzeri teknik özellikler etkili olur. Modern ve şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ürünler aynı zamanda geniş fiyat aralığı ile müşterilerin ihtiyaçlarını uygun fiyatla avantajlı alışveriş imkanı sayesinde karşılar. Technopc laptop yorumları kısmından, ürünleri satın alan müşterilerin yorumlarına ulaşarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşteriler tarafından talep edilen tüm teknolojik fonksiyonlara sahip ürünlere Technopc laptop online mağazalardan ulaşılır. Bu sayede dilediğiniz zaman hızlıca sipariş vererek en kısa zamanda ürüne erişmek mümkündür. Her bütçeye uygun Technopc laptop fiyatları imkanıyla satın alma olanağı vardır. Farklı fiyat fırsatlarıyla ürünlere Trendyol üzerinden kavuşabilirsiniz.