placeholder
"

Husqvarna

" araması için 1175 sonuç listeleniyor

Husqvarna

Husqvarna

Dünyanın en ünlü dış mekan güç üreticilerinden biri olan Husqvarna, İsveç - Stokholm kökenli markalar arasında yer alıyor. Hızar, tırpan, kültivatör, çim biçme aletleri, dikiş makinesi gibi motorla çalışan ağır iş aksesuarları tasarlayan marka, yedek paça üretimi ve motorlu testere türlerinde de birinci sınıf kalitesiyle ön plana çıkıyor. Kullanıcılarına, kolay, hızlı ve zaman kazandıran aletler sunan Husqvarna'nın oldukça eskiye dayanan bir kuruluş aşaması bulunuyor. 1689 yılından bu yana faaliyet gösteren markanın ürünleri, günlük yaşamın çok sayıda kritik ihtiyacına çözüm getiriyor. İnşaat, mühendislik, peyzaj, ev işleri, tadilat, tarım ve ormancılık, ilaçlama, ahşap işleri, marangozluk, mimari, gibi çok sayıda alanda kullanılan ürünler, insan hayatını kolaylaştıran özellikleriyle iş yaşamına değer katıyor. 

Çalışma Performansını Artıran Profesyonel Çözümler

İş aleti görevi de üstlenebilen Husqvarna ürünleri, işletmelerin ve bireysel olarak çalışan kullanıcıların iş yükünü azaltıyor. Husqvarna ağaç motoru, testere türleri ve budama gereçleri, tarım işleriyle ilgilenen ve diğer amaçlarla kullanım gerçekleştiren kullanıcıların işlerini büyük oranda kolaylaştırıyor. Robotik çim biçme makineleri, çit düzelticiler, çim biçme makineleri, bahçe traktörleri, rider'lar, çim budayıcılar, çalı tırpanları, motorlu testereler, uzun şaftlı budama testereleri, el tipi kesiciler ve saplı testereler üreten marka, biçme, düzeltme ve temizleme, kesme, akü, çim bakımı, toprak ve zemin gibi alanlarda kullanıma yönelik işlevler sergileyen ürünler sunuyor. Ünlü dış mekan güç tasarımcısı, robot tipi ürünleriyle de alanında yeni bir devrim yaratıyor. Bir yönlendiriciye ihtiyaç duymadan çalışan cihazlar, geleceğin akıllı bahçe teknolojisini bugün kullanıcılarla buluşturuyor. 

Akü serileri, havalandırıcılar, çim havalandırıcılar, üfleyiciler, çapa makineleri, ürün aksesuarları, kişisel koruyucu ekipman, baltalar ve ormancılık aletleri, yağ - yakıt dolum ekipmanları ve iş kıyafetleri üretimleri de yapan marka, çalışma performansınızı en üst seviyeye taşıyacak olan profesyonel çözümleri bir araya getiriyor. Kaliteli üretimleriyle hem dış mekanlarda hem de iç mekanlarda kullanılabilen özgün ürünler dizayn eden köklü güç üreticisi, bahçe ve ağaç bakımı konusunda ihtiyacınız olan her şeyi birinci sınıf kalitede sunuyor. Kullanıcı yorumları baz alındığında kalitesiyle çok sayıda övgü toplayan iş gereci üreticisi, el tipi makinelerinin tümünde güvenlik önlemlerinden de ödün vermiyor. Diğer ürünlerinde de üstün güvenlik önlemleri alan marka, hem kullanıcıların hem de makinelerin güvenliğini önemsiyor. 

Biçme Ürünleri: Bahçe ve Tarım İşlerinin Vazgeçilmezleriyle Tanışın

Husqvarna ot biçme makinesi de denilen robotik ve standart çim biçme makineleriyle bahçe ve tarım işlerinin vazgeçilmez ürünlerini satışa sunuyor. Robot çim biçme makinesi, siz kahvenizi yudumlarken bahçenizde kendi başına çim biçme işlevi yapabiliyor. Üstelik yalnızca 55 dB ses seviyesine sahip olan ürünler, güvenli ve sessiz bir biçimde çalışarak çimlerinizi kısa sürede biçmenizi sağlıyor. Robot ürünleri bahçe içerisine bıraktığınızda başında beklemenize gerek kalmadan çalışabiliyor. Ayrıca bu ürünleri günün her saatinde ve yağışlı havalarda bile kullanabilirsiniz. Çok sessiz olması sebebiyle gece saatlerinde de rahatsızlık vermeden çalışabilen ürünler, hassas çim biçme yöntemiyle çimlerinizin kırpılma usulüyle biçilmesini sağlıyor. Kırpılan çimlerin uzunluğu yalnızca birkaç milimetre olduğu için ekstradan toplanmasına ve temizlenmesine de gerek kalmıyor.

Biçilen çimler, mevcut çimleriniz arasında gübreleme görevi üstleniyor. Ürünlerin güvenlik konusunda sunduğu donanımlar da markanın  en seçkin özellikleri arasında yer alıyor. Robot çim biçme aleti üzerinde yapılan her işlem şifre gerektiriyor. Bu sayede ürünleri sizin dışınızda herhangi birisi kullanamıyor. Çim biçme makineniz birisi tarafından durdurulduğunda ya da farklı bir şarj cihazıyla şarj edildiğinde güçlü bir alarm sesi duyuluyor. Ayrıca ürünün çalındığı bildirildiğinde, zaten kullanılamaz durumda olsa da kırmızı listeye alınıyor. Ürünler aynı zamanda ıslak çimleri de biçebilmeleriyle beğeni kazanıyor. Husqvarna Automower adı verilen robot çim biçme makineleri, güneş ışığından etkilenmeden saatlerce çalışabiliyor. Kablosuz bir yapıya sahip olması ise şarj yöntemiyle birlikte kullanım kolaylığı sunuyor.

Benzinli Çim Biçme Makineleriyle Her Şey Hızlı ve Kolay

Gözetime gerek kalmadan çimlerin biçilmesini sağlayan robot ürünler dışında benzinli Husqvarna ot motoru modelleri de bulunuyor. Benzinli çim biçme makinesi de denilen bu ürünler, birinci sınıf kesim yapabilmeniz için özel olarak tasarlanıyor. Profesyonel kullanımlar için de ideal olan bu cihazlar, kolay kavrama avantajı, hafiflik, güç, beceri, hız, güvenlik, gibi konularda üstün başarı sergiliyor. Çim uzunluğu ayarı yapabilmenize izin veren ürünler, hızlı ve kolay bir şekilde ayar değiştirebilmenize de yardımcı oluyor. Başlangıçta farklı bir ayar denemiş olsanız bile, dilediğiniz anda yeni bir ayar yapabilirsiniz. AFTech adı verilen özel teknolojileri bulunan ürünler, bütün kesim ayarlarında ve modlarında istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı oluyor. Tüm modları güvenli bir hâle getiren bu teknoloji, kollektörlerin optimum düzeyde doldurulmasını sağlıyor. Bu sayede toplama işlemini yaparken daha az doldurma yapılabiliyor. 

B&S DOV motor sistemine sahip olan ürünler, ayrıca motor hazırlığı yapmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabiliyor. Ağır çalışma koşulları için özenle hazırlanmış olan makineler, dış ortamlarda çok dayanıklı olan yapılarıyla da dikkat çekiyor. Çelik kesmeden elde edilen yükseklik segmenti bölümü, U biçimli kavrama yeri desteği, kilitleme somunları ve çift bilya desteğine sahip olan rulmanlı tekerlek sistemleri, sorunsuz bir şekilde uzun yıllar çalışabiliyor. Hareketli olarak dizayn edilen bıçak bölümleri ise en ideal çim biçme işleminin yapılmasını sağlıyor. Verimli bir şekilde kesim yapılmasını sağlayan makineler, merkezi kesme yükseklik ayarı sunarak çim ölçülerinin eşit bir şekilde aynı ölçüde kesilmesine yardımcı oluyor. Kolayca kavranabilen tutma bölmesi, cihazın hızlı ve kolay bir şekilde yönlendirilebilmesine olanak tanıyor. Hafifliği sebebiyle kolayca taşınabilen ürünler, bahçe içerisinde istenilen bölgeye sürülebiliyor. 

Çim Biçme Makinesi Modelleri ve Teknik Özellikleri

Katlanabilir ve ayarlanabilir tutma yeri bölümü, kullanıcının bedenine özel ayarlamalar yaparak kolay hareket avantajı sağlıyor. Tutma yeri ihtiyaç doğrultusunda katlanabilen ürünler, bahçe içerisinde yapılan geçişlerde kolaylık sunuyor ve saklama sırasında daha az alan işgal ediyor. 40 cm, 56 cm, 53 cm, gibi farklı kesim genişliklerine sahip olan ürünler, tek harekette ve bulundukları alanda kesim genişlikleri kadar kesme işlemi yapıyor. Kesim genişliği fazla olan ürünler, çim biçme konusunda daha hızlı ilerleme kat edilmesini sağlıyor. Geniş kesim yapabilen cihazlarla birkaç adım ilerlendiğinde dahi metrelerce biçme işlemi yapılabiliyor. Üçü bir arada kesim, değişken sürüş hızı, kompozit şasi, kendinden tahrikli, tek hız, TrioClip, BioClip gibi özellikler, genel olarak LC serisi ürünlerinde görülüyor. LC serisi ürünler, ergonomik handle bar özelliğiyle de beğeni kazanıyor. 

Husqvarna fiyat konusunda kullanıcılarını yormayan seçenekler sunuyor. Ürünlerinin farklı kullanıcı segmentlerine hitap edebilen çeşitliliği sayesinde geniş fiyat aralıkları veren marka, her kesimden kullanıcının ürünlere ulaşabilmesini sağlıyor. Trendyol'da bir araya gelen ürünler, Trendyol'a özgü fiyat aralıklarıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Husqvarna yedek parça konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. İstediğiniz ürün modelinin yedek parçasını ve aksesuarlarını da kategori içerisinde görebilirsiniz. Ürün aksesuarları ile makinenize yeni parçalar ekleyebilir, performansı daha fazla artırabilirsiniz. Çim biçme makineleri, Husqvarna tırpan modelleri, rider'lar, Husqvarna motorlu testere ve Husqvarna motor türleri, robotik çim biçme aletleri, bahçe traktörleri, Husqvarna motorlu tırpan çeşitleri ve diğer aksesuarlar, yedek parçalarını bulabileceğiniz ürünlerden sayılıyor. 

Kesme İşleri İçin Hazırlanan Profesyonellere Yer Açın 

Husqvarna kesim motoru modelleri, kesme işlemleri yapan araçlar arasında başı çekiyor. Güç ve performans konusunda devrim yaratan motorlu testereler, dev ağaç materyallerin kesilmesinde bile üstün başarı sergiliyor. Düşük yakıt tüketimi sağlayan ve egzoz emisyon seviyesi oldukça düşük olan ürünler, X-TORQ teknolojileri sayesinde tasarruf alanında çığır açıyor. Entegre jikle ve durdurma özelliği bulunan akıllı ürünler, SmartStart fonksiyonlarıyla istediğiniz her anda çalışabiliyor. Özellikle ormancılık alanında faaliyet gösteren işletmelerin ve bireysel kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen Husqvarna testere ürünleri, onlarca farklı model ve işlevle hazırlanarak kullanıcıların konforlu bir deneyim yaşamasını sağlıyor.  Doğayı koruma konusunda da özel donanımlara sahip olan çevre dostu modeller, X-TORQ motorlar sayesinde olabilecek en az enerji tüketimini kullanıyor. Nem, sıcaklık gibi etkenlere göre özel olarak kendisini dengeleyen modellerle, karbüratör ayarı yaparak zaman kaybetmenize de gerek kalmıyor. 

Kullanıcılarının sağlığı ve güvenliği için en üst seviyede önlemler almayı hiçbir üründe ihmâl etmeyen güç üreticisi, motorların boğulmasını önleyen özel bir sistemle çalışmasını sağlıyor. Bunu yapabilmek için ise birleşik jikle - durdurma fonksiyonları hayata geçiriliyor. Bu fonksiyon sayesinde ürün motorunun çalışması kolaylaşıyor ve motor sisteminde herhangi bir aşınma gerçekleşmesi önleniyor. Çalıştırma ipindeki direnç ise %40'a kadar azaltılıyor. Bu işlev ürünlerin SmartStart özelliğiyle sağlanıyor. Sessiz çalışma özelliği bulunan testereler, çalışma esnasında en az seviyede gürültüye maruz kalmanızı sağlayarak sağlığınızın korunmasına yardımcı oluyor. Bu özellik sayesinde günün yorgunluğu da büyük oranda azalmış oluyor. İşletmeler için ise yakıt tasarrufu özelliği maliyet düşürücü bir etken olarak görülüyor. Ürünlerin bu özelliği sebebiyle çok sayıda işletme markanın cihazlarını tercih ediyor. Ürünlerin TrioBreak özelliği ise zincir fren tipinin serbest bırakma sistemiyle otomatik biçimde sağ ya da sol elle devreye alınmasını sağlıyor. 

Husqvarna El Testeresi ve Husqvarna Katlanır Testere Ürünlerini Keşfedin

Dünyaca ünlü güç markası, el tipi kesicileriyle de büyük beğeni alıyor. Çok sayıda zorlu zeminde üstün başarı sergileyen ürünler, asfalttan betona, betondan kayaya, mermerden ytong'a en güç kesilen materyallerde bile verimli kullanım sunuyor. Güç konusunda kullanıcısını yarı yolda bırakmayan ürünler, hızları, performansları ve tanıdıkları kolaylıklarla iş yükünün azalmasında büyük rol oynuyor. El tipi kesiciler sayesinde iş yaparken harcadığınız zahmeti en aza indirebilir, neredeyse hiç yorulmadan tüm işlemleri tamamlayabilirsiniz. Hafiflikleri, kolay kavrama avantajları, taşınabilir olmaları ve son derece güvenli olmalarıyla iş kazalarının da en aza indirilmesini sağlayan ürünler, neredeyse hiç bakım gerektirmiyor. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle de büyük ilgi gören kesici ürünler, kolay çalıştırılabilme özellikleriyle de konforlu bir işçilik deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Husqvarna odun motoru ürünleri de testere türleri arasında yer alan güçlü tasarımlardan biri olarak ön plana çıkıyor. 

Kar, buz, yağmur, toz, kir, çamur, gibi etkenlerden etkilenmeden her zorlukta aynı performansı gösteren modeller, kullanışlı ve hafif motor donanımlarıyla işlem sırasında yorulmanızı engelliyor. DuraStarter özelliği ise cihazların toz geçirmesini önlüyor. Bu sayede yapılan işlem en pürüzsüz haliyle tamamlanmış oluyor. Ayrıca hassas yüzeylerin tozlanmasının da önüne geçiliyor. Çok sessiz bir şekilde çalışan ürünler, gün içerisinde sürekli duymak zorunda olduğunuz güçlü motor seslerini tarihe karıştırıyor. Bunun yerine çok daha sessiz çalışan motorlarla donatılan kesiciler, iş sırasında sesten kaynaklanan rahatsızlıklarınızın en aza inmesine de olanak tanıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcı konforu ön plana çıkarken, güç ve performans konusunda herhangi bir kayıp yaşanmıyor. Marka tarafından geliştirilen en özel motor tiplerinden biri olan fırçasız motorlar, sessizlik konusunda en çok beğenilen ürünler arasında yer alıyor ve verimlilik konusunda da kullanıcısına sonsuz imkânlar sunuyor. Husqvarna motorlu testere fiyatları da ürünlerin özellikleri ve türleri doğrultusunda farklı oranlar gösterebiliyor. 

Husqvarna Akülü Testere: Güç Şimdi Daha Verimli 

Ünlü güç üretim markası, akülü testereleriyle kullanıcıların tüm kesim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Çok amaçlı modelleri de bulunan akülü testereler, günlük kullanıma uygun olmaları sebebiyle beğeni topluyor. Marangozculuk, balıkçılık, bahçe işleri, orman işleri ve diğer ihtiyaç alanlarında kullanıma hazır olan akülü testereler, kablolu kullanım sorununu ortadan kaldırıyor. Kablosuz kullanım avantajıyla dilediğiniz her alanda kesim yapabilmenizi sağlayan modeller, bulunduğunuz dış mekana elektrik desteği götürmenizi de engelliyor. Şarj edilerek çalışan akülü modeller, herhangi bir aküyle birlikte kullanılabiliyor. Hafiflikleri sebebiyle oldukça kolay kullanım sunan modeller akü dışında yalnızca 3 kg gibi bir ağırlık oranı sunuyor. Zincir hızı konusunda üstün başarıya sahip olan ürünler, bazı modellerde 11.5 M/S kesim hızı sunarken bazı modellerde bu oran çok daha yüksek seviyelerde seyredebiliyor. Husqvarna hızar motorları fiyatları ile karşılaştırma yapıldığında ise fiyat oranlarında değişim gözlenebiliyor. 

İhtiyacınız olan hız miktarı daha yüksekse, ürünü satın almadan önce ürün açıklamalarını inceleyebilir, sizin için en ideal hıza sahip olan ürünü satın alabilirsiniz. ''İktisadi Mod'' işlevi aktif olduğunda yaklaşık 8 saat boyunca kesintisiz kesim yapabilen modeller, arazi alanlarında ve ormanın derinliklerinde bile dilediğiniz kadar çalışabilmenize olanak tanıyor. Akü ve şarj cihazıyla birlikte satılan modeller, OC80 tipi şarj aletleriyle şarj edilebiliyor. Zincirleri 22,5 olan ürünler, dişli sayısında 91 kalıp ve daha fazlasını sunabiliyor. Diğer motorlu ürünlerle karşılaştırıldığında hemen hemen aynı ağırlık oranları sunan ürünler, Husqvarna dal budama motoru olarak da kullanılabiliyor. Ürün yelpazesinde dal motoru işlevi için özel olarak tasarlanan ürünlere de yer veren güç markası, motorlu ve benzinli olmak üzere iki farklı türde ürün çeşitliliğiyle piyasaya sürülüyor. İki zamanlı motor performansı sergileyen güç makineleri, hafif yapıları sayesinde yüksek performans elde etmenize de olanak tanıyor. Benzin pompa kapsülü ve Husqvarna zincir germe aparatına da sahip olan dal budama motorları, 3 kg ağırlıklarıyla istenilen her alana taşınabiliyor. 

Çalı Tırpanlarıyla Tüm Bahçe ve Tarım İşleriniz Yolunda 

Arazi temizliğinde üstün başarı sergileyen tırpanlar, çalı, sert ot, kurumuş bitki dalları, fundalık gibi arazi etkenlerinin dilediğiniz gibi şekillendirilmesini sağlıyor. Kolaylıkla taşınabilen ürünler, hafif olmaları sebebiyle dengeli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yakıt tasarrufu konusunda devrim yaratan marka, %75 gibi rekor bir seviyede tasarruf yapabilme olanağı tanıyor. Bu sayede çevre dostu olarak tanımlanabilen ürünler, ekstra uzun mil bölümleriyle dilediğiniz alana zahmetsiz bir şekilde ulaşabilme avantajı veriyor. Husqvarna ilaçlama motoru ürünleri ise tarım arazilerinizi, bahçenizi ve diğer tüm alanları profesyonel bir şekilde ilaçlayabilmenize yardımcı oluyor. Sırt tipi çeşitleri de bulunan ilaçlama motorları rahat taşınabilme avantajıyla verimlilik konusunda üstün performans sergiliyor. Eğer siz de hobi, bahçe, tarım, işçilik ya da diğer tüm amaçlarınız için Husqvarna'yı tercih ediyorsanız, Trendyol'da bulunan ve Trendyol'a özel oldukça ayrıcalıklı fiyatlarla satışa sunulan ürün modellerini inceleyebilir, hemen sepetinize ekleyerek günlük yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.