"

Husqvarna 445

" araması için 120 sonuç listeleniyor
Husqvarna Krank 445-450-2245
Kargo Bedava
HusqvarnaKrank 445-450-2245
646,43 TL
Sepete Git

Husqvarna 445 Ağaç Motoru ile Yüksek Performans

Halk arasında hızar olarak da bilinen elektrikli motor ya da benzinli motorla çalışan bıçkı aleti olan motorlu testereler, ağaç kesme, budama, tomruklama gibi işlemlerde kullanılmakta ve kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır. Bir İsveç markası olan Husqvarna da uzun yıllardır hızar, benzinli tırpan, çim biçme makinesi gibi dış mekân güç üreticiliği yapmaktadır.

Husqvarna 445 Fiyat

Husqvarna 445 Fiyat

Husqvarna 445 ateşleme bobini, Husqvarna 445 yağ pompası, Husqvarna benzinli araç motoru, husqvarna 445 kesim motoru özelliklerini yorumlardan öğrenebilirsiniz. Firmanın özellikle motorlu testere ürünleri arasında en dikkat çekeni ve en fazla satan ürün olarak kayıtlara geçen cihazı ise Husqvarna 445 cihazı olmaktadır. Husqvarna 445 x-torq ve Husqvarna 445 x-torq motorlu testere markanın en sevilen modellerinden biridir. Husqvarna 445 motorlu testere fiyatlarına ve husqvarna 445 özelliklerine sayfamıza göz atarak ulaşabilirsiniz.

Husqvarna 445 Teknik Özellikleri

Husqvarna 445 Teknik Özellikleri

Firma Husqvarna 445 motorlu testere ürünü ile özellikle en fazla kullanıcıları olan orman işçilerinin kullanımını kolaylaştırmak, iş kazalarını engellemek amacıyla dizayn edilmiştir. Yaptıkları işlerde profesyonellik ve kalite arayanlar için tüm yıl boyunca kullanılabilen bir testere olan Husqvarna 445 x- trog motoru sayesinde yakıt tasarrufu sağlar, emisyon seviyesini ise düşük tutmaktadır. Yakıt seviyesi göstergesi, otomatik stop düğmesi ile çalışmayı kolaylaştıran cihazda aynı zamanda smart start sistemi de bulunmaktadır. Smart start sistemi çalışma direncindeki ipin yüzde 40’a kadar azaltılmasını sağlar bu özellik makinenin minimum çaba ile hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar. Husqvarna 445 motorlu testere, kesim ekipmanı hariç 4,9 kilogram ağırlığındadır. Toplam silindir hacmi 47.7 santimetre küptür. Daha iyi bir kesim için belirtici işaretlerin de kullanıldığı cihazda, santrifüj hava temizleme sistemi sayesinde kullanım aşınmaları azaltılır ve filtre temizleme aralığını arttırarak da kullanım ömrünü uzatır. Motorlu Ağaç Kesme Testeresi Husqvarna 445 zincir 3.25 ila 36 diş arasındadır.

Husqvarna 445 Kullanıcı Yorumları

Husqvarna 445 Kullanıcı Yorumları

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile yaklaşık 35 yıldır Türkiye’de devam ettiren firma, bu ürün ile pek çok tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlamıştır. Pek çok özelliği ve kullanım avantajını barındıran cihaz hakkında en çok merak edilenlerden biri de Husqvarna 445 motorlu testere fiyatları seçenekleridir. Bu ürünün fiyatı dönemlere göre değişiklik göstermektedir. Husqvarna 445 motorlu testeresinin kutusu içerisinde; bir adet husqvarna 445 motorlu testere, bir adet orijinal motorlu testere palası, bir adet husqvarna 445 zinciri, bir adet zincir kılıfı ve zincir takma anahtarı ile birlikte ürün hakkında 8 dilde kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bazen bu içeriğinin yanı sıra motor yağı, yedek parça gibi ekstra promosyonlar da verilmektedir. Bu da ürünün fiyatının farklı olmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle de ürünün fiyatı, farklı fiyat aralıkları ile karşımıza çıkmaktadır. İhtiyacınızı giderecek Husqvarna 445 motorlu testereye ve Husqvarna 445 yorumlarına Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.