"

IKEA Bahçe Mobilyası

" araması için 117 sonuç listeleniyor

İkea Bahçe Mobilyası Modelleri ile Bahçenizde Minimal Şıklık

Bahçede zaman geçirmeyi sevenler için bahçe mobilyası seçimi oldukça önemlidir. Açık hava da kahvesini yudumlarken kitabını okuyanlar, yakın dostları ile bahçede otururken sohbet etmek isteyenlerin tek adresi IKEA bahçe mobilya grupları olmaktdır. Bahçeniz evinizin devamı niteliğindedir. Evinizin şıklığını ve konforunu bahçenizde devam ettirmek isteyebilirsiniz. Sıcak havalarda evde klima ile oturmak yerine birçok kişi açık havada vakit geçirmeyi tercih eder. Açık havanın keyfini çıkarmak için ise konforunuz oldukça önemlidir. Bahçenizde keyifli vakit geçirmek için önemli olan ihtiyacınıza uygun olan mobilya türünü tercih etmeniz. Rahat ve konforlu bahçe mobilyanızı aydınlatma, dekoratif aksesuarlar ve bahçe düzenlemesi ile mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Bahçeniz kullanacağınız aksesuarlarınızın bahçe mobilyanız ile uyumlu olması daha şık bir görünüm sağlar. İKEA bahçe balkon mobilyaları size geniş bir kullanım alanı sunar. Yaz mevsiminde güzel bir oturma alanı olan bahçeler kışın gelmesi ile birlikte çok tercih edilmiyor. Mevsim şartlarından dolayı yaşanan toz ve çamurlardan etkilenmeden yine de açık havanın tanıdı çıkarmak istiyorum diyenler kış mevsiminde balkonları tercih eder. Balkonda oturup yağan yağmurun ya da kar yağışını izlemek isteyenler için kışın gelmesi ile balkon dekorasyonu büyük önem kazanır. Rahat ve şık balkon mobilyalarınızı uyumlu ve şık battaniyelerle kombin yaparak balkonunuzda sıcak bir hava esintisi yaşatabilirsiniz.

IKEA Bahçe Koltukları Dekorasyonu

IKEA Bahçe Koltukları Dekorasyonu

İKEA bahçe koltukları rahatlık ve şıklığı birleştiren tasarımlarıyla ön plana çıkar. Sadelik arayanların sıklıkla tercih ettiği bahçe mobilyaları arasında minderli koltuk modelleri, bahçe yemek masası ve saksı ihtiyacınız olan her şey bulunmaktdır. Minderli koltuk modellerinin kirlendiğinde kolaylıkla temizlenebilir şekilde tasarlanması kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Farklı mobilya çeşitlerinden istediğinizi alarak şık bir bahçe dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Dayanıklı olan ahşap malzemesinden tasarlanan bahçe mobilyaları farklı büyüklüklerde tasarlanır. Modüler olan İKEA bahçe takımları herhangi bir mekan değişikliğinde kolaylıkla bölünerek kullanılabilir ya da ekstra ürün satın alınarak büyütülebilir. Farklı kullanım seçenekleri sunan IKEA üretilen malzemelerin kalitesi ile tam bir kullanıcı dostudur. Satın aldığınız herhangi bir IKEA oturma grubunu uzun yıllar kullanmanızın ardından istediğini renge boyayarak yenileyebilirsiniz. İlk günkü haline dönen oturma grubunuzu uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Koltuk tasarımlarının yanı sıra tasarlanan bank modelleri seçtiğiniz oturma grubu ile uyum sağlar. İster oturma alanı ister sehpa olarak kullanabileceğiniz şık bir tasarımı olan bankların ihtiyaca uygun olarak farklı ebatları bulunur. İKEA bahçe yemek masası farklı ebatlarda tasarlanan seçenekleri ile geniş bir seçim hacmi sunar. Kullanılacak her alana uygun olan masa çeşitleri istenildiğinde katlanıp kaldırılarak ortamda kalabalık bir görüntü oluşmasını engeller. Açılıp kapanabilen ahşap masalara uyumlu olarak tasarlanan katlanır sandalyeler de istenildiğinde masalar ile kolaylıkla kaldırılabilir. Fazla sandalyelerin ortalıkta olması bahçe dekorasyonunuz açısından çok hoş bir görünüm olmayabilir. Gerekli görüldüğünde evin farklı bölümlerine de kolaylıkla taşınabilmesi ise ahşap masa ve sandalyelerin tam bir fiyat performans ürünü olduğunun kanıtı. Ahşap yemek masalarının yanı sıra poliamid plastikten tasarlanan bahçe yemek masaları bulunduğu ortama şık bir görünüm kazandırır. Genelde iki kişilik tasarlanan bu masalar bahçenin yanı sıra balkonlar için de oldukça kullanışlıdır. Yalnızca sabunlu su ile silinerek temizlenen masaların kullanımı oldukça kolay olmaktadır. Çevreye duyarlı malzemelerden üretilen yemek masalarından istediğinizi seçerek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

İKEA Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

IKEA Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Yıllardır geri dönüştürülebilir malzemelerle ürettiği mobilyaları müşterilerinin beğenisine sunan IKEA bahçe mobilyası tasarımlarının öncü markalarındandır. Sade ve şıklığı bir araya getiren tasarımları ile birçok insan tarafından ilgi görür. İKEA bahçe masa takımı barbekü yapmayı sevenlerin ilk tercihidir. Bahçe takımlarına uygun olarak tasarlanan İKEA bahce mobilya ortusu kolay temizlenebilir yapısı sayesinde kullanıcıların memnuniyetini kazanır. Bahçe mobilyası için en önemli konu uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilmesidir. Dış mekanda kullanılan mobilyalar güneş ve yağmurun etkisi ile renkleri solabilir ya da çatlaklar oluşabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için seçilen malzemenin dış mekana uygun olması en önemli şarttır. Değişik hava koşullarından etkilenmeyen malzeme seçiminin ardından ise mobilyaların bakımlarının düzenli yapılması gerekmektedir. Düzenli bakımı yapılmayan mobilyalar kısa süre içerisinde deforme olabilir. Dış mekanda kullanılacak en kullanışlı malzemenin seçiminin ardından seçilecek minder rengi ve kumaş kalitesi gelir. Kolaylıkla temizlenebilmesi için su geçirmeyen minderler sizin için uygun olabilir. Bahçe temizleme sırasında kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Normal kumaş seçimi yaptığınız da ise yalnızca minderin kılıflarını yıkamanız gerekir. Bu sizin için zaman kaybı olabilir. Bunun yanı sıra renk seçimine dikkat edilmesi gerekir. Dış mekanda yoğun güneşe maruz kalan minderlerin renkleri kolaylıkla solabilir. Solan minderler ise bahçe dekorasyonunuza gölge düşürebilir. Bu tür durumların yaşanmaması için açık renk minder tercih edebilirsiniz. İKEA bahçe mobilyaları fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Geniş bir fiyat aralığı olan IKEA bahçe mobilyalarından istediğinizi alarak balkon ve bahçelerinizi şenlendirebilirsiniz. Modüler olan bahçe mobilyaları fiyatları değişiklik göstermektedir. Tekli koltuk fiyatı ile 3’lü koltuk fiyatı arasında fiyat farklı olabilir. Ayrıca hangi malzemeden üretildiği de önemlidir. Ahşap ya da polipropilen plastikten üretilen bahçe mobilyaları fiyatları farklı olabilir.

IKEA Bahçe Mobilyaları Özellikleri

IKEA Bahçe Mobilyaları Özellikleri

Bahçe ve balkon tasarımlarında temel eşya koltuk takımı ya da yemek masası olsa da aksesuar seçimi çok önemlidir. Seçilen mobilya ne kadar şık olursa olsun doğru aksesuarlarla dekore edilmediğinde fazla yalın kalabilir. Dekorasyonunuzu IKEA aksesuarları ile tamamlayabilirsiniz. Örneğin sade bir yemek masasını kırmızı bir masa örtüsü ile renklendirebilir, şık vazo ve saksılarla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Balkon ya da bahçe dekorasyonunun bazı durumlarda mahremiyet ön planda tutulabilir. Rahatlıkla balkonunuzda oturabilmek için dekorasyonunuzu destek panelleri ya da uzun ve büyük bitkiler ile tamamlayabilirsiniz. Destek panelleri üzerine sarmaşık tarzı bitkiler sarılarak kullanılır. Kullanıldığı bölümde görüş açısını engelleyeceği için rahat olmanızı sağlar. Ahşap çiçeklik ve bitkiler ile de aynı etkiyi yapabilirsiniz. Gerçek bitki bakımı konusunda sorun yaşayanlar IKEA yapay bitkileri kullanabilir. Sayısız ev dekorasyon ürünleri üreterek milyonlarca kişiye olan IKEA bahçe mobilyası tasarımlarıyla da göz dolduruyor. İskandinav tasarım stilini bahçe mobilyalarında da gösteren İKEA bahçe mobilyası minderi arayanların da tercihidir. İKEA bahçe grubu mobilyalarında koltuk takımından yemek masasına, sandalyeden sehpaya, masa örtüsünden aydınlatmaya bir çok seçenek sunar. Bahçe ve balkon tasarımlarınızı yalnızca IKEA ürünleri ile yaparak sade ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Dış mekanda kullanılacak ürünlerin tasarımının yanı sıra kalitesi de oldukça önemlidir. Farklı hava koşullarına maruz kalan mobilya ve aksesuarlar kısa süre içerisinde deforme olabilir. Bu sorunları yaşamamak için kendinize uygun IKEA mobilyasını Trendyol güvencesi ile seçebilirsiniz.