İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Fiyat
Yükseklik
Materyal
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

IKEA Vazo

" araması için 90 sonuç listeleniyor

İkea Vazo Modelleri ile Evinize Şıklık Katın

İkea, dekoru tamamlayan ve doğru kullanıldığı zaman hayat alanında çekici bir etki yaratan vazolarla dikkat çekiyor. İkea vazosu, detay olarak küçük olsa da şıklığıyla üstün bir zarafet yayıyor, her zevke hitap edecek detaylar var. Klasik, minimal, modern veya rustik bir yaşam alanının detaylarına değiniyor. Yapay veya canlı çiçeklerin sergilenmesinden renkli taşların görsel yansımasına, çiçeklerin yetiştirilmesine kadar birçok yönden beğeni toplayan vazo, dekorasyon severlerin takip ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bu bağlamda duvarların renklerini tamamlayan dekoratif İkea vazo, oturma grubu, halılar, perdeler ve avizeler özgün detaylarla özenle seçilmiş ve iç tasarıma hoş bir görünüm katan önemli parçalardandır. Marka, vazoları ile lüks tasarımı bir üst seviyeye taşıyor. Canlı renk dengesi tasarımları ile ev dekor aksesuarlarında farkı gösterir. Göz alıcı tasarımıyla her yaşam alanına mükemmel uyum sağlayan İkea cam vazo çeşitlerinde şık görünümler ön plana çıkıyor. Kentsel ve modern dekoru yansıtan İkea dekoratif vazo, kreasyonlarında öne çıkan dekoratif yorumların örneklerini sunuyor. Özel alternatiflerle dekorasyon için mükemmel olan aksesuarları, dekorasyonun ayrıcalıklı çizgilerini taşıyor. Markanın bünyesinde yer alan özgün tasarımlar, yaşam alanının tüm detaylarıyla büyük bir uyum yaratıyor. Markanın sanat ve zanaatkarlığın birleşiminden doğan tasarımları yaşam alanınıza farklı bir hava katacaktır. Markanın modelleri her zevke hitap edecek renk ve desen seçeneklerinin yanı sıra her mekana uygun ölçü alternatifleri de bulunuyor. İkea vazo modelleri, sanat ve zanaatı bir araya getiren tasarımlarıyla günlük yaşamı zenginleştirirken, yaşam alanıyla olan duygusal bağı güçlendiriyor. Cam ve seramik gibi malzemeler kalite ve lüks kavramlarını bir araya getiriyor.

İkea Vazo Modelleri

İkea Vazo Modelleri

Geçmişin zarafetini günümüze taşıyan İkea vazo çeşitleri klasik tasarımları, modern detaylarla birlikte kullanıyor. Ayrıca tasarımların geometrik dokunuşları zarafetle birleşerek yaşam alanında kişiye özel bir alan yaratıyor. Markanın tasarımlarında, modern tarzın bir incelik ve işlevsellik dokunuşu getirdiğini görebilirsiniz. Ayrıca geçmişin büyüsüne renkli yorumlar katan retro tasarımlar ve doğadan renklerini alan modeller de bulunuyor. İkea büyük vazo modelleri ile farklı parçalar kombinlenebilir. İkea, yaşam alanını hasır vazolarla da süslüyor. İkea hasır vazo güzel renklerini dekora katan modeller, ortamda doğadan bir etki yaratıyor. Doğal malzemeler ve nostaljik unsurların yer aldığı dekorasyon tarzında malzemeler yaşam alanlarında konfor yaratan doğayı yansıtıyor gibi görünüyor. Bu açıdan hasır vazolar markanın ana akım modellerinden biridir. Klasik ve modern tasarımın bir arada olduğu vazolar, klasik ve modern zamanın mükemmel uyumuna sahip. İkea socker vazo ise dekorasyonda parlak renkler kullanmayı seven kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu ürün kullanım alanına özel bir detay katmaktadır. Klasik ve modern yaşam alanlarına uygun bu aksesuarlar, geçmişin belirgin çizgileriyle modern bir tasarıma sahip. İddialı dekoru ile yaşam alanlarına mükemmel uyum sağlayan vazolar çoğu evin olmazsa olmazı arasında yer alır. İkea vazo modelleri renkleri, desenleri ve dokuları ile minimalizmi tetikleyen farklı şekiller sunuyor. Zarafet ve sadeliği birleştirerek zamansız tasarımlar yaratan marka, uzun yıllardır ilgi düzeyini kaybetmeyen aksesuarlar ile dinamik ve özgün tarzın yaratıcısı oluyor. Her yaşam alanında kullanılan desenler, evinizin veya işyerinizin dekoruna yeni bir boyut katacaktır. Farklı tarzları koleksiyona taşıyan modeller, yaşam alanını yeniden tanımlar. Farklı desenlerle süsleyebileceğiniz gibi modern, minimalizm ve klasikten her tarza uyum sağlayan İkea cylinder vazo ile mekanı tepeden tırnağa dönüştürebilirsiniz.

İkea Vazo Seçenekleri

İkea Vazo Seçenekleri

İkea bünyesinde yer alan vazo modelleri, geleneksel dokular ile tasarlanmış ve yaşam alanına alışılmışın dışında bir görünüm katan detaylar ile modernize edilmiştir. Sade ve dokulu aksesuarlar ile beraber kendine özgü motifleri ve seçkin işçiliği ile göz alıcı aksesuarlar dekorasyonda fark yaratacaktır. Ofis, ev ve her alanda tercih edilen aksesuar modelleri markayla yeni bir statü ve yeni bir çizgi kazanıyor. Bu ürün çeşidi, tüm yaşam alanlarında kullanılan bir aksesuar parçasıdır. Gelenek ve modernliği bir araya getiren tasarımlarıyla markanın koleksiyonunun güçlü noktalarından biridir. Modeller, desen, renk ve doku kombinasyonu ile evinizin stilini tamamlar. İster spor ister klasik olsun her dekorun ana unsuru olacak bir tasarıma sahiptir. Her türlü yapay veya canlı çiçekler yaşam alanına şıklık ve zarafet katar. Çiçekler bazı yaşam alanında yemek masasında, bazı alanlarda ise yerde büyük eşyalarda kullanılmaktadır. Bir salona, mağazaya veya ofise sıcak bir hava katan çiçekler, doğru vazo ile tamamlandığı zaman hoş ve estetik bir mekan oluşturur. Bundan dolayı doğru vazoyu seçmek sandığınızdan daha zor bir durumdur. Konu aksesuar kullanımı olduğu zaman rengin uyumu çok önemli olmaktadır. içini gösteren şeffaf vazolar ise hemen hemen herkesin favorileri arasında yer alır. Bu kapsamda İkea silindir vazo modelini dekor olarak yerleştirebilirsiniz. Modelin boyutuna göre aksesuarı tamamlayacak ve çiçeklerin rengine uygun çiçek seçimi oldukça önemlidir. Aksesuar seçimi göründüğü kadar kolay değildir. Kullanıcılara geniş bir renk, desen ve doku seçeneği sunan olanakları seçerken akılda tutulması gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle kullanılacağı alana göre seçilmelidir. Ev, ofis, salon veya dükkan gibi birçok alanda kullanılabilir. Daha sonra kullanım alanının dekorasyon tarzına dikkat edilmelidir. İkea sürahi vazo her ortama kolay bir şekilde uyum sağlaması ile oldukça ideal bir ürün olarak kullanıcıların karşısında yer almaktadır.

İkea Vazo fiyatları ve Özellikleri

İkea Vazo fiyatları ve Özellikleri

İkea vazo fiyatları ebat, renk, doku, kullanılan malzeme ve diğer özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı ürünler genellikle yaşam alanlarına detay eklemek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak tüm yaşam alanı tarzlarına uyum sağlayan bu ürünler en popüler olanlarıdır. Bunlardan biri de geçmişten günümüze estetik çizgileri başarıyla taşıyan İkea aksesuar vazo modelidir. Bu model, güçlü yapı üzerine tasarlanmış sade tarafıyla göz dolduruyor. Fiyatlar, ölçü seçeneklerine göre değişmektedir. Küçük, orta ve büyük ürünler, tüm yaşam alanlarına uygundur. Bu nedenle, birçok farklı fiyatı vardır. İkea, her zevke ve her alana uygun dekoratif ürünleri, kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Yaşam alanında yenilenmeye gitmek isteyenlere hitap eden marka, sunduğu tasarımlar nedeniyle oldukça popülerdir. Bunlardan biri olan İkea uzun vazo hemen her tarzda kullanılabilir. Şık ve özgün tasarımı ile sıklıkla benzersiz bir hediye seçeneği olarak tercih edilmektedir. İkea büyük vazo, her türlü parçanın tamamlayıcısı olarak dikkat çekiyor. Zarif formuyla bu vazolar, farklı formuyla yaşam alanına zarif bir dokunuş katıyor. İkea markası tarafından kullanıcılara sunulan vazo modelleri, her yaşam alanına uyum sağlaması ile göz doldurmaktadır. Oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan vazolar, kullanıcıların daha rahat seçim yapmalarına da olanak tanımaktadır. Öne çıkan vazo modeller arasından sizde evinize ya da işyerinize uyum sağlayan seçeneklere bakabilir ve sahip olabilirsiniz. Estetik bir görünüme sahip olan vazolar, markanın ürün gamında farklı ebatlarda ve formlarda yer almaktadır. kullanım amacına göre belirlenen bu vazolar ile yaşam alanlarının ambiyansına hoş bir görünüm katabilirsiniz. İkea adı altında yer alan vazoların özelliklerine, çeşitlerine, yorumlarına ve fiyatlarına bakmak için Trendyol sayfasına göz atabilirsiniz.