İkea Duvar Saati Modelleri ile Duvarlara Hareket Katın

Ikea, sade ve şık tasarımlarıyla evinizi abartıdan uzak bir şekilde dizayn etmenizi sağlıyor. Farklı ve klasik yapının dışındaki tasarımlar her zaman sevilir. İkea duvar saati modelleri, alışılmışın dışında ve sade tasarımları dolayısıyla çok dikkat çekiyor. Sade ve şık oturma ve yatak odalarının duvarlarında tercih edebileceğiniz duvar saati modelleri, geniş model çeşitleriyle birçok tasarım seçeneği sunuyor. Yalnızca klasik saat değil dijital saat formunda da farklı modellerde duvar saati modelleri bulunuyor. Dijital duvar saati İkea tasarımının özgün detayları ile bambaşka bir tasarım haline geliyor. Klasik saat kullanmayı sevmeyenlerdenseniz dijital saat modellerine göz atabilirsiniz. Modern tasarıma sahip odaların tamamlayıcı eşyalarından biri olarak Ikea dijital saat satın alabilirsiniz. Duvar saati seçerken tasarımı ve modeli kadar rengi de önemli. Duvarınızın ve odanızın hakim olduğu renge uyumlu bir renkte duvar saati tercih edebilirsiniz. Toprak tonlarının hakim olduğu duvarlar için bej ve krem renkte duvar saatleri tercih edilebilir. Yeşilin baskın olduğu duvarlar için ise duvarın tasarımına dikkat çekmek için kontrastı yüksek renkte duvar saati modelleri tercih edilebilir. Kontrastı yüksek renklere en iyi örneklerden biri turuncu. Ön plana çıkarmak istediğiniz iç duvarlarda turuncu, mor, pembe gibi renklerin hakim olduğu duvar saatlerini tercih edebilirsiniz. Dijital saat modellerinin yanı sıra tercih edebileceğiniz birçok modelde duvar saati var. Duvar saati satın almadan önce duvar saati, tasarım ve saat modellerinin işlevi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmanız gerekebilir. Ikea duvar saati hakkında tüm detaylar bu yazıda sizler için derlendi.

  • Kullanışlı
  • Duvar Saati Modelleri
  • Özel Tasarım

Birbirinden Özel Tasarım Duvar Saatleri

Birbirinden Özel Tasarım Duvar Saatleri

Ikea duvar saati modelleri, birbirinden farklı tasarımlarla odanızın tamamlayıcı unsuru haline geliyor. Saatin tasarımından ziyade elbette işlevi de önemli. Duvar saatleri, günlük planlarımızda ve günün seyri içerisinde saati kontrol etmemizi sağlar. Randevulara yetişirken, yemek pişirirken, ders çalışırken ve günün çoğunda saate bakma ve zamanı ölçme ihtiyacı duyabilirsiniz. Çoğu işler, zamana entegre bir şekilde yapılır bu nedenle zamanı ölçmek çoğu işinizi sınırlandırmanıza ve ölçmenize yardımcı olur. Hayatın bir vazgeçilmezi olan saatler, birçok formda hayatta yer edinir. Zamanı ölçmeye yarayan saatler, farklı tasarımlarla hem kombinlerinize hem de oda tasarımlarınıza eşlik eder. Odanızın tasarımına, tarzınıza ve odanıza hakim olan renklere göre duvar saati tercihi yapabilirsiniz. Hem yatak odası hem de oturma odası için tercih edebileceğiniz duvar saatleri, Ikea’nın özgün tasarım dokunuşlarıyla odanızın tasarımını üst seviyelere taşıyor. Klasik duvar saati sevenlerdenseniz İkea bravur duvar saati modelini tercih edebilirsiniz. Klasik görünümüyle beraber modern çizgiye sahip bruvar duvar saati, özellikle modern tasarıma sahip oturma odalarında tercih edilebilir. Aynı zamanda siyah ve beyaz renklerin ön planda olduğu bravur duvar saati, İkea beyaz duvar saati arayanların başlıca tercihlerinden biri olabilir. Açık renkli ya da tamamen siyah olan duvarlarda kullanılabilecek bir duvar saatidir. Özellikle siyah renklerin hakim olduğu odalarda bravur saat tercih edilebilir. İkea skovel duvar saati, roma rakamlarından oluşan klasiğin ve retronun birleşimi bir havaya sahip duvar saati modelidir. 18. yüzyıldan fırlamış bir tasarım olan skovel saat, klasik tasarımlardan hoşlananların tercihi oluyor. Skovel saat modeli, her renk ve her tasarım odaya uyabilecek bir tasarıma sahip. Koyu ya da açık renklerin hakim olduğu odalarda tercih edilebileceği gibi modern veya klasik tasarımın hakim olduğu odalarda da tercih edilebilir. Skovel saat, odanızın tasarımını farklı noktalara taşıyabilir. Skovel saat, farklı ve göz alıcı renklerle Ikea severlerin dikkatini çekiyor. Özellikle haki rengi herkesin beğendiği bir tasarım.

Odanızın Tasarımını Ikea Duvar Saati İle Tamamlayın

Odanızın Tasarımını Ikea Duvar Saati İle Tamamlayın

Yatak odalarında, oturma odalarında ve salonlarda tercih edilebilen duvar saatleri Ikea ile bambaşka ve özgün tasarımlarla ön plana çıkıyor. Odaların duvarları genellikle boş veya sadedir. Ikea duvar saati modelleri ile odanızın duvarına hareketlilik, renk ve canlılık katabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz birçok model duvar saati bulunuyor. Klasik ve modern bir tasarım arayan Ikea severler İkea pugg duvar saati modeline göz atabilir. Ikea pugg duvar saati, bravur duvar saatinin tasarımına benzese de kendine özgün bir tasarıma sahiptir. Özellikle genç yatak odalarında ya da modern tasarıma sahip oturma odalarında tercih edebilirsiniz. Ahşap ve sade tasarımlardan hoşlanan kişiler, huş ağacı saat modeline göz atabilir. Huş ağacı duvar saati; sade, şık, toprak tonlarından oluşan odalarına uyum sağlayan, odanın tasarımını üst seviyeye taşıyacak bir parçadır. Saate sayıların bulunmaması huş ağacı duvar saatinin minimalist bir tasarıma sahip olmasını sağlıyor. Sadeliği yaşam tarzı haline getirenlerin tercih edebileceği bir duvar saati. İkea duvar saati ışıklı, sade tasarımın ön plana çıktığı bir parça. Kenarlarında bulunan led ışık detayı, tasarıma canlılık ve farklılık katıyor. Işıklı duvar saati, özellikle akşamları duvarda farklı bir ambiyans yaratıyor. Odanın tasarımını farklı, canlı ve renkli hale getirip duvarların sadeliğine hareket katmak istiyorsanız Ikea ışıklı duvar saati modelini tercih edebilirsiniz. Trendyol, birbirinden farklı ve şık Ikea duvar saati modellerini tek tıkla önünüze getiriyor. Trendyol’un indirimlerinden ve fırsatlarından yararlanarak birbirinden güzel Ikea duvar saatlerini kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ikea Duvar Saati Fiyatları

Ikea Duvar Saati Fiyatları

İkea duvar saati ürünleri, evini yeni döşeyenler ya da duvar saati arayanlar için öncelikli tercihtir. Odanızın tasarımını tamamlamak, gün içinde zamanı ölçmek ve gününüzü planlamak için duvar saatini tercih edebilirsiniz. Duvar saati almadan önce ve duvar saati seçerken birkaç hususa dikkat edilir. Bunlardan biri duvar saatinin tasarımı ve rengi diğeri kalitesi ve son olarak fiyatıdır. Duvar saati seçerken odanızın tasarımına uyumlu bir duvar saati modeli seçmek odanızın şıklığını tarzını üst seviyelere taşıyacaktır. Ikea duvar saati modelleri kaliteli malzemelerle üretildiğinden uzun ömürlüdür. Satın aldığınız Ikea duvar saatini uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Evinizdeki duvar saatini değiştirmek isteseniz bile bunun sebebi bozulma ya da yıpranma değil, yeni ve farklı tasarım arayışları olacaktır. İkea duvar saati ve fiyatları, duvar saati arayanların merak ettiği hususlardan biridir. Ikea duvar saati fiyatlarının geniş fiyat aralığına sahip olduğunu söylemek mümkün. Alacağınız saat modeline göre saatin fiyatı da değişmektedir. Bu nedenle saat almadan önce saat için harcayabileceğiniz bütçeyi belirlemeniz alışverişinizde size yardımcı olacaktır. Almak istediğiniz saat modelini, rengini ve tasarımını belirledikten sonra fiyat araştırması yapabilirsiniz. Geniş model seçeneği, geniş fiyat aralığını da oluşturmaktadır. Trendyol, düzenli olarak ön plana çıkardığı kampanyalar ve indirim fırsatları ile birbirinden farklı Ikea duvar saati modelini indirimli fiyatlarla almanıza olanak sağlıyor. Trendyol sayesinde tek tıkla birçok Ikea duvar saati modeline ulaşabilir, fiyat ve model karşılaştırması yapabilirsiniz. Aynı zamanda filtreleme özelliği sayesinde aradığınız özelliklere sahip duvar saatini kolayca bulabilirsiniz. Ikea’nın birbirinden özel ve güzel duvar saati modelleri içerisinde aradığınız modeli bulmak çok kolay! Trendyol’un indirimli fırsatlarından yararlanarak odanızın tasarımını üst seviyelere taşıyın. İkea yeşil duvar saati modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.