İlgili Kategoriler
Marka
Boyut/Ebat
Fiyat
Şekil
Materyal
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Galaxy Duvar Saati

" araması için 528 sonuç listeleniyor

Kaliteli Galaxy Duvar Saati Çeşitleri Trendyol’da!

Saatler zamanı göstermek dışında dekoratif eşya olarakta kullanılan aksesuarlardır. Bu nedenle seçilen ürünlerin ev dekorasyonuna da uyumlu olması önemlidir. Zamanı gösteren bu ürünler geçmişten bu zamana kadar olan her dönemde evlerin baş köşesinde yerini korur. Galaxy duvar saati birçok model seçeneği ile müşterilerin ihtiyaçlarına ve zevklerine uyum sağlar. Evinize güzel bir hava katarken aynı zamanda günün her anında zamandan haber almanıza yardımcı olur. Markanın ürün kategorisi geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı tasarımları ile bulunduğu ortamlara da şık bir görünüm sunar. Bu farklı tarzlar ile üretilen duvar dekorasyonları sayesinde evinizi dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Markanın bünyesinde klasik modeller yer aldığı gibi aynı şekilde gösterişli ve farklı tasarımlar da mevcuttur. Son yıllarda sıklıkla Roma rakamları ile yazılan duvar saatleri tercih edilir. Marka, bu konuda da müşterilerin ihtiyaçlarına rahatlıkla karşılık verir. Sadece yazı tipi ile değil dış tasarımı ve iç tasarımı ile göz zevkinize hitap eden modeller üretir. Galaxy markası, üretimde önceliği müşteri zevkine vererek oldukça kaliteli ve kullanışlı saat modelleri tasarlar. Hayatın her anında zamandan haber almak oldukça önemlidir. Bu sayede gün içinde planlanan işler belirli düzende ilerleyebilir ve birbirine karışmamış olur. Siz de Trendyol’dan pek çok farklı özelliğe sahip Galaxy duvar saati tasarımları arasından zevkinize uyumlu olan modeli tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve Estetik Görünüme Sahip Galaxy Duvar Saatleri

Kaliteli ve Estetik Görünüme Sahip Galaxy Duvar Saatleri

Galaxy duvar saati modelleri oldukça kaliteli materyallerden üretilerek beğeninize sunulur. Özellikle uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunar ve yüksek kaliteye sahiptir. Markanın bu ürünlerini sadece evinizde değil ofis ortamlarında ya da kendinize ait çalışma alanlarında da tercih edebilirsiniz. Beyaz, siyah, gri ya da farklı renk ve model çeşitleri, kullandığınız alanlarda farklılıklar yaratır. Ev mobilyalarına ya da diğer dekorasyon ürünlerine uygun tasarımlar tercih ederek muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde klasik modellerden yana da tercihte bulunarak çalışma alanlarınızda estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Marka, üretimde müşteri tarzını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yüksek performanslı ürünler ortaya çıkarır. Her dönem yenilikçi ve modern çizgilere sahip saat tasarımları ile özgün seçimler yapmanıza katkı sağlar. Model seçenekleri içerisinde yer alan Galaxy premium duvar saati, şekil olarak panoramik bir yapıya sahiptir. Kasası plastik ham maddeden üretilen bu tasarım, mineral cam ve akar kadran özelliği ile satışa sunulur. Eskitme çerçeve, krem rengi ya da ahşap renk olarak farklı seçenekleri bulunur. Eğer bulunduğunuz ortama otantik bir hava katmak istiyorsanız ahşap detaylı modelden yana bir tercih yapabilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif olarak krem rengi ya da eskitme özelliğinde tasarlanan saat modellerini de ofis ya da evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Modeller müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre farklı kategorilere ayrılır. Markanın içerisinde modern çizgilere sahip saat tasarımları yer aldığı gibi klasik görünüm de tasarlanan modellerde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bir diğer tasarım ise Galaxy duvar saati termometreli modelidir. Sessiz akar sisteme sahiptir. Gümüş renk tasarımı estetik ve modern bir görünüm sağlar. Genel olarak ofis ve diğer çalışma ortamlarında hoş bir dekor oluşturur. İç tasarımında termometre özelliğinin bulunması, size bulunduğunuz mekanın sıcaklık derecesi hakkında bilgi verir. Bu sayede gün içinde planlı hareket edebilir, çalışma düzenine ayak uydurabilirsiniz. İstediğiniz her an zamandan haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz Trendyol’dan markanın bütün duvar tasarımlarını ayrı ayrı inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Özelliklerine Göre Galaxy Duvar Saatleri

Özelliklerine Göre Galaxy Duvar Saatleri

Her ürün seçiminde olduğu gibi duvar saati seçiminde de belli başlı noktalara dikkat etmek gerekir. Saat kullanımı sadece zaman planlaması olmak dışında, dekorasyon olarakta ayrıcalıklar sunar. Eviniz ya da çalışma ortamınız için seçtiğiniz bu tasarımlar, istediğiniz modern görüntünün oluşmasına katkı sağlar. Aynı zamanda zinde bir çalışma alanı oluşturmak için tercih edilen ürünlerin dikkat dağıtmayacak şekilde ve motivasyon yükseltecek özellikte olması gerekir. Eğer ses çıkaran bir saat seçiminde bulunursanız bu dikkatinizi büyük oranda dağıttığı için işinize odaklanma hususunda zorluk çıkarabilir. Bu noktada ultra sessiz çalışan kaliteli Galaxy dekoratif duvar saati tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Eğer koyu renklerden hoşlanıyorsanız ve bulunduğunuz ortamda koyu renklerden oluşuyorsa buna göre bir tasarım seçmenizde fayda vardır. Aynı şekilde evinizde ferah tonlar kullanıyorsanız dekorasyon olarakta açık renk ve ahşap detaylı Galaxy duvar saatlerinden birini seçebilirsiniz. Galaxy saat duvar kategorisinde tarzınıza ve zevkinize uygun birden çok tasarım bulmanız mümkündür. Bu çeşitliliğin fazla olması dekorasyon açısından sizin için ekstra avantaj sağlar. Evinizin herhangi bir odasında kullanabilir dilediğiniz gibi zamandan haberdar olabilirsiniz. Aynı şekilde ofis ortamlarında farklı havalar oluşturmak için tercih ettiğiniz duvar saati Galaxy tasarımları ile tarzınız öne çıkarabilirsiniz. Eğer sessiz çalışan bir saat arayışındaysanız yine aynı şekilde markanın ses çıkarmayan modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Evinizde tercih ettiğiniz dekoratif eşyalar uzun zaman sizin ile beraber yaşamaya devam eder. Bu nedenle seçtiğiniz saat gibi dekoratif eşyaların ruhunuza iyi gelen ve rengi ile sizi açan tasarımlar olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Trendyol’dan tercih yapmadan önce detaylı araştırma yapabilir, sessiz çalışan Galaxy sweep duvar saati modelleri seçebilirsiniz. Saatlerin çalışma mekanizmalarına da dikkat ederek tercihte bulunabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Galaxy Duvar Saati Fiyatları

Bütçenize Uygun Galaxy Duvar Saati Fiyatları

Tercih edilen ürünlerin özelliklerine dikkat etmek kadar fiyat detaylarında da aynı hassasiyeti göstermek gerekir. Galaxy duvar saati fiyatları, üretimde kullanılan malzeme çeşitlerine göre farklılık gösterir. Aynı zamanda tasarım farklılıkları da fiyat değişikliğinde etkin bir role sahiptir. Bu nedenle seçim yapmadan önce detaylı araştırma yapmanız ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız önerilir. Galaxy dijital duvar saati, manuel standart kadran ve rakam sistemine sahip olup aynı zamanda alt tarafında dijital gösterim yapan bir penceresi mevcuttur. Çerçeve ve kadran olarak farklı tasarım ve renkleri vardır. Eğer aradığınız bu tarz bir saat ise tercihinizi bu modelden yana yapabilirsiniz. Çalışma alanınızda zamandan dijital ve manuel olarak her iki şekilde de haberdar olabilirsiniz. Üstün kaliteye sahip bu dekoratif eşyalar, beklentilerinizi iyi şekilde karşılar. Gerek sağladığı zaman gösterimi ve gerekse tasarımı ile sizlerin zevkine hitap eder. Markanın ürünleri aynı zamanda sağlam ve dayanıklı bir mekanizmaya sahiptir. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Pil ile çalıştığı için durduğu zaman yeniden bir pil eklenip kolayca ayarlanabilir. Marka üretimde teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak ortaya eşsiz özelliklere sahip saat tasarımları çıkarır. Saatler, dekoratif ve ihtiyaç olarak tercih edildiği için üretiminin kaliteli olması doğru seçim yapma da size yardımcı olur. Galaxy duvar saati gold tasarımı, gösterişli olmak ile beraber duvarda oldukça tarz bir görünüm oluşturur. Dekoratif eşyalarda gösterişli modelleri seven müşterilerin ilgisini çekebilecek özelliklere sahiptir. Siz de Trendyol’dan iyi bir fiyat araştırması yaparak bütçenize uygun olan tasarıma sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz tüm modelleri bir arada bularak tarzınıza uygun bir ürünü satın alabilirsiniz.