Renk
Fiyat
Masa Ölçüsü
Şekil
Materyal
Boyut/Ebat
Masa Fonksiyonu
Derinlik
Fonksiyon
Genişlik
Ölçü
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

IKEA Masa

" araması için 66 sonuç listeleniyor

İkea Masa Modelleri ile Mutfağınızı Hareketlendirin

Masalar, dekorasyonda birçok alanda kendine yer bulmaktadır. Çalışma alanlarında verimli bir ortam yaratılmasında, mutfakta yemek yenmesi için ve daha pek çok amaçla tercih edilmektedir. Seçilen masanın, sağlam, kaliteli ve dekorasyonda kullanılan diğer mobilyalar ile uyum içinde olması beklenir. IKEA masa konusunda yaptığı kullanışlı tasarımlarla, görsellik ile birlikte kullanım konforunu da kullanıcılarına sunmaktadır. Ev içerisinde olabilecek her türlü ihtiyacı dikkate alan IKEA tasarımcıları, her türlü amaç için farklı özelliklere sahip masa seçenekleri geliştirmiştir. İKEA masa modelleri, tasarımında kullanılan renk, materyal, ölçüler ve şekline göre farklı amaçlarda kullanılması için tasarlanmıştır. Masanın kullanılacağı yere sığması için ölçülere uygun bir model tercih edilmelidir. Masayı kullanacak olan kişi ve kişilerin rahat edebileceği yükseklikte olması, uzun süre kullanılabilmesi açısından önemlidir. Çok sevilen İKEA ahşap masa seçenekleri, geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Doğal yapısıyla ahşabın doğal ve sağlıklı yapısı ile rahatlıkla kullanılabilir. Piyasaya çıkarılmadan önce yapılan testler ile detaylı bir şekilde incelenen IKEA masaları, kalite ve performansları ile dikkat çekmektedir. Ürünlerin nakliye süreci, demonte olduğu için son derece büyük bir rahatlık sağlar. İKEA masa kurulumu için gereken her şey bir kutu içerisine yerleştirilmiştir. İçerisinde bulunan detaylı, görsellerle desteklenen kullanıcı kılavuzunda söylenen adımlar takip edilmelidir. Doğru adımların izlenmesinin ardında, masa olması gerektiği biçime dönüştürülür. Geniş bir yelpazede sunulan ürünler, farklı fiyat etiketlerine sahiptir. Kullanılan malzemenin kalitesi, tasarımı ve ölçüleri bu değerin belirlenmesi açısından en çok değere sahip ölçütlerdendir. Özgün ve işlevsel alanlar yaratmak için dekorasyonda kullanmak için tercih edebileceğiniz İKEA masa fiyatları ve puanlamalarını öğrenmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli vakit kaybetmeden Trendyol güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Çocuklar için IKEA Masa Seçenekleri

Çocuklar için IKEA Masa Seçenekleri

Çocukların yaratıcılıklarını destekleyecek etkinlikler yapması gelişimleri açısından önemlidir. Çözüm odaklı düşünmeyi öğrenmeleri için de son derece önemli olan bu etkinliklerin yapılması için çocuklara bir alan verilebilir. Oyun hamuru, boyama, lego ve çok daha fazla seçeneğin bulunduğu bu etkinliklerin yapılması için bir masa tercih edilebilir. İKEA çocuk çalışma masa seçenekleri, ebeveynlerin en çok dikkatini çeken çocuk mobilyaları arasındadır. Bu tarz ürünler boyutlarının, yetişkin masalarına göre oldukça ufak olmalarından dolayı küçük odalarda bile rahatlıkla kullanılabilir. Farklı ürün seçenekleri ile çocukların yaş gruplarına göre farklı kategorileri ayrılmıştır. İç ya da dış mekanda kullanılacak olan ürünler de kendi aralarında ayrılmaktadır. Sanat alanında ilgili olan, resim yapmayı seven çocuklar için yüksekliği ayarlanabilir masa İKEA tarafından üretilen uygun ürünlerdendir. Bu masanın sahip olduğu üç farklı yükseklik seviyesi sayesinde hobi ve sanat çalışmaları için yıllarca kullanılabilir. Ders çalışmak için bile rahatlıkla kullanılabilen masa, çocuğun ihtiyacına göre farklı açılarda kullanılailir. Masaların kenarlarındaki oyuk sayesinde, eşyaların düşmesini ve etrafa dağılmasını engeller. Çizim kağıdı için tasarlanan bir bölüme sahip olan masa seçenekleri bulmak mümkündür. İKEA mammut masa, iki farklı biçimde piyasaya sunulmuştur. En çok görülen biçim olan dikdörtgen mammut masa, 77cmx55cm ölçüye sahiptir. 3- 6 yaş küçük çocukların kullanımı için daha uygun bir yapısı vardır. Zararsız plastik yapısından dolayı dış ve iç mekanlarda kullanılabilir. Oldukça hafif bir yapısı olduğu için çocuklar tarafından çalışma yapmak istedikleri alana taşınması sorun yaratmaz. Hafif olmasına rağmen denge konusunda oldukça iyidir, kolayca devrilmez. Montaj yapmakta zorlananlar için iç içe geçen yapısı ile oldukça basit bir şekilde bir araya getirilir.

Çalışma Alanlarında IKEA Konforu

Çalışma Alanlarında IKEA Konforu

Ev ve ofis için ihtiyacınız olan rahatlıkta ve işlevsel yapıda bir masa bulmak, işten alınan verimin artmasına yardımcı olur. Konsantrasyonun artması, fiziksel açıdan rahat olmak ve görsel açıdan uyumlu bir tasarımı olması beklentiler arasında gösterilebilir. Çalışma alanının verimli bir şekilde kullanılması için köşelerden yararlanmayı mümkün kılan İKEA L masa, kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Sol ya da sağ köşeye göre tercih edilebilen bu masalar, ofis kullanımı için test edilmiş tescilli modellerdir. Masanın ayarları kişisel tercihlere göre belirlenebilir. Ayarlanabilir ayaklar sayesinde 65-85 cm uygun bir ölçüde monte edilebilir. Özellikle teknolojik cihazların yoğun olarak kullanıldığı alanlarda, kabloların yaratacağı görüntü kirliliğini önlemek için alt kısmında düzenleyici bulundurur. Ergonomik tasarımı ile vücudu destekler, yazı yazarken ya da bilgisayarla çalışırken bilek ve ön kola gereken desteği verir. Farklı masa tarzları arasından en rahat hissettiren ve alana uyan boyutlar seçildikten sonra masanın rengi belirlenmelidir. İKEA siyah masa seçenekleri ofisler için en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Çalışma alanlarında sadelikten yana olanlar için oldukça rahattır. Daha aydınlık bir görüntü yaratmak için İKEA beyaz masa tercih edilebilir. Masanın temiz bir şekilde kullanılması, ferahlık hissini arttıracaktır. Masa için belirlenen uzunluğa uygun olan birçok farklı seriden ürün bulmak mümkündür. Özellikle koyu renk zeminler ile daha dikkat çekici bir görüntü yaratabilir. Klasik seçeneklerden vazgeçmek istemeyenler için doğallığı ile her dönemin favorisi olan İKEA çam masa seçenekleri de değerlendirilebilir. Masaların yükseklikleri, ihtiyaca göre saklama alanı sağlaması için çekmece seçeneğine sahip olması ve kullanılan materyale dikkat edilmelidir.

IKEA Mutfak Masaları

IKEA Mutfak Masaları

Keyifli yemeklerin yendiği, tatlı sohbetlerin adresi olan mutfaklar ev hissini en çok hissettiren alanlardan biridir. Burada kullanılan mobilyalar rahatlığın artmasını sağlayacak şekilde seçilmelidir. İKEA masa mutfak için birçok farklı modele sahiptir. Görsellik ve konforun eşlik ettiği İKEA yemek masa takımı modelleri her zevk ve ihtiyaca uygun bir tasarım sunmaktadır. Burada geçirilen saatler dikkate alınarak rahat bir oturma keyfi sağlayacak yapıda sandalyeleri olan takımlar tercih edilmelidir. Mutfakta alan konusunda sorun yaşanıyorsa, boğucu bir vermemesi açısından açık renklere sahip eşyalara öncelik verilmelidir. Geniş masalar ile mutfağın tamamı işlevsiz bir şekilde kaplanmamalıdır. İKEA duvara monte masa, alan krizi konusunda son yılların en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer almaktadır. Katlandığı zaman küçük ebatlara sahip eşyalar için bir raf haline gelir. Melaminden oluşan masa, kolayca temizlenir. Oldukça güçlü yapıya sahip olan İKEA katlanır masa mutfak için gereken alanın sağlanması için hızla kapatılabilir. İki kişinin kullanımı için uygundur. Duvara monte edilerek kullanılan bu masa, daha farklı yüksekliklerde kullanılabilir. Burada monte etmeden önce metre ile belirlenmesi önerilir. Aralıklarla vidalarının kontrol edilmesi sağlamlığının garantisini sağlamaktadır. Dört kişi için ideal bir biçime sahip olan İKEA kare masa, ahşap görüntüsü ile klasiklerden vazgeçmek istemeyenlerin değişmeyen tercihleri arasındadır. Geleneksel görüntüsü ile çam ağacından yapılan bu masa, dayanıklılığı ile yıllara meydan okur. Masanın yüzeyi, sıvı ve yiyecek lekelerine karşı test edilmiştir. Dayanıklı yapısı ile günlük kullanımın tahribatlarına dayanacak kadar sağlamdır. Dar alanlar için İKEA yuvarlak masa, hareket imkanı sağlaması ve etrafta sıkışıklık hissi yaratmaması ile daha doğru bir tercihtir. Daha bohem bir görüntüye kavuşmak için İKEA bambu masa takımları, eğlenceli sandalyeleri ile farklılık yaratılması için kullanılabilir.