İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Renk
Dahili Hafıza
Kozmetik Durum
Fiyat Geçmişi
RAM Kapasitesi
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Ekran Boyutu
Ürün Değerlendirmesi
"

Iphone 11 Pro Max

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Zarif ve Şık Tasarımlı Iphone 11 Pro Max Modelleri

6S

Apple’ın yeni telefon modellerinden olan 11 Pro Max, gelişmiş özelliklere ve ileri teknolojik sistemlere sahip bir cihazdır. Kullanıcılara, bir telefondan beklenenin çok daha fazla sunan üründe birçok şaşırtıcı özellik bulunur. İnce detaylarıyla iPhone 11 Pro Max, Apple ailesinin diğer tüm tasarımlarındaki estetik çizgiyi de taşır. Apple ailesinin yeni nesil üyelerinden olan bu telefon, çok sayıda renk seçeneği ve 3 farklı depolama alanı opsiyonu ile satışa sunulur.

Günümüzde telefonlar çok çeşitli amaçlarla kullanıldığı için ekran boyutu ve çözünürlük gibi konular önemlidir. Apple tarafından bu durum göz önünde bulundurularak üretilen iPhone 11 Pro Max teknik özellikleri ile de öne çıkan bir cihazdır. 6.5 inç ekran boyutuna ve 2688×1242 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu sayede video izleme ve oyun oynama gibi görüntünün önem kazandığı aktiviteler sırasında kullanıcılarını memnun etmeyi başarır.

iPhone 11 Pro Max, Apple markalı telefonlarda bulunan klasik özellikleri de taşır. Siri bunların başında gelir. iTunes, iMovie, Apple Store gibi uygulamalar, bu cihaz üzerinden kullanılabilir. Telefonda 3D Touch teknolojisi bulunur. Bu teknoloji sayesinde telefon, daha yüksek performans ile parmak izi okur. iPhone 11 Pro Max’te FaceID özelliği de bulunur. Bu özellik sayesinde ise ekran kilidi görüntü kullanılarak açılabilir. Bu iki özellik cihazın yüksek güvenlikli bir kullanım sunmasını destekler. Daha pek çok üstün özelliğe sahip olan iPhone 11 Pro Max, kullanıcıları memnun eden bir cihazdır.

iPhone 11 Pro Max Modelleri Nelerdir?

iPhone 11 Pro Max Modelleri Nelerdir?

iPhone 11 Pro Max modelleri farklı renk seçenekleri ile dikkat çeker. Telefon daha önce diğer modellerde pek rastlanmayan renklerde satışa sunulur. Zarif ve ince tasarımının yanı sıra bu modelin geniş renk yelpazesi de kullanıcıların beğenisini kazanır. iPhone 11 Pro Max renkleri; altın, uzay grisi, gümüş ve gece yeşili olarak sıralanır.

iPhone 11 Pro Max gold, bu telefonun en çok tercih edilen renklerindendir. Model, şık görüntüsüyle öne çıkar ve büyük bir beğeni kazanır. iPhone 11 Pro Max altın rengini fazla gösterişli bulanlar için de bir seçeneğe sahiptir. Siyaha yakın rengiyle uzay grisi iPhone 11 Pro Max, klasik ve şık bir görünüm çizer. Sade tasarımlardan hoşlananları favorileri arasında iPhone 11 Pro Max gümüş de yer alır. Daha açık bir görünüm tercih edenler için ideal bir seçimdir.

iPhone 11 Pro Max gece yeşili rengi ile çok dikkat çekici bir görünüm sunar. Yeşil, Apple ailesinin telefonları arasında sadece bu seride mevcuttur. Bu nedenle yeşil iPhone 11 Pro Max son derece özel bir telefondur. Klasik renklerden hoşlananlar için siyah, beyaz iPhone 11 Pro Max modelleri mevcuttur. Telefonu farklı renklerde alıp çeşitli kılıflar yardımıyla özelleştirmek mümkündür. Siyah telefonunuz, mor iPhone 11 Pro Max kılıfı ile dikkat çekici bir görünüm yakalayabilir. Ayrıca kılıflar, telefonu darbeler başta olmak üzere çeşitli dış etkenlere karşı da korur. iPhone 11 Pro Max aksesuar seçenekleri arasından dilediğiniz renkte bir kılıf alabilir ve telefonunuzun görünümünü farklılaştırabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max Ağırlığı ve Boyutu Nasıldır?

iPhone 11 Pro Max Ağırlığı ve Boyutu Nasıldır?

Pek çok kişi, telefon satın alırken kolay taşınabilirlik ve kullanılabilirlik açısından cihazın boyutuna ve ağırlığına dikkat eder. iPhone 11 Pro Max ağırlık bakımından kullanıcıları tatmin etmeyi başaran bir cihazdır. 226 gram net ağırlığı ile oldukça hafif ve kullanışlıdır. Cihazın ağırlığı, kullanılan aksesuarlara bağlı olarak artabilir. Telefon kılıfları ağırlığı doğrudan etkileyen unsurlar arasındadır. Sert ve koruyuculuğu yüksek kılıflar, cihazın ağırlaşmasına neden olabilir. Telefonun ağırlığının artmaması için kâğıt veya cam formunda üretilen ince kılıflar tercih edilebilir.

iPhone 11 Pro Max; uzunluğu 158, genişliği 77.8 ve derinliği 8.1 mm olan bir telefondur. iPhone 11 Pro Max inç ölçüsü 6.5 olan bir ekrana sahiptir. Cihazda “ölü alan” diye tabir edilen ve ekranı çevreleyen kısım oldukça azdır. Bu da iPhone 11 Pro Max ekran boyutunun çok daha verimli bir kullanım sunması anlamına gelir. Neredeyse çerçevesiz gibi görünen ekran, cihaza şık bir hava katar.

iPhone 11 Pro Max sahip olduğu yüksek çözünürlüklü ekranı ile video izlerken daha canlı görüntüler sunar. Bu sayede telefon ile video ve film izlemek çok daha keyifli olur. Bu yüksek çözünürlük, oyun oynamayı sevenlerin de beğenisini kazanır. Cihaz, kullanıcısına daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. Canlı renkler ve hızlı geçişler, kullanım sırasında gözlerin daha az yorulmasına da katkı sağlar.

iPhone 11 Pro Max ekran özellikleri arasında True Tone teknolojisi ve geniş renk yelpazesi bulunur. True Tone özelliği sayesinde telefon, kullanıldığı alana göre parlaklık ve renk ayarlarını otomatik olarak düzenler. Güneşli havalarda ekranı görememe gibi sorunlar da tamamen ortadan kalkar. Böylelikle ekran ışığı uzun süreli kullanımlarda bile göz yormaz. Bu özellik aynı zamanda cihazın pil ömrüne de doğrudan katkıda bulunur.

iPhone 11 Pro Max modelinin hem arka hem ön yüzeyinde Corning cam kullanılmıştır. Kimyasallar ile güçlendirilmiş ve değiştirilmiş bir cam olan bu özel malzeme sayesinde telefon, darbelere karşı çok daha dayanıklıdır. Apple kullandığı bu malzeme ile iPhone 11 Pro Max’i hem daha şık hem de dayanıklı bir hâle getirir. Güvenli ve verimli bir kullanım vadeder.

iPhone 11 Pro Max Kamera Özellikleri Nelerdir?

iPhone 11 Pro Max Kamera Özellikleri Nelerdir?

Apple, ürünlerinde yüksek kaliteye ve çözünürlüğe sahip kameralar kullanır. Bunun sonucunda da Apple telefonları, neredeyse profesyonel kameralar kadar iyi çekim yapabilen teknik özellikleri ile dikkat çeker. iPhone 11 Pro Max, kamera özellikleri ile telefonuyla fotoğraf ve video çekmekten hoşlananların beğenisini kazanan Apple ürünleri arasında ilk sıralarda yer alır.

iPhone 11 Pro Max ilk bakışta 3 kamerası ile dikkat çeker. Bu kameralardan biri geniş açılı lens özelliğine sahiptir. İkinci kamera telefoto lens özelliği ile öne çıkar. Üçüncü ve son kamera ise ultra geniş açılı lense sahiptir. Ultra geniş açılı lens iPhone 11 Serisi içerisinde sadece Pro Max modelinde bulunur. Bu kamera, kalabalık grupların veya geniş alanların fotoğrafını çekmek isteyen kullanıcılara kolaylık sağlar. iPhone 11 Pro Max kameralarının tamamı 12 MP çözünürlüğe sahiptir.

iPhone 11 Pro Max özellikleri arasında optik görüntü sabitleme bulunur. Bu özellik sayesinde video ve fotoğraf çekimleri çok daha profesyonel bir şekilde yapılabilir. iPhone 11 Pro Max, gece modu özelliği sayesinde ise karanlık ortamlarda da yüksek kalitede fotoğraflar çekme imkânı sağlar. Telefon, ışık seviyesini otomatik olarak algılar. Bu algılama ile gece modu özelliği kendiliğinden devreye girer. Böylece çekimler çok daha kaliteli olur. Cihaz üzerinden gece modu özelliğine dair herhangi bir ayarlama yapmanın gerekli olmaması kullanıcılara kolaylık sağlar. Telefonun gece modu özelliği sayesinde tamamen karanlık yerlerde bile oldukça aydınlık çekimler yapmak mümkündür.

iPhone 11 Pro Max gelişmiş özellikleri olan bir ön kameraya sahiptir. Modeldeki ön kamera ile 4K video çekmek mümkündür. Ayrıca bu kamera ile kullanıcılar, “slofie” adı verilen yavaşlatılmış selfieler çekebilir. 120 kare hızında çekim yapılmasını mümkün kılan bu özellik, görüntülerin HD kalitede videoya alınmasını da sağlar. Böylece ön kamera kullanarak da harika videolar çekmek mümkün hâle gelir. Ayrıca işi gereği çok fazla görüntülü konuşma yapan kişiler için iPhone 11 Pro Max, oldukça verimli bir kullanım sunar.

iPhone 11 Pro Max Depolama Alanı Nasıldır?

iPhone 11 Pro Max Depolama Alanı Nasıldır?

Depolama alanı, kullanıcıları memnun eden iPhone 11 Pro Max özellikleri arasında yer alır. Apple, iPhone 11 Pro Max modelinde kullanıcılara 3 farklı kapasite seçeneği sunar. 64 GB iPhone 11 Pro Max’in en düşük depolama alanına sahip modelidir. Bu model, çok fazla uygulama kullanmayanlar için idealdir. iPhone 11 Pro Max, 256 GB ile pek çok kişinin kullanım alışkanlıkları için yeterli bir alan sunar. Çok daha geniş bir depolama alanı isteyenler için ise iPhone 11 Pro Max 512 GB idealdir. iPhone 11 Pro Max 128 GB seçeneği bulunmamaktadır.

Kullanım alışkanlıklarını ve fiyatlandırmayı göz önünde bulundurarak 3 farklı model piyasaya süren Apple, bu sayede kişilerin hem bütçelerine hem de ihtiyaçlarına hitap etmeyi hedefler.

Tercih ettiğiniz iPhone 11 Pro Max modelinin kapasitesinin belli bir süre sonra yetersiz gelmesi durumunda haricî depolama alanı satın almanız da mümkündür. Bulut depolama özelliği sunan iCloud teknolojisinden yararlanarak cihaz verimli bir şekilde kullanılabilir. 50 GB ile 2 TB arasında değişen depolama alanları arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tercih edilen depolama alanının kapasitesine göre fiyatlandırma da değişiklik gösterir.

iPhone 11 Pro Max Şarjı Ne Kadar Süre Dayanır?

iPhone 11 Pro Max Şarjı Ne Kadar Süre Dayanır?

iPhone 11 Pro Max pil ömrü ve şarj konularında markanın önceki modellerine kıyasla önemli değişikliklere sahiptir. Bu modelde, kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek maksimum pil ömrü ve kolay şarj edilebilme özellikleri öne çıkarılmıştır. 3965 mAh kapasiteli pili ile bu cihaz, oldukça uzun bir kullanım süresi sağlar. Gün içinde yoğun şekilde telefon kullananlar için bu özellik son derece önemlidir. Pil kapasitesi sayesinde gün içerisinde cihazı tekrar şarj etme ihtiyacı olmaksızın web sitelerinde zaman geçirmek, video izlemek ve çekim yapmak mümkündür. Düşük yoğunluklu kullanımlarda ise pil ömrü bir günün üzerine çıkabilir.

iPhone 11 Pro Max şarj aleti ile de dikkat çeken bir cihazdır. Ürün, 18 W şarj adaptörüne ve USB-C lightning kablosuna sahiptir. Bu ürünler sayesinde telefon çok daha hızlı bir şekilde şarj olur. iPhone 11 Pro Max kutu içeriğinde şarj adaptörü de yer alır. Kutu içerisinden bir adet USB-C lightning kablosu da çıkar. Bu cihazın kutusunda ayrıca kulaklık da bulunur. iPhone 11 Pro Max kutu içeriği ile de pek çok Apple ürününden ayrılır.

iPhone 11 Pro Max şarj aksesuarları ayrıca satın alınabilir. Farklı uzunluklara sahip USB-C lightning kablo seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. 1, 2 ve 0,5 metre uzunluğa sahip kablolar mevcuttur. Kablonun uzunluğu fiyata doğrudan etki eder. Adaptör alırken de kullanıcılar farklı watt gücüne sahip modeller arasında seçim yapabilir. Adaptörün watt gücünün artması telefonun daha hızlı şarj olmasını sağlar. Dolayısıyla watt yükseldikçe adaptörlerin fiyatında da artış görülür. Aksesuar satın alırken muhakkak orijinal ürünler tercih edilmelidir. Orijinal olmayan ürünler cihaza zarar verir. Bu da uzun vadede ekonomik açıdan olumsuzluklara neden olur.

iPhone 11 Pro Max’i önceki Apple ürünlerinden ayıran bir diğer önemli özellik de kablosuz şarj olabilmesidir. iPhone 11 Pro Max kablosuz şarj özelliği sayesinde cihazın pili kolaylıkla doldurulabilir. Özellikle yoğun şekilde telefon kullananlar için bu özellik büyük kolaylık sağlar. Kablosuz iPhone 11 Pro Max şarj aletinin fiyatı da seçilen modele göre değişiklik gösterir. Farklı özelliklere sahip kablosuz şarj cihazları arasından dilediğinizi seçebilir ve telefonunuzun bataryasını kolayca doldurma imkânına sahip olabilirsiniz.

Özelliklerine Göre iPhone 11 Pro Max Fiyatları Nasıldır?

Özelliklerine Göre iPhone 11 Pro Max Fiyatları Nasıldır?

Telefon alırken model özellikleri kadar fiyat da kullanıcılar için önemlidir. Kullanıcılar, istedikleri özelliklere sahip cihazı uygun fiyatlar eşliğinde satın almak ister. iPhone 11 Pro Max fiyatları da farklı bütçelere hitap edecek şekilde çeşitlendirilmiş durumdadır. Bu modelde fiyatı en çok etkileyen özellik depolama alanıdır. Cihazın kapasitesine göre fiyatı değişiklik gösterir. Nispeten uygun fiyatlı bir model satın almak isterseniz tercihinizi 64 GB depolama alanına sahip olan cihazdan yana kullanabilirsiniz. iPhone 11 Pro Max 64 GB fiyatı serinin diğer modellerine göre oldukça ekonomiktir.

256 GB iPhone 11 Pro Max fiyatı ile avantajlı bir model olarak öne çıkar. Pek çok kişinin kullanım alışkanlıkları için yeterli alan sunan bu model, ekstra depolama maliyeti satın alma gereksinimini uzun süreliğine ortadan kaldırır. 512 GB iPhone 11 Pro Max fiyatı en yüksek olan seçenektir. Ancak bu cihaz, uzun vadede ekonomik anlamda büyük tasarruf sağlar. Ekstra depolama alanı satın alma ihtiyacı olmaksızın uzun süre kullanılabilen bu cihaz sayesinde; tüm uygulamalarınız, fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz sürekli elinizin altında olur.

iPhone Pro Max 11 fiyatını etkileyen unsurlar arasında renk gibi fiziksel özellikler bulunmaz. Apple, farklı renklerde ürettiği telefonları için değişen fiyatlandırma politikaları izlemez. iPhone 11 Pro Max Türkiye fiyatı da benzer şekilde renkten bağımsız olarak belirlenir. Fiyatı etkilemeyen bir diğer unsur ise RAM gibi teknik özelliklerdir. Apple, iPhone 11 Pro Max RAM kapasitesini tüm modellerde aynı tutar. RAM ve işlemci gibi teknik özellikler aynı seriye ait telefonlarda değişiklik göstermez. Bu da tüm iPhone 11 Pro Max cihazların eşit RAM kapasitesine sahip olduğu anlamına gelir. Dolayısıyla RAM kapasitesi nedeniyle fiyatta değişiklik olması söz konusu değildir.

Farklı depolama alanlarına ve renklere sahip iPhone 11 Pro Max cep telefonlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller arasından seçim yaptıktan sonra satın alma işlemini sadece birkaç tıklama ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Türkiye’nin lider online alışveriş platformları arasında yer alan Trendyol, kullanıcılarına çeşitli kampanyalar ve indirim fırsatları sunar. Bu avantajlardan yararlanarak dilediğiniz iPhone 11 Pro Max’i hesaplı bir şekilde temin edebilirsiniz. Trendyol, kullanıcılarına hem ekonomik hem de pratik bir alışveriş deneyimi sunar. Ödemenin gerçekleşmesinin ardından kargoya verilen siparişinizi kısa süre içinde adresinizden teslim alabilirsiniz. Adresinize teslim edilen üründe herhangi bir sorun varsa kolay iade ve değişim seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Trendyol üzerinden gönül rahatlığı ile iPhone 11 Pro Max satın alabilir ve teknolojinin tadını çıkarabilirsiniz.