İlgili Kategoriler
Marka
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Kozmetik Durum
Fiyat Geçmişi
Dahili Hafıza
RAM Kapasitesi
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Ekran Boyutu
Ürün Değerlendirmesi
"

Iphone 11 Pro

" araması için 14 sonuç listeleniyor

Zengin Renklerden Oluşan Görüntü Kalitesi ile Iphone 11 Pro Modelleri ve Fiyatları

Teknoloji devi Apple tarafından üretilen iPhone 11 Pro bir telefondan çok daha fazlasını vaat eder. İletişimi, etkileşimi ve yaşamı kolaylaştıran özellikler ile donatılmış olan bu cihaz, oldukça gelişmiş bir donanım barındırır. Sürekli olarak geliştirilen Apple teknolojisi ile donatılmış olan bu cihazın özellikleri arasında yer alan uzun batarya ömrü, gelişmiş ekran tasarımı ve yüksek kamera çözünürlüğü pek çok kişinin bu telefonu tercih etmesinin başlıca sebeplerindendir.

Oldukça dayanıklı bir kasaya ve sürekli olarak güncellenen gelişmiş bir işletim sistemine sahip olan bu cihaz; oyun oynamak, sosyal medyada gezinmek ve film izlemek gibi pek çok aktivitenin akıcı ve keyifli bir biçimde gerçekleştirilmesine imkân tanır. Siz de kendi beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan iPhone 11 Pro modelini tercih ederek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Tasarımı Nasıldır?

iPhone 11 Pro Tasarımı Nasıldır?

iPhone 11 Pro oldukça şık ve fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Cihazın geliştirilme aşamasında hem estetiğe hem de dayanıklılığa önem verilmiştir. Bu telefonun arka yüzeyinde mat renkli, dokulu bir cam bulunur. Bu sayede ürün uzun bir süre boyunca herhangi bir deformasyon belirtisi göstermez. Ayrıca cihazın etrafında yer alan şerit, paslanmaz çelik kullanılarak imal edilmiştir. Tüm bu unsurlar, iPhone 11 Pro’nun hem göz alıcı hem de sağlam bir telefon olmasını sağlar.

iPhone 11 Pro özellikleri sayesinde pek çok kişinin favorisi konumundadır. Cihazın özel olarak tasarlanmış bir ekranı mevcuttur. Super Retina XDR teknolojisine sahip olan bu OLED panel, dizi veya film izlediğiniz anlarda tüm detayları net bir biçimde görmenize yardımcı olur. Ayrıca ekranın üzerinde yer alan dayanıklı cam, 5.8 inç boyutundaki bu panelin dışarıdan gelebilecek olan darbelere karşı korunmasını sağlar.

Bu cihazın içinde yer alan A13 Bionic çip, 2 adet performans ve 4 adet verimlilik çekirdeği barındıran bir işlemciye sahiptir. Bu sayede telefonun pil ömrü sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre şekillenir. Oyun oynamak gibi işlemcinin üzerine yük bindirecek olan aktiviteleri gerçekleştirdiğiniz esnada 2 adet performans çekirdeği devreye girer ve cihazın tüm potansiyeli kullanılır. Öte yandan internette gezinmek ve mesajlaşma uygulamaları aracılığı ile iletişim kurmak gibi basit işlemleri gerçekleştirdiğiniz esnada oldukça az güç tüketen 4 adet verimlilik çekirdeği çalışır. Bu ise cihazın pil ömrünün bir hayli uzamasını sağlar.

Kaliteli fotoğraflar çekmenize imkân tanıyacak olan iPhone 11 Pro kamera özellikleri sayesinde de benzerlerinden ayrılır. Bu cihazda geniş, ultra geniş ve telefoto olmak üzere üç farklı kamera mevcuttur. Bu sayede göz alıcı ve etkileyici fotoğraflar çekmek mümkün hâle gelir. iPhone 11 Pro kameraları aynı zamanda loş ışıkta da fotoğraf çekebilme özelliğine sahiptir.

Oldukça gelişmiş bir yazılım barındıran bu cihaz hem durağan hem de hareketli çekimler esnasında memnun edici sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Öte yandan bir iPhone 11 Pro kamera aparatı kullanarak yapacağınız çekimleri çok daha profesyonel bir hâle getirmeyi de tercih edebilirsiniz.

Etkileyici bir görünüme sahip olan iPhone 11 Pro sadece teknik özellikleri ile değil, tasarım detayları ile de dikkat çeken bir üründür. Farklı tarzları benimsemiş olan kişilerin beğenisini kazanan iPhone 11 Pro renkleri, bu cihazın çok daha keyifli bir kullanım deneyimi sunmasını ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlar. Kendi stilinize uygun olan rengi tercih ederek bu cihazın hem giyim tarzınız hem de akıllı saatiniz veya tabletiniz ile uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz. iPhone 11 Pro gold, beyaz, siyah ve gece yeşili olarak sıralanabilecek 4 farklı renk seçeneğine sahiptir.

Oldukça yüksek kaliteli videolar ve fotoğraflar çekebilen bir cihazın geniş bir saklama alanına sahip olması gerekir. iPhone 11 Pro 512 GB, dilediğiniz oyunları, filmleri ve uygulamaları herhangi bir sorun yaşamadan rahatça indirebilmenizi sağlar. Bu sayede ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dosyalar, sürekli olarak elinizin altında olur. Söz konusu cihaz tüm bunların yanı sıra barındırdığı SIM kart özelliği ile de dikkat çeker. Özellikle 2 farklı telefon kullanmak istemeyen kişiler, iPhone 11 Pro çift simli olduğu için bu cihazı sıklıkla tercih eder.

iPhone 11 Pro Ekran Özellikleri Nelerdir?

iPhone 11 Pro Ekran Özellikleri Nelerdir?

iPhone 11 Pro ekran boyutu 5.8 inç olan bir telefondur. True Tone teknolojisini barındıran bu cihaz, bulunduğunuz ortamdaki ışık seviyesini algılar ve ekranda yer alan renkleri bu doğrultuda değiştirerek keyifli bir deneyim sunar. Oldukça gelişmiş bir telefon olan iPhone 11 Pro ekran özellikleri ile de öne çıkar. Yağ tutmayan ve parmak izi göstermeyen kaplama, cihazın her zaman için şık ve göz alıcı görünmesini sağlar.

OLED bir panel barındıran akıllı telefon, HDR teknolojisine de sahiptir. Bu sayede ekran yer alan siyah renklere ışık iletilmez ve bu alanlar tamamen karanlık kalır. Bunun sonucunda ise detayları ve renkleri çok daha net bir biçimde görmek mümkün hâle gelir. Bu teknoloji, özellikle oyun oynarken ve film, dizi izlerken çok daha keyifli bir biçimde vakit geçirmenizi sağlar.

Multi-Touch özelliği de olan bu cihaz, kolay kullanım imkânı sunar. Bu teknoloji, dokunmatik olan yüzeylerin aynı anda birden fazla algılayabilmesini sağlar. Bunun sonucunda ise ekranda yer alan görseli büyütme, yakınlaştırma ve döndürme gibi pek çok işlem oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirilebilir. Haptic Touch özelliğini de barındıran bu cihaz, gerçekleştirdiğiniz işlemlerin sonucunda titreşim aracılığı ile size bir geri bildirim gönderir. Bu sayede cihazın kullanımı çok daha akıcı bir hâle gelir.

Bu akıllı telefonun ekranı 2.000.000:1 kontrast oranına sahiptir. Bu sayede farklı ve zengin renklerden oluşan görüntüler, net ve doğru bir biçimde görüntülenebilir. Bununla birlikte cihazın ekran çözünürlüğü 2436 x 1125 pikseldir. Bu sayede görüntü kalitesi yüksek olan videoları kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bu akıllı telefonun parlaklığı ise normal kullanımda 800 nit, HDR kullanıldığında 1200 nit olarak ölçülmüştür. Bu değerler sayesinde güneşli bir günde bile telefonunuzun ekranında yer alan ögeleri rahatça görmeniz mümkün hâle gelir.

iPhone 11 Pro ölçüleri sayesinde kolay kullanım imkânı sunar. Bu cihazın ebatları 150,9 mm uzunluk, 75,mm genişlik ve 8,3 mm kalınlık olarak belirlenmiştir. Yalnızca 194 gram ağırlığında olan bu telefonun geniş ekran ölçüleri, tüm işlemlerin konforlu bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlar. iPhone 11 Pro teknik özelliklerinin arasında yer alan yuvarlatılmış ekran teknolojisi sayesinde de öne çıkar. Bu tasarım detayı cihazım hem daha dayanıklı bir yapıya sahip olmasını hem de kolay ve konforlu bir biçimde tutulabilmesini sağlar.

iPhone 11 Pro Şarjı Ne Kadar Süre Dayanır?

iPhone 11 Pro Şarjı Ne Kadar Süre Dayanır?

iPhone 11 Pro bataryasının ömrü sebebiyle pek çok kişinin ilk tercihidir. Bu akıllı telefonun pili 3046 mAh’dir. Cihazın içinde buluna lityum iyon pil, sonradan değiştirilemez veya çıkarılamaz. Telefonun barındırdığı işletim sistemi ve tüm donanımların birbirleri ile uyumlu bir biçimde çalışması sayesinde söz konusu cihazın pil ömrünün bir hayli tatmin edici olduğu söylenebilir.

iPhone 11 Pro pil ömrünün bu kadar uzun olmasını, düşük enerji ile çalışıp yüksek bir kalite sağlayan ekranına borçludur. OLED panel, geniş bir renk yelpazesine sahip olmakla birlikte, piksellerin minimum enerji ile görüntülenmelerini sağlar. Ayrıca cihazın ön yüzünde yer alan sensörler, bulunduğunuz ortamdaki ışık seviyesini algılar ve ekran parlaklığını buna göre ayarlar. Bu sayede sizin bu konuda herhangi bir işlem gerçekleştirmenize gerek kalmaz.

Apple iPhone 11 Pro incelemeleri dikkate alındığında cihazın pil ömrünün ne kadar uzun olduğu kolaylıkla anlaşılır. Bu akıllı telefonu tamamen şarj ettikten sonra 11 saat boyunca kesintisiz bir biçimde sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca bu akıllı telefonu kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Bunun için sadece uyumlu bir şarj istasyonuna sahip olmanız yeterli olur.

iPhone 11 Pro kutu içeriğinde şarj cihazı da yer alır. Bu akıllı telefonun bataryası 18 W veya daha güçlü bir adaptör ile şarj edildiğinde 30 dakika içinde %50’ye kadar dolar. Cihazın toplam şarj süresi ise ortalama olarak 2 saat 30 dakikadır. iPhone 11 Pro Türkiye’deki prizler ile uyumlu olan bir adaptöre sahiptir.

iPhone 11 Pro Suya Dayanıklı mıdır?

iPhone 11 Pro Suya Dayanıklı mıdır?

Dayanıklı bir yapıya sahip olan iPhone 11 Pro dış etkenlerden kolay kolay etkilenmez. Cihazın ekran kaplaması parmak izine dayanıklı olduğu ve yağ tutmadığı için telefonun dokunmatik fonksiyonları zarar görmez.

iPhone 11 Pro; suya, kire ve toza karşı dayanıklıdır. Ürünlerin elektroteknoloji kalitesini belirleyen IEC standartlarına göre telefon, IP68 derecesine sahiptir. Bu sayede suyun altında 30 dakikaya kadar kalabilir ve maksimum olarak 4 metre derinliğe kadar indirilebilir. Bu bilgi göz önünde bulundurulduğunda cihazın üzerine dökülebilecek olan su, kahve veya gazlı içeceklerin fonksiyonel herhangi bir bozukluğa neden olmayacağı kolaylıkla anlaşılabilir.

Bu cihaz her ne kadar dayanıklı olsa da uzun bir süre boyunca suya maruz bırakılmaması gerekir. Öte yandan ıslak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmak, telefonun işlevini yitirmesine neden olabilir. Bu tür bir durum meydana geldiğinde öncelikle kullanma kılavuzunda yer alan yönergeleri takip ederek cihazı temizlemeniz gerekir.

iPhone 11 Pro Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

iPhone 11 Pro Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Gelişmiş bir donanıma sahip olan iPhone 11 Pro, tavsiye edilen biçimde kullanıldığı takdirde uzun bir süre boyunca herhangi bir deformasyon belirtisi göstermez. Bunun sebebi ise söz konusu telefonun üretim aşamasında kullanılan kaliteli materyallerdir. Dışarıdan gelebilecek hafif şiddetli darbelere karşı dayanıklı olan bu telefon, ince yapısı ile de dikkat çeker.

iPhone 11 Pro RAM miktarı göz önünde bulundurularak satın alınmalıdır. Bu bileşen, uygulamaların hızlı ve sorunsuz bir biçimde açılmasını sağlamanın yanı sıra pek çok işlem için gerekli olan verilerin belirli bir süre boyunca muhafaza edilmesini sağlar. Öte yandan bir akıllı telefonun ömrü kullanım alışkanlıklara bağlı olarak değişebilir. iPhone 11 Pro aksesuarları ise bu sürecin daha da uzamasını sağlar. Gün içinde sürekli olarak temas hâlinde olduğumuz bu cihazların zamanla yıpranması oldukça doğaldır. Dışarıdan herhangi bir darbe almayan telefonların dahi yıllar içinde deforme olduğunu görmek mümkündür.

Ancak iPhone 11 Pro kılıf ile birlikte kullanıldığında bu gibi durumların meydana gelme ihtimali bir hayli azalır. Kendi tarzınızı ve beğenilerinizi göz önünde bulundurarak tercih edebileceğiniz iPhone 11 Pro silikon kılıflar cihazınızın hem istediğiniz gibi görünmesine sağlar hem de zararlı dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur.

iPhone 11 Pro boyutları sayesinde de pek çok kişinin beğenisini kazanmıştır. Ergonomik bir yapıya sahip olan bu telefonu tutmak bir hayli kolay olduğu için cihazın yere düşüp hasar alma ihtimali azalır. Bu özellik ayrıca söz konusu akıllı telefonun çok daha konforlu bir biçimde kullanılabilmesini sağlar. Bu, özellikle mobil oyun oynamaktan keyif alan kişilerin çok daha eğlenceli bir biçimde vakit geçirmesine olanak tanır.

Donanımsal açıdan bir hayli güçlü olan cihaz, yazılımsal olarak da kullanıcısını memnun eder. iOS işletim sistemine sahip olan iPhone 11 Pro tüm işlemlerinizi herhangi bir aksaklık ile karşı karşıya kalmadan gerçekleştirmenizi sağlar. Bu cihazın kullanım ömrünü uzatan detaylardan bir tanesinin işletim sistemi olmasının sebebi ise söz konusu yazılımın iPhone 11 Pro’nun verimliliğini sağlamasıdır.

Bu akıllı telefonun uzun bir kullanım ömrüne sahip olmasının bir diğer nedeni ise barındırdığı anakarttır. Apple, cihazlarına yerleştirdiği bu bileşene Logic Board adını verir. Söz konusu akıllı telefonun tüm donanımları arasındaki iletişim bu parça sayesinde sağlanır. A13 Bionic çipin de üzerinde yer aldığı iPhone 11 Pro anakartı, gelişmiş bir mühendisliğin ürünü olduğu için kolay kolay bozulmaz. Ayrıca işletim sistemi için yayınlanan güncellemeler sayesinde meydana gelebilecek olan küçük çaplı problemler ortadan kaldırılabilir. Bunun sonucunda ise cihazın kullanım ömrü uzar.

Özelliklerine Göre iPhone 11 Pro Fiyatları Nasıldır?

Özelliklerine Göre iPhone 11 Pro Fiyatları Nasıldır?

iPhone 11 Pro fiyat çeşitliliğine sahip bir cihazdır. Bu akıllı telefonunun fiyatını belirleyen bazı unsurlar söz konusudur. Bunların başında ise cihazın saklama alanının boyutu gelir. Bu alan büyük olursa sevdiğiniz fotoğrafları, uygulamaları ve filmleri herhangi bir problem yaşamadan telefonunuzda tutabilirsiniz. Bu nedenle tüm modeller karşılaştırıldığında

iPhone 11 Pro 64 GB fiyat bakımından daha uygun bir alternatif olarak öne çıkar.

Telefonunuzda fazla sayıda dosya ve uygulama barındırmayı düşünüyorsanız iPhone 11 Pro 512 GB fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bu modelin diğerlerine nazaran farklı bir fiyatlandırmaya sahip olmasının sebebi, sahip olduğu saklama alanının boyutudur. Özellikle 4K ve 60 kare video çekmeyi düşünüyorsanız bu modelin barındırdığından daha küçük bir saklama alanı, sizi memnun etmeyebilir. Öte yandan iPhone 11 Pro 256 GB fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Sürekli olarak video çekmeyi düşünmüyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Bu akıllı telefonun kullanım ömrünü uzatmak için tercih edebileceğiniz pek çok aksesuarı fiyat araştırması yaparken aklınızda bulundurabilirsiniz. Oldukça şık bir görünüme sahip olan iPhone 11 Pro deri kılıf, cihazı dışarıdan gelebilecek darbelere, sıçramalara, darbelere ve toza karşı korur. Bu aksesuarların üzerinde yer alan ve kredi kartı koymanıza imkân tanıyan bölmeler ise alışverişleriniz esnasında kolay bir biçimde ödeme yapmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Özellikle klasik tarzı benimsemiş olan kişilerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bu ürün, söz konusu cihazın çok daha göz alıcı olmasını sağlar.

Bu ürünü satın almayı düşünüyorsanız, bir fiyat araştırması yapmadan evvel önceliklerinizi belirlemeniz çok daha yerinde olur. Örneğin sadece sosyal medyada gezinmek ve arada bir fotoğraf çekmeyi düşünüyorsanız 64 GB saklama alanına sahip olan modeli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Öte yandan pek çok oyunu ve uygulamayı telefonunuza indirmek istiyorsanız saklama alanı daha geniş olan bir modeli tercih etmeniz gerekir. Böylece satın aldığınız cihazı kullandığınız zaman herhangi bir aksaklık ile karşılaşmazsınız. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan iPhone Pro 11 modelini Trendyol üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Kaç İnç'tir?

iPhone 11 Pro, standart bir dikdörtgen şeklinde ölçüldüğünde tam olarak ekran boyutu 5.86 inç olarak belirlenmiştir. iPhone kalitesinin yanında ekran büyüklüğü olarak da kullanıcıların beklentilerini karşılayan bu model, ortalamanın üstünde büyüklükte ekranları sevenler için gayet idealdir. 5.86 inç Oled Multi – Touch ekran, kullanıcıya hem kullanım kolaylığı hem de ekran kalitesi sunuyor. Telefon üzerinden dizi ve film izleyen, oyun oynamayı seven kişilerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir ekran büyüklüğünde olan iPhone 11 Pro, Apple markasının en çok satmış olduğu telefonlardan birisidir. Telefonun ekranında Super x Retina XDR ve HDR ekran, Haptic Touch ve parmak izine elverişli yağ ve toz tutmayan özel bir ekran mevcuttur. Ekran açısından performans elde etmek isteyenler tercih edebilir.

iPhone 11 Pro Kaç Mah'tır?

iPhone 11 Pro bataryası, 3046 mAh batarya gücüyle kullanıcının beğenisine sunulmuştur. Gün içerisinde telefon kullanıcıların en büyük dertlerinden birisi de batarya bitmesi sorunudur. Bu sorun, iPhone kullanıcılarında daha belirgindir. Firma bataryasını büyüttükleri bu telefon ile kullanıcıya gün boyu şarj vaadi veriyor. Ayrıca telefonda bulunan hızlı şarj özelliği telefon kullanıcıları için büyük avantaj durumunda. 3046 mAh batarya bulunan iPhone 11 Pro telefonlar hızlı şarj özellikleriyle yaklaşık 30 dakika da tam dolum gücüne sahip oluyorlar. Bu da güçlü ve çabuk bitmeyen bataryanın yanında batarya bitmesi durumunda bataryanın tekrar eski gücüne hızlıca ulaşma imkanını sağlıyor.

iPhone 11 Pro Kaç Gramdır?

Gün içerisinde taşıdığınız ürünlerin hafif olması, konforunuz için önemlidir. Telefonlar, bu alanda en çok üzerinizde bulunan ürünlerden birisidir. iPhone 11 Pro, yaklaşık olarak 188 gram ağırlığıyla kullanıcının beğenisine sunulmuştur. Ne çok ağır ne de çok hafif olan bu ürün, kullanıcıyı ağırlık açısından da memnun edecektir. Rahatsız edecek kadar ağır olmayan ancak elde yokmuş hissi verecek kadar da hafif hissettirmeyen yapısı dengeli bir his veriyor ve kullanıcıyı memnun ediyor. Apple markasının telefon özelinde en çok beğenilen ve satılan telefonlarından birisi olan bu cihaz, kullanıcıların beğenisini kazanmış ve çok fazla tercih edilmiştir. Ekran, şarj, donanım, renk, görüntü ve daha birçok alanda beklentileri karşılamıştır. Ürünü, Trendyol’dan inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.