"

İrya

" araması için 1143 sonuç listeleniyor

İrya

İrya, ev tekstili ve banyo gereçleri konusunda Türkiye’de nam salmış köklü firmalar arasında yer alıyor. Kaliteli üretimi ve kendine has tarzı ile pek çok kişi tarafından büyük beğeni topluyor. Ürünlerinin farklılığı ile her daim farkını ortaya koyar. Geleneksel tarzı ile de oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Üstelik sadece yurt içinde değil yurt dışında da geniş bir tüketici kitlesine hitap eder. Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile her zevke uygun ürün seçenekleri bulunuyor. Tamamen kendine özgü tasarımları sayesinde sıkça tercih edilen ev tekstili ürünleri markalarının başında yer alıyor.

İrya Markasının Köklü Geçmişi

İrya Home, Denizli’de 2008 yılında sektör hayatına merhaba dedi. İrya Home, MS şirketler grubuna bağlı olarak üretimlerini gerçekleştiriyor. Marka, her daim kendini geliştirip yenilikler ortaya çıkarmayı amaç edinir. Ayrıca tüketici istek ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak üretimlerine devam ediyor. Ürün çeşitliliği açısından da oldukça geniş seçeneklerinin olması tüketici memnuniyetini kazandıran sebepler arasında yer alır. Ev tekstiline dair akla gelen bütün ürünlerin üretimini gerçekleştiren İrya markası, banyo için gerekli araç gereçlerin de üretimini gerçekleştiriyor. Ürünlerinin kalitesi sayesinde dünya genelinde de İrya ürünleri büyük beğeni toplar. Eşsiz tasarımları ve rengarenk desenleri ile günden güne yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

İrya Markasının Ürün Seçenekleri

İrya banyo seti, son dönemlerde özellikle çeyiz ihtiyacı olanların başlıca tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. İrya banyo araç ve gereçlerinin farklı tarzı ve kaliteli yapısı sayesinde tüketicilere uzun süreli kullanım ömrü sunar. İrya Home banyo seti içerisinde, banyo için gerekli olan tüm malzemeler bulunuyor. Üstelik daha geniş kapsamlı ve farklı tarzı ile satışa sunulan İrya sedef banyo seti son zamanların sıkça tercih edilen banyo setleri arasındadır. Spor ve şık duruşu ile dikkat çeken bir diğer set ise İrya pretty banyo setidir. Semtlerin içerisinde en dikkat çeken parça İrya sıvı sabunluk oluyor. Paslanmayan ve leke bırakmayan tasarımının yanı sıra şık duruşu ile de pek çok kişiden büyük beğeni topluyor. İrya banyo aksesuarları çeşitleri ise sayı olarak oldukça fazladır. Özellikle İrya banyo paspas, yumuşaklığı ve canlı rengi ile dikkat çekiyor. İrya paspas, günümüzde pek çok evin banyosunda bulunuyor. İrya Home, ev tekstili üretiminde de oldukça başarılı bir marka olarak kendini gösterir. İrya havlu çeşitlerinin fazlalığı tüketici beğenisini kazandırıyor. El havlusu ve banyo havlusu gibi birden fazla seçeneğin olması ev tekstilinde duyulan ihtiyaçların rahatça karşılanmasını sağlıyor. Ayrıca dikkat çeken bir diğer parça da İrya bornoz setleri oluyor. Hem erkek hem de kadın için üretilen İrya bornozlar, yumuşak dokuları ve kolay yıpranmayan yapıları sayesinde sıkça tercih edilir. İrya nevresim çeşitleri de markanın beğeni toplayan diğer ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Defalarca kez yıkandığında dahi renklerinde solma olmaması ve kumaşların kendini salmaması ürünün daha fazla ilgi görmesine olanak sağlar.

İrya Ürünlerinin Fiyatları

İrya Home ürünlerinin fiyatlarını etkileyen pek çok etmen bulunuyor. Ürün çeşidi bunların başında geliyor. Ürünler çeşitlerine göre farklılık gösterebilir. Setlerin fiyatları da buna bağlı olarak değişiyor. Set içerisindeki parça sayısısına göre ürün fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde değişkenlik gösterir. Trendyol sayfasından tüm İrya Home ürünlerine görselleri ile beraber ulaşabilir; en ince ayrıntısına kadar da inceleyebilirsiniz.

Trendyol, İrya Home ürünlerini uygun fiyat ve ayrıcalıklı imkanlar ile tüketici karşısına çıkarıyor.