İlgili Kategoriler
Marka
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İzeltaş Anahtar

" araması için 4710 sonuç listeleniyor

Kullanışlı İzeltaş Anahtar Trendyol’da!

Anahtar takımları günlük hayatta tamir işlerinde kullanılan el aletlerinden bazılarını oluşturur. İzeltaş anahtar takımı kaliteli yapısı ve işlevsel özellikleriyle büyük tamir işlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. İzeltaş kombine anahtar takımı ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. İzeltaş anahtar seti ile yardım almadan montaj ve tamir gibi işleri kolayca yapabilirsiniz. Kaliteli malzemesi ve ergonomik tasarımları sayesinde elinize tam uyum sağlar. İzeltaş anahtar çeşitleri sayesinde hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlarsınız. Evde ve ofiste civata sıkma, gevşetme işlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca hobi etkinliklerinde de bu ürünler kullanılabilir. Manuel olarak kullanılan İzeltaş anahtar takımı 12’li modelleri Trendyol'da kolayca bulabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Ürün Çeşitleri

Yüksek Performanslı Ürün Çeşitleri

Oluşturulan takımlar, farklı özellikleriyle birçok alanda güvenle kullanılabilir. Yüksek kaliteye sahip ürün çeşitlerini hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İstediğiniz sonucu alabilmek için İzeltaş anahtar modellerinden ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçmeniz kritik öneme sahiptir. İzeltaş buji anahtar takımı çoğunlukla araçlarda yaşanan sıkıntılarda kullanılan bir üründür. Musluk ve tesisat problemlerini çözmek için İzeltaş boru, filtre, su anahtarı sizin için doğru bir karar olur. Somun sıkma ya da gevşetme için İzeltaş cırcır anahtar takımı çeşitlerinden birisi uygun olabilir. Aynı zamanda vida işlemleri için de İzeltaş yıldız, düz anahtar takımı modelleri sorunu çözmekte hızlı çözümler sunar. İzeltaş ingiliz anahtarı her evde olmazsa olmaz bir model olarak karşımıza çıkar. Görünüşü papağana benzediğinden İzeltaş papağan anahtarı olarak adlandırılan bu model kuvvetli kavrama ve tutuşa sahip bir üründür. İlgili ürünle saç gibi ince malzemeleri kolayca yerinden çıkarabilirsiniz. Yüksek kavrama özellikleri sayesinde tek elle bile işlerinizi yapabileceğiniz ürün çeşitlerine Trendyol'dan sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Kampanyalarla Ürün Fiyatları

Avantajlı Kampanyalarla Ürün Fiyatları

İzeltaş anahtar takımı fiyatları kullanılan malzeme ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Fiyatlandırma konusunda ürün adeti de belirleyici bir kriterdir. İzeltaş 4’lü, 8’li anahtar setinin fiyatı aynı değildir. İzeltaş anahtar fiyatları her bütçeye uygun olmasıyla müşterilerin memnuniyetini kazanır. Ayrıca bazı dönemlerde uygulanan kampanyalar sayesinde de indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İzeltaş açık ağız anahtar takımı çeşitli boyutlarıyla tesisat bakım ve onarımlarında kullanılır. Farklı sektörlerde de rağbet gören bir model olarak görülür. İzeltaş alyan anahtar somun ve civataları açmak, sıkmak için üretilmiştir. Bisiklet ve paten vidalarını söküp takmaya yarar. Aynı zamanda mobilya montaj işlerinde bu üründen faydalanılır. İzeltaş lokma anahtar çeşitli boylarda olabilir. Tek başına kullanılmayan bu model civataları, somunları sıkmak ve gevşetmek için kullanılır. Müşteriler tarafından yoğun ilgi gören markanın tüm modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan İzeltaş Anahtarlar

Beğeni Toplayan İzeltaş Anahtarlar

İzeltaş markası tüm ürünlerini yüksek kaliteli çelikten imal eder. Bu sayede ürünlerde kararma, paslanma gibi durumlar yaşanmaz. Böylece ürünleri uzun zaman kullanabilirsiniz. Son teknoloji sistemlerle üretilen İzeltaş ayarlı anahtar ile birçok soruna pratik çözüm bulunur. Markanın tüm modellerini hem amatör hem de profesyonel müşteriler rahatlıkla kullanabilir. Evdeki basit arızalardan sanayideki zor tamir ve bakım işlerinde de tercih edilebilir. İzeltaş kurbağacık anahtar diğerlerinin yapamadığı sökme işlemini ayarlanabilen ağzı sayesinde hızla yapabilir. Pratik kullanımıyla zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. İzeltaş pipo anahtar da farklı ölçülerde üretilerek müşterilerin kullanımına sunulur. İzeltaş tork anahtarı belirlenen sıkma değerine kadar işlemi yapan bir modeldir. Önceden belirlenen ölçü kadar sıktığı için az veya çok sıkma gibi olumsuzlukları ortadan kaldırır. Bu modeli kullanmak için teknik bilgi gerekir. Mevcut modellerden ihtiyacınıza uygun olanı Trendyol'dan temin edebilirsiniz.