Tip
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

İzeltaş

" araması için 10332 sonuç listeleniyor

İzeltaş

İzeltaş

Yüksek kaliteli el aletleri üretimi yapan İzeltaş aynı zamanda Türkiye'nin ilk el aletleri üreticisi ünvanını da taşıyor. Modern teknolojiyle üretilen İzeltaş ürünleri %100 sermayesiyle 40 ülkeye ihraç ediliyor. TSE, TSEK, TÜV GS belgeleri yanı sıra çeşitli kalite belgelerine de sahip olan İzeltaş, tesislerinde 4500'den fazla ürün üretiyor. Bu ürünler bütün sanayi kollarında profesyoneller tarafından uzun yıllardır tercih ediliyor ve sürekli kullanıyor. Aynı zamanda el aletlerini günlük hayatta inşaat, tamirat, tadilat, elektrik, tarım, bahçe işleri ile ilgilenenler için de İzeltaş katalog hazırlayarak diğer herkesin beğenisine sunuyor. Bu durumda tek yapacağınız işinizde ve evinizde güvenle kullanacağınız İzeltaş ürünlerinden uygun olanları seçmek oluyor.

İhtiyacınıza Uygun Çözümler

Doğru alet seçimi size yaptığınız işin en sağlam şekilde gerçekleşmesi konusunda garanti sağlıyor. Anahtar kelimesi birçok alanda bir şeyi açmak ve kapamak için kullandığımız aleti ifade ediyor. El aletlerinde de bir somunu ya da vidayı sıkmak veya gevşetmek için anahtarlar kullanılıyor. İzeltaş anahtar dediğinizde ise aklınıza çok fazla çeşit geliyor. Örneğin İzeltaş bijon anahtarı, boru anahtarı, cırcırlı anahtar, yıldız anahtar, ingiliz anahtarı, tork anahtarı bulunuyor. İzeltaş anahtar takımı dendiğinde de aynı özelliğe sahip farklı büyüklükte uçlara sahip anahtar grubu anlaşılıyor. Bu yüzden anahtar takımı sahibi olmadan önce hangi özellikte ve hangi numaralı uçlara sahip olmamız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. 

Farklı Tasarımlarıyla İşinizi Kolaylaştıran Ürünler

"L" şeklinde, altıgen uçlu İzeltaş alyan anahtarı bu uçla uyumlu vida ve somunları sıkmakta kullanılıyor. Bu uçların aynı zamanda kullanıldığı yere uygun farklı büyüklükleri yer alıyor. Bunlar da küçükten büyüğe numaralarla belirtiliyor. İzeltaş alyan takımı içerisinde ihtiyacınıza göre sıralanmış alyan anahtarları yer alıyor. Tamiratını veya montajını yaptığınız üründe eğer bu tip vidalar kullanıldığını gördüğünüzde elinizdeki takımdan uygun ucu seçmeniz yeterli oluyor. Tam ve uyumlu yerine oturduğunda "L" şekli sayesinde kolay çevirme işlemi yapılabiliyor.

Aracınızı Güvenle Kullanmanıza Yardımcı

İzeltaş bijon anahtarı, motorlu araçlarımızda jantın şafta sabitlenmesi için kullanılan cıvataların yani bijonların sökülüp takılması için kullanılıyor. Aracın yürümesini sağladığı için gevşek bırakılmaması çok önemli oluyor. "+" şeklinde olanlarında istavroz tipi deniyor. Bu 4 tane uca sahip İzeltaş bijon anahtarının her bir ucu farklı bir numaraya sahip oluyor. Aracınızın bijonunu hangi ucu uygunsa onunla sıkıp gevşetmenizi sağlıyor. Diğer uçlar başka araçlarda da kullanılabilmesini sağlarken, tasarımı sayesinde kolay çevirme imkanı da yaratıyor. Bununla birlikte yine kullanımı kolay 2 uçlu ve pipo uçlu modeller de bulunuyor. 

Tesisat İşlerinde Her Zaman Yanınızda

İzeltaş boru anahtarı adından da anlayabileceğiniz gibi tesisat sistemlerinde boruları kavramak, çevirmek yerinden çıkarmak için kullanılıyor. Ancak boruların çapları kullanıldığı yerlere göre çok çeşitli olabiliyor. Burada da farklı boyutlarda boru anahtarları ihtiyacı ortaya çıkıyor. İzeltaş boru anahtarları iyi kavrama sağlayabilmesi için ayarlanabilir şekilde oluyor. Ancak çapın büyüklüğüne göre de küçük veya büyük olarak da üretilmesi gerekiyor. Böylece sökme ya da takma işleminde kullanılan gücün daha iyi aktarılması sağlanıyor. İhtiyacınıza uygun ebatta boru anahtarları Trendyol'da incelenebiliyor.

Pratik Kullanımlı Cırcırlı Anahtarlar

Cırcırlı anahtar sıkma ve gevşetme işlemlerini, anahtarı somundan ayırmadan gerçekleştiriyor. Etkin olarak çalışma imkanı sağlayan İzeltaş cırcırlı anahtar yuvarlak kafa içerisinde hareketli dişliler yer alıyor. Kullanılırken çıkardığı seslerden ismini alan cırcırlı anahtar ihtiyaca göre farklı mm özelliklere sahip olarak üretiliyor. Bu farklı özellikteki anahtarlar İzeltaş cırcırlı anahtar takımı olarak da satılıyor. Cırcırlı kombine ve mafsallı cırcır kombine gibi modelleri bulunuyor. İzeltaş yıldız anahtar takımı yıldız tipli cıvatalara uygun başlıklara sahip anahtarlardan oluşuyor. Anahtarlar 2 taraflı ve her uç farklı ölçüde üretiliyor. Böylece takım içerisinden uygun başa ve uzunluğa sahip olanı kullanarak uzanması zor alanlarda çalışma imkanı sağlanıyor.

İngiliz Anahtarı Modelleri

İngiliz anahtarı modelleri dendiğinde, sıkılacak veya gevşetilecek somunun büyüklüğüne göre kıskaç gibi kavrama özelliği ayarlanabilen anahtarlar tarif ediliyor. İzeltaş ingiliz anahtarı da pratik tasarımı sayesinde baş parmakla kolayca ayarlanabiliyor. Kıskacın kapasitesine göre inç ölçüsü ile sınıflandırılmış büyüklükleri bulunuyor. Tork anahtarı kontrollü vida sıkıştırma için üretilen hassas ekipmanlara deniyor. Bağlantı elemanının ya da cıvatanın istenilen tork değeri neyse ona göre sıkılmasına yardımcı oluyor ve ölçümleme cihazı olarak kullanılıyor. İzeltaş tork anahtarı da farklı kullanım alanlarına sahip modelleriyle güvenle kullanılıyor.

Özel Anahtar Setleri

Lokma anahtarı, çeşitli büyüklükteki somunları döndürmek için kullanılıyor. Lokma anahtarı yapılan işin özelliğine göre farklı dizaynlara sahip olabiliyor. Dar alanlarda uygulama yapıldığında tasarımın önemi artıyor. İzeltaş lokma uçları farklı somun tipleriyle çalışmak üzere kullanılıyor. Ne zaman hangi uca ihtiyacınız olacağını bilemeyeceğiniz için özellikle set olarak İzeltaş lokma takımı imal ediyor. İzeltaş lokma takımları farklı uçlara sahip olduğu gibi aynı zamanda da farklı sayılara sahip kombinlerle de ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İzeltaş anahtar çeşitlerinden size en uygun olanları seçtiğinizde bunu tek olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda İzeltaş kombine anahtar takımı olarak da almak mümkün oluyor. Böylece elinizde en çok ihtiyacınız olan anahtar modelinin değişik ölçülerine de sahip olunabiliyor.

Eksiksiz Bir Takım Çantası İçin

Bir takım çantası oluşturmak istediğinizde içerisinde olmazsa olmaz bazı el aletleri olması gerekiyor. Bunları ne zaman kullanacağınızı bilmeseniz de acil durumlarda elinizin altında olmaları size çok fayda sağlıyor. Çekiç, kargaburun, kerpeten, kontrol kalemi, kurbağacık, yıldız tornavida, metre, pense, tornavida, yan keskinin alet çantanızda olması gerekiyor. El aletlerini profesyonel kullananlar kadar, evinde çeşitli tamirat ve tadilat işlerini yapanlar da bu aletleri çantalarında bulunduruyor. Örneğin; çivi çakmak istiyorsanız İzeltaş çekiç modelleri size ahşap veya uygun beton zeminlerde yardım sağlıyor. Çaktığınız çivileri sökmek için İzeltaş kerpeten, İzeltaş kargaburun, İzeltaş yan keski veya İzeltaş pense gibi ürünler kullanılıyor. Ama sayılan ürünlerin birden fazla işlevi bulunuyor. Zaman zaman birbirlerine karıştırılabiliyor. Bu farklılıkları bilmek büyük avantaj sağlıyor.

El Aletlerinin Özellikleri

Kargaburun penseye benzetilse de da kullanım alanları farklılık gösteriyor. İkisi de sıkma ve bükme işlerinde tercih ediliyor. Ancak kargaburun ince ve uzun gagaya benzeyen ucuyla elektrik, elektronik gibi hassasiyet gerektiren işlerde daha çok kullanılıyor. Pense de kargaburun da kablo koparma işlerine yararken kullanıcının işini en düzgün yapabileceği tasarıma sahip olan alet iş esnasında devreye giriyor. Bunun dışında yan keski de farklı uç kısmıyla elektrik işlerinde koparma ve kablo sıyırmaya yarıyor. Yan keski de tamamen işin ustasının karşılaştığı işin yapısına göre ve el becerisine göre de kullanım alanı buluyor. İzeltaş kataloğunda ayrıca sadece kablo sıyırma için kullanabileceğiniz İzeltaş kablo sıyırıcı da yer alıyor.

Küçük Tamiratlara Uygun El Aletleri

Kerpeten daha çok büyük kıskaçıyla fazla güç gerektiren çivi çekme gibi işler için inşaat işlerinde size fayda sağlıyor. Kurbağacık küçük çaplı tesisat işlerinde ve cıvata sökme işlerinde kullanılıyor. Kurbağacık ingiliz anahtarının ebat olarak daha küçüğüne deniyor. Alet çantanızda İzeltaş kurbağacık olması size evde de büyük yardım sağlıyor. Küçük oluşundan dolayı rahatça taşınıp az yer kaplıyor. Bunlar dışında İzeltaş'ın ürettiği bir de İzeltaş ayarlı pense bulunuyor. Alt kısmında yer alan ayar kısmı sayesinde pensenizin kıskacı, küçük tamirat işlerinde sabitlenebilmesi için ayarlanabiliyor. İzeltaş pense seti çeşitleri de size ihtiyacınız olan farklı büyüklükteki penseleri bir arada sunuyor.

Benzer Ürünler Farklı İşlevler

Tornavida, yıldız tornavida ve kontrol kalemi de alet çantalarında sıklıkla yer alıyor. Birbirinin işlerini yapabilir gözükseler de aslında kullanım alanlarının karıştırılmaması gerekiyor. İzeltaş kontrol kalemi uç olarak tornavidaya benzese de işlevi aynı zamanda içindeki ufak led sayesinde dokunulan kabloda elektrik akımı olup olmadığını göstermek oluyor. Standart İzeltaş tornavida da bu özellik bulunmuyor. Tornavidalar farklı vidalara uygun olacak şekilde küçükten büyüğe farklı uçlara sahip olabiliyor. Yıldız tornavidalar uçları yıldız şeklinde olduğu için bu ismi almış bulunuyor. İzeltaş yıldız tornavida da aynı şekilde yıldız kafaya sahip vidaları söküp takmaya yarıyor. Yıldız tornavidalar genellikle elektronik eşyalar, bilgisayarlar gibi ürünlerde yer alan vidalar için kullanılıyor. Aynı şekilde yıldız tornavidalar da farklı ebatlarda ve uçlarla üretiliyor.

Test ve Ölçüm Cihazları

İzeltaş metreler de alet çantanızda bulunmaya uygun oluyor. Ölçü almanız gereken durumlarda nerede ihtiyacınız olursa bir İzeltaş şerit metre kolay toplanma özelliğiyle az yer kaplıyor ve pratik çözüm yaratıyor. Ölçüm yapacağınız duruma göre uzun veya kısa modelleri bulunan şerit metreler dilerseniz arazilerde ölçüm için işinize yarıyor dilerseniz de dar alanlar da eşyaların ölçümü için fayda sağlıyor. Ölçüm konusunda faydalanabileceğiniz diğer bir üründe su terazisi oluyor. İzeltaş su terazisi çeşitli zeminlerde kullanılabiliyor. Üzerine koyduğunuz alanın düz veya eğimli olduğunu size net bir şekilde gösteriyor. Böylece inşaat gibi önemli çalışmalarda yaptığınız işi test ederek planlamalarınızı doğru şekilde yapmanıza imkan veriyor.

Matkap Modelleri ve Matkap Kullanımı

Matkap kullanmayı sevenlerin İzeltaş matkap modellerini de incelemesi gerekiyor. Darbeli ve darbesiz modeller yer alıyor. Darbeli matkap ile darbesiz matkap arasındaki farkları iyi bilmek gerekiyor. Kullanım açısından aralarında ciddi farklar bulunuyor. Darbesiz matkap ufak delikler açılması, vida veya çivi yerleştirilmesinde kullanılırken, darbeli matkap beton, tuğla gibi sert yüzeylerde kullanılıyor. Bu yüzden ağaç işleri gibi daha yumuşak malzemeli işlemlerde darbesiz matkap kullanılıyor. Zorlu zeminlerde darbesiz matkap yeterli olmayacağı için darbeli matkap tercih ediliyor. Aynı zamanda bu iki matkap türünün kullanmış olduğu uçlar da büyük farklılık gösteriyor. İzeltaş matkap ucu alacağınız zaman kullanacağınız zemini aynı şekilde dikkate almanız gerekiyor. Ahşap üzerinde açacağınız bir delik için farklı girintilere sahip bir matkap ucu, beton üzerinde açacağınız bir delik için de farklı bir matkap ucu kullanmanız gerekiyor. Aksi takdirde istediğiniz sonucu almanız zorlaşıyor. Beton için olan uç örneğin ahşap zemine zarar verebiliyor veya ahşap için uygun olan uç da beton zeminin sert yapısına dayanamıyor. Doğru ucu seçip istediğiniz büyüklükte delik için çapını da belirlemeniz yeterli oluyor.

Tarım ve Bahçe İşlerinde İzeltaş

İzeltaş'ın aynı zamanda bahçede, bağda, tarlada kullanmaya da uygun İzeltaş el aletleri de bulunuyor. Budama makası, bağ makası, nacak, keser gibi ürünler de size bitkilerle ve toprakla uğraşırken yardımcı oluyor. Ağaçların ve çiçeklerin belli zamanda budanması gerekiyor. Bunun için İzeltaş dal budama testeresi size büyük yardımcı oluyor. Bu işlem düzgün yapıldığı takdirde o bitkinin düzgün gelişimi ve meyve, sebze verimi sağlanıyor. İzeltaş budama makası da bu konudaki ihtiyacınıza uygun üretiliyor. İzeltaş bağ makası olarak da kullanılan farklı ebatlardaki modelleriyle size en iyisini sunuyor. Odun kesme ihtiyacınız için İzeltaş nacak kullanılıyor. İzeltaş nacak kaliteli çelikten üretiliyor. Uzun ömürlü olması ve güvenle kullanılabilmesi için İzeltaş kalite standartlarına sahip olması sağlanıyor. Bahçe işlerinde kullanabileceğiniz İzeltaş keser de aynı standartlarda üretiliyor. Keser tarım işlerinde bazen toprağı kazmak, bitki köklerini koparmak gibi işlerde kullanılıyor. İzeltaş testere de bahçe işlerinde ve marangozluk işlerinde kullanıma uygun olarak farklı modellerde üretiliyor. Budama yaparken veya ahşap bir parçayı keserken işinizi kolaylaştıracak modellerden biri seçmenize imkan sağlıyor.

Atölye Ekipmanları

İzeltaş mengene modelleri atölyelerde çeşitli işlevler sahip olarak kullanılıyor. Atölye masalarına sabitlenebilen döner tablalı mengene modelleriyle birlikte aynı zamanda marangoz mengenesi ismi verilen ufak mengeneler de bulunuyor. Bunların kullanım alanları değişiyor. Döner tablalı mengeneler üzerinde çalışılan bir objenin çalışma masasına sabitlenmesini sağlıyor. Yan tarafında yer alan kol sayesinden sıkıştırılan materyal üzerinde rahat bir çalışma imkanı sunuyor. Ayrıca dönme özelliği de en rahat çalışma pozisyonuna çevrilme imkanı sunuyor. Marangoz mengeneleri de daha çok ahşap işlerinde birbirine yapıştırılan iki parçanın kurumasını ve kaynaşmasını en iyi şekilde yapabilmesi için yapılan sabitlemelerde kullanılıyor. Sabitleme için kıskaç şeklindeki kısım istenilen ölçüde sıkıştırılıyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

Sulama ve tahliye sistemlerinde kullanılan plastik boruların döşenmesi esnasında uzunluk ayarlamaları yapılması gerekiyor. İzeltaş bu durumlar için İzeltaş boru makası üretimi de yapıyor. İzeltaş boru kesme makası sayesinde borular rahatça istediğiniz şekilde kesilebiliyor. Sizin keseceğiniz ölçüdeki borulara uygun kesme makası seçerek kolaylıkla kullanılabiliyor. Mekanik aksamlarda kullanılan gres yağını düzgün şekilde kullanabilmek için gres pompası kullanılıyor. Gres yağı makine parçalarında, dişlilerde kullanılırken  aynı zamanda araçların motorlarında ve çeşitli aksamlarında da kullanılıyor. Gres yağı diğer bir İzeltaş ürünü olan İzeltaş gres pompası ile kullanım alanlarına düzgün bir şekilde uygulama yapılabiliyor. Böylece söz konusu ortamlarda yüksek pas, korozyon, aşınma, sıcaklık, sürtünme, gibi sorunlar en aza iniyor. 

Sanayide ve inşaat sektöründe kullanılan levye bir şeyi yerinden sökmeye, oynatmaya yada gevşetmeye yarıyor. Genellikle metalden yapılıyor. İzeltaş levye çeşitli alaşımlardan oluklu, kıvrık uçlu gibi özelliklerle üretiliyor. Araba sektöründe de tercih edilen bu ürün tamirler esnasında çıkartılması için güç gerektiren sıkışmış parçalarda kullanılıyor. Levyenizin ölçülerine karar vererek İzeltaş ürünlerinden farklı ebatlarda alma imkanınız bulunuyor.

Takım Dolapları ve Takım Çantaları

Tamir ve tadilat işlerinde kullanabileceğiniz el aletlerini sizlerin hizmetine sunan İzeltaş bu ürünlerin muhafaza edilmesi için de çözümler üretiyor. Bu aletleri her gün kullanarak geçimini sağlayanlar ve el aletlerini evlerinde kullanmayı sevenler için üretilen takım dolabı ve takım arabası bulunuyor. İzeltaş takım dolabı çeşitleri farklı çekmece sayıları ve ebatlarıyla üretiliyor. Sık kullandığınız el aletlerini kolay bulabilmeniz ve dış etkenlerden koruyabilmeniz için takım dolabı size büyük fayda sağlıyor. Kilitlenebilir olma özellikleri de sizin bilginiz dışında kullanılmasına engel oluyor. Aynı şekilde İzeltaş takım arabası da takım dolabınızın hareketli halde olmasını sağlıyor. Özellikle büyük alanlarda kurulu çalışma atölyelerinde el aletlerinizin o an ihtiyacınız olan bölüme sevk edilmesi için kullanılabilen bu tekerlekli model de size yardımcı oluyor. Çekmeceli seçenekleri üst kısmının masa gibi kullanılabiliyor olması büyük avantaj sağlıyor. Yine kilitlenebilir olma özelliği ile takım arabaları güvenli bir koruma sağlıyor. 

El aletleri konusunda lider firma İzeltaş sizlere her alanda yardımcı olabilmek için yeni teknolojilerle yelpazesine her gün yeni ürünler katıyor. Tercih edebileceğiniz çeşitli İzeltaş ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşılabiliyor. Ürünleri tek tek alabileceğiniz gibi aynı zamanda set olarak alma imkanı da bulunuyor. Böylece sizlere dilediğiniz şartlarda ve uygun ödeme koşullarıyla Trendyol üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlanıyor.