RGB Aydınlatma
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Mikrofon
Bağlantı Türü
Kablo Uzunluğu
Garanti Süresi
Bağlantı Tipi
Garanti Tipi
Kablo Ucu
Kullanım Amacı
Kullanım Tipi
Okuma Hızı
Fiyat Geçmişi
Renk
Yazma Hızı
Ürün Puanı
"

James Donkey

" araması için 21 sonuç listeleniyor

James Donkey

James Donkey Ürünleri

Oyun tutkunları, masa başı işe sahip olanların vazgeçilmezi olan bilgisayarlar, gününün çoğunu bilgisayarları ile beraber geçirdikleri için çok önemlidir. Bilgisayar kullanan insanlar için oldukça ideal bir marka haline gelmiştir. Bilgisayar aksesuarları, bilgisayar ile bütünleşeceği için konforunuza uyum sağlaması gerekmektedir. James Donkey kulaklık, bilgisayar oyunlarına tutkun olan insanlar için tercih edilmekte olan kulaklık markalarında öne çıkmaktadır. Saatlerini masa başında geçirenlerin rahat bir vakit geçirmesi açısından kulaklığının sağladığı konfor ve rahatlık büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda kulaklıkların birden fazla çerçeve rengi bulunmaktadır. Kafa ve kulak yastıkları oldukça kaliteli bir iş yapıyor ve uzun zaman takılı olsa da kulaklığı kullanan kişiye rahatsızlık vermiyor. Kulaklığın insana verdiği rahatlık ve konfor ile bilgisayarda geçirilen zamanın rahatlığı aynı oranda olmaktadır. Bundan dolayı kullanılmakta olan kulaklığın kesinlikle kullanıcı tarafından benimsenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kullanıcı geçirdiği zamandan verim alamaz. SSD eskiden verileri depolamak için kullanılan sabit disklerin yerine geçen ürünlerdir. SSD’ler sabit diskler yerine kullanılabilir ve işletim sisteminin daha hızlı çalışmasına yardımcı olmaktadır. James Donkey marka SSD de uygulamaların hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlamaktadır aynı zamanda verilerin aktarım işini daha kolay ve daha da hızlı olarak yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı SSDler oldukça ilgi görmektedir. James Donkey laptop SSD tercih edilme sebebi sahip olduğu hızıdır. Herkesin bildiği eskiden beri kullanılmakta olan sabit disklere göre SSD’ye sahip olan bilgisayarların açılışı da hızlıdır, bilgisayarı kullanırken açılmak istenen uygulamaları da daha hızlı açmaya yardımcı olmaktadır. Mouse alırken oyun amaçlı almayı düşünüyorsanız kesinlikle dünya çapında profesyonelliği ile öne çıkan James Donkey Mouse almanız, geçirdiğiniz vaktin kalitesi açısından çok önemli maddelerden birisidir. Çok estetik bir biçimde yapılmış olan James Donkey fare, kullanıcılarına sağlamış olduğu esneklik sayesinde ve sunmakta olduğu hızdan vazgeçilmez ürün haline gelmektedir. Oyun tutkunlarının çoğunlukla tercih etmekte olduğu profesyonel tasarımları ile dikkat çeken bilgisayar mouseları son zamanlarda dünya çapında da isminden ilk sıralarda söz ettirmeyi başardı. Fareleri daha da rahat kullanmak için tercih edilen James Donkey Mouse pad, fareleriniz için konforlu bir alan sağlamaktadır. Aynı zamanda mouselerin rengine uyumlu pad seçenekleri ile bilgisayarınızda mevcut olan aksesuarlar ile birlikte uyumlu bir renk kombinasyonu tasarlayabilmeniz mümkün olacaktır.

James Donkey Klavye

Bilgisayar kullanıcıları için klavye tercihi çok önemlidir. Markanın klavyeleri sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Uzun zaman bilgisayar başında olan, işi bilgisayar üzerine olan insanlar için ayrı bir önem arz eden klavyeler, rahatlıkları ve sunmakta olduğu konfor açısından kullanıcıların seçeneği haline gelmektedir. Klavyelerde led ışıklandırması mevcuttur ve aynı zamanda bu ledler kullanıcıların gözlerini yormamaya endekslenmiştir. Gece karanlığında bilgisayar kullananlar bu aydınlatmalar sayesinde klavyeyi görmek için ışığı yakmaya gerek kalmayacaktır. James Donkey marka klavye, mekanik klavye modellerinin, suya karşı olan dirençleri artırılmıştır ve bazı mekanik klavye modellerinin kablosu diğer klavyeler gibi plastikten değil kumaştan yapılmıştır. Bu kablolar oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Klavyelerin rahatlığını, sizlere sağlayacağı konforu elinize alır almaz anlayacaksınız. James Donkey monitör çeşitleri, bilgisayar kullanıcılarının ve oyun tutkunu olan insanlar için çok yüksek bir görsel kaliteye ulaşılmasını sağlamaktadır. James Donkey ekran, oldukça ince ve şık bir görünüme sahiptir. Bu monitörler sayesinde oyun oynamak, ekran büyüklüğü ve yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde daha eğlenceli hale gelmektedir. Eğer bilgisayarda iş yapıyorsanız ya da oyun için monitör almayı düşünüyorsanız bu monitörleri kolay bir şekilde oturma pozisyonunuza ve rahatlığınıza göre eğebileceğinizi, esnek olduklarını bilmeniz gerekir. Monitörlerin üzerinde bulunan tuşlar sayesinde pratik olarak ekran ayarları ile oynayabilirsiniz. Ürünün sağlamlığını artırmak amacı ile ayağı alüminyum malzeme kullanılarak yapılmıştır. Ürünün tasarımı estetik görünüme sahip olduğu gibi kullanımı da oldukça konforludur. James Donkey headset özellikle oyun oynayan insanlar için büyük önem taşımaktadır. Oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olan kulaklıkların kullanıcıları için sunacağı konfor, kişinin geçireceği vakit açısından çok değerlidir. Kulaklık pedlerinin aşağı yukarı oynaması, mikrofonu ve çıkarttığı ses açısından müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Bazı James Donkey RGB kulaklık çeşitlerinin pedleri mıknatıslıdır ve bu mıknatıslar oldukça kaliteli ve güçlü özelliğe sahiptir. Ses yalıtımı da çok iyi bir şekilde ayarlanmıştır. Kullanıldığı zaman yüksek ses ile kullansanız bile dışarıya ses verip çevredekileri rahatsız etmemektedir. Oyunlar için ve müzik dinlerken çevresel sesleri çok net ve çok kaliteli bir şekilde algılanmaktadır. Profesyonel oyuncuların kullandığı kulaklık çeşitlerinden olan bu kulaklıklar en başta ses kalitesine ve kullanıcının konforuna önem verilerek yapılmıştır. Sizler de oyun tutkunuysanız ve diğer sıradan kulaklıklardan sıkıldıysanız bu kulaklığı uzun vadede kullanabilirsiniz.

James Donkey Tercih Sebepleri

Teknoloji ile haşır neşir olan, bilgisayar önünde çok sık vakit geçiren kişilerin bildiği bir şey vardır. Bu da kullanılan ürünlerin kaliteli ve konforlu bir yapıya sahip olmasıdır. Kalite, uzun ömürlü kullanılan teknolojik ürünlerde aranan ilk ve en temel özelliklerden birisidir. James Donkey Türkiye ve diğer ülkelerde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bunun en önemli sebebi ise ürünlerinin kaliteli ve konforlu olmasından kaynaklanır. Uzun ömürlü ürünler fiyat ya da görünüm gibi faktörler ile anlaşılamaz. James Donkey'in ürünleri hem uygun fiyatlıdır, hem de sizlere aradığınız konforu fazlasıyla verir. Sizler de belli başlı teknolojik sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız, tercihinizi bu markadan kullanabilirsiniz. Ürünlerin kalitesini en iyi kullanan kişiler tarafından öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için James Donkey inceleme videolarına göz atabilirsiniz. Böylelikle almayı düşündüğünüz ürünler hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda aklınızda soru işareti de kalmamış olur. James Donkey tercih etmenizin size sağlayacağı kolaylıklardan bir tanesi, ürünleriyle uyumlu sürücülerin olmasıdır. Ayrıca ürünlerinde kullandığı malzemeler, ürün yapısı, ürünlerin ağırlıklarıyla size tamamen kaliteli ve yüksek performanslı ürünler sunmayı hedefler. Şık tasarımı ve ergonomik yapıları sayesinde özellikle uzun saatler bilgisayar başında vakit geçirecek olan kullanıcılar için idealdir. Firmanın ürünleri muadil ürünlere göre fiyatının daha uygun olması sebebiyle kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilir. James Donkey yorum sahiplerinin de belirttiği üzere hem ucuz hem kaliteli olması sebebiyle kullanıcıları şaşırtıyor. Sağlam ambalajlara sahip bu ürünler, elinize geçtiğinde de bir sorun yaşamayacağınız belirtilmiş. Çoğu firmaya göre özellikle SSD’lerinin daha performanslı ve daha ucuz olduğu da popüler deneyimler arasında. Bilgisayarınızın sistemine hız kazandırmak istiyor, veri yazıp depolama yapmak istiyorsanız da bu markanın SSD’leri sizi memnun edecektir. Bilgisayarınızı olabilecek en verimli şekilde kullanmak, oyun oynarken veya internette dolaşırken hızınızdan bir şey kaybetmemek, oyun zevkinizi üst seviyeye taşımak istiyorsanız James Donkey ürünleri sizin için idealdir. İşlemlerinizi daha kısa sürede halledersiniz. Klavye çeşitleri ergonomik tasarıma ve geniş tuşlara sahip olması sebebiyle oyun oynarken size hız kazandırmayı başarır. Özellikle kulaklıkları kişiselleştirebilir niteliktedir. Markanın ürünleri modern tasarımları ve yüksek performansıyla bir kullanıcının istediği tüm donanımlara sahiptir. Son zamanlarda popülerleşen bu markanın beklentilerinizi oldukça karşılayacağını düşüyoruz.

James Donkey SSD Çeşitleri

Eğer tercih etmek istediğiniz ürün SSD ise ve uzun vadeli bir ürün arıyorsanız, onca seçeneğin arasında doğru markayı seçmek yorucu bir iştir. Tüm bu seçeneklerin arasında kullanıcı yorumlarına bakmak karar vermenizi epey kolaylaştıracaktır. James Donkey mara ssd cihazları yorum açısından oldukça olumlu bir profil çiziyor. James Donkey, SSD üretiminde 1. kalite çip üreticileriyle partnerlik yapmakta ve sadece bu çip setleri kullanmaktadır. Oyuncu ekipmanı üreticisi olan James Donkey, ülkemizde SSD’de yeni bir markadır. Kullandığı malzemeler ve ürün kalitesi kullanıcıları tarafından gayet beğenilmiştir. Özellikle fiyat/performans dengesiyle dikkat çeken markanın SSD ürünlerinde 3 yıl birebir değişim garantisi de bulunuyor. Ülkemizdeki SSD’lerin fiyatlarının giderek artmasına rağmen James Donkey markasına ait SSD ürünleri kullanıcı dostu fiyatlarıyla da yüzünüzü güldürüyor. Malzeme kalitesi oldukça iyidir. Metal kasadır ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte laptopunuzu hızlandırır ve bilgisayarınızda herhangi bir uyum sorunu yaşamazsınız. Kasma, donma, mavi ekran hatalarıyla karşılaşmazsınız. Özellikle ısınma sorunu yaşarım diye tereddüt ediyorsanız bu SSDlerde ısınma sorunu da yok. 3D NAND teknolojisi ile size takılmayan, teklemeyen, donmayan bir sistem sağlar. Ağır iş yükü ve çoklu görevlerde bile daha tutarlı ve sürdürebilir seviyedeki performanstan bir an bile ödün vermezsiniz. Gelişmiş 3D NAND teknolojisi ve sağlam bir algoritma tabanlı denetleyici ile çalışmakta olup, oyunculara çalışanlarına ve yaratıcı profesyonellere kalıcı güvence için yüksek kaliteli bilgisayarlar, iş istasyonları ve Ağa Bağlı Depolama sistemlerinin ağır iş yükünü kolaylıkla karşılar. James Donkey JD240 ürünü ise, her türlü işlem sırasında en ufak bir gecikme yaşamamanız için muazzam süratli 560MB/sn okuma hızları sunar. Bunun yanında, gelişmiş 3D NAND teknolojisi size 3 yıllık veya 108 TBW'ye kadar sınırlı garantiyle desteklenen dayanıklılık sağlamaktadır. Dosya boyutları büyük ve grafik ağırlıklı uygulamalar ile oyunların yüklenmesi için fazlasıyla beklemek HDD'lerin en büyük sıkıntılarındandır. James Donkey marka SSD ise bu sıkıntıları ortadan kaldırmakla birlikte mevcut sisteminizin hızını önemli ölçüde artırır ve bir 7200RPM sabit disk sürücüsünden 10 kat daha hızlıdır. Bu sayede artık canınızı sıkan bekleme sürelerinden kolayca kurtulacaksınız. Hareketli parça taşımayan bu ürün, çok sık kullansanız bile serin ve sessiz çalışır. Piliniz, tek bir şarjla daha uzun süre çalışır ve dizüstü bilgisayarınızın kullanım ömrü artar. Bunca olumlu yorumun ardından kafanızda soru işareti kalmadığını tahmin ediyoruz.

James Donkey Driver

Sürücü, bilgisayara bağlı aygıtların (klavye, fare, harici sabit sürücü) işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirmesi için gerekli olan yazılım olarak tanımlanabilir. Daha açıklayıcı olmak gerekirse sürücüler bu aygıtların yol göstericisidir. Örneğin, bilgisayara bağlanan diğer aygıtlar da bu sürücüler tarafından tanınarak kullanıma hazır hale getirilir ve bilgisayar ile donanım aygıtı arasındaki iletişim sağlanarak bilgisayarın düzgün bir şekilde çalışmasını sağlanır. Eğer bu aygıtlar düzgün bir şekilde sisteme tanıtılmazsa sürücülerin işlevlerinden yararlanılamaz. Yani sürücüler bilgisayarınızın işlevlerini hatasız yerine getirmesi için hayati öneme sahiptir. Bilgisayar sabit disk, ram, anakart, işlemci, ses kartı bilgisayarın önemli parçalarıdır ve bu parçaların uyum içerisinde çalışması gerekir. Bunun için de sürücüler vasıtasıyla bu aygıtların işletim sistemine tanıtılması gereklidir. Eğer bu tanıtım gerçekleşmezse bu aygıtlar ve işlevlerini yerine getiremez hale gelir. Bu tanıtım gerçekleştirildikten sonra sürücüler aygıtları tanıyarak işlevlerini yerine getirmelerine izin veriyor. Böylelikle bilgisayar tam anlamıyla kullanılabilir hale gelmiş oluyor. Eğer bilgisayarınıza farklı bir aparat takacaksanız cihazınızın bu ürünü tanıması için driver yüklemesi gerçekleştirmelisiniz. Siz driverı tanıtırsanız bilgisayar aygıtları tanır ve sorunsuzca kullanmaya başlarsınız. Sürücüleri de aygıt yanında verilen CD/DVD ile yüklemelisiniz ya da internet üzerinden cihazın resmî sitesinden indirip kurmalısınız. Bilgisayarınız için hayati öneme sahip olan driver yüklemesini tam anlamıyla güvenebileceğiniz, kaliteli ürünleri olan bir markadan yapmanız önemlidir. Kaliteli ve uzun vadeli ürünleriyle James Donkey driver konusunda sıkıntı yaşamamanız için birebir. Ürün çeşitliliğiyle güvenebileceğiniz markalar arasında bulunan James Donkey yazılım başlığı altında firmanın resmî sitesinde kulaklık, klavye ve fare sistemleriyle uyumlu ve sorunsuz çalışacak driver kurulum linklerini bulunduruyor. Kulaklıkların performansında ise sürücülerin ses kalitelerine değinecek olursak ürünlerin bas seviyesi ortalamanın üzerindeyken tizler ise arada kaybolmadan çıkabiliyor. 712 modelinde ise biraz daha gelişmiş USB ses kartı bulunduğu için bas seslerin biraz daha dolgun, genel olarak ise ses seviyesinin daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Kulaklıkların yazılımlarına değinecek olursak ekolayzır, mikrofon ayarları, sanal 7.1 ses ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Ek olarak çeşitli profiller oluşturup kaydetmeniz mümkün kılınmış. James Donkey ürünleri sürücüsüyle sorunsuz çalışabiliyor ve bilgisayarınızla uyum içinde kullanmanıza olanak sağlıyor. Kendi ürünleriyle kullanmanız için sağladığı yazılım desteğiyle ürünleri bilgisayarınızda sorunsuz kullanmanızı sağlar ve üründen alacağınız performansı artırır.

James Donkey Kulaklıkları

Kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı ekipman konusunda aranan markalardan biri olan James Donkey, kulaklık çeşitlerinde de kullanıcılarına üstün hizmet sunuyor. Ürünün malzeme kalitesi ve ağırlığı gayet yeterlidir. Ürünü ambalajından çıkardığınızda üzerindeki ses kartı ve tuş kontrol kumandasını fark edebilirsiniz. Ayarlanabilir kafa bandı ile başınıza rahatlıkla oturur ve kulak yastıkları tamamen sizi dış seslerden arındırır, aydınlatma led ışık olarak gelir ve kulaklığın dış çerçevesinde yer alır. Kulaklığın dış çerçevesinin renkleri modellerine göre değişim gösterir. Bütün modellerinde mikrofon ucunda da aydınlatma bulunuyor. Kafa bandı yumuşak deri kaplaması ile tasarlanmıştır, esnektir ve şık görünüşü ile rahatlık ve güzelliği birleştirir. Kulaklık ses ayarı düğmesi kulaklığın alt tarafında yer alıyor. Kutu içeriğinde garanti belgesi var. Ürünün saymakla bitiremeyeceğimiz tasarım özellikleri arasında rgb aydınlatması da bulunuyor. Rgb aydınlatma karanlık ortamlarda oldukça keyifli bir görüntü sağlıyor. Ürünün kulaklık pedleri deri ve yumuşak yapıdadır. İç kısımdaki sürücüyü koruyarak görevini yerine getirir. Sürücüleri koruyan kısım sert plastikten imal edilmiştir. Çevre kısmı metalik gri, rgb aydınlatmanın olduğu kısım ise siyah renkli bir yapıdadır. Ürünün sürücü boyutu satış sitesinde 50 mm olarak belirtiliyor. Mikrofonu stüdyo kalitesinde ve gayet başarılı olan bu üründe herhangi bir cızırdama duymazsınız. Ayrıca dışarıya ses verme oranı da oldukça az. Ürünün usb girişi de plastik sayesinde korunması dayanıklılığını artırıyor. Kablosu da oldukça kaliteli bir his veriyor. Ülkemizde çok köklü bir geçmişe sahip olmasa da çoğu bilindik firmaya rakip olacak düzeyde ürünlere sahip bu yeni markanın sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını düşünüyoruz. Ayrıca kulaklıkları da sürücüleriyle gayet uyumludur ve sorunsuz çalışır. Ses yüksekliği ve dayanıklılık olarak da gayet başarılı olan bu kulaklıkta 7.1 surround desteği ve 3D ses desteği de bulunuyor ve yazılımıyla farklı ayarlar yapmanıza imkân veriyor. Özellikle oyuncular için yüksek düzeyde kalite sunan bu markanın kulaklıkları sayesinde oyuna kendinizi daha çok kaptıracaksınız! Sesin yüksekliği özellikle oyunun heyecanlı kısımlarında kendini hissettirir ve oyunlarda ses kasması yaşanmaz. Bu ürünlerin yalnızca oyunlar için kullanışlı olduğunu düşünmeyin, bu kulaklık modelleri verdiği müzik zevki konusunda da gayet başarılı. Eğer siz de kaliteli, şık tasarımlı ve dayanıklı bir kulaklık arıyorsanız James Donkey ürünleri sayesinde aradığınızı bulacaksınız demektir.