"

kitap james matthew barrie

" araması için 120 sonuç listeleniyor
azbuka Piter Pen
Kargo Bedava
azbukaPiter Pen
377 TL
Sepete Git
JanJue Peter Pan
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava
JanJuePeter Pan
100 TL
Sepete Git
Kollektif Peter Pan
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava
KollektifPeter Pan
100 TL
Sepete Git
yeti kitap Peter Pan
yeti kitapPeter Pan
86,40 TL
Sepete Git

Sürükleyici James Matthew Barrie Kitapları Trendyol’da!

Çocuklarınıza severek okuttuğunuz, Peter Pan’ın İskoç romancı ve tiyatrocu yazarı James Matthew Barrie kitaplarını kolayca bulmanız mümkündür. Edinburgh Üniversitesi'nden mezun olan Barrie, kariyerine Londra’da gazetecilik yaparak başlar. Tiyatro oyunları, eleştirileri ve hikayeleri yazmaya başlayan Barrie; bir süre sonra yazarlığına odaklanmak için gazeteden ayrılır. İlk romanı olarak kabul edilen Küçük Rahip ile ün kazanır. Barrie’nin tüm dünyada tanınmasını sağlayan eseri ise Peter Pan’dır. J. M. Barrie Peter Pan’ı kendi hayatı ve Sylvia ve Arthur Davies’in hayatından esinlenerek tiyatro oyunu olarak yazar. Eser tiyatro oyunu olarak sergilenmiş, kitaplaştırılmasının ardından beyaz perdeye uyarlanır. Bu eseri ile tüm dünyada üne kavuşur. Siz de başarılı yazarın eserlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Çekici Kurgusuyla James Matthew Barrie Eserleri

Çekici Kurgusuyla James Matthew Barrie Eserleri

Bir ürün almadan önce araştırma yapmak pek çok müşterinin rutini halindedir. Özellikle roman alışverişi yaparken orijinal olmasına dikkat etmek, en önemli unsurlar arasında yer alır. Almak istediğiniz James Matthew Barrie eserlerini kapsamlı şekilde araştırıp karşınıza çıkan seçenekler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Eserin basım yılını ve cilt bilgisini kontrol ederek dilediğiniz Barrie eserine bulabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Trendyol’un sunmuş olduğu seçeneklerle eseri alacağınız yayınevini dahi inceleyebilirsiniz. Ciltli ve ciltsiz seçeneğiyle sunulan eserler arasından dilediğiniz seçeneği seçip kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca James Matthew Barrie kitapları yorumlarını okuyarak hangi eserin size uygun olduğuna daha kolay biçimde karar verebilirsiniz. Aynı zamanda sizden sonraki müşterilere yardımcı olmak için de yorumunuzu bırakabilirsiniz. Yazarın sürükleyici dili sayesinde çocuklarınıza da okuma alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Birbirinden akıcı kurgularla yazarın eserlerini Trendyol’dan bulabilirsiniz. Kısaltılmış versiyonları çocuklarınız için satın alabilirsiniz. Büyük puntosu ve resimli baskısıyla çocuklara özel ürünlerle onları okumaya teşvik edebilirsiniz.

Geliştirici James Matthew Barrie Kitapları

Geliştirici James Matthew Barrie Kitapları

James Matthew Barrie Peter Pan kitabıyla dünyaca ün kazanmış olsa da yazarın eserleri bunlarla sınırlı değildir. James Matthew Barrie Sevgili Brütüs eserini de İngilizce ve Türkçe çeviri seçenekleriyle Trendyol’da bulabilirsiniz. A Vicious Circle, The Dawn Of The Food, The Admirable Crichton ve Better Dead gibi eserlerini, farklı kitapevi seçenekleriyle aynı zamanda İngilizce olarak Trendyol’da bulabilirsiniz. Bir klasik haline gelmiş bu kitaplar, her kütüphanede bulunması gereken eserler arasında yer alır. Dünyanın her yerinde sevilen ve çocuklara okutulan bu eserleri kitaplığınıza ekleyerek, koleksiyonunuza harika eklemeler yapabilirsiniz. Kitapları isterseniz kendiniz isterseniz çocuklarınız isterseniz de tanıdığınız çocuklara hediye etmek amaçlı satın alabilirsiniz. Beğeni kazanan bu kitaplar, her yaşa uygundur. Çocuklarınıza alıp okuyabileceğiniz bu kitaplar, farklı kapak tasarımı seçenekleriyle kütüphanenizi renklendirir. Siz de beğendiğiniz ürünleri uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla James Matthew Barrie Kitapları

Avantajlı Fiyatlarıyla James Matthew Barrie Kitapları

Trendyol; yüzlerce kategorisi ve geniş fiyat skalasıyla sizi memnun etmeyi başarır. Size sunulan birbirinden farklı alternatif arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. James Matthew Barrie the Dawn Of the Food isimli eser de yazarın her dönem rağbet gören kitapları arasında ilk sıralarda yer alır. Farklı yayınevlerinden, ciltli ya da ciltsiz şekilde pek çok çeviriyi dahi görebilirsiniz. James Matthew Barrie kitapları fiyatlarına birçok unsur etki edebilir. Hangi yayınevine ait olduğu ve kitabın ciltli ya da ciltsiz tasarımı; bu unsurlardan bazılarıdır. Belirlenen satış rakamları ise farklı bütçelere hitap edecek şekildedir. Trendyol’un size sunduğu avantajlar sayesinde bütçenize uygun kitabı bulmaya çalışmakta fazla zaman kaybetmezsiniz. Beğeni kazanan bu kitap çeşitleri ile çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Aynı zamanda onları mutlu edip hayal dünyalarını da büyük oranda güçlendirebilirsiniz.