Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kablosuz Ses & Görüntü Aktarıcı

" araması için 920 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Kablosuz Ses & Görüntü Aktarıcı Modelleri Trendyol’da!

Kablosuz ses ve görüntü aktarıcı, telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik cihazlar arasında ses ve video dosyalarını kablosuz olarak iletmeye yarayan bir cihazdır. Bu cihazlar genellikle bir kaynaktan alınan ses ve video sinyallerini bir alıcı cihaza aktarır. Kablosuz kullanım sunan ses ve görüntü aktarıcılar, HDMI, RCA veya diğer bağlantı türlerini kullanır. Bu bağlantı türleri ile cihazlar arasında sinyal iletebilir. Bu tür cihazlar, özellikle ev sinema sistemlerinde veya multimedya odalarında kablo karmaşasını azaltmak veya uzak bir cihaza bağlanmayı kolaylaştırmak için yaygın bir şekilde kullanılır. Bu ürünler hayatı pratik hale getiren teknolojik cihazların başında gelir. Bu ürünler birbirini takip eden adımlar ile çalışır. Vericiler televizyon ya da bilgisayar gibi bir kaynaktan gelen ses ve görüntü sinyallerini alır. Bu sinyaller daha sonra kablosuz bir iletişim cihazı sayesinde alıcı cihaza iletilmek üzere kodlanır. Vericinin yollamış olduğu kodlanmış ses, görüntü sinyalleri kablosuz iletim aracılığı ile alıcıya gönderilir. Kablosuz iletimi sağlamak için belirli bir frekansta radyo dalgaları kullanır. Bu radyo dalgaları genellikle 2.4 GHz veya 5 GHz bant genişliğindedir. Alıcı, vericiden gelen sinyalleri alır. Bu sinyaller orijinal ses ve görüntü dosyalarına çevrilir. Bu ses ya da görüntü dosyaları daha sonra bir televizyon, hoparlör sistemi veya başka bir çıkış cihazına iletilir. Trendyol’daki kablosuz görüntü aktarıcı seçeneklerini inceleyerek teknolojik ürünlerin kullanımını kolay bir hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı Kablosuz Ses ve Görüntü Aktarıcı Çeşitleri

Gelişen teknoloji ile birçok ürün gündelik hayattaki yerini alır. Bu ürünler teknolojiyi pratik hale getirir. Kablosuz ses görüntü aktarıcı, yüksek çözünürlük, düşük gecikme süresi, güvenilirlik gibi teknolojik özelliklere kaliteli bir şekilde ulaşmayı sağlar. Bu ürünler, müşterileri fazlalık haline gelen kablolardan kurtulma, cihazlar arasında esnek bir bağlantı sağlama imkanı sunar. Aktarıcı çeşitleri birbirinden farklı amaçlar için kullanılır. Kablosuz kamera görüntü aktarıcı modelleri su altı dalışında, dış mekan kamerası, gizli kamera gibi ürünlerde tercih edilir. Fazlalık kablo görüntüsü olmadan kolay kullanım sunar. Evde yüksek görüntü kalitesi sunan sinema keyfini çıkarmak istediğinizde 4K kablosuz görüntü aktarıcı cihazlarını tercih edebilirsiniz. TV ya da bilgisayar arkasına eklenen parça sayesinde alan tasarrufu sağlanmış olur. Küçük yapısı ile bu ürünler yer kaplamaz. Ses, görüntü aktarıcılar sayesinde ev sinema sistemlerinde televizyon, projektör veya medya oynatıcı gibi cihazlar ile hoparlörler arasında bağlantı kolayca kurulabilir. Böylece, müşteriler fiş karmaşasından kurtulur, istedikleri yerde hoparlörleri konumlandırabilir. Projeksiyon kablosuz görüntü aktarıcı cihazlar iş toplantıları, eğitim seminerleri, sınıf ortamlarında tercih edildiğinde sunumlar daha etkili hale gelebilir. Konuşmacı veya eğitmen, bilgisayarlarını bir projeksiyona veya ekran paylaşımı cihazına bağlayarak kusursuz bir sunum yaparken içeriklerini izleyicilere gösterebilir. Büyük ekranda içerik izlemek veya sunumlar yapmak kullanışlı olabilir. Kablosuz vga görüntü aktarıcı cihazlar ile akıllı telefon veya tablet gibi mobil cihazlar, televizyona veya diğer büyük ekran cihazlara bağlanarak içeriklerini paylaşılabilir. Bu cihazlar genellikle müşterilerin kullandığı cihazlar arasında kablosuz bir bağlantı kurmalarını sağlar. Böylece daha esnek, düzenli bir kullanım deneyimi sunar. Vga görüntü aktarıcılar 1.5m, 3m, 5m, 10m, 15m gibi uzunluklara sahip kablo seçenekleri ile müşterilere sunulur. Ayrıca 4 portlu aktarıcı çeşitleri de mevcuttur. Müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda uygun ürünü seçebilir. Kablosuz ses aktarıcı cihazlar ile kusursuz müziklerin tadını çıkarabilirsiniz. Evde film izlerken ya da konsol oyunu oynarken ses hoparlörlerini tercih edebilirsiniz. Oyun konsolları genellikle bir televizyona bağlanır, ses aktarıcılar konsollar ile televizyon arasında bağlantı sağlayarak daha temiz bir oyun alanı sunarken, müşteriye oyunun içindeymiş gibi kaliteli, canlı bir kullanım sağlar.

Kablosuz Ses ve Görüntü Aktarıcı Yorumları

Bu aktarıcılar, müşterilerin cihazlar arasında bağlantı kurma, içerikleri paylaşma sürecini daha kolay ve daha keyifli hale getirir. Bu cihazlar, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara pratik, etkili çözümler sunar. Kablo kullanımı olmadan bağlantı sağlayan ürünler esneklik, taşıma kolaylığı sunar. Bu durum, ev içinde ya da ofis ortamında ürünleri konumlandırırken kolaylık sağlar. Ayrıca ortamda fiş kalabalığı olmadığı için israfın önüne geçilirken dağınık görüntü ortadan kalkar, estetik bir görünüm ortaya çıkar. Kablosuz kullanım özellikle oyun konsolları veya hareketli eğlence sistemleri için pratiklik, hareket özgürlüğü sağlar. Wi-Fi ses aktarıcı cihazlar ile cep telefonu, tablet, laptop, televizyon arasında bağlantı kurmayı sağlar. Bağlantı cihazın USB ucunun HDMI soketine takılması ile kolayca sağlanabilir. Kablosuz görüntü aktarıcı yorumları ürünler hakkında detaylı bilgiler ve fotoğrafları içerir. Yorumlarda ürünü önceden kullanan müşterilerin deneyimleri ve değerlendirmeleri yer alır. Müşteriye cihazlar arasında bağlantı kurmada pratiklik, avantaj sağlayan ve içerikleri paylaşma sürecini daha kolay ve daha keyifli hale getiren ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürüne karar verirken kablosuz görüntü aktarıcı tavsiye ve değerlendirmelerini inceleyerek bilgi alabilirsiniz. HDMI kablosuz görüntü aktarıcı parçalar ile telefon ya da tabletinizdeki görüntüleri kolayca televizyon ekranına ya da projeksiyona yansıtabilirsiniz. Küçük, taşınabilir yapısı sayesinde pratik kullanım sağlar. Yansıtmak istediğiniz ekranın HDMI soketine USB üzerinden güç vererek ürünü çalıştırabilirsiniz. USB Bluetooth ses aktarıcı ürünler ile 15 metrelik bir alanda bağlantı sağlar. Çift modlu Bluetooth desteği ile ses, veri aktarımı sağlar. Ürün fare, klavye, hoparlör ve bazı kulaklıklar için bağlantı sağlar.

Uygun Fiyatlı Kablosuz Ses ve Görüntü Aktarıcı Çeşitleri

Kablosuz ses ve görüntü aktarıcı modelleri elektronik cihazlar arasında ses ve görüntü dosyalarını kablosuz olarak iletmeye yarar. Genellikle bir kaynak cihazdan alınan ses ve video dosyaları bir alıcı cihaza iletir. Bu cihazlar, ev sinema sistemlerinden oyun konsollarına, bilgisayarlardan cep telefonlarına ya da tabletlere kadar birçok farklı amaç için kullanılabilir. Evde televizyon ya da medya oynatıcı cihazlar, hoparlörler sayesinde dizi ya da film izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu aktarıcılar ile özgür bir şekilde hareket ederek oyun konsollarının tadını çıkarabilirsiniz. Ofiste ya da evdebu aktarıcılar ile bilgisayarınızı kolayca kullanabilir çalışma alanınızdaki kablo karmaşasından kurtulabilirsiniz. Seminer, sunum ya da toplantılarda bu projeksiyon cihazları ile sunumları daha etkili hale getirerek içerikleri izleyicilere gösterebilirsiniz. Kablosuz ses ve görüntü aktarıcı fiyat aralıkları her bütçeye uygun aralıklarda belirlenir. Ürünün ne olduğu, kullanım alanı, markası, materyali ve daha birçok özellik fiyatlar belirlenirken göz önünde tutulur. Uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmak için kablosuz ses ve görüntü aktarıcı indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Kablosuz ses ve görüntü aktarıcı kampanya ve avantajlarını takip ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin uygun uygun fiyat seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Televizyon kablosuz görüntü aktarıcı çeşitleri ile video kayıtlarınızı geniş ekran cihazınızdan seyredebilirsiniz. Teknolojik cihazların kullanımını pratik hale getiren bu küçük parçalar ile hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Trendyol’da yer alan kaliteli markaların ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Online alışveriş fırsatları sayesinde kısa sürede marka, model, özellik ve fiyat gibi kriterleri karşılaştırabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olan kablosuz ses ve görüntü aktarıcı satın al abilirsiniz.