İlgili Kategoriler
Renk
"

Kale Filesi

" araması için 183 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kale Filesi

Kale Filesi

Spor, hayatın yoğunluğuna vücudun kolay adapte olması için önemlidir. Dinç bir bedenle birlikte kişiye daha özgür bir zihin sunar. Açık hava sporları çoğu zaman salon sporlarına göre daha çok tercih edilenler arasındadır. Çünkü alet bazlı yalnız yapılanlara kıyasla futbol gibi topluluk gerektiren sporlar sosyallik ve takım çalışmasının hissi ile daha eğlenceli bir hal alır. Genelde erkek çocukların tercihi olan futbol çocukların sosyal iletişime geçtikleri oyunlar arasındadır. Futbol gibi oyunlar arkadaşlık kavramını güçlendirirler. Bu oyunlar okulda, sokakta, salonda, hatta evde bile oynanabilir. Çocukluktan alışılan bu oyunlar bir zaman sonra oyuncular arasında gelenek haline gelir ve mesleki bağlantısı olmayan yetişkinler için bile süregelir bir hal alır.  Köşelere konulan taşlar ile kurulan ilk kaleler yerini zamanın fileli kalelerine bırakır. Trendyol’da futbol dahil olmak üzere farklı alanlarda kullanmaya uygun fileler bulunur. Bunlar farklı kalınlıklarda ve boyutlarda üretilir. Üretilen ağ iplerinin naylon veya floş ipten olması kötü hava koşullarına dayanıklı olması için önemlidir. Pamuklu ipler açık hava kullanımında çürümeye başlar. Gelen top darbeleri sonrası ağlarda gevşeme görülebilir. Bu nedenle çoğu halı sahada veya kapalı spor salonlarında da floş ipler tercih edilir. Futbol fileleri sadece salonlarda değil evlerde veya oyun bahçelerinde de kullanılır. Küçük kale filesi çocukların evde güzel bir oyun alanına sahip olması için kullanılabilecek ideal boydadır. Bunun yanında boyutları küçüğe oranla bir tık daha büyük olan Minyatür kale filesi kreş, anaokulları ve çocuk oyun parklarında kullanılabilecek ebatlara sahiptir. Trendyol’da birçok farklı markaya ait ağları inceleyebilir, indirimleri yakalamak için takipte kalabilirsiniz. 

Kale Filesi Boyutları

Kale fileleri birden çok farklı ortamda kullanılabilir. Bu ağlar takılıp çıkarılabilirler. Kullanım sonrası kolaylıkla toplanabilir ve yer değişikliği sağlanabilir. Futbol, hentbol gibi oyunlarda kullanılan kale filesi farklı ortamlarda kullanılabilir. Ortamdan ortama kullanılan fileler farklılık gösterir. Okullarda kullanılan ağlar ile salonlarda kullanılan ağlar ebat ve kalınlık olarak farklılık gösterebilir. Trendyol’daki ağların kalınlıkları ortalama 2mm ve 6mm arasında değişiklik göstermektedir. Filelerinin kalınlıkları ebatlarla doğru orantılı olacak şekilde belirlenir. Ağ üreticileri filelerin kalınlıklarını file boyutlarını ve kullanılacak spor alanını dikkate alarak belirler. Ağlar sadece spor dalına göre değil kullanılacak ortamın şartlarına göre de seçilmelidir. Küçük yaş grubuna ait bireyler için üretilen minyatür fileler ile daha büyük yaş gruplarına yönelik üretilen nizami filelerin boyutları ve ağ kalınlıkları birbirinden farklıdır. Üreticiler bu standartları baz alarak üretim sağlar. Topların saha dışına kaçmasını engelleyen kale arkası filesi kalınlığı ve ebatları yüksek olanlar arasındadır. Boyutları küçük olan ağların kalınlıkları büyük onlara oranla daha incedir. Çünkü üreticiler ürünlerin kalınlıklarını, gelecek top darbesinin gücünü ve kullanacak müşterinin yaş grubunu baz alarak üretim sağlar. Bu nedenle halı saha kale filesi olarak isimlendirilen nizami boyutlara yakın olan file markaları ve hentbol kale filesi üretimi sağlayan markalar ağ kalınlığını daha kalın tutar. Bu müşteri istatistikleri toplanarak belirlenir. Trendyol’da bu alanda satışı bulunan onlarca marka ve yüzlerce ürün bulunur. Bu fileler kreşlerin kapalı oyun salonlarında, açık çocuk oyun parklarında, okullarda, halı sahalarda, spor salonlarında ve profesyonel antrenman odalarında kullanılacak kadar geniş yelpazeye sahiptir. Bu çeşitlilik sayesinde evinizde fazla yer kaplamadan ufak bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Bu çocuğunuzun kötü hava şartlarında dışarıda uzun süre vakit geçirmeden enerji atmasına yardımcı olabilir. Arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirirken gözetiminizde kalabilir.  Bu aynı zamanda sizin de çocuğunuza eşlik edip birlikte verimli zamanlar geçirirken güzel anılar biriktirdiğiniz bir oyun aracı olur. Hayatınıza canlılık katan bu araçlar için Trendyol’dan ayrıntılı bilgi alabilir güzel anılar için ufak bir adım atabilirsiniz.

Kale Filesi Fiyat

Kale Filesi Fiyat

Trendyol’da pek çok kale filesi markası bulunur. Her markanın kendine has üretim tekniği vardır. Ürün kalitesi markanın değerini belirleyen etkenlerden biridir. İpin kalitesi ise ürünün kalitesini belirler. Günlük hayatımızda oldukça tercih edilen pamuklu ürünler konu ağ tercihine geldiğinde kaçınılması gereken bir seçenektir. Pamuklu ağlar yapıları gereği çabuk gevşemeye ve çürümeye müsaittirler. Bu sebeple üretimi tercih edilen bir tür değildir. Ağ üretiminde kullanılan türlerden biri floş ipliktir. Floş iplikler filament haldeki rejenere selüloz elyaftan üretilen ipliklerdir. Floş iplikler uzun süreli kullanıma dayanıklı kaliteli yapısı olan iplerdir. Floş iplerin yanı sıra sentetik bir lif olan, naylon iplik olarak bilinen polyamid kullanılır. Naylon ipliklerin mekanik dayanıklılıkları oldukça güçlüdür. Naylon ipliklerde floş ipliklerde bu alanda sıkça tercih edilen ipliklerdir. Ücretlendirmeler bu doğrultuda belirlenir. Ürünlerin fiyatlarında marka farklılıklarına ve özelliklerine göre değişiklik görülebilir. Markalar ücretlendirmeyi fabrikasyon sürecindeki aşamalara ve kullanılan ürün tercihine bağlı olarak belirleyebilir. İpin türü ile birlikte kalınlığı da ücreti belirleyen unsurlardan biridir. Ürünler kullanım alanlarına göre özelleştirilirler. Daha ufak çapa sahip olan minyatür file ile çapı daha büyük olan nizami profesyonel Futbol kale filesi gibi ürünler arasında fiyat farklılığı görülebilir. Normal boyutlardaki hem halı sahalarda hem antrenman salonlarında kullanılabilecek fileler ise daha farklı fiyatlandırılır. Her markanın kendine has üretim tekniği ve aşaması bulunur. Üretimde kullanılan bu kaliteli malzemeler fiyat aralığını belirler. Bu nedenle markalara bağlı olarak aynı standartlara sahip gibi gözüken ağların fiyatlarında da değişiklik görülebilir. Kale filesi fiyat bilgisi için kalite standartlarında üretilen bu ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, Trendyol uygulamasını telefonunuza indirip bildirimleri açarak kampanyalı ürünlerin takibinde kalıp istediğiniz ürüne uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Trendyol’da Kale Fileleri

Trendyol’da Kale Fileleri

Spor günün akışına uyum sağlamak için önemlidir. İnsanların hayatını düzene sokar ve onları zinde tutar. Çocukların bedeninde görünenin aksine atmaları gereken enerji miktarı fazladır. Çocuklar bu enerjiyi farkında olmadan koşup oynayarak atar. Fiziksel aktivitenin az olduğu zamanlarda uyku problemi yaşayabilirler. Çocuklar sporu bilinçsiz oyun oynayarak yaparken yetişkinler için bu daha bilinçli ve kontrollüdür. Toplulukla yapılan sporlar zinde hissettirmelerinin yanı sıra sağladıkları eğlenceli zaman sayesinde daha çok sevilirler. Futbol gibi takım çalışması gerektiren sporlar buna örnektir. Futbol kurallı bir takım oyunu olduğundan bireylere sorumluluk ve güven duygusunu aşılar. Çocuklukta vakit geçirmek için oynanan bu oyun yetişkinlikte günün yorgunluğunu ve iş stresini atmak için güzel bir yoldur. Arkadaşlarınızla düzenlediğiniz oyun geceleri yaşamınızı daha aktif kılarken aynı zamanda sosyal hayatınızı canlı tutmanızı ve arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanızı da sağlar. Havanın durumuna bağlı olarak açık veya kapalı sahalarda oynanmaya müsait bir oyundur. Bazı halka açık alanlarda oyun sahaları bulunur. Bu açık spor alanlarında fileler için direkler bulunur. Alınmış bir file konulmuş boş direkleri canlı oyun alanlarına çevirmek için yeterlidir. Tecrübe sahibi olmayan bireyler için file seçimini yapmak hatta nereden alacaklarına karar vermek meşakkatli bir durum haline gelebilir. Tam bu esnada ”Kale filesi nerede satılır?” sorusuna Trendyol, bünyesinde bulunan onlarca marka ile cevap verir. Trendyol, yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çeşitli markalara bünyesinde yer verir. Geniş ürün yelpazesine sahip bu ürünleri filtreleme özelliği sayesinde azaltarak ihtiyacınız olana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol’daki ağların birbirinden farklı özellikleri bulunur. Ürünlerin tüm özellikleri detayları ile birlikte müşterilere sunulur. Bilgilendirmenin yanı sıra Trendyol onayından geçmiş diğer müşteri yorumları ilgilendiğiniz ürün ile ilgili ekstra bilgi almanızı sağlar. Trendyol’u inceleyerek onlarca marka arasından size uygun olan ürüne zahmete girmeden sahip olabilirsiniz.