İlgili Kategoriler
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Karot Makinası

" araması için 466 sonuç listeleniyor

Karot Makinası

İnşaatların Olmazsa Olmazı Karot Makinaları

Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılmak üzere birçok alete ihtiyaç duyulur. Matkap, tornavida, İngiliz anahtarı gibi çeşitli modellerdeki aletler günlük ya da profesyonel hayatta oldukça önemlidir. Bunlardan biri olan karot makinası, darbeli matkaba benzeyen bir alettir. Özellikle sert olan yerlerde, matkabın iş göremediği zeminlerde kullanılması gerekir. Genelde amacı, sert bir zemini delmek olur. Beton kolon, tabla zemin gibi sert alanların oldukça hızlı ve güvenilir şekilde delinebilmesi için üretilir. Teknolojinin de gelişmesi ile bu makineler oldukça yenilikçi ve kolay kullanımlı biçimde üretilerek işleri kolaylaştırır. 20 mm'den 500 mm'ye kadar boşluk açma özelliklerine sahiptir. Titreşimsiz yöntemlerle işi halleder ve oldukça temiz çalışmanızı sağlar. Karotun tarihi 1864 yılında İsviçreli bir mühendisin bulmasına kadar dayanır. Kelime kökeni olarak ise İngilizcede havuç anlamına gelen carrot sözcüğünden türetilir. Bunun nedeni de makinenin havuca benzemesidir. Bu aleti kullanan kişiye ise karotçu ismi verilir. İşinizi pratik bir şekilde yapılacak yapmanıza olanak sağlar. Özellikle delim ya da kesim işlerinde size oldukça yardımcı olur ve kısa sürede maksimum düzeyde verim göstermenizi sağlar. Sert zeminlerin delinmesine de karot ismi verilir. Bu makine yalnızca delme ya da kesme değil, aynı zamanda başka işlemlerde kullanılmak için de üretilir. Kullanılırken uç kısmına silindir şeklindeki karot ucu takılır. Darbeli matkaba benzer bir şekilde sert zemini kusursuz bir biçimde deler. Titreme, zedeleme, kayma gibi sorunlarla karşılaşmadan istenilen biçimde kesme ve delme işlemi gerçekleştirilir. Son zamanlarda teknoloji gelişirken makineler de gelişir. İstenilen verimi yüksek düzeyde vermeye çalışan aletler üretilmeye başlanır. Bu alet sayesinde uzun süren işlemler oldukça kısa sürede pratik şekilde yapılmaya başlanır. Kısa sürede güzel işleri başaran bir alet olması ile bilinir. Gün geçtikçe gelişen ve yaygınlaşan inşaat sektörünün olmazsa olmaz aletlerinden biri olarak karşınıza çıkar. Sıkça bu ürüne başvurulur ve kullananların oldukça memnun kaldığı görülür. İstenilen zeminden istenilen büyüklükte delik açarak betonu içinden çıkarır. Siz de inşaatlarda kullanmak amacıyla oldukça popülerleşen bu ürünü Trendyol aracılığıyla güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

İnşaatların Olmazsa Olmazı Karot Makinaları

Teknolojik gelişmeleri bünyesinde bulunduran ve kesme, delme alanındaki her türlü ihtiyaca cevap verebilen karot makinaları, inşaatlarda bolca kullanılır. Sıfıra yakın bir titreşime sahip olması ile çevrede gürültü kirliliğine neden olmaz. Aynı zamanda karotçuya da rahatsızlık vermeden işini rahatça halletmesini sağlar. Çalışırken ve çalıştıktan sonra zeminde herhangi bir zedelemeye neden olmaz. Yatay, dikey gibi farklı konumlanan yerlerde aynı verimi sağlar ve iki konumda da rahatlıkla kullanılabilir. Beton binalarda yapılan her türlü tadilat işinde kullanılmaya uygundur ve istenilen verimi yüksek düzeyde sağlar. Kalorifer döşemesi, sobaların baca delikleri, klima işlemleri, doğalgaz tesisatı gibi gerekli olan tüm işlerde yardımınıza koşar. İşlerinizi sorunsuz ve pratik yapmanız için tasarlanır. Bazı yapılardan, zeminlerden test yapmak amacıyla numune istenir. Bu numuneyi elde etmek için bir parça zeminden almak gerekir. Ancak test için taze beton kullanılmaya uygun değildir. Biten binadan bir parça beton çıkartılarak test edilmesi önerilir. Testte basınç deneyi metodu uygulanır. Bu işlem için karot makinası uygun aletlerden biridir. Binaya pencere ya da kapı boşluğu açılmak istenirse bu makinenin kullanılması doğru karar olur. Binaya hiçbir zarar vermeden en doğru şekilde boşluğu açmanıza yardımcı olur. Yalnızca delme, kesme işlemlerinde değil, sabitleme gibi görevlerde de rol alır. Büyük sanayi makineleri sabitlenmek istendiğinde bu alet kullanıma uygun olarak görülür. Bazı bina tiplerinde ankrajlar unutulursa bu makine devreye girer ve sorunu uygun şekilde çözer. İnşaatçıların yakından tanıdığı sondaj makinelerine benzer şekilde çalışır. Yenilik ve gelişmeleri takip ederek her zaman kendini yeniler, son teknolojiye ayak uydurur. Sorunlara çözüm üretmeye yönelik bir anlayışla tasarlanır. Karot alma işlemi yeni tamamlanan ya da deprem sonucunda zarara uğramış yapılardan numune almak amacıyla yapılır. İnsanların yaşamı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı bu makinenin hayati önem taşıdığını söylemek doğru olur. Alınan numuneler sayesinde binanın gelecekteki durumu tespit edilerek önlem alınır ve can, mal kayıpları engellenir. Oldukça önemli olan bu iş karotçuluk adı altında iş alanına dönüşür. Yalnızca küçük işlerde değil, büyük projelerde de işe yarayan bu makine, aslında herkesin hayatına dokunur. Köprü, otoyol ve baraj projelerinde de kullanılır. Özellikle köprülerin sağlamlık testi için ürünün kullanılması büyük önem taşır. Hem küçük hem de büyük işlerinizi halleden seçenekleri mevcuttur. Her alanda size yardımcı olan ürün, Trendyol'da çeşitli seçeneklerle bulunur. Özellikle deprem bölgesi olan yerlerde numune testi yapılması gereklidir. Bu bölgelerde ürünün kullanılması zorunlu hale gelir. Siz de inşaatlarda ve projelerde kullanmak amacıyla bu ürüne sahip olmak isterseniz Trendyol'da kaliteli ve fonksiyonel karot makinalarına kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yaşamı Etkileyen Bir Alet Olan Karot Makinası Çeşitleri

Yaşamı Etkileyen Bir Alet Olan Karot Makinası Çeşitleri

İnşaat işlerinde kullanılan aletler birden fazla çeşitlilik göstermek durumundadır. Bazıları basit işler için üretilir, bazıları ise karmaşık işlerde kullanmak amacıyla özenle tasarlanarak beğeninize sunulur. Müşterilerine iyi hizmeti sunmayı amaçlayan karot makinaları, işlevsel yönüyle oldukça fazla dikkat çeker. Delinen betonun niteliğine uygun bir makine seçilerek iyi bir iş çıkarılabilir. El karot makinası, küçük işlerde kullanılabilen bir ürün olmakla birlikte aydınlatıcı özelliği ile ön plana çıkar. Küçük ama önemli işler için kullanımda güzel sonuçlar ortaya çıkarır. Her alanda güzel işler gerçekleştirerek müşterilerin beğenisini kazanır. Elektrikli ya da benzinli olmak üzere birbirinden farklı iki türü vardır. Benzinli olan çeşidini yakıtınız olduğu sürece her yerde kullanabilirsiniz. Ancak elektrikli olanı yalnızca elektriğe ulaşabildiğiniz alanlarda çalıştırabilirsiniz. Evlerde ya da binalarda elektrikli olanını tercih etme hakkına sahipken köprüler ya da barajlarda bu tarz elektrikli cihazları tercih etme lüksünüz olmaz. Elektrikli olanları elektrik gittiği anda yalnızca jeneratör aracılığıyla kullanabilirsiniz. Bu nedenle kullanım amacınızı göz önünde bulundurarak bir tercih yapmanız mantıklı olur. İşlevsel şekilde tasarlanan ürünler, yerine uygun yerde kullanılırsa istenilen verimi elde etmenizi sağlar. Yatay olarak kullanılabilen seçeneği de bulunur. Örneğin; kalorifer tesisatı için kullanılmaya uygundur. Kırılma, zedelenme gibi sorunları beraberinde getirmez. Doğru bir tercih yapılırsa maksimum düzeyde performans elde edilir. Elmaslı karot makinaları; beton, tuğla gibi yüzeylerin ıslak ya da kuru olması fark etmeksizin kolayca işlemleri yapar. Genellikle beton için kullanılmakla beraber metal kesme işlemi de görür. Metal için kullanılan aletleri anüler adı altında satılır. Elmaslı türündeki cihazlar, çalıştığı zamanlarda çok ısınma olmaması için iç kısmında su destekli soğuma mekanizmasına sahiptir. Yerdeki işlemler için elmas karot ucu kullanılır. Duvar ve üst kısımlar için ise yalnızca karot ucu yeterlidir. Siz de karot makinası parçalarını ve makinenin kendisini Trendyol’da bulabilir, her bir ürünü detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınıza yanıt veren seçenekleri güvenli şekilde satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Verimli İş Çıkaran Karot Makinası Modelleri

Verimli İş Çıkaran Karot Makinası Modelleri

Motor gücüne, harcadığı elektriğe ya da yakıta göre farklılıklar gösteren ürün modelleri vardır. DK-18 elektrikli karot makinası oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Hafif olduğu kadar dayanıklılığı ile müşterilerinin dikkatini çeker. Bu modeli çalıştırmak için 220 voltluk bir elektriğe ihtiyaç vardır. 2000 W motor gücüne sahip olması sayesinde oldukça iyi işler çıkarır. Minimum 20 mm ile maksimum 160 mm aralığında karot ucu kullanabilirsiniz. Tutma kolu hariç 42 cm uzunluğunda bir boya sahiptir. Sehpası hariç 6 7 kg aralığındadır. DK-32 modeli ise kompakt bir tasarıma sahiptir. 3200 W motor gücüne sahip olduğundan dolayı optimum performans sağlar. Hafif yapısı ile kolayca taşıma özelliğini sizlere sunar. 20 mm ve 350 mm aralığındaki karot uçlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu modellerde sehpa kullanımı da oldukça büyük öneme sahiptir. Kullandığınız sehpa da dayanıklı olursa işlerinizi kısa zamanda güvenli bir şekilde bitirebilirsiniz. Motor gücü arttıkça doğal olarak boy ve ağırlık da artar. Buna rağmen hafif yapısıyla müşterilerinin beğenisi toplar. Daha ağır işlerde kullanılma amacı varsa oldukça yüksek motor gücüne sahip modelleri de mevcuttur. 3900 W motor gücüne sahip modeller çok dayanıklı ve güçlü makineler olarak bilinir. İnşaatlarda kullanıma uygun olmasıyla birçok müşterinin gözdesi olur. Bu makinenin sehpaları da dayanıklı ve ergonomik bir yapıda üretilir. Dizaynı profesyonel bir şekilde yapılan sehpanın tekerlekleri bulunduğu için kolayca taşınabilir özelliktedir. İstenilen yerlere götürülerek her yerde bulunan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayarlanabilir arka sırt desteği bulunur. 45 derece açıyla delme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siz de kaliteli ve güvenilir karot makinası ve parçaları için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Aradığınız ürünleri Trendyol’dan bularak detaylı olarak inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

İşlerinizin Tamamlayıcısı Karot Makinası Seçenekleri

İşlerinizin Tamamlayıcısı Karot Makinası Seçenekleri

Delme ve kesme işlemleri için özel olarak üretilen karot makinaları, herkesin beğenisini toplayarak bu işlemlerin bir numarası haline gelir. Kullanımı da oldukça basit olan bu makine sayesinde işlerinizi kusursuz bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Ancak bu ürünü kullanmak için bir eğitim şarttır. Diğer aletlerde olduğu gibi kendi kendine öğrenmek doğru olmaz. Sertifika sahibi kişiler ürünü doğru ve zararsız şekilde kullanabilir. Kullanırken verilen eğitimler göz önünde bulundurulmalı ve talimatlar uygulanmalıdır. Yapılan işleme göre tercih yapılmalıdır. Delinen, kesilen zemine uygun bir alet seçmek oldukça büyük önem taşır. Kullanırken güvenlik gözlüğü, şapka ve diğer iş kıyafetleri giyilmesine dikkat edilmelidir. İşleme başlamadan önce zeminde boru ya da kablo olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kontrol edilmezse verilen hasarlar oldukça büyük olabilir. Ardından makinenin ayağı sabitlenerek çalıştırılmalıdır. Böylece tüm işlemler kolayca hallolmuş olur. Karotçuların kolayca çalışabilmesi için parçalar ve makine zahmetsizce çalışmak üzere tasarlanır. Müşteri odaklı sistemi ile dikkatleri üzerine çeker. İşlevselliği, çok yönlülüğü ve dayanıklılığı ön planda tutan markalar, verimliliği artıran makineleri ortaya çıkarır. Bunlar tek fazlı ya da üç fazlı olan seçeneklere sahiptir. Üç fazlı olanları hem tek fazla hem de üç fazla çalıştırabilirsiniz. Böylece işin yoğunluğuna göre ayarlanabilir özelliğe sahip olarak her alanda size yardımcı olur. Oldukça güçlü yapısı sayesinde gösterilen çabayı azaltır. Az çaba ile verimli sonuç elde etmenize olanak sağlar. Karot sehpası seçerken de önem verilen ilk şey denge olur. Dengeli bir sehpa modeli sayesinde işlerinizi zorlanmadan ve zahmetsizce halledebilirsiniz. Siz de Trendyol müşterisi olarak bu ürünlere göz atabilir ve işlerinize verim sağlayan ürünlerden birini seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Karot Makinası Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Karot Makinası Fiyatları

Çoğu üründe olduğu gibi karot makinalarında da markasına, özelliklerine ve gücüne göre fiyatlarda değişiklikler görülebilir. Karot makinası ucu fiyatları da değişkenlik göstermekle birlikte fiyat performans açısından oldukça iyi seviyededir. Karot makinasının motor gücü yükseldikçe fiyatı da artar çünkü oldukça zorlu yerlerde dahi kolaylıkla işlev göstermeyi başarır. Cihazın uçları da çaplarına ve fonksiyonlarına göre farklı fiyatlara sahiptir. Trendyol’da farklı bütçelere uyan modelleri mevcuttur. Kendini gösteren ve bilinen markaların ürünleri, diğerlerine göre yüksek olur. Özellikle makinenin ucu fiyatı etkileyen önemli unsurlardan biridir. Asıl işlevi gören kısım ucu olduğundan dolayı fiyatı da doğrudan etkiler. Müşterilerine yeteri kadar seçenek sunan markalar, her işin rahatlıkla görülmesi için çabalar ve kaliteli cihazların tasarımını gerçekleştirir. Alırken cihazı ne için kullanacağınızı bilmek çok önemlidir. Yapmayacağınız bir işlem için o özelliği bulunduran bir ürün almanız sizin için faydalı olmaz. Kullanacağınız alana uygun özellikte bir seçim yapmanız sizin için faydalı ve doğru bir karar olur. 45 derece ile 90 derece arasında delme işlemleri yapan ürün, sıfır vibrasyonla hiçbir şekilde zarar vermeden çalışır. Değişik çaplarda delebilmesi özelliği ile fonksiyonel bir ürün olduğu kabul edilir. Kompakt ve ergonomik tasarımı sayesinde oldukça iyi görünür aynı zamanda kolayca taşınır. İşini itina ile yapan bir makineye sahip olmak isterseniz bunu tercih etmeniz her açıdan güzel sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. Son teknolojinin verdiği yenilikleri harmanlar ve bünyesinde toplar. Teknoloji hayattaki her şeyi kolaylaştırır. Bu ürün de her şeyde olduğu gibi inşaat işlerini kolaylaştırması ile bilinir. Karot alma işleminin gerekliliğini de kolayca yerine getirir. Siz de Trendyol’un uygun fiyatlarla sunduğu bu ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Verimli İşler Çıkaran Karot Makinaları Trendyol’da

Verimli İşler Çıkaran Karot Makinaları Trendyol’da

Online alışverişin ilk adreslerinden biri olan Trendyol, kolaylıkla alışveriş yapmanızı sağlar. Kolaylığın yanında güven de sağlayarak müşteri odaklı çalışmalar sürdürür. Zaman zaman benzersiz indirimler ve kampanyalar ile müşterisinin yanında olduğunu gösterir. Eşsiz özellikleri sayesinde herkes tarafından sevilerek kullanılır. Birden fazla seçenek ile karot makinalarını bir araya getirir. Farklı fiyat ve özelliklerdeki ürünleri karşılaştırarak size uygun olanı seçmenize imkan tanır. İşinize uyanı seçerek fırsatları değerlendirebilirsiniz. Betonu sıfır titreşimle ve zarar vermeden delen bu makineye Trendyol aracılığıyla uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Karot makinası fiyatı değişiklik göstermekle birlikte Trendyol’da uygun ve kaliteli olanlarını bulmanız mümkündür. Ortaya koyduğu maksimum performans sayesinde güzel bir iş deneyimi yaşatır. Bünyesinde bulundurduğu kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Kompakt tasarımıyla çok beğenilir ve birçok işlevi bünyesinde barındırır. Birden fazla çeşidi olması sayesinde bu alandaki her ihtiyaca uygun çözümler sunar. Sahip olduğunuz bu makine iş verimini maksimum düzeylere kadar çıkarabilir. İşlerinizi kısa zamanda ve kusursuz şekilde yapmanıza olanak sağlar. Üzerinize düşen işin yükünü hafifleterek rahat ve güzel zaman geçirmenize imkan tanır. Yorulmanızı engelleyerek her daim zinde kalmanıza yardımcı olur. Zamandan ve paradan tasarruf etmeniz için çabalar. İşlevselliğinden ve kolay kullanımından dolayı geniş müşteri kitlesine sahiptir. Adeta verdiğiniz emeğin karşılık bulması için tasarlanan makine sayesinde birçok işin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Deneyimlerini ürüne yansıtan firmalar, müşterilerinin beğenisini toplamak için çaba göstermeyi hedefler. Uygun fiyatları sayesinde bütçenize de katkıda bulunur. Siz de Trendyol’un sıralama ve filtreleme özelliklerini kullanarak aradığınız özellikteki karot makinasına kolayca ulaşabilir, mevcut seçenekleri inceleyerek beğendiğiniz ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Karot Makinesi Ne İşe Yarar?

İnşaat sektöründe önemli bir yeri olan karot makinesi, yapılarda kullanılan betonun ve demirin kalitesini ölçmeye yarayan bir üründür. Belirli prosedürlere göre yapılması gereken yapılarda mühendisler tarafından gerekli ölçümlerin yapılmasında sıklıkla kullanılan bu makine binaların sağlamlığı açısından önemli tespitler ortaya koyar. Karot alma işlemi ile kolaylıkla tespit edilebilen yapının demir ve beton kalitesi yapının güvenlik ve sağlamlığını ortaya koyar. Alanında uzman bir mühendisin yapının herhangi bir yerinden veya alt kısmından karot alması ile yapılacak olan tespit binanın sağlamlığı ve usulüne uygun olarak yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi verir. Zemin betonlarında yüksek standartların elde edilmesini sağlayan ve çatlak oluşumunun önlenmesinde kullanılan karot alma işlemi binaların sağlamlıkları hakkında yapı sorumlularına bilgi vererek olası sorunların önlenmesini sağlar. İşlevsel özellikleri ve pratik kullanımı ile karot makinesi önemli bir yere sahiptir.

Karot Makinesi Demiri Keser mi?

Karot makineleri uçlarına takılan ve değişik ebatlarda olabilen karot uçları ile kullanılmaktadır. Bu karot uçları elmastan yapıldığı için çok dayanıklı olmaktadır. Dolayısıyla karot alma işlemi sırasında karot ucunun beton veya demir bir malzeme ile karşılaşması durumunda elmas uçlar bu malzemeleri kesebilmektedir. Yapıya en az hasarı vermek ve olumsuzlukları önlemek amacıyla karot alma işlemi titizlik ile yapılmalıdır. Karot makinesinin uçları çok sağlam bir malzeme olan elmastan yapıldığı için karşılaşmış olduğu demiri ve betonu keser cevabı, karot makinesinin demiri kesip kesmeyeceği için verilebilecek en iyi cevap olmaktadır. İnşaat sektöründe yoğun olarak kullanılmakta olan karot makineleri, yapılara minimum düzeyde de olsa zarar vermektedir. Delik açma işlemi ve karot alma sırasında işlemi yapacak olan kişinin profesyonelliği ve işlem hakkındaki tecrübeleri bu olası olumsuz durumları en aza indirecektir.

Karot Makinesi Nerede Kullanılır?

Günümüzün gelişen teknolojileri arasında bulunan karot makinesi genel olarak şantiyelerde ve inşaat alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Yapılarda yer alan mermer, betonarme ve beton bölümlerinde delik açma işlemini gerçekleştirmeye yarayan bu makine yapı işlemlerinde büyük işlevsellik sağlamaktadır. Karot makinesi inşaat ve yapı sektörünün yoğun olarak kullandığı cihazlar arasında yer almaktadır. Laboratuvarlarda bilimsel karot numunesi araştırmaları için alınan ve incelenen malzemeler binaların demir ve beton bakımından özelliklerini ortaya koymaktadır. Karot makinesi ile yapıya zarar vermeden alınan karot numuneleri yapının sağlamlığı noktasında bilgi vermektedir. Karot makinesinin kullanım alanı binalarda gerekli deliklerin açılması ve sağlamlık bakımından gerekli numunelerin alınması olarak tanımlanabilir. Alanında uzman kişiler tarafından profesyonel bir şekilde kullanıldığında yapılara minimum zarar vererek işlevini gerçekleştiren bu makineler inşaat sektörünün sıklıkla kullandığı ürünlerdir. Karot makinesi modelleri, özellikleri ve fiyatı Trendyol’da sizi bekliyor.